Подать объявление

ЖК Новая Буча | Буча, ул. Б. Гмыри, 9

Сдача ЖК2016 - 2024 г.
Планировки
от 26 320 Грн/м²
Индекс надёжности
167из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 90.
16/18%
9/10%
24/27%
21/23%
20/22%
134. . .112
06 окт 2015 17:42
06.10.2015 г. Готовность 4,5 секции - 70%. Сдача- декабрь 2015 г.
07 окт 2015 13:08
Доброго дня шановні всі ті, хто придивляється до Бучі і до цього комплексу. Трохи вилию холодної водички на ваші плечі, поділюсь досвідом покупки житла в Бучі.

Отже Буча. Купив я житло в цьому місті в 2011 році. Купив в першому житловому комплексі Новатор, що будували тоді споріднені структури мера Анатолія Федорука. Вибрав це житло, бо купився на рекламну піар компанію, потипу тої що ви можете бачити в цій гілці форума або на сайті продажів. Мені на той час обіцяли шикарне життя в комфортному місті.

Що виявилось насправді. Тобто проблеми з якими стикнулись вже тут, в Бучі:

1. Відсутність дитячих садків. Тобто вони в місті є, але от попасти туди, НЕМОЖЛИВО. В усіх 6-ти садочків (коли я приїхав було 5-ть) черга розписана на 4 роки вперед і в черзі на кожен рік десь 700-800 дітей. Як працює система з садками: Кожен рік в кожен садок беруть від 30 до 60 дітей з черги, що записані на конкретний рік. Якщо твоя дитина без пільги і не попала в ці 30-60 дітей, тоді тобі допоможе знайомий з волохатою лапою. А якщо такого знайомого нема, то тобі прямим текстом скажуть щоб на садок не розраховував, бо нема місця і на наступний рік ти вже не попадаєш. Старша дитина в мене без садочка. Меншого я записав на 4 роки вперед, подивимось чи не подвинуть мене в черзі пільговики і ті хто з волохатими лапами. Тому коли будете переїжджати в Бучу одразу біжіть записуватись в чергу і шукайте волохату лапу. Інакше тільки платний садок, в яких теж місць немає. Садок платний від 3000 до 6000 грн на міс. Якщо вам будуть обіцяти, що садки побудують, не сильно вірте. Мені теж обіцяли (із за чого й переїхав), але садка нема. А якщо і побудують, то чи буде він муніципальним? А навіть якщо і побудуть, то скільки і на скільки місць. В бучі 6-ть садків на 30 тис насення, і черга ще на 5 садків. А комплекс Нова буча на 20 тис населення. От і рахуйте самі скільки треба....

2. Цього року вже відчулась проблема переповненості шкіл. Тут детально не скажу, але 5ть шкіл на тридцятитисячну Бучу мало. Люди скаржаться, що і перших класів по 8 м штук, і вчитись доведеться в дві зміни. А ще переселенці, а плюс нове покоління з новобудов. Тому готуйтесь, що зі школами будуть теж складнощі. Знову ж таки 5-ть шкіл на 30 тис населення мало.

3. Вода. Шановні це питання номер 1. Коли в 2011 році не було такої щільної забудови, то наче й не було такої наявної проблеми. Хоча проблема з питною водою (а вона швидше технічна) була в Бучі завжди. Вода в Бучу подає Ірпіньводоканал. Потужності Ірпіньводоканалу не розраховані на ту інфроструктуру, що вже є (а це 30 тис. населення). А хочуть додати ще 20 тисяч!!! Вже цього літа в мене з крану по вечорам (коли найбільше споживання + полив городів) текла, а хоча ні, дзюрчала тоненька струйка каламутно-бурої рідини. По суті водоканал качав нам осадковий іл, бо не було достатньої кількості води в резервуарах. А де будуть брати воду для 50-ти тисячного міста я навіть не знаю.... Звісно що можуть наобіцяти щось, але я нечув щоб в Бучі будували водоочисний комплекс.

4. Ну і проблематика всіх маленьких міст. Царювання місцевої еліти з витікаючими наслідками: кумовство, дерибан, хабарництво. Прямих доказів і прикладів тут наводити не буду. Якщо переїдете в Бучу ще наслухаєтесь цих історій і про дерибан землі, і про роздачу комунального майна, і про прикормлену прокуратуру, і про вимагання хабара в малого бізнесу, і про побиття активістів, тощо....

Ну і на останок, моїм словам можете не вірити, тим паче що зараз набіжать манагери з продажу і почнуть кидатись фекаліями. Тому повідомляю, є три комплекси, що вже побудовані в Бучі "мером", і де вже люди живуть не перший рік: ЖК НОВАТОР, ЖК БУЧА КВАРТАЛ, ЖК РІЧ ТАУН (ЖК ЦЕНТРАЛЬНИЙ на піході). Так само в цих жил комплексах були форуми пайщиків, де люди спілкувались. Читайте там інфо. Якщо буде бажання, коли будуте в Бучі, заїдьте на будь який ЖК та поговоріть з людьми.

І як попередження, в цоколях неможна прописатись і тарифи там як для нежитлових приміщень. Зараз наче тарифи й переводять на якісь альтернативні, але все ж таки: в цоколях нежитлові приміщення. Тому перед покупкою таких (якщо такі будуть пропонувати) консультуйтесь на стороні щодо специфіки проживання в таких приміщеннях.

Дякую за увагу.

PS я коли побачив, що планується забудувати в Бучі, страшно стало. Навіть не знаю чи є сенс триматись цього місця....

PSS і ще, в ЖК КВАРТАЛІ обіцяли побудувати школу і садок. В результаті в комплексі вже рік як живуть (як не більше) а ні школи, ні сакдка.... :)

PSSS з електрикою теж не все так добре. Світло періодично вибиває, бува й на пару годин. ЖК НОВАТОР взагалі підключений десь, бо в самій Бучі не знайшлось потужностей.... ну тобто картіна Рєпіна "Пріплилі" (чи Приєхалі)
07 окт 2015 13:51
І ще додам. Чомусь заблокували редагування мого попереднього посту.
В місті проблема з лікарнею і полклінікою: вони маленькі і не всі спеціалісти є. Наприклад кісту на губі мені в Бучі оперувати відмовились, довелось їхати в обласну. Кардіолога точно нема. Полового немає. Народжувати доведеться або в ВОрзелі, або в обласній. Є дитяча поліклініка, але теж не велика. Дитячої лікарні немає. Є база швидкої допомоги. Суди, податкова, міліція, обгаз і обленерго як і водоканал в Ірпіні. У нас тільки пенсійний і якийсь відділ соц захисту. Ну дільничі в Бучі є. Окрема тема про паспортний стіл. Він в Ірпіні, це по перше. По друге, захочете прописатись готуйтесь стояти в черзі з пів дня, ну або шукайте виходи, щоб прописали без черг... ну тепер наче все.
08 окт 2015 20:37
Добрый вечер, форумчане!

Хочу поделиться своими мыслями. Сразу скажу, что переехала в Бучу из Киева в 2004-ом году, о чем АБСОЛЮТНО не жалею.
Сразу пару слов о застройке города в целом. С 2004-го года город действительно разросся, благо, что преимущественно за счет застройки пустующих мест, либо территорий «увядших» частных домов.
Преобразилась Буча с 2004-го ну очень существенно!!! Это и большущий парк с аллеями, велодорожками, «Шаленой билкой» (к слову, много киевлян приезжает прогуляться в нем); небольшие обустроенные скверы, променады (возле «шарика» и Ощадбанка), достраивается классная прогулочная аллея сбоку от больницы, дороги латаются быстрей, чем в Киеве. Реализован раздельный сбор мусора!!! Наличие освещения улиц!!! Кроме того, в городе представлены крупные торговые сети и др.

Мой посыл таков: застраиваться город все равно будет. Вопрос только как: хаотично отдельностоящими домами, которые «лягут» в нагрузку на имеющуюся инфраструктуру, либо же масштабными проектами с собственной инфраструктурой! Второй вариант, как по мне, лушче.

А теперь по-порядку.
Детские садики и школы. Они есть. Действительно, они полные. Действительно, чтобы попасть в сад, нужно сразу же при рождении ребенка стать в очередь.
Однако давайте будем честными перед собой. В Киеве та же проблема с садиками, особенно в разрастающихся микрорайонах, возьмите, например, Осокорки, Позняки и др. Я знаю, что говорю, детки моих знакомых, купивших квартиры в новых домах, не попадают в садики, так как не стояли в очереди заблаговременно. Да что уж говорить о Киеве, давайте возьмем Варшаву, например. Та же проблема с государственными детскими садами. Кто хочет попасть в любой сад, поселяйтесь в маленьких городах в глубинке, там мест в садах полно, правда там и работы нет, да и города не привлекательны  Сори, но таковы реалии сегодняшнего дня.
К слову, насколько я слышала, во второй очереди «Квартала» планируется к открытию детсад.
Если же мы говорим о частных детсадах. То здесь Буча вообще обыгрывает Киев, где цена вдвое превышает. Знаю в Буче два частных сада и там цены 3000 грн и 4500 грн в месяц.
Если же мы говорим о проекте «Нова Буча», то сады и школы там запроектированы. Так что будем терпеливы и будут нам еще сады и школы.
К слову, возле садика «Капитошка» уже ведется строительство гимназии.
Вода.
Мы дома в Буче не пьем воду из под крана. Это правда! Но в Украине ее нигде нельзя пить из под крана.
Качество воды с 2004 года не изменилось.
Действительно, бывало, что из крана текла грязная вода, но это были или поломки, или ремонты.

Ну и в завершении давайте о хорошем
Буча за последние годы все больше походит на европейский городок, где стелят газоны, везде клумбы и цветы в горшках, которые регулярно поливаются, кусты, которые регулярно подстригают, бровки, которые красят по несколько раз в сезон, новые детские площадки, частные клиники, супермаркеты и многое другое.
Кто не был в Буче, очень рекомендую приехать и прогуляться. В Киеве такой ухоженности нет.
09 окт 2015 07:49

Дуже гарна відповідь від манагерів по продажам

Шановні читачі, що б ви розуміли дійсність, забудовник в Бучі один - це мер Федорук А.П. Звісно не напряму, а через споріднені структури. Але це факт, що підтвердять вам в Бучі будь хто. Відповідно висновки про які я напишу нижче будуть виходячи з тих фактів, що вже є по розбудові і управлінню містом.

Ну а тепер висновки.
Щодо Буча-гарне місто. Це я чув, коли мені втюхували квартиру в Бучі. Шановні манагери. Ви хоть призвіща підписуйте. Коли Катя Кудінова водила мене по комплексу (Катя не в образу тобі особисто, розумію, що робота така) риторика була схожа: садочки є, школи є, магазини є, місто росте, зелене й з парками і т.д. Особисто мене підкупило по ЖК НОВАТОР, це вода зі скважини і садок на території комплекса. Були й інші так би мовити пряники. Ось наприклад рекламний сайт Новатора https://www.novator.in/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=12
А ось опис. Але боюсь, що після мого коменту цей опис на сайті суттєво підправлять. В дужках я напишу, що є
Інфраструктура ЖК "Новатор"
- Дитячий майданчик; (зробили)
- Приватний дитячий садок; (нема, забудовник зробив хостел)
- Мінімаркет; (відкрив магазинчик на другий рік один з жильців комплексу)
- Гостьова автостоянка; (є стоянка)
- Басейн; (нема… хоча не сильно й треба, бо був би жабуринник)
- Спортивний майданчик; (є)
- Тренувальний комплекс; (це те саме що спорт майданчик)
- Зал для аеробіки та фітнесу; (брехня, навіть мови про це не було)
- Охорона; (була, але коли почали речі тирити, охорону вигнали, красти перестали)
- Окремо виділена лінія високошвидкісного інтернету; (окрема опція, домовляється кожен сам з провайдером)
- Кабельне телебачення; (те саме як і інтернет)
- Лінія міського київського телефону в кожну квартиру; (брехня, телефонів нема, хоча зараз це і не актуально)
- Особиста парковка для авто; (ну особиста це в лапках…)
- Відео-нагляд території; (на другий рік після здачі привезли камери в ящику з кабелями, такі що в хаті вішати, вручили голові ОСББ і на тому все скінчилось. Кому цікаво можу фотку скинути ящика з камерами).

Тому коли будуть обіцяти, що все буде на комплексі, то вірте рівно на половину. В першу чергу будуть будинки, потім спорт майданчики і парки (про це окремо напишу). А вже в кінці, може бути побудують садки і школи…. Тобто після заселення не чекайте, що садок і школа будуть одразу.

Тепер щодо садочків
Ось показова стаття від 1 серпня 2013 року
https://www.kotsubynske.com.ua/2013/08/01/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8-%D0%B2-%D0%B4%D0%B8%D1%82%D1%81%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D1%8F%D0%BA%D0%B8%D1%85-%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%85-%D0%B2-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%96%D1%80/
Почитайте що пишуть про Бучу. Висновки зробите самі. Обіцяли +7 садочків, а в результаті 0. Для прикладу я став в чергу на 2017 рік одразу після народження дитини. Був в списках перший. Це було на початку 2015-го. Сьогодні вже жовтень, і моя дитина в черзі вже майже 20-та. Поріг прийому в садочок 30 дітей. І вже зараз я розумію, що в садок я не попаду... Старший в черзі десь 130-й... і черга моя не рухається, бо через чергу лізуть пільговики і ті, хто з а хабар.
Мені попадалась аналітика по загальній черзі Бучі. Цифри були десь такі, з 1500 місць в садках в черзі знаходиться ще 1500 тисячі дітей. Тобто в садок йде рівно половина тих діток, що зараз живуть в Бучі (хочете аналіз, дивіться онлайт сервіс подачі заявок в садок).
Ну а тепер питання до манагерів нової бучі, на скільки місць планується відкрити садки в новому кварталі, щоб забезпечити повну потребу нових жильців, і щоб нові жильці не бігли в загальну чергу? Це більше питання до мера....

Теж саме з школами, я вже писав, що проблема зі школами поглиблюється. Дітей більшає, зараз школи переповнені. А через пару років буде ситуація як і з садками - не буде місць. Погано, що в школи не записують зазделегіть... Тому манагери, давйте аналітику. Є стільки то шкіл на стільки то мість. Школи забиті. ПЛануємо додати стільки то мість, при умові заселення +20 тис.

Ще додам, в Бучі забудовник монополіст один, це мер. До нього в Бучі будувались і інші компанії. І інші забудовники садочки будували (Капітошка і Яблунька). Яблуньку правда починав будувати якась київська копанія, потім цю компанію вигнали, і яблуньку добудовувало вже місто, от тільки не скажу скільки років будували. Капітошку будували для нових будинків що по новому шосе, але будував його другий забудовник. Забудовник монополіст не спромігся забудувати в місті ні одного садочка. Навіть в кварталі він в планах. В ПЛанах я наголошую! А побудувати, зробити ремонт, здати його, і запустити в роботу це скільки років????


Тепер про воду. Я не робив акцент на тому, що вона погана. Не це головне. Проблема у відсутності води як такої!!! Шановні манагери, передайте свому керівництву (думаю до мера дійде), що ви плануєте підключити + 20 тисяч чоловік до мереж, що вже на сьогодні не тягнуть ту інфраструктуру я є. Давайте план до якого водоканалу ви підключите комплекс, коли в Ірпіньводоканалі потужностей нема. По цьому питанні спробую знайти більше інфо... є офіційні листи по відсутності лишніх потужностей.

Тепер про парки і стадіони. Так, вони в Бучі є. Стадіони і парки були побудовані до 2011 го. Є в бучі ЗАТ МІЛІОРАТОР, де засновником і директором є рідний дядя мера (призвіща не згадаю, Яцюк здається). Якщо зайти в приміщення МІЛІОРАТОРА, то на стендах висять фотографії парків Бучі і стадіонв. Я особисто питав у пана директора, що це за фото. Відповідь очевидна, ці обєкти будував МІЛІОРАТОР. Тому не дивно, що в Бучі є стадіони і парки. Наприклад в моєму рідному місті у мера бізнес по виготовленні тратуарної плитки. Так все місто в тратуарній плитці.... А от перед виборами, десь в серпні 2015, пан мер активізувався, позакладав плиткою пару тротуарів, та побудував парк недалеко від свого будинку. А ще купив пару клумб і поставив в центрі міста.... власне хочеться спитати мера, клумба це добре, а де садки?

Тепер щодо Буча-європейське місто. Європейське місто, це коли адміністрація рівномірно розвиває його: збільшився ріст населення-збільшили інфраструктуру-додали ком підприємств, щоб збільшити наповнення бюджету. А в Бучі росте тільки один показник - населення. Буча не місто, Буча великий спальний район. Роботи в Бучі нема, робота є в КИєві. Про магазини, шановні манагери теж мовчіть. Бо найближчий магазин, це Ашан. Магазини в бучі, це так, купити хліба і молока. а про ухоженість і ремонт доріг це не досягення а обовязок. Тому навіть про це не згадуйте. А ще, як могли в європейському місті Буча віддати землю під першою школою? Європейське місто блін

Ну і застереження новим мешканцям новобудов. ЖК НОВАТОР попався на розводку, коли забудовник запропонував створити власне ОСББ і поставив на чолі ОСББ своїх людей. Потім забудовник передав на баланс ОСББ всі новобудови з усіма недоробками. Про цей факт ми як жильці дізнались лише через 1,5 роки. Тому коли будете формувати власний ОСББ будьте уважні з вибором голови.

Власне на цьому все.

Успіхів в європейському місті Буча.

09 окт 2015 09:17
Адміни вміло приховали від очей основний текст :) цікаво це випаково, чи це так треба :)
Народ, не полініться і поитайте прихований текст в попередньому посту.
Це відповідь шановним манагерам, що буча не така вже й крута як її рекламують. Звичайне містечко з інфраструктурою села і з проблемами мегаполісу. Не вірте що Буча якось виділяється від інших міст. Можливо якщо у вас пару лямів на рахунках, то Буча дійсно буде раєм. А якщо ви середньостатичний громадян, то не лізте в Бучу - пожалкуєте.
09 окт 2015 09:56
Ivan Dmutrovuch, в цілому згоден в Вашим текстом, але є пару категоричних висловів, які не відповідають дійсності.
1) Забудовує Бучу не один Федорук. Так, на його рахунку - більшість новобудов нашого міста - це ЖК Новатор, ЖК Варшавський двір, ЖК Буча Квартал (дві черги приблизно по 600 квартир кожна), ЖК Полтавський, ЖК Родинний, ЖК Річ Таун (прибл. 650 квартир), ЖК Центральний (прибл. 350 квартир), ЖК Лісова Буча, і ще з десяток дуплексів у Бучі та Ворзелі. Наразі, дружина Анатолія Петровича вийшла зі складу засновників компанії "Будрегіонінвест", і дивним чином будувати ця фірма стала за межами Бучі - це ЖК Бучанський (в Гостомелі) і друга черга Річ Тауну (в Ірпені).
Стосовно інших забудовників - то їх в Бучі теж багато. Це і ArchiBVbud, і R-Building (ЖК Амур, ЖК Яснополянський), і пан Арєфьєв (ЖК Кампа), і якась фірма з Івано-Франківська, яка будує ЖК Пурпурові Вітрила, а зараз почала будівництво нового об`єкту в районі Яблуньки. Під Ворзелем у полі будується ЖК ФорестТаун на кілька тисяч квартир. Є ще кілька дрібних забудовників, фіз. осіб. А висотки Київміськбуду теж Федорук будував ? :)
2) В Бучі немає проблем з магазинами. Є як мінімум 3 величезних супермаркета - "Новус", два "Еко-маркета" (в центрі і в ТЦ Модуль), плюс "АТБ" з демократичними цінами на Енергетиків. Колись з цікавості поїхав у той Ашан - радикальної різниці ні в цінах, ні в асортименті не побачив. тому скупляюсь в "Новусі" - він під боком, і не потрібно тратити зайву годину-півтори на дорогу.
09 окт 2015 10:17
Цитата "Ivan Dmutrovuch":
Адміни вміло приховали від очей основний текст :) цікаво це випаково, чи це так треба :)
Народ, не полініться і поитайте прихований текст в попередньому посту.
Це відповідь шановним манагерам, що буча не така вже й крута як її рекламують. Звичайне містечко з інфраструктурою села і з проблемами мегаполісу. Не вірте що Буча якось виділяється від інших міст. Можливо якщо у вас пару лямів на рахунках, то Буча дійсно буде раєм. А якщо ви середньостатичний громадян, то не лізте в Бучу - пожалкуєте.

і тут трохи не згодний. Буча як раз виділяється на фоні інших пригородів навколо столиці. поїдьте в умовний Бориспіль чи Боярку і порівняйте :)
а також порівняйте, наприклад, ціну на 2-кімнатну квартиру в Бучі і в сусідньому Ірпені, який начебто до Києва поближче буде :)
а в цілому так, Буча рано чи пізно перетвориться на спальний район Києва,
із тихого лісового містечка, яким була років 20 тому. і цьому є істотні передумови - близькість до столиці, Варшавська траса, плюс залізничне сполучення. бо розвиватись буде той регіон, що стоїть на транспортних шляхах, і це закони економіки.
а що буде з водою, каналізацією, садками, і т.п. - це велике питання до мера та міськради.
09 окт 2015 10:34
Цитата "lyga001":
Ivan Dmutrovuch, в цілому згоден в Вашим текстом, але є пару категоричних висловів, які не відповідають дійсності.
1) Забудовує Бучу не один Федорук. Так, на його рахунку - більшість новобудов нашого міста - це ЖК Новатор, ЖК Варшавський двір, ЖК Буча Квартал (дві черги приблизно по 600 квартир кожна), ЖК Полтавський, ЖК Родинний, ЖК Річ Таун (прибл. 650 квартир), ЖК Центральний (прибл. 350 квартир), ЖК Лісова Буча, і ще з десяток дуплексів у Бучі та Ворзелі. Наразі, дружина Анатолія Петровича вийшла зі складу засновників компанії "Будрегіонінвест", і дивним чином будувати ця фірма стала за межами Бучі - це ЖК Бучанський (в Гостомелі) ......


Згоден з вами повністю. З магазинами трохи перебільшив. Хоча я в БУчанських магазинах купую по "мєлочі". Основний все таки Ашан, асортимент там все ж таки...

По забудовниках я точний розклад не знаю, але ні один з них не будує садок. От нема блін.... на таку кількість забудов за останні роки відкрили лише яблуневий на 200 дітей здається. Щось там в кварталі анонсують вже скільки років.

Я якось натрапляв на сайті міськ ради погоджувальні документи на забудову якогось комплексу. В першочергових варіантах в такі плани додають садок. Погоджують будівництво, а потім з плану садок щезає.... от шкода що не зберіг джерело.
09 окт 2015 10:38
Цитата "lyga001":

і тут трохи не згодний. Буча як раз виділяється на фоні інших пригородів навколо столиці. поїдьте в умовний Бориспіль чи Боярку і порівняйте :)
а також порівняйте, наприклад, ціну на 2-кімнатну квартиру в Бучі і в сусідньому Ірпені, який начебто до Києва поближче буде :)
а в цілому так, Буча рано чи пізно перетвориться на спальний район Києва,
із тихого лісового містечка, яким була років 20 тому. і цьому є істотні передумови - близькість до столиці, Варшавська траса, плюс залізничне сполучення. бо розвиватись буде той регіон, що стоїть на транспортних шляхах, і це закони економіки.
а що буде з водою, каналізацією, садками, і т.п. - це велике питання до мера та міськради.


Та я не проти розвитку як такого... але ж не забудувати місто вщент і не лишити місця для всього іншого... Розвиток інфраструктури це обовязок мерії. От тільки розвивається в нас тільки будівництво жил будинків. Буча в лісі, як і Ворзель і Гостомель (ну може якась частина). А Боярка і Бориспіль, та теж Вешневе, вони в полях. Тут нема чого порівнювати
10 окт 2015 06:46
И так попытаемся резюмировать выше изложенное:

1) Недовольство Ivan Dmutrovuch высказывает в адрес застройщика: " забудовник в Бучі один - це мер Федорук А.П"

- отвечаем и лишний раз напоминаем, что мы никаким образом не относимся и не связаны с выше упомянутым мэром Бучи А.Федоруком.
- мы согласны с недовольством вашим, которое вызванное неисполнением этим застройщиком своих обещаний, и всячески Вас поддерживаем. Но! Было бы неплохо, если бы все эти проблемы и ваши недовольства Вы высказывали на соответствующих ветках форумов его строек. Впредь будем очень признательны за соблюдение этого условия, что регламентируется правилами форума.

2)"Та я не проти розвитку як такого... але ж не забудувати місто вщент і не лишити місця для всього іншого...А Боярка і Бориспіль, та теж Вешневе, вони в полях. Тут нема чого порівнювати" .

- настоятельно просим Вас перед тем как писать, изучить генплан застройки ЖМ "Нова Буча". Застраивать город и не оставлять места для всего остального мы не собираемся, так как в который раз Вам повторяем, проект реализовывается в поле на окраине города. В ПРОЕКТЕ ЗАЛОЖЕНА ВСЯ НЕОБХОДИМАЯ ИНФРАСТРУКТУРА для жизненного комфорта жителей микрорайона. Мы как раз и делаем основной акцент при создании проекта НА ПОЛНОЦЕННОЙ И САМОДОСТАТОЧНОЙ ИНФРАСТРУКТУРЕ ЖИЛМАССИВА!!! Здесь будут детские сады, школа, поликлиника, стадионы, торговый комплекс и др. Особое внимание уделяется созданию просторных дворов с разным функционалом: детских площадок для всех возрастных групп, спортивных площадок, зон отдыха и др. Внутренние дворы жилых кварталов будут закрыты для въезда автомобилей. Для парковки автомобилей в проекте отведены специальные места, непересекающиеся с пешеходными зонами. В микрорайоне будут парковые и прогулочные зоны, скверы, аллеи и бульвары, большая парковая рекреационная зона с собственным водоемом.

3) Что касается риторики вашего поста : "Згоден з вами повністю. З магазинами трохи перебільшив.... По забудовниках я точний розклад не знаю " - и т. д. и т.п.

Прошу прощения, но комментировать тут нечего.

4) Если у Вас возникают вопросы по ЖМ "Нова Буча", мы готовы ответить на них. Просим не засорять ветку форума своими недовольствами, вызванными вашим горьким опытом в отношениях с людьми и структурам с нами никак не связанными.
10 окт 2015 07:00
Здесь уже затрагивался вопрос воды… Давайте не будем спекулировать на этой теме!!!

Хочу стразу отметить, у нас масштабный проект и мы заинтересованы в качественной его реализации. Особое внимание мы уделяем вопросам качества жизни будущих жильцов.

Разрабатывая жилой комплекс «Нова Буча» мы первым делом получили технические условия №28 июня 2015года от Ирпеньводоканала на поставку воды, обеспечивающую по количеству потребности нашего комплекса на 7 секций строительства.

Но анализируя рынок воды подаваемых потребителям на питье в жилые квартиры увидели что в Буче есть проблема с периодическим появлением некачественной воды.

Консультируясь со знакомыми проживающими в Буче так же получили подтверждение – говорят что бывает мутная вода а так же периодическим с появлением черных взвесей. Даже делая у себя анализ воды они получили такие результаты № 04-1i/12 от 04.12.2014

Результаты анализа предоставленной пробы воды:

Наименование показателя Значение показателя
фактическое по ДСАНПІН 2.2.4-171-10
рН 7,46 6,5-8,5
Цветность, град. 14,3 <20
Мутность, мг/л 20,8 <0,58(1,5)
Жесткость общая, мг-экв/л 4,35 <7
Железо общее, мг/л 2,74 <0,2
Марганец, мг/л 0,03 <0,05
Нитраты, мг/л 1,29 <50
Окисляемость, мгО2/л 1,9 <5
Сухой остаток, мг/л 250 <1000


*ДСАНПІН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною"

Исходя из всего перечисленного была поставлена задача подбор правильного оборудования для комфорта жителей нашего комплекса.

Первым стал вопрос:
Как же быть и что делать?

Мы провели консультации в санитарно-эпидемиологической службе и проанализировали существующее уже оборудование.

Мы подобрали наиболее оптимальный комплекс, чтобы подавать нашим потребителям наиболее качественный продукт.

ФИЛЬТР МЕХАНИЧЕСКОЙ ОЧИСТКИ БУДЕТ УСТАНОВЛЕН НА ВХОДЕ В КОМПЛЕКС НАШИХ 7 СЕКЦИЙ (ГЛАВНЫХ ВВОД НАХОДИТСЯ В 4 СЕКЦИИ) – ВНУТРИ ЗДАНИЯ В ПОМЕЩЕНИИ НАСОСНОЙ И ВОДОМЕРНОГО УЗЛА. ОЧИСТКА БУДЕТ УСТАНАВЛИВАТЬСЯ ПЕРЕД ОБЩИМ УЧЕТОМ ВОДЫ НА ВСЕ СЕКЦИИ. ТЕМ САМЫМ БУДУТ УБИРАТЬСЯ ЗАГРЯЗНЕНИЯ, КРУПНЫЕ ВЗВЕСИ И РЖАВЧИНА И ЧЕРНАЯ ЖИЖА.
Данный фильтр - это магистральное устройство колбового типа от европейского производителя. Продуктивность фильтра достигает 9 м3/час – что достаточно, что бы обеспечить потребность всех жителей нашего комплекса из 7 секций.
Механические фильтры грубой очистки воды с помощью нейлоновой сетки, которая является главным фильтрующим элементом, эффективно удаляют из воды глину, крупинки песка, частички ила и элементы ржавчины.

Преимущество системы в долговечности сетки и в легкости её обслуживания.
С помощью поворотного крана процесс промывки вводится в действие, в процессе промывки сетка-фильтр очищается от застрявших в её порах загрязнений и примесей, а промывочная вода удаляется в систему канализации.

НАША ЭКСПЛУАТИРУЮЩАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ БУДЕТ ПРОВОДИТЬ ОБРАТНУЮ ПРОМЫВКУ ПО МЕРЕ ЗАГРЯЗНЕНИЯ ФИЛЬТРА. Сбрасывая отработанную грязную воду – в приямок – для сброса аварийных дренажных вод.

К слову, фильтр механической очистки предназначен для очистки воды от механических включений (песка, ржавчины, окалины и т.д.) Применяются такие фильтры для первичной очистки хозяйственно-бытовой воды от механических загрязнений в локальных бытовых, коттеджных системах при водозаборе из поверхностных и подземных источников. Широко применяются в малых системах ирригации. Отличаются высокой эффективность и малыми потерями воды на промывку фильтрующего элемента, менее 1% от производительности.
Преимущества фильтра:
• оригинальная конструкция, позволяющая захватывать и удерживать большое количество твердых частиц;
• длительный срок службы при минимальном обслуживании;
• простота эксплуатации и обслуживания без применения специальных инструментов;
• абсолютная коррозионная стойкость;
• большая поверхность фильтрации.
12 окт 2015 07:54
Ага, так вот оно что строится возле второй очереди "Квартала") ну вот и познакомились. Размах взяли неслабый, хотят всё поле застроить... Меня этот комплекс заинтересовал, думаю будут доступные квартиры и в целом добротное место. Буду узнавать больше D-/
Почитал выше отзывы, видно, что один из сударей просто ищет чем бы Бучу "опустить". А как по мне то Буча - лучше, чем Киев... Чем? Чем Киев!!! Здесь уютно. Пока что по крайней мере. "Кока-кола" из крана - это не потому что водоканал недокачивает из "резервуаров" воду, а потому что комуникаци (трубы) нужно обновлять. Тем более, что резервуаров нет, есть локальные скважины. Также соглашусь, что не всё в Буче строит одна фирма - их немного (вот теперь на одну больше)) но это хорошо - в Ирпене примером строят около 17о застройщиков (в основном физ. лица) - ситуацию с аморальной застройкой в Ирпене знаем, видели. Детсады и школы - да, их мало, с этим согласен. вероятно, их строить невыгодно(( фух, вот так.. в Буче есть своя специфика, но то хорошый город - моё мнение.
12 окт 2015 13:12
Секция №3
Замонолитен фундамент.

Секция №4
Завершается кладка стен.
Ведутся работы по прокладке труб канализации, отопления, работы по электрике.

Секция №5
Проводится остекление балконов. Завершаются работы по стяжке пола на 5-ом этаже.
Ведутся подготовительные работы по укладке кровли.

Секция №6
Закончено перекрытие 5-го этажа. Ведутся работы по устройству парапетов.
Выполняются работы по заполнению стен газоблоком на 1, 2, 3 и 4 этажах.

Секция №7
Ведутся работы по устройству плиты перекрытия 2-го этажа.

Секция №8
Ведутся работы по устройству плиты перекрытия подвального этажа.
12 окт 2015 13:13
12 окт 2015 13:13
15 окт 2015 21:25

Так, резюміруйте шановні манагери наступний текст.

Щоб була зрозуміла ситуація широкому загалу, основний забудовник бучі це мер (прямо чи опосередковано). Відповідно майбутні припущення і висновки я роблю виходячи з тої політики яку проводить мерія нині. ТОму не сприймайте мої слова як критика, а тільки як реальність з якою доведеться стикнутись кожному при поселенні в Бучі. А тепер по пунктам:

1. По іншим забудовникам в бучі - те що я відписався, що про них не знаю, я мав на увазі чи мають вони якесь відношення до мера чи мерії. Одне тільки знаю, в бучі без погодження мера нічого не робиться. Але факт лишається в тому, що забудовники за всі ці роки не звели ні одного нового обєкта інфраструктури. А хоча збрехав, побудували будівлю для ірпінської прокуратури

Чому так відбувається? Ну відповідь очевидна, місто погоджує проекти забудови (а основний забудовник мер) без додаткових умов в розвитку інфраструктури. Вірніше вони спочатку в проетах є, а потім чудним образом зникають.

Щодо проекта нова буча, щось я не бачу у вас в першій черзі обєктів інфраструктури... а про це буде далі.

2. Тепер щодо води:
те що вам дали потужності, не означає що вони є фактично.
Проблема з питною водою в ІРпінському регіоні вже давно. Ось наприклад https://kiev.pravda.com.ua/columns/4f0073bb9c74d/
Основне джерело води, це артезіанські свердловини, але при збільшенні потужностей викачки води, падає горизонт грунтових вод. От основна проблема. Тому й вода з мулом...

А ось пряма мова директора ІРпіньводоканалу https://irpen.net.ua/tv-movies/item/248-problema-neyakisnoji-vodi-na-irpinvodokanal
Відео свіженьке. Основний месадж в кінці відео: планується пробурити додаткові 11 свердловин. А знаєте чому? Бо я вже писав, цього літа в пікові часи тиск в водопровідних трубах падав до 0. Але при збільшенні потужностей падає рівень грунтових вод. Замкнуте коло одним словом....

Тому манагери, щоб ви там не писали і якими папірцями не підкладались, а води в Бучі немає. А фільтри то добре, що поставите я ще фото свого фільтра виставлю з осадом на ньому. Це буде гарною рекламною світлиною.

3. Тепер щодо інфраструктури:

садочки, даю дані по кількості дітей і в черзі у розрізі содочків:
Яблунька - 116 дітей - 370 в черзі
горобинка - 184 дітей - 240 в черзі
соняшний - 226 дітей - 391 в черзі
капітошка - 117 дітей - 487 в черзі
козачок - 424 дітей - 615 в черзі
пролісок - 237 дітей - 261 в черзі

ось сайт з чергою https://reg.isuo.org/preschools/accepted-bids-

Всі данні звідси

І загалом всього місць 1304, на 2015 рік діток в черзі 1344 із яких пішло чи піде в садок десь 350 дітей. На 2016-й черга 589 дітей....

А тепер питання до манагерів: то скільки ви садків зібрались будувати? На скільки місць? і в якому році то буде? так як у вас заявлена тільки перша черга на 2016 рік на 700 квартир здається. А при умові що бодай половина заселиться в 2017-му і через сімю нехай буде по дитині дошкільнят, то на який рік вони віддадуть своїх дітей в садок?

Як на мене в найближчі 3-4 роки черга тільки збільшиться... а садки будете малювати в проектах.

От Наприклад з останніх садочків був побудований Яблуневий, самий маленьий по кількості діток

Так що бийте себе в груди пятою скільки скільки хочете, але не буде тої інфраструктури, про що ви там розказуєте... ну максимум щось для галочки. Останні 5-ть років буча розбудовується темпами, що населення збільшилось в двічі. А інфраструктура як була сільського рівня, так і лишається.

Оце мої 5-ть копійок.... коментуйте.

16 окт 2015 08:26
День добрый, Ваши "5 копеек" как вы изволи выразится с удовольствием прокоментируют мифические "манагеры" к которым вы взываете.
Что касается наших специалистов, то диалог с вами может состоятся после изменения риторики и стиля вашего общения.
ЖМ "Новая Буча" - проект не одного дня, года. Это не отдельно стоящий дом: построил и забыл. Речь идет о создании целой конгломерации со всей необходимой инфраструктурой! Поэтому мы сами заинтересованы в качественной его реализации и создании максимального комфорта для наших будущих жителей.
22 окт 2015 13:41
Ход строительства 21.10.2015

Секция № 3. Готов фундамент.

Секция № 4. Закончены монолитные работы. Закончены работы по заполнению внешних и внутренних стен на 100%. Заливается поэтажная стяжка пола. С 1-го по 3-ий этаж, закончена разводка тепла и воды, а также разводка электрики.

Секция № 5. Работы по разводке электрики, воды, канализации и отопления выполнены на 100%. Ведутся работы по установке радиаторов. Стяжка готова на 100%. Окна - 100%. Двери - 100%. Производятся штукатурные работы в местах общего пользования.

Секция №6. Монолит готов на 100%. Ведутся работы по заполнению стен.

Секция №7. Выполняются монолитные работы. Заполнение стен минус первого и первого этажа.

Секция №8. Ведутся работы по укладке плиты перекрытия подвала. Производятся роботы по прокладке наружных сетей (воды и канализации).
22 окт 2015 14:38
«Нова Буча» станет зеленными легкими Бучи

Здесь уже писали о том, что проект «Нова Буча» грозит тотальной застройкой Бучи, что из-за застройщиков город Буча теряет свою «зеленость» и т.д.
Сразу скажу, что это не так. Предлагаю всем интересующимся, чтобы не быть голословными, сперва ознакомиться с нашим проектом.
Стройка ведется на пустыре, который наоборот мы максимально озеленим для жителей не только жилмассива «Нова Буча», но и для всех жителей и гостей города Буча.

Более детально об озеленении Жилмассива «Нова Буча» рассказывает Александр Изаров, руководитель архитектурной мастерской «КВВ Проект», выступающей генпроектировщиком проекта Жилмассив «Нова Буча»:

«Формирование нового жилмассива «Нова Буча» и его первого микрорайона построено на четкой дифференциации частного и публичного пространства. Публичное пространство – это так называемый многофункциональный зеленый каркас, объединяющий территории разного функционала для пассивного и активного видов отдыха.
При разработке проекта была максимально увеличена площадь зеленых покрытий. В дальнейшем мы подключим экологов для формирования оптимального набора зеленых насаждений.
Мы отошли от существующего стереотипа, заключающегося в точечной высадке деревьев и кустарников, а идем по пути комплексного озеленения территории путем создания многочисленных парковых и прогулочных зоны, центральной площади, скверов, парка с зеленым театром, которые увенчает собственный живописный водоем. Ухоженные газоны, обилие парковых дорожек и уютных скамеек сделает эти места весьма удобными как для досуга молодежи: катания на скейтах, роликах, велосипедах, так и для прогулок с детьми.
Каждое внутридворовое пространство в жилмассиве «Нова Буча» мы сделаем индивидуальным за счет использования разного посадочного материала. К слову, есть задумка создания даже плодовых минисадов с яблонями, грушами и абрикосами.
При формировании первого микрорайона также учтены социальные потребности жизнеобеспечения современного общества вплоть до площадок для выгула собак и помещений для мытья лап животных в угловых секциях».
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
134. . .112
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx