Подать объявление

ЖК "Оберег", ул. Бориспольская, 21-45 - "Укрбуд"

ЗастройщикУКРБУД
Сдача ЖК2015 - 2016 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 88.
8/9%
5/6%
23/26%
35/40%
17/19%
124. . .109
08 сен 2014 19:14
Цитата "GeorgeM":
Заседание перенесли на 27 августа, Укрбуд проиграл - договор признан недействительным с момента заключения, так что строят совсем уж на птичьих правах: //reyestr.court.gov.ua/Review/40295254


спасибо за апдейт!
05 окт 2014 19:47
Октябрь 2014
17 окт 2014 20:34
[youtube]//www.youtube.com/watch?v=254b0HX49Co[/youtube]
09 ноя 2014 09:27
Дом 1
09 ноя 2014 09:28
Дом 2
21 ноя 2014 08:18
Дом первый (в котором и продаются квартиры) 17.11.2014
21 ноя 2014 21:11
Бачу що цей проект практично нікого не цікавить?! Настільки мало обговорюється! Але воно і не дивно. З таким відділом продаж (який знаходиться на об"єкті) можна продавати лише газети в кіоску і то з натяжкою! Сидять дві "мадами", з яких інформацію потрібно витягувати практично насильно. Одна каже що квартира заброньована, друга що ні...як ні як так ітп. По моїм запитанням мінімум інфо максимум ігнору. Таке враження що я прийшов до них щось просити!!! Я просто в шоці! Заходиш на другі будови то там як коршуни злітаються над тобою, чай кава потанцюєм... А тут...
А є якісь реальні інвестори присутні на форумі? Хтось провіряв документи цієї будови?
21 ноя 2014 23:38
Дом 2
25 ноя 2014 08:15
Чому ж, цікавить :yes: . Я один з інвесторів ЖК «Оберіг», придбав тут однокімнатну квартиру ще у вересні. З документами все в порядку, навіть з тим, що кажуть про суди… Там наче вся суть була в тому, щоб перепідписати договір на більш вигідних умовах для обох сторін. Те, що ви пишете про відділ продажу-зовсім не згодний. Дівчата там сидять досить привітні і інформативно мені все пояснили, ще й до того супроводжували мене до самого моменту підписання договору, відповідали на мої питання навіть в свої вихідні дні. Тому я здивований, що ви таке пишите. Я і зараз раз на тиждень-другий телефоную, питаю як іде будівництво, так вони мене навіть по голосу пізнають) що дуже приємно! В цілому я задоволений будинком і самим будівництвом :super: .
25 ноя 2014 09:13
На рахунок судів, ті самі слова сказали мені дівчата в відділі продажу, при чому слово в слово! А щодо відділу продаж який знаходиться на об'єкті, я був там двічі, до речі не сам, перший раз десь пів року тому а другий на днях, так картина абсолютно не помінялась, вони як не хотіли нічого розказувати та показувати так і не хочуть. Можливо я приходив у невідповідні моменти (ну нп. фільм цікавий дивились, або...). Про їхнє вміння продавати пишуть навіть на форумах других будов! А щодо самої будівлі, дуже хочеться придбати там квартиру, але... Надіюсь що скоро будемо сусідами :winky: не зважаючи на все вище сказане. А ось і шматок з другого форуму відносно відділу продаж:

...А вот в авторитетном "укрбуд" сайт не информативный, в отделе продаж ни хрена толком не знают... Но строят же!
25 ноя 2014 12:02
Якийсь один негатив від вас... 6-) можливо, якщо ви з таким "бойовим" настроєм ходили до того відділу продажу, то так і бачите все у чорних тонах. якщо я хотів купити квартиру, то так і зробив - без танців і без чаю. але, про що я) то ваша справа, просто так конкретно тролити - досить дивно :hm: До речі, сусідів вже деяких бачив, тому велкам до нас. успіхів. p.s. сайт, навпаки, інформативний. Там всі їх проекти досить широко охарактеризовані. Бачив сайти, де тільки ціна і то, не вірна...
25 ноя 2014 15:49
Можливо це виглядає як негатив, але я не це хотів показати! Я просто думаю, що можливо, через таку працю ВідПрод так мало інтересу до цієї будови. На форумі ніяких рухів, ніхто нічого не коментує, плюс інформацію мінімум від працівників. Тому так критично віднісся до їхньої праці! Так не хочеться, щоб це було якесь кідалово, якого зараз хоч відбавляй!
26 ноя 2014 22:07
С 03 декабря 2014 года действуют новые цены на квартиры в ЖК «Оберіг».
05 дек 2014 22:53
Дом 2
10 дек 2014 20:04
Дом 1
18 дек 2014 08:09
Так расскажите, что там с судами? У каждого своя информация и она отличается друг от друга.
24 дек 2014 12:05
Добрый день!
Договор был переподписан, больше никаких судов нет. Документы все в порядке, находятся в отделе продаж ЖК "Оберег" на объекте. Можно прийти - ознакомиться.
Если возникнут вопросы, с удовольствием отвечу.
26 дек 2014 22:06
Дом 3
26 дек 2014 22:07
Дома 1,2
30 дек 2014 20:10
Цитата "Vid_prodazhu_Oberig":
Добрый день!
Договор был переподписан, больше никаких судов нет. Документы все в порядке, находятся в отделе продаж ЖК "Оберег" на объекте. Можно прийти - ознакомиться.
Если возникнут вопросы, с удовольствием отвечу.

Подскажите, пожалуйста, если данный договор недействителен //www.reyestr.court.gov.ua/Review/415784 53 , то какие основания для строительства на данном участке? И если все в порядке, почему представителям не объяснить публично? Вроде надежный застройщик, но вкладывать в такие проблемы не хотелось бы.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
124. . .109
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее