Подать объявление

ЖК Новые Теремки | Novbud | Новоселки, ул. Александровская, 1

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2018 - 2022 г.
Планировки
от 18 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
18из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 86.
43/50%
7/8%
16/19%
6/7%
14/16%
1. . .131133. . .149
31 июль 2019 11:12
за сегодня фото
31 июль 2019 13:13
Спасибо!
04 авг 2019 07:46
Потрохи будують.
07 авг 2019 08:40
Здравствуйте, соседи! :smile:
Новая информация об официальной сдачи 2-й очереди в конце декабря месяца.
Кто подавал в суд по задержке сроков(на начисление пенни за задержку), отзовитесь, пожалуйста?
Устали уже ждать этой сдачи и постоянных переносов сроков. :down:
11 авг 2019 20:56
Цитата "neighbour_11":
Здравствуйте, соседи!
Новая информация об официальной сдачи 2-й очереди в конце декабря месяца.
Кто подавал в суд по задержке сроков(на начисление пенни за задержку), отзовитесь, пожалуйста?
Устали уже ждать этой сдачи и постоянных переносов сроков.


Шансів домогтися справедливості від цього забудовника навіть через суд, мєяуо-кажучи, небагато. Ось нещодавній досвід інвестора 12-ї лінії Петрівського кварталу :
//reyestr.court.gov.ua/Review/82229275

Ваші шанси виграти суд значно виростуть, якщо ви інвестували вже після того, як були відкриті згадані в судовому рішенні кримінальні провадження пов'язані із забудовником, при цьому забудовник приховав від Вас дану інформацію. Якщо Ви інвестували раніше, то було б добре отримати від податківців та прокуратури офіційну інформацію про причини відкриття цих кримінальних проваджень. Якісь подробиці через таємницю слідства Вам точно не нададуть, але якщо вдасться отримати свідчення про те, що було,наприклад, зафіксоване виведення грошей закордон в офшори, то виправдання забудовника в суді пов'язані з арештом рахунків вже не виглядатимуть такими переконливими. Але це все чисто теоретично. А практично навіть вигравши суд отримати компенсацію від забудовника врядчи вдастся. Я тут пишу про якогось міфічного забудовника, Ви хочете отримати від нього якусь компенсацію. Але хто насправді цей "забудовник"? З мого досвіду - це якийсь майже віртуальний NOVBUD, на рекламу якого я свого часу повівся, але окрім реклами більш ніде в реальному житті не зустрів; договір я заключав вже з ТОВ "Петрівський квартал", але є ще як мінімум ТОВ "Петрівський квартал-2"; а в суді представники відповідача проблеми будівництва пов'язують з арештом рахунків ТОВ «КУА «Андере Ріхтінген». Як і по яких рахунках розмазуються гроші інвесторів можна тільки здогадуватись. Але на рахунках саме того "забудовника", з котрим Ви заключали договір, найімовірніше потрібної суми для компенсації не знайде навіть Державна виконавча служба, навіть якщо вам вдасться виграти суд. Як варіант, можна спробувати з кимось спільно в якості компенсації відсудити майнові права на якусь ще не продану забудовником квартиру, а потім продати її і гроші поділити. Але чи подобудовує забудовник квартири? З цим теж нічого не ясно і нема ніяких гарантій успіху.
Коротше, як не крути, а виходить, що пункт договору про нарахування пені за затримку будівництва є таким самим пустослівним, як і пункт про терміні будівництва.
12 авг 2019 09:31
ZMaster, Ваше "благородные посты" попахивают саботажем и разжиганием паники. Опираясь на Ваши слова о продаже имущественных прав в 12 линии ЖК Петровский квартал, Вы продолжаете принимать активное участие в ветках объектов NOVBUD.
Продали, перекрестились! Счастья, здоровья!
12 авг 2019 10:18
Цитата "Borshchev":
ZMaster, Ваше "благородные посты" попахивают саботажем и разжиганием паники. Опираясь на Ваши слова о продаже имущественных прав в 12 линии ЖК Петровский квартал, Вы продолжаете принимать активное участие в ветках объектов NOVBUD.
Продали, перекрестились! Счастья, здоровья!


А Ви хочете, щоб про забудовника прямо вже зараз писали лише як про мерця - або щось добре, або нічого? Ну от візьміть, і спробуйте написати щось добре. Щоб розвіяти запах саботажу та розпалювання паніки від моїх постів.
12 авг 2019 12:48
ZMaster
Якого забудовника Ви маєте на увазі? Чи або що та про що писати? Так за свої слова, тим більше за написане треба відповідати!
12 авг 2019 15:03
Цитата "Borshchev":
ZMaster, Ваше "благородные посты" попахивают саботажем и разжиганием паники. Опираясь на Ваши слова о продаже имущественных прав в 12 линии ЖК Петровский квартал, Вы продолжаете принимать активное участие в ветках объектов NOVBUD.
Продали, перекрестились! Счастья, здоровья!

Полностью поддерживаю. Все и так ждут скорейшей сдачи объекта и уже настроились на то, что застройщик взялся за работу и довед-таки до ума этот комплекс, в конце концов. А от того, что тут будет сеяться негатив- толку никакого не будет, только нервы трепать сами же себе. Да и как показала практика- скорость застройки будет зависеть от ряда факторов, но никак уж не от нашей негативной писанины тут.
13 авг 2019 06:24
Какой ряд факторов? Темпы строительства зависят от финансирования, которого у Новбуда нет, открыто сказали вам. А вы все не нагнетайте панику и упаковывайте все в красивые словесные обоооты. Может, это поможет, позитивное мышление
13 авг 2019 06:57
Цитата "Мос":
ZMaster
Якого забудовника Ви маєте на увазі? Чи або що та про що писати? Так за свої слова, тим більше за написане треба відповідати!


Якщо Ви так само, як і я заплутались в назвах компаній, зверніться за роз'ясненням до тих, з ким підписували договір. У договорі мав би бути пункт про зобов'язання продавця надавати інформацію покупцеві, пов'язану з реалізацією договору. От і нехай вони самі Вам пояснять, що таке NOVBUD, рекламою якого вони підкупають потінційних покупців, і що таке ТОВ «КУА «Андере Ріхтінген», на зарештованих рахунках котрого можуть зависати гроші інвесторів, котрі як і я наївно та довірливо повелись на рекламку NOVBUD. І чому цей самий "надійний забудовник" ніяк не може/не хоче/не вміє допомогти вчасно добудувати квартири після того, як гроші зависли у компанії з ніразу не екзотичною назвою. Може, інвестиції в Ваш ЖК взагалі зависають в якійсь іншій КУА, а
«Андере Ріхтінген» - це чисто фішка "Петрівського кварталу". Я цього, нажаль чи нащастя, не знаю. Я поки що не бачив офіційної інформації типу судових рішень по "Нових теремках". Тому зараз єдина надія для Вас отриматимати інформацію, котру можна буде вважати офіційною - це звернутися за роз'ясненнями до сторони, котра продала Вам майнові права на квартиру. Хай вони самі правдиво і вичерпно зформулюють достовірну причину, чому відбуваються такі зриви термінів будівництва, вказаних в договорах, і чому у них усе так складно з їх виконанням.
13 авг 2019 07:53
ZMaster
Ви заплуталися це точно. Так я Вам хочу підказати Ви на форумі ЖК Нові Теремки, друга черга практично готова, третя добудовується, четвертої та п`ятої ще ниякі терміни не порушені. Ми Вас почули. Дякуємо.
13 авг 2019 09:19
Всегда поражали люди, которые думают только о себе, всего боятся и живут по принципу «моя хата с краю» Украинский менталитет. Стройка стоит. Это просто видно, какими факторами это не называй. Но инвесторы боятся тут что то писать, чтобы те несчастные, кто может ещё донести деньги и купить этот пшик, не прочитали и не передумали. Только деньги точно не пойдут не достройку ваших метров. Не обольщайтесь
13 авг 2019 12:06
Цитата "ZMaster":


Шансів домогтися справедливості від цього забудовника навіть через суд, мєяуо-кажучи, небагато. Ось нещодавній досвід інвестора 12-ї лінії Петрівського кварталу :
//reyestr.court.gov.ua/Review/82229275

Ваші шанси виграти суд значно виростуть, якщо ви інвестували вже після того, як були відкриті згадані в судовому рішенні кримінальні провадження пов'язані із забудовником, при цьому забудовник приховав від Вас дану інформацію. Якщо Ви інвестували раніше, то було б добре отримати від податківців та прокуратури офіційну інформацію про причини відкриття цих кримінальних проваджень. Якісь подробиці через таємницю слідства Вам точно не нададуть, але якщо вдасться отримати свідчення про те, що було,наприклад, зафіксоване виведення грошей закордон в офшори, то виправдання забудовника в суді пов'язані з арештом рахунків вже не виглядатимуть такими переконливими. Але це все чисто теоретично. А практично навіть вигравши суд отримати компенсацію від забудовника врядчи вдастся. Я тут пишу про якогось міфічного забудовника, Ви хочете отримати від нього якусь компенсацію. Але хто насправді цей "забудовник"? З мого досвіду - це якийсь майже віртуальний NOVBUD, на рекламу якого я свого часу повівся, але окрім реклами більш ніде в реальному житті не зустрів; договір я заключав вже з ТОВ "Петрівський квартал", але є ще як мінімум ТОВ "Петрівський квартал-2"; а в суді представники відповідача проблеми будівництва пов'язують з арештом рахунків ТОВ «КУА «Андере Ріхтінген». Як і по яких рахунках розмазуються гроші інвесторів можна тільки здогадуватись. Але на рахунках саме того "забудовника", з котрим Ви заключали договір, найімовірніше потрібної суми для компенсації не знайде навіть Державна виконавча служба, навіть якщо вам вдасться виграти суд. Як варіант, можна спробувати з кимось спільно в якості компенсації відсудити майнові права на якусь ще не продану забудовником квартиру, а потім продати її і гроші поділити. Але чи подобудовує забудовник квартири? З цим теж нічого не ясно і нема ніяких гарантій успіху.
Коротше, як не крути, а виходить, що пункт договору про нарахування пені за затримку будівництва є таким самим пустослівним, як і пункт про терміні будівництва.


Благодарю за ответ! Неприятная информация, но критики которые владеют иной информацией - пишите, желательно факты, а не призрачные сроки сдачи.
На следующей неделе планирую побывать в квартире, посмотрим, что изменилось.
14 авг 2019 18:51
Цитата "Мос":
ZMaster
Ви заплуталися це точно. Так я Вам хочу підказати Ви на форумі ЖК Нові Теремки, друга черга практично готова, третя добудовується, четвертої та п`ятої ще ниякі терміни не порушені. Ми Вас почули. Дякуємо.


Друга черга практично готова - це дуже гарна інформація. Особливо, що її повинні були здати ще літом минулого року. Здадуть (може) у грудні цього. Результат 1.5 року просрочки!!! Третя черга, якщо добудується до кінця 2020 року - буде радість інвесторам. Хоча є великі сумніви - дивлячись на другу чергу. Розумію інвесторів, які тішать себе гарними новинами з відділу продаж, які не є реальними. Але що робити? Треба сподіватись! Але сліпої віри до забудовника не повинно бути!!!
15 авг 2019 07:48
Цитата "obzornik":


Друга черга практично готова - це дуже гарна інформація. Особливо, що її повинні були здати ще літом минулого року. Здадуть (може) у грудні цього.


Так само рівно рік назад казали про першу лінію ПК-5 в Петрівському кварталі. Але в результаті грудень ознаменувався тим, що замість здачі в експлуатацію отримали Дозвіл на початок будівельних робіт, оскільки протягом усього терміну будівництва були лише зареєстровані окремі декларації про початок будівництва на кожен окремий будинок лінії із 3-ю категорією складності, котру для подібних випадків вважають завідомо заниженою. За час просрочки процедура введення в експлуатацію суттєво змінилася, і декларації на багатоповерхівки оформлені по сумнозвісній третій категорії складності в більшості випадків фактично перетворилися на майже нікчемні папірці. Тому найімовірніше і Нові теремки чекає інтригуюча процедура отримання Дозволу, що має супроводжуватись більш повним пакетом документів з експертизою проекту на відповідність усім нормам, в тому числі і нормам щодо щільності населення для відповідної місцевості. Це стало справжнім головним болем для усіх нечесних забудовників, які раніше на одну й ту ж саму земельну ділянку реєстрували декілька декларацій на декілька окремих секцій/будинків, сумарна заселеність котрих в результаті сумарно часто перевищувала встановлені норми. Новий порядок введення в експлуатацію діє вже не перший рік, однак із доступної зараз інформації виходить, що за увесь цей час NOVBUD отримав Дозвіл лише на п'ятиповерхові будиночки ПК-5. З іншими, чомусь, не поспішає. Чи це мені тільки так здається, і спроби пройти експертизу ведуться повним ходом із задіянням усіх арсеналів?
В будь якому разі, перш ніж робити прогнози про введення в експлуатацію, є смисл спрогнозувати, коли будуть отримані Дозволи, і чи будуть вони взагалі. Можливо, сам забудовник щось підкаже і внесе повну ясність в це питання, бо ніхто ж з нас не може залізти до нього в голову і побачити, що там коїться. Ніхто не може краще за нього володіти найдостовірнішою інформацією про поточні справи. Головне, щоб він її не замовчував. Я б на його місці частіше комунікував з інвесторами на усіх можливих ресурсах, в т.ч. і на цьому форумі. А так виходить, що відсутність офіційної інформації заміщується неофіціною. Тому поки нема більш офіційної інформації, можна очікувати, що Дозволи все ж будуть отримані. Тоді, як і в ПК-5, через пару місяців можна буде очікувати отримання Скртифікату, тобто введення в експлуатацію. Принаймні в ПК-5 вийшли приблизно такі терміни, і не так давно там вже навіть пустили газ.
28 авг 2019 16:47
Кто там вкурсе, есть движения реальные какие?
01 сен 2019 15:14
Только со стройки, 4я очередь - 4 этажа возвели в центральных секциях. Как прикрепить фото?
02 сен 2019 11:57
фото сделаны 1 сентября
02 сен 2019 16:43
Слабенько будують! Повільно!
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .131133. . .149
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx