Подать объявление

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2018 - 2022 г.
Планировки
от 18 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
18из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .2729. . .149
22 сен 2017 06:12
Таке питання до інвесторів чи варто вкладатись додатково в ремонт квартири те що пропонує забудовник (стяжка, штукатурка, електрика, розводка опалення, води і каналізації) чи варто самим цим зайнятись?
22 сен 2017 07:00
Цитата "Mikolka":

Якщо ви рахуєте те непорозуміння на березі озера, гарним будинком, то у нас з вами різні поняття красивого.

Якщо ви про жк Новосілки, то якісні цегляні будинки, з гарним плануванням, шикарним видом на озеро, вони й в Африці якісні і гарні.)) А бетонні будинки це непорозумінння, нажаль так. А жертви реклами ведуться на таку "дешовку" 😞
22 сен 2017 07:48
Цитата "Postroitel":

Якщо ви про жк Новосілки, то якісні цегляні будинки, з гарним плануванням, шикарним видом на озеро, вони й в Африці якісні і гарні.)) А бетонні будинки це непорозумінння, нажаль так. А жертви реклами ведуться на таку "дешовку" 😞

Якість, хороші планування, шикарний вид? Не смішіть.
Опишіть, в темі свого ЖК, детально, з фактами, так звані переваги.
22 сен 2017 07:55
Цитата "Postroitel":

Що ж тут аргументувати? Бетонні монстри? Ви не згодні? "Дурні" європейці будують в передмісті цегляні будинки малої поверховості, а розумні ми будуємо бетонні коробки )))

ну тут питання більш широке на мою думку.. я не один рік був в Європі, і навіть не один рік мав нагоду працювати на будівництві. так, вони будують малоповерхові цегляні будинки, котеджні містечка і тд. Але давайте будемо відвертими, що нам далеко до їхніх стандартів. Вони не ставлять пластикові вікна, а ми їх ще використовуємо. Там використовуються тільки якісні матеріали, витримуються терміни, технологія і тд.. Їхня нерухомість коштує набагато більше. Та й населення Києва є більшим ніж населення деяких країн Європи. Можливо це є також фактором високоповерхової забудови передмістя
22 сен 2017 08:14
Цитата "7747":

ну тут питання більш широке на мою думку.. я не один рік був в Європі, і навіть не один рік мав нагоду працювати на будівництві. так, вони будують малоповерхові цегляні будинки, котеджні містечка і тд. Але давайте будемо відвертими, що нам далеко до їхніх стандартів. Вони не ставлять пластикові вікна, а ми їх ще використовуємо. Там використовуються тільки якісні матеріали, витримуються терміни, технологія і тд.. Їхня нерухомість коштує набагато більше. Та й населення Києва є більшим ніж населення деяких країн Європи. Можливо це є також фактором високоповерхової забудови передмістя

Чи багато ви бачили в передмісті, та й в самому місті Прага, Варшава, Лондон такого, що ліплять в Києві?😞😞
22 сен 2017 08:33
Цитата "Postroitel":

Чи багато ви бачили в передмісті, та й в самому місті Прага, Варшава, Лондон такого, що ліплять в Києві?😞😞

Ні, не багато. Але чи готові українці фінансово до тієї європейської нерухомості? думаю, ні. Тому нам і пропонують саме такі будинки. Нам пропонують саме такі продукти харчування, саме таку соціальну сферу, саме таку якість бензину і тд... все ж відповідно. думаю, Ви погодитесь зі мною, що в нас все не так як в Європі-ліки, медицина, продукти харчування і тд.. Тому і будують у нас те, що буде продаватися. Якби всі мали можливість купувати заміські будиночки або таунхаузи-будували б тільки такий вид нерухомості
22 сен 2017 09:51
Цитата "Investor 3":
Таке питання до інвесторів чи варто вкладатись додатково в ремонт квартири те що пропонує забудовник (стяжка, штукатурка, електрика, розводка опалення, води і каналізації) чи варто самим цим зайнятись?

Я думаю що краще зайнятись цим самим. Має вийти дешевше. Але звичайно все залежить від того, чи маєте вільний час, перевірених працівників і тд.. Якщо немає змоги шукати, перевіряти, домовлятися, їздити та контролювати, то можливо варіант із ремонтом від забудовника буде кращим.
22 сен 2017 12:27
Цитата "7747":

Я думаю що краще зайнятись цим самим. Має вийти дешевше. Але звичайно все залежить від того, чи маєте вільний час, перевірених працівників і тд.. Якщо немає змоги шукати, перевіряти, домовлятися, їздити та контролювати, то можливо варіант із ремонтом від забудовника буде кращим.

Якщо займатися самому, то вийде однозначно дешевше. А електрику в любому випадку прийдеться робити, так як забудовник, робить ввід в квартиру, щит та розетку для котла. Чи можливо вже щось змінилося?
22 сен 2017 12:49
Цитата "Mikolka":

Якщо займатися самому, то вийде однозначно дешевше. А електрику в любому випадку прийдеться робити, так як забудовник, робить ввід в квартиру, щит та розетку для котла. Чи можливо вже щось змінилося?

Наче так і є, не змінилося нічого. Я питав, то забудовник пропонує зробити стяжку підлоги, стін та поставити радіатори опалення. Але тільки все в комплексі, окремо ні. Бо я планував щоб зробили мені стяжку підлоги тільки
23 сен 2017 11:02
+ 1 власник)
23 сен 2017 15:55
Цитата "Алекзендер":
+ 1 власник)

Вітаю.
24 сен 2017 17:15
Невже ніхто не їздив на вихідних на будівництво? Цікаво як там іде робота?
24 сен 2017 17:47
Мы ездили) работа идет. Сказали сейчас все силы на фасад брошены пока тепло и скоро его закончат. Потом перейдут на работы внутри. Фото не делали, так как очень схожы с теми, которые выкладывали на днях ранее. Будем завтра, если что поменяется, то сфоткаем.
25 сен 2017 06:22
Был в четверг после 8 вечера - работы шли, работал кран и подымали ёмкость с бетоном, скорее всего это заливали пилоны 2 или 3 очереди.
25 сен 2017 07:42
Фото п'ятниці. Працюють над фасадом. Зміни не дуже порівняно з минулими фото, але трохи є. Сподіваюсь фасад закінчать до зими
26 сен 2017 11:08
Доброго дня. Були в неділю на забудові, хочу показати фото:
26 сен 2017 12:26
Цитата "20 Tatiana":
Доброго дня. Були в неділю на забудові, хочу показати фото:

Потрохи будують. Другу чергу наче швиденько роблять. Перша черга щось темпи наче впали. Можливо вікон немає, чомусь не ставлять
26 сен 2017 17:03
Нас цікавить як перша, так і друга черги. Перша - скоріше хочеться подивитися на будинок: буде більш - менш видно, яким буде комплекс, чи в терміни здачі "вкладуться", як ні, то наскільки затримки (хоча, судячи з того, що в договорі прописано, що три місяці здача після планового періоду - це не затримка :yes: , то чекати ще на три місяці, швидше за все, доведеться :hi: ). А друга - бо це наша черга.
26 сен 2017 17:13
Цитата "7747":

Потрохи будують. Другу чергу наче швиденько роблять. Перша черга щось темпи наче впали. Можливо вікон немає, чомусь не ставлять

Можна порівняти фото за 17.09.2017 (на 27 сторінці від "Інвестора 3"), що зробили за тиждень: у другій черзі вже сім поверхів, а в першій - вікна, каркас, закладки... Головне робота триває і результат є!
26 сен 2017 19:38
Цікаво чи розпочали вже підводити до будинку зовнішні мережі, можливо хтось бачив десь перекопані дороги із прокладкою колекторів, труб?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2729. . .149
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее