Подать объявление

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2018 - 2022 г.
Планировки
от 18 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
18из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .2628. . .149
17 сен 2017 10:51
Всем привет, я приобрёл квартиру в 4 доме, указываю чтобы не было лишних домыслов на тему.

Новые теремки и Одесский бульвар - не конкуренты, во первых по классу у нас комфорт, у Атланта - эконом, во вторых - не все хотят жить в 24 этажном муравейнике, у нас на этаже 4 квартиры, через полгода каждый сосед будет знать друг друга, в третьих близость метро и одесской трассы - далеко не плюс для Одесского квартала, по моему мнению, вибрации и излишняя загазованность она нежелательна, думаю для всех. Знаю что дорога возле нашего ЖК станет со временем также насыщенной, но всё же это не одесская трасса. Я пешком по лесу добираюсь до метро за 25 минут, неспешным ходом, на машине до Магелана - 5 минут.
Ну и стоит упомянуть, что у нас и потолки на полметра выше, и отопление автономное (что было одним из критериев моего выбора). Ну и последнее - да НТ на километр дальше от метро, но в минутной доступности есть остановка общественного транспорта, а в Одесском бульваре - гугл карты пока молчат о транспорте.

Ну и как послесловие - ребята, не надо здесь желчью брызгать, я уверен, что те клакёры, которые пишут негативные посты даже близко не инвесторы и ЖК видели только на картинке. Размышления что всё будет плохо, такие же как и размышления что всё будет отлично, - ни то, ни другое мы не увидим пока не подойдёт срок сдачи обьекта, тогда можно будет подводить итоги. Ну а пока я доволен что к дождям мой дом утеплили и в моей квартире поставили окна.
17 сен 2017 12:18
Цитата "Alec P":


Ну и как послесловие - ребята, не надо здесь желчью брызгать, я уверен, что те клакёры, которые пишут негативные посты даже близко не инвесторы и ЖК видели только на картинке. Размышления что всё будет плохо, такие же как и размышления что всё будет отлично, - ни то, ни другое мы не увидим пока не подойдёт срок сдачи обьекта, тогда можно будет подводить итоги. Ну а пока я доволен что к дождям мой дом утеплили и в моей квартире поставили окна.

Ті два панікери, це представники (а швидше, це одна і та же особа) відділу продажу сусіднього ЖК, і у них(нього/неї) просто почало підгорати одне місце від появи конкурента їхньому комплексу. От вони і починають панікувати, просто зі страху, темою помилилися;)
17 сен 2017 12:27
Согласна с Вами. Только грязью поливают. Уже даже внимания не обращаем на их неаргументированную писанину!!!!!
17 сен 2017 14:20
Цитата "Архивариус":

Да.... Попадалово теперь конкретное у инвесторов Новых Теремков, не повезло людям(


"Архивариус" Ви вже набридли всім своїм негативом! Ваші пости ніхто до уваги не бере. Не потрібно тут придумувати різні історії, видумані лише Вами...
17 сен 2017 16:03
Абсолютно вірно, вже набридло читати пости пана "Архіваріуса" насичені негативом про цей ЖК, без яких то на це фактів. Сплошний трьоп...
17 сен 2017 17:14
Цитата "Mikolka":

Ті два панікери, це представники (а швидше, це одна і та же особа) відділу продажу сусіднього ЖК, і у них(нього/неї) просто почало підгорати одне місце від появи конкурента їхньому комплексу. От вони і починають панікувати, просто зі страху, темою помилилися;)

Согласен с Вами, создают панику из нечего, а тут же и инвесторы есть, зачем такое писать если это ничем не обоснованные домыслы которые можно накалякаться про любой жк
17 сен 2017 17:30
Artem12345

Розумні люди на таку маячню не звернуть навіть уваги, особливо якщо давно слідкують за темою, чи просто проглянути їхні повідомлення в обох темах.
17 сен 2017 17:34
Цитата "Mikolka":
Artem12345

Розумні люди на таку маячню не звернуть навіть уваги, особливо якщо давно слідкують за темою, чи просто проглянути їхні повідомлення в обох темах.

Все вірно. У Архіваріуса всі повідомлення такі, пусті слова, без яких то на це фактів!
17 сен 2017 19:03
Підтримую пости викладені вище. Вважаю, що кожен має право на свою думку та її викладення на форумі. Але думаю що дійсно деякі люди можливо навіть не є інвесторами НТ, більш того пости схожі на один із проявів конкурентної боротьби. Думаю що це навіть спрацьовує і деякі потенційні інвестори не вкладуть кошти або вкладуть їх після остаточної здачі першої черги. З іншого боку, забудовник НТ може обрати будь-які варіанти конкурентної боротьби, але найкращим буде планова робота над будівництвом та здача будинків в межах запланованого. Писати на форумах можна що завгодно, основне-це дія. Поки все наче йде нормально, люди працюють, результати може бачити кожен.
Хочу додати що я сам є інвестором 1 черги. Щоб не виникало ніяких висловлювань про відділ продажу НТ
17 сен 2017 19:15
І повністю погоджуюсь з постом Alec P. Саме за такими ж критеріями ми обирали цей жк. Це і автономне опалення, і висота стелі, великі вікна, віддаленість розумна від магістралей... в нас 4 квартири на площадці. Можливо це буде тим фактором, який зблизить сусідів, спонукатиме до спілкування.. хотілося б щоб цей форум став схожим на форум Петрівського кварталу, де мешканці спілкуються, вирішують якісь питання спільні, допомагають порадами по ремонту і тд. Впевнений що так і буде після здачі будинків. А поки думаю що в процесі спілкування ми будемо бачити хто є дійсно інвестором, а хто представник конкурента або просто людина, яка хоче написати щось погане і отримує від цього задоволення)
17 сен 2017 19:19
Фото 17.09.17, 19.30
18 сен 2017 19:48
Фото 17.09 17.30
19 сен 2017 19:42
работники были на стройке?
19 сен 2017 20:15
Цитата "Astron_":
работники были на стройке?

Так були і крани працювали.
21 сен 2017 05:45
Один бетонний монстр "Нові теремки" намагається конкурувати з іншим, більш інвестиційно привабливим бетонним монстром "Одеський бульвар". Як таке взагалі можна будувати?
21 сен 2017 06:50
Опять вбросы? Вы либо делайте пометку к своим постам "На правах чёрной рекламы" или аргументируйте свои тезисы.
21 сен 2017 10:21
Цитата "Alec P":
Опять вбросы? Вы либо делайте пометку к своим постам "На правах чёрной рекламы" или аргументируйте свои тезисы.

Що ж тут аргументувати? Бетонні монстри? Ви не згодні? "Дурні" європейці будують в передмісті цегляні будинки малої поверховості, а розумні ми будуємо бетонні коробки )))
21 сен 2017 15:38
Цитата "Postroitel":

Що ж тут аргументувати? Бетонні монстри? Ви не згодні? "Дурні" європейці будують в передмісті цегляні будинки малої поверховості, а розумні ми будуємо бетонні коробки )))

Вам сумно, як я бачу. Вийдіть на вулицю, сядьте в автобус(якщо не боїтеся залізних коробок), можете сісти на велосипед, виїдьте з міста на природу, бажано подалі, щоб навіть на горизонті не бачити цих "бетонних монстрів". По дорозі, раджу викинути всі девайси, що мають доступ до інтернету. Зліпіть собі там мазанку, і живіть довгії роки в мирі та спокій, подальше від усіх своїх фобій.
Р.S. Заодно і ми відпочинемо від вашого словесного поносу))
21 сен 2017 15:49
Цитата "Mikolka":

Вам сумно, як я бачу. Вийдіть на вулицю, сядьте в автобус(якщо не боїтеся залізних коробок), можете сісти на велосипед, виїдьте з міста на природу, бажано подалі, щоб навіть на горизонті не бачити цих "бетонних монстрів". По дорозі, раджу викинути всі девайси, що мають доступ до інтернету. Зліпіть собі там мазанку, і живіть довгії роки в мирі та спокій, подальше від усіх своїх фобій.
Р.S. Заодно і ми відпочинемо від вашого словесного поносу))

Мазанка і якісний цегляний будинок різні речі)). Невже Ви проти забудови передмістя гарними будинками, а не бетонними гетто?
21 сен 2017 16:13
Цитата "Postroitel":

Мазанка і якісний цегляний будинок різні речі)). Невже Ви проти забудови передмістя гарними будинками, а не бетонними гетто?

Якщо ви рахуєте те непорозуміння на березі озера, гарним будинком, то у нас з вами різні поняття красивого.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2628. . .149
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее