Подать объявление

ЖК "Одесский квартал", Крюковщина, ул. Одесская, 46

ЗастройщикДобрі Справи Консалтинг Україна
Сдача ЖК2020 - 2021 г.
Планировки
от 23 600 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 42.
13/31%
4/10%
5/12%
7/17%
13/31%
1. . .810. . .24
17 окт 2016 08:17
В отделе продаж сказали, что кладовок будет достаточно для всех. Сейчас у них большие площади и их будут уменьшать до 10 кв.м. Да и цена будет адекватная. Нам обещали, что покупателям, уже купившим, в первую очередь будут сообщать о наличии подвалов и их цене. :call:
17 окт 2016 09:21
Уважаемые Инвесторы второй секции. Мы начинаем принимать Ваши заявки на покупку подвальных помещений. Для этого нужно написать заявление в отделе продаж или отправить нам копию по почте, с обязательной доставкой оригинала документа, в удобное для Вас время.
18 окт 2016 14:37
эх, а смс так и не было :(
18 окт 2016 15:07
Цитата "kievlianka23":
эх, а смс так и не было :(

Уважаемые инвесторы, первая бронь на подвальное помещение уже есть! Ждем ваши заявления.
18 окт 2016 15:12
Прохання уточнити які площі будуть цих приміщень (наскільки я розумію, попепердні площі будуть коригуватись) і орієнтовні ціни, щоб можна було планувати витрати з цього приводу...
19 окт 2016 08:35
Мы сейчас как раз и собираем заявки инвесторов, чтобы спланировать спрос и узнать, какие площади будут востребованы. Напишите, пожалуйста, какие площади для вас актуальны, без привязки к стоимости.
21 окт 2016 14:39
Цитата "Odeskiy.Kvartal":
Мы сейчас как раз и собираем заявки инвесторов, чтобы спланировать спрос и узнать, какие площади будут востребованы. Напишите, пожалуйста, какие площади для вас актуальны, без привязки к стоимости.


Например, 5 квадратов.
21 окт 2016 15:08
5-10 квадратов. В зависимости от цены.
24 окт 2016 09:16
Цитата "38":
5-10 квадратов. В зависимости от цены.

Поддерживаю прдложение о 5-10 кв.м., как среднее) Хотя, думаю, может возникнуть ситуация, когда у каждого из покупателей будут свои потребности, опять таки, в зависимости от дополнительных факторов(та же стоимость), поэтому вопрос скорее всего индивидуального подхода. Может в таком случае, проще определить минимальные метры и от них отталкиваться при планировании.
26 окт 2016 11:53
Благодарим за отзывы, будем думать, как перепланировать площади подвалов на уменьшение.
Отчет и видео со стройки: начали кладку последнего этажа второй секции, привезли и начали монтаж вентиляционных блоков, привезли ж/б блоки для фундамента первой секции.

30 окт 2016 12:54
Строим последний девятый этаж первой очереди. Параллельно ведется монтаж дымоходов, монтаж окон.
01 ноя 2016 15:16

Я інвестував у цей проект.
Сподіваюь, що все буде нормально.

В Крюківщині у всіх новобудов постає питання з каналізацією. Тому першим ділом спитав як з цим справи. Виявилось, що все ок, дозволи є. І врізка вже є.
Після цього почав вже серйозно розглядати "Одеський квартал" і шукати інформацію.Потрошку і нашкріб:
https://drive.google.com/drive/folders/0B_NWjpjbp4iuTTNxUWU2R05ua2c
1. Земля. Договір суперфіцій. Власник - Савчук Юрій. Депутат сільради за 10 виборчим округом. Тут проблем не має бути.Цільове призначення ділянки - під забудову багатоквартирного будинку. В Крюківщинській сільраді проект пройшов затвердження.
2. Забудовник - БІК "Добрі Справи". В інтернеті негативу на компанію не знайшов. Порадувало, що керівництво не приховується. Це справжні люди, які працюють прямо на місці
Марьям Файзулліна, та Сергій Тополь. Вони є й в соцмережах.
Генпідрядник - ДС Лайтбуд - Керівник Сергій Тополь. До речі він здається і живе в Крюківщині. Всі ліцензії чинні.
3. По самій будівлі. Сам живу в сталінці з червоної цегли, тому такі будинки більше подобаються ніж монолітні. Звукоізоляція буде краща. Товсті стін плюс буде штукатурка, яка забиратиме частину шуму від сусідів. Гаряча вода та індивідуальне опалення від газового котла (думаю буде економніше ніж центральне опалення) стелі 2,85м. Квартири забудовник обіцяє здати зі штукатуркою у кімнатах і стяжкою, розведенням труб під батареї (але без батарей). електрика до квартирного щитка і теплі енергозберігаючі вікна. Ну власне набір навіть більше ніж часом пропонують інші забудовники.
4. Територію обіцяють як на картинці, з фонтаном, дитячим басейном, 75 гостьових паркомісць і охорона комплексу.
5. Водопідведення - власні дві свердловини. Як на мене це перевага. У трубах буде чиста нормальна вода.
6. Є договори про підведення електрики. Можливість підключити двох або трьохзонний лічильник. Крім того Забудовник планує на даху встановити додаткові сонячні батареї.
7. Транспорт. До комплексу з теремків і залізничної станції "Вишневе" ходить маршрутка 723. Опис маршруток може пізніше зроблю. Сподіваюсь з часом запустять транспорту більше. Надії надає план розвитку Києва, зокрема теремків і метро.
8. Дороги. Нині Основні дві дороги до Києва. Через одеську трасу на теремки і через Балукова на Кільцву дорогу і Солом'янку. Дуже радує, що дороги ремонтують і розширюють, збільшують кількість смуг. Крім того починають будувати дорогу через Гатне на РСП Столичний. А от чи буде більше транспорту? - сподіваємось.

Для себе вирішив, що хороший проект. А ви вже вирішуйте для себе самі.
ПС: якщо дуже подумати, то з однокімнатної можна зробити двокімнатну, метраж дозволяє.

01 ноя 2016 16:47
Скажіть, будь-ласка, як там можна зробити 2 кімнатну з 1-кімнатної, якщо на кухні, наскільки я розумію буде встановлено газовий котел? З заміною газового котла на електричний?
02 ноя 2016 04:54
Цитата "man-nik":
Скажіть, будь-ласка, як там можна зробити 2 кімнатну з 1-кімнатної, якщо на кухні, наскільки я розумію буде встановлено газовий котел? З заміною газового котла на електричний?


Ну можна зробити однокімнатну квартиру-студію з додатковою спальнею. От питання по котлу теж стоїть. На крайній випадок можна поставити електричний.Поки думаю.
02 ноя 2016 08:54

Обираючи житло, якщо не маєш автомобіля, треба вирішити питання транспортної доступності. Тож, я дослідив, який транспорт ходить в Крюківщину.

У цьому мені допомогли такі онлайн ресурси:
1. EWAY онлайн версія: //www.eway.in.ua/ua/cities/kyiv
Андроїд-версія: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eway&hl=uk
Iphone-версія: https://itunes.apple.com/ru/app/easyway/id610471209?mt=8
2. Уклон маршрутки: https://transport.uklon.com.ua/
3. Гугл мапс функція прокладання маршрутів: https://www.google.com.ua/maps/dir///@50.3702398,30.3789904,15z
4. Яндекс карти: https://yandex.ua/maps/?lang=ru&ll=30.386766%2C50.370270&z=16&mode=routes&rtext=&rtt=mt
5. Яндекс транспорт:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.yandexbus&hl=uk
https://itunes.apple.com/ru/app/andeks.transport-avtobusy/id826358136?mt=8
5. Розклади елетричок від станції і до станції «Вишневе»:
https://rasp.yandex.ua/search/?fromName=%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5&fromId=c23618&toName=%D0%9A%D0%B8%D1%97%D0%B2-%D0%9F%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%B8%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9&toId=s9614928&when=
//poezdato.net/raspisanie-po-stancyi/vis hnevoe/


Тепер докладніше про самі маршрути:
1. Найкращий на сьогоднішній день маршрут – від ст. м. Теремки маршрутка №723. Кінцеві зупинки «ст. м. Виставковий центр» і «залізнична станція Вишневе». Маршрутка проходить прямо біля «Одеського Кварталу» тому нею можна доїхати як від метро «Теремки», «Іподром», «Виставковий центр», так і від залізничної станції «Вишневе», куди приходить багато маршруток (і електричок) з інших напрямків. Тож цією маршруткою за дешевшим тарифом по Крюківщині можна доїхати до кварталу (умови тре питати у водія). Загалом вартість проїзду до метро – 6грн. Час роботи: 06:00-23:07. Ходить кожні 10-12 хв.





2. Маршрутка № 368. Їде в Боярку від ст. м. Вокзальна (неподалік кінцевої швидкісного трамваю). Проїжджає через Крюківщину по вул. Балукова. Щоб потрапити до «Одеського Кварталу» потрібно вийти на перетині з вул. Одеська (біля крюківщинської сільради). І потім пішки 10-15 хв до самого кварталу. Від вокзалу до Крюківщини вартість проїзду - 8 грн. Маршрутка ходить кожні 15-17 хв. Час роботи: 06:30-21:13. На своєму шляху маршрутка проїжджає через: Батерфляй Ультрамарин, Солом’янську площу, Севастопольську площу, Аеропорт «Київ», залізничну станцію «Київ Волинський», Кільцеву дорогу.





3. Маршрутка №812. Їде від ст. м. Дружби Народів в Боярку. Проїжджає Крюківщину. На шляху проїжджає повз: Либідську, Деміївську, Голосіївську, Васильківську, Виставковий центр, Іподром, Теремки, вздовж Кільцевої дороги. Щоб потрапити до «Одеського Кварталу» потрібно вийти на перетині з вул. Одеська (біля крюківщинської сільради). І потім пішки 10-15 хв до самого кварталу.
Інформації про цей маршрут мало.





Тепер переглянемо більш дальні маршрути, які йдуть через залізничну станцію «Вишневе», від якої до «Одеського кварталу» пішки у прогулянковому темпі – хвилин 25-30. Але звідти до «Одеського кварталу» можна під’їхати на маршрутці №723.

1. Маршрутка № 805. Їде від вокзалу до залізничної станції «Вишневе». Проїжджає: Батерфляй Ультрамарин, Солом’янську площу, Севастопольську площу, Аеропорт «Київ», залізничну станцію «Київ Волинський», Кільцеву дорогу. Ходить кожні 10-12 хвилин. Час роботи: 06:20-22:46. Вартість проїзду – 8 грн.





2. Маршрутка №306. Їде від Площі Перемоги (цирк) до залізничної станції «Вишневе». Вздовж проспекту перемоги до ст. м. Житомирська, потім вздовж Кільцевої дороги (проїжджає через кінцеву швидкісного трамваю). Інтервал руху: 30-40 хв (ну просто капець). Час роботи: 06:00-21:53. Вартість проїзду – 10 грн.





3. Маршрутка №301. Їде від ст. м. Академмістечко до залізничної станції «Вишневе». Їде вздовж Кільцевої дороги. Інтервал руху: 10хв. Час роботи: 06:30-22:13. Вартість проїзду – 8 грн.





4. Маршрутка №302. Їде від ст. м. Контрактова Площа до залізничної станції «Вишневе». Їде повз: Нижній і Верхній Вали, вул. Глибочицька, вул. В’ячеслава Чорновола, Повітрофлотський проспект, Солом’янську площу, Севастопольську площу, Аеропорт «Київ», залізничну станцію «Київ Волинський», Кільцеву дорогу. Інтервал руху: 1-7хв. Час роботи: 06:40-23:07. Вартість проїзду – 8 грн.





5. Маршрутка №820. Їде від ст. м. Контрактова Площа до м. Вишневе. Їде повз: Нижній і Верхній Вали, вул. Глибочицька, вул. В’ячеслава Чорновола, вздовж швидкісного трамваю, Кільцевої дороги у м. Вишневе. Інтервал руху: 10-15хв. Час роботи: 06:00-21:12. Вартість проїзду – 8 грн.





6. Маршрутка №716. Їде від ст. м. Нивки до залізничної станції «Вишневе». Їде вздовж проспекту перемоги за ст. м. Житомирська розвертається на Кільцеву дорогу. Інтервал руху: 10хв. Час роботи: 05:20-23:19. Вартість проїзду – 8 грн.





Іще нібито від Либідської ходить маршрутка №253. Але боюсь, що цей маршрут закрили. //poehali.at.ua/index/marshrutka_253_pri gorodnye_marshrutki_kieva/0-1320

Висновок:
У розкладі руху, інтервалу руху і вартості я орієнтувався на інтернет ресурси, тому там можуть бути неточності.
Як видно з усіх маршрутів, дуже вирішальне значення має звідки саме ми їдемо. Через зручність метро я все ж визначився, що десь у 95% своїх поїздок до Києва я користуватимуся Маршруткою № 723 з пересадкою на ст. м. Теремки.
Або їздитиму також маршруткою № 723 до залізничної станції «Вишневе» із пересадкою на інші маршрутки, або на приміську електричку,що їде на «Київ-Пасажирський».
Сподіваємось, що цей мікрорайон буде розростатись і кількість варіантів, як доїхати в Київ збільшиться.
03 ноя 2016 07:46
Цитата "khomiak":
Я інвестував у цей проект.
Сподіваюь, що все буде нормально.
6. Є договори про підведення електрики. Можливість підключити двох або трьохзонний лічильник. Крім того Забудовник планує на даху встановити додаткові сонячні батареї.


Що вам казали з приводу двох або трьохфазних лічильників? Як ми зрозуміли, це "головний біль" вже самих інвесторів.

З приводу - з одно зробити двохкімнату - так, варіант можливий - з студією або велика кімната ділиться на дві і одна буде без прямого освітлення. З електричним котлом не вийде - слабка електрика для нього. Вже "пробивали". Хіба ставити два, але сенс?
03 ноя 2016 08:51
Цитата "kievlianka23":

Що вам казали з приводу двох або трьохфазних лічильників? Як ми зрозуміли, це "головний біль" вже самих інвесторів.

Забудовник каже, що при укладанні договорів з київенерго прийме у інвесторів усі побажання і сам оформить лічильники.

Цитата "kievlianka23":

З приводу - з одно зробити двохкімнату - так, варіант можливий - з студією або велика кімната ділиться на дві і одна буде без прямого освітлення.

Це як варіант. Кожен вирішує сам як планувати.

Цитата "kievlianka23":

З електричним котлом не вийде - слабка електрика для нього. Вже "пробивали". Хіба ставити два, але сенс?

Думаю варіант з газовим котлом. Попросив забудовника уточнити, чи газовщики погодять мій задум. Якщо ні тоді буду щось думати.
Забудовник обіцяє, що до квартири буде заводитись кабель товстий і кіловатів 7 буде видавати.
Якщо подивитись котел на кіловати 4, то він якраз таку площу зможе обігріти. в запасі буде ще 3 кіловати.
Ну це так просто мої підрахунки.
03 ноя 2016 13:43
Цитата "khomiak":

Сподіваємось, що цей мікрорайон буде розростатись і кількість варіантів, як доїхати в Київ збільшиться.


Надо сказать, что от метро Теремки до вашего ЖК на крайняк можно дойти даже пешком - 1 час ходьбы через коттеджную застройку Гатного.

Варианты как доехать по любому будут увеличиваться. Все идет к тому, что все это поле в ближайшем будущем станет городским массивом. Ну и соответственно, по мере роста спроса будет наращиваться интенсивность транспорта. Даже сейчас, по сравнению с тем, что было года два назад - изменения значительные.
04 ноя 2016 10:14
Цитата "Крюковщина City":


Надо сказать, что от метро Теремки до вашего ЖК на крайняк можно дойти даже пешком - 1 час ходьбы через коттеджную застройку Гатного.


Извините, я все понимаю, плюсов много, но совсем уже придумывать зачем? Расстояние от жк до метро ПО ПРЯМОЙ (это если вы, например, Иисус Христос, и ходите по воздуху) - около 4,7 км. Тогда да, за час дойти можно, только если вы молодой мужчина, и ходите по воздуху по прямой над домами.

А реально там идти примерно 1 час 20 минут, а если есть дети - то понятное дело, это вообще не вариант.


И еще. Ну так, что совсем было понятно. От улицы Закревского, что на Троещине (Троещина, Карл!), до метро Черниговская - меньше, чем 4,6 км, причем как раз в данном случае идти можно именно по прямой, не петляя между домами, по улице Братиславская. Но вот я например что-то не слышал никогда, чтоб начало Троещины рекламировали в том смысле, что "вау до метро близко, можно даже пешком допилить за час".
04 ноя 2016 13:50
Цитата "RikkiTikkiTavi":


Извините, я все понимаю, плюсов много, но совсем уже придумывать зачем? Расстояние от жк до метро ПО ПРЯМОЙ (это если вы, например, Иисус Христос, и ходите по воздуху) - около 4,7 км. Тогда да, за час дойти можно, только если вы молодой мужчина, и ходите по воздуху по прямой над домами.

А реально там идти примерно 1 час 20 минут, а если есть дети - то понятное дело, это вообще не вариант.


Понятное дело, что ходить пешком не вариант, для этого есть 723 маршрутка, которая едет с Теремков от 15 до 45 минут (в зависимости от загруженности дороги). Это я к сравнению с Ирпенями, Вышгородами, Бучами и прочими вариантами загородного жилья. Данный пригород является самым ближайшим не только к метро, но и к Центральной части Киева. Согласно новым Планам Крюковщины и Вишневого перспективы развития таковы, что в обозримом будущем будет новый городской массив в этом поле до Теремков с новыми дорогами и инфраструктурой. Соответственно транспорт тоже будет развиваться по мере застройки.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .810. . .24
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx