Подать объявление

ЖК Оберіг-2 | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Бориспольская, 40

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 22 932 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 2.
1/50%
0/0%
0/0%
0/0%
1/50%
1. . .101103. . .126
30 май 2019 04:07
Цитата "tsand":
Готов поучаствовать. Куда подходить? На Сверстюка?

На Сверстюка!

Ок, ждем подтверждения встречи
30 май 2019 04:39
Все будет ок!

Просто нам инвесторам надо быть на пульсе событий!
30 май 2019 06:16
Цитата "VadimDyshlevuy":
Фінал :faceoff:
Це просто п****ц...

У меня нет слов! Мы оплатили 100% и теперь в ж.пе!(((((
30 май 2019 06:40
На привеликий жаль, Ви такі не одні!
30 май 2019 07:22
Всем добрый день, будем 31 в 19.00, встреча возле отдела продаж?
30 май 2019 07:30
Цитата "tsand":
Общался с юристом укрбуда, встреча назначена на пятницу 13-00 (утром предварительный созвон) Необходима контактная группа из трех человек. Готов быть одним из них.

Подъеду на встречу.
30 май 2019 08:08
Цитата "tsand":
Готов поучаствовать. Куда подходить? На Сверстюка?

На Сверстюка!

де саме на Сверстюка? біля відділу продажів? рівно о 13.00 чи раніше?
30 май 2019 08:11
Цитата "Sokha":
31.05 с19.00до20.00 первый дом организовует встречу. Нужно присоединятся

Ви будете на Сверстюка? хочу теж підійти, почути все з перших вуст. на 1-му будинку працює люлька.
30 май 2019 08:19
Строители сегодня работают, это радует.
Но как-то совсем странно они строят. Может я чего-то не понимаю и это такая технология, но кусок стены выглядит недоделанным и при этом его начали замазывать поверх. Жаль, что нельзя было посмотреть онлайн как утепляли нашу 3 секцию. Очень боюсь, что по всему дому может быть много халтур, которые внешне не видно, но они вылезут через несколько лет (утеплитель отвалится, щели в стенах или еще чего) У нас же любят иногда экономить и подворововать. На крепежах, на цементе, на штукатурке. Надеюсь, что эти косяки будут не критичны и с домом все будет ок.
30 май 2019 08:23
Пропоную написати звернення до Київської Міської ради та до Міністерства оборони України в особі Київського квартирно-експлуатаційного управління від імені інвесторів ЖК Оберіг -2 та за їх підписами з вимогою надати роз’яснення у зв’язку з ситуацією, що склалася довкола земельної ділянки на якій проводиться будівництво житлового комплексу за адресою: вул. Бориспільська, 30а та вул. Бориспільська, 40 в Дарницькому районі м. Києва. А саме щодо арешту земельної ділянки та майна у зв’язку з кримінальним провадженням № 42019110330000024. Також, викласти вимоги щодо захисту прав інвесторів цього ЖК. Крім того необхідно надати розголос цій ситуації. Треба думати як це зробити. Зазначений лист краще писати з грамотним юристом, який зможе допомогти розібратися в усіх тонкощах цієї справи. Це проблема не лише забудовника, насамперед ця ситуація спричинена конфліктом інтересів влади.
30 май 2019 08:27
і взагалі, пропоную найняти юриста, який спеціалізується на таких справах, з метою юридичної консультації, супроводу нас і можливого відстоювання і представництва інтересів інвесторів, зокрема у судах.
30 май 2019 08:35
Цитата "Музочка":
Пропоную написати звернення до Київської Міської ради та до Міністерства оборони України в особі Київського квартирно-експлуатаційного управління від імені інвесторів ЖК Оберіг -2 та за їх підписами з вимогою надати роз’яснення у зв’язку з ситуацією, що склалася довкола земельної ділянки на якій проводиться будівництво житлового комплексу за адресою: вул. Бориспільська, 30а та вул. Бориспільська, 40 в Дарницькому районі м. Києва. А саме щодо арешту земельної ділянки та майна у зв’язку з кримінальним провадженням № 42019110330000024.

Получите отписку из серии "мы всё делали по закону, сами в шоке, подождём, что скажет суд".
30 май 2019 08:38
Цитата "Музочка":
Також, викласти вимоги щодо захисту прав інвесторів цього ЖК.

Поддерживаю. Но требования защищать наши права (если они уже нарушены) следует адресовать не КМР и КЕУ, как сторонам договора аренды земельного участка, а другим уполномоченным субъектам.
Посмотрим, что завтра скажет юрист на встрече.
30 май 2019 08:45
//kievvlast.com.ua/upload/file/lego_hauz .pdf
Це приклад звернення від імені інвесторів ЖК Лего-хаус до Кличка, та приклад протоколу зустрічі інвесторів із запрошенням представників забудовника. В них інші проблеми, але і нам треба, на мою думку діяти дещо схоже.
30 май 2019 08:50
Дуже хороші ідеї з приводу звернення в Київраду і найняти юриста, який би, від нашого імені, діяв. Я підтримую. А от посилання на звернення не відкривається.
30 май 2019 09:10
де саме на Сверстюка? біля відділу продажів? рівно о 13.00 чи раніше?

Можно зустрітися в 12-30 біля входу в ВП на Сверстюка, але нас не повинно бути більше ніж 3 людини. Я це вчора обговорював, щоб не було "базару" Тому треба вирішити, які ще 2 людини будут присутні на зустрічі.
30 май 2019 09:12
Як ще один варіант - звернутись в приймальню депутата ВР України від округу на якому зем.ділянка. Супруненко Олександр Іванович- є Депутат Верховної Ради України, який пройшов по 216-му округу Дарницького району. Приймальня знаходиться за адресою: вул. Харківське шосе, 58 - Б, тел. (044) 353-03-19 та вул. Юрія Пасхаліна, 16, тел. (044) 566-38-21. Два роки тому звертались в приймальню на Харківському шосе, дуже кваліфікований юрист. Завдяки йому (абсолютно безкоштовно),закінчились наші дворічні метання по різних установах (було земельне питання).
30 май 2019 09:13
Подъеду на встречу.

Я завтра утром напишу, когда и где точно мы встречаемся. Для начало завтра утром нужно будет подтвердить со стороны укрбуда эту встречу.
30 май 2019 09:21
Цитата "tsand":
де саме на Сверстюка? біля відділу продажів? рівно о 13.00 чи раніше?

Можно зустрітися в 12-30 біля входу в ВП на Сверстюка, але нас не повинно бути більше ніж 3 людини. Я це вчора обговорював, щоб не було "базару" Тому треба вирішити, які ще 2 людини будут присутні на зустрічі.

не претендую на місце у контактній групі. можу зачекати у ВП до кінця зустрічі чи деінде, просто хочеться почути про ситуацію з першоджерела.
30 май 2019 09:22
Я думаю стоит отталкиваться от того что скажет юрист УКРБУД, и от того что конкретно они делают для решения этой проблемы!
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .101103. . .126
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее