Подать объявление

ЖК Новая Англия | Royal House | ул. Михаила Максимовича

ЗастройщикRoyal House
Сдача ЖК2018 - 2025 г.
Планировки
от 51 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
190из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 159.
24/15%
32/20%
39/25%
27/17%
37/23%
1. . .9294. . .213
17 ноя 2017 18:40
Привіт сусідам!
Давайте знайомитись... Сергій, 7-й поверх, двушка.
Скоро отримаємо документи та почнемо робити ремонти.
Я цього вже довго чекаю, хоч і розумію що попереду немало стресів.
Радий знайомству з сусідами.
18 ноя 2017 06:55
Приветик :)) мы тоже очень ждём... у нас 10 этаж. Рада знакомству
18 ноя 2017 08:03
На оф. сайті виставили фото з майже повністю завершеним дахом на Ліверпулі! Раджу подивитись, дуже гарно вийшло, і я думаю Ліверпуль встигнуть зробити до НР.
18 ноя 2017 08:06
Классно сделали! Спасибо!
18 ноя 2017 11:35
Я из Бристоля! :hi:
18 ноя 2017 14:55
Цитата "Vangelis":
Я из Бристоля! :hi:

А Вы из какого подъезда?
18 ноя 2017 16:42
+1
20 ноя 2017 10:47
Привет, друзья!
Мы с мужем являемся инвесторами НА в доме "Оксфорд" и с нетерпением ждём ввода в эксплуатацию! Хотелось бы познакомится с нашими соседями :)
20 ноя 2017 13:01
Цитата "ErnestL":
На оф. сайті виставили фото з майже повністю завершеним дахом на Ліверпулі! Раджу подивитись, дуже гарно вийшло, і я думаю Ліверпуль встигнуть зробити до НР.


А кто подскажет на фото Ливерпуля на крыше "сине-желтые" "коробки", что это такое? Простите за незнание :(
20 ноя 2017 13:03
Цитата "kluv":
А в мене питання: хто і що вирішив з ремонтами? Блін, найдешевший в НА за 200 уо як на мене за дорого. Чи зараз взагалі усюди такі ціни?

200$ за ремонт под ключ это хорошая адекватная цена.
Можно сделать за 100$, но тут уже в ветке о ремонтах обсуждалось это будет из самого дешевого, из самого китайского китая все. Абсолютно каждую закупку нужно будет делать по самому низкому ценнику, который только возможно будет найти и при этом торгуясь и выискивая акции. Только так. По работам тоже самое. Что возможно сделать самому, нужно будет делать самому - вынести мусор, сломать стену и т.д. исходя из собсивенных умений. Тогда можно влезть в 100$. Но делать это имеет смысл с одной стороны, только на сдачу в аренду, а не для себя. С другой стороны, такой ремонт арендаторы и уничтожат быстрее в разы.... так что.... думайте сами, решайте сами 🙂
20 ноя 2017 14:40
Цитата "Yannaga":


А кто подскажет на фото Ливерпуля на крыше "сине-желтые" "коробки", что это такое? Простите за незнание :(

Вы эти коробки имели ввиду? Мне кажется, что это дымоходы от котельной.
20 ноя 2017 14:49
Цитата "Покупательница":

Вы эти коробки имели ввиду? Мне кажется, что это дымоходы от котельной.


В цьому домі немає котельної, вона є лише в будинку Кембрідж.
20 ноя 2017 15:03
Цитата "Dvorjik":

200$ за ремонт под ключ это хорошая адекватная цена.
Можно сделать за 100$, но тут уже в ветке о ремонтах обсуждалось это будет из самого дешевого, из самого китайского китая все. Абсолютно каждую закупку нужно будет делать по самому низкому ценнику, который только возможно будет найти и при этом торгуясь и выискивая акции. Только так. По работам тоже самое. Что возможно сделать самому, нужно будет делать самому - вынести мусор, сломать стену и т.д. исходя из собсивенных умений. Тогда можно влезть в 100$. Но делать это имеет смысл с одной стороны, только на сдачу в аренду, а не для себя. С другой стороны, такой ремонт арендаторы и уничтожат быстрее в разы.... так что.... думайте сами, решайте сами 🙂


Это Вы подсчитали 200 за ремонт под ключ с техникой или без техники?
20 ноя 2017 15:08
Цитата "Покупательница":

Вы эти коробки имели ввиду? Мне кажется, что это дымоходы от котельной.


Да-да эти :)
Спасибо!
20 ноя 2017 16:10
Цитата "ErnestL":


В цьому домі немає котельної, вона є лише в будинку Кембрідж.

А может быть это вытяжки?
21 ноя 2017 10:56

Доброго дня, шановні представники забудовника та інвестори! Я живу на провулку Московському 2 в ЖК "Скайленд" і практично кожен день хожу повз будівництво Вашого ЖК до метро по дорозі на роботу. На офіційному сайті комплексу розміщений рендер, згідно з яким тротуар, по якому зараз всі ходять біля будівництва, буде знищено. https://new-england.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/Final_NA_Camera_3.jpg
Як ви до цього ставитесь? Там залишиться нормальний тротуар чи хай всі купують машини, а пішки ходять по іншій стороні вулиці?

21 ноя 2017 10:58
Цитата "hornedreaper":
Доброго дня, шановні представники забудовника та інвестори! Я живу на провулку Московському 2 в ЖК "Скайленд" і практично кожен день хожу повз будівництво Вашого ЖК до метро по дорозі на роботу. На офіційному сайті комплексу розміщений рендер, згідно з яким тротуар, по якому зараз всі ходять біля будівництва, буде знищено. https://new-england.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/Final_NA_Camera_3.jpg
Як ви до цього ставитесь? Там залишиться нормальний тротуар чи хай всі купують машини, а пішки ходять по іншій стороні вулиці?

Тротуари залишиться
21 ноя 2017 11:01
Цитата "hornedreaper":
Доброго дня, шановні представники забудовника та інвестори! Я живу на провулку Московському 2 в ЖК "Скайленд" і практично кожен день хожу повз будівництво Вашого ЖК до метро по дорозі на роботу. На офіційному сайті комплексу розміщений рендер, згідно з яким тротуар, по якому зараз всі ходять біля будівництва, буде знищено. https://new-england.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/Final_NA_Camera_3.jpg
Як ви до цього ставитесь? Там залишиться нормальний тротуар чи хай всі купують машини, а пішки ходять по іншій стороні вулиці?


Отношусь положительно, потому что в метре будет другой более красивый тротуар и это норма) Вам их 10 нужно?
На рендере видно, что будет тротуар рядом кустами, это проблема?)
21 ноя 2017 11:03
Не факт, що це воно так буде. Навряд зміна дорожньої розмітки може входити у компетентність будь-якого жилого комплексу.
21 ноя 2017 11:24
Цитата "Jackfan":


Отношусь положительно, потому что в метре будет другой более красивый тротуар и это норма) Вам их 10 нужно?
На рендере видно, что будет тротуар рядом кустами, это проблема?)
[attachment=0]dewqfewf.jpg[/attachment]

Це класно) Але є декілька "але". Там тротуар такий вузький, що його і не видно за кущами. По-друге, тепер треба петляти, а не йти по прямій. В принципі це непогано, хоча кому як. По-третє, там немає підвищеного переходу між розривами тротуару - як раз там, де Ваші стрілочки. Значить, візку з дитиною, інваліду або звичайному пішоходу треба декілька разів спускатись/підніматись. По-четверте, немає гарантії, що там на тротуарі хтось не припаркується, якщо не вистачить місця на гостьовому паркінгу. ІМХО було би логічніше зробити гостьовий паркінг перед будинком в кишені або взагалі на одному рівні з тротуаром, а існуючу геометрію тротуару не чіпати.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .9294. . .213
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее