Подать объявление

ЖК На Прорезной | Comfort Life | Буча, ул. Прорезная, 1

ЗастройщикComfort Life
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
от 27 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
7из 218
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
1. . .46. . .39
29 сен 2016 12:39
Доброго дня, Toorop.
Бачу, що я не один, кого турбують проблемні питання даного ЖК.
По пункту 1: я маю скани актів на землю під будинком №1 - там все сходиться. Вся земля, що зайнята під 1-м будинком знаходиться в приватній власності. По іншим будинкам інформації не маю, мені її відділ продажу не передавав.
По пункту 2: як проектувальник можу уточнити, що категорія складності не означає, що перевірок не буде. Категорія 3 означає рівень складності об'єкту, що визначається по певним параметрам, такі як: небезпека для людей, можливі економічні витрати при аварії на об'єкті, і т.д. Вони тут розділили всі 6 будинків одного ЖК на окремі об'єкти, відповідно кожен з них підпадає під 3-тю категорію. А якби були всі разом, то була 4 або 5 категорія. Суть в тому, що 3-тя категорія не проходить обов'язкову експертизу проекту, що є досить складною процедурою, і має багато бюрократичних заморочок. Якщо проходити без хабарів, то вона може тривати вічно. Ну от тому кожен забудовник і намагається правдами і неправдами довести, що об'єкт не є складнішим за 3-тю категорію.
По пункту 3: так, тут досить сильний мінус, земля не під багатоквартирний будинок, а під індивідуальну забудову. Боюся, що будуть проблеми із введенням в експлуатацію. З іншого боку містобудівні умови та обмеження отримані, декларація на початок буд робіт зареєстрована. Якби у чиновників із ГАСКу (ДАБІ) були питання до цільового призначення, то з дозвільними документами були б проблеми. Х.з.
По пункту 4: перевіряв по кадастровій карті і не побачив якоїсь проблеми, вся земля під ЖК виділена та узаконена. Ну, правда, із врахуванням пункту 3.

Мене почало турбувати інше: на одній з фоток (там де будівельник на фоні будинку №1, а зліва прохідна та будка охорони), показано стан готовності будинку №1, який є "флагманським" в даному ЖК. Так от, завжди, всі забудовники 1-й будинок нового ЖК будують як найшвидше (і як найкраще), щоб він стояв як приманка, як жива реклама для покупців будинків 2,3,4,5,6.
І мене турбує от що: я маю фотки за 17.09. Ви виклали фото за 24.09. За тиждень 1-й будинок НЕ ЗМІНИВСЯ ВЗАГАЛІ! А він мав би рости на очах, якщо цей забудовник взагалі щось збирається будовувати та здавати в експлуатацію.

Також на фото показано саму звичайну рядову цеглу для кладки зовнішніх та внутрішніх стін, її завезли саме для 1-го будинку. При цьому, на сайті ЖК так гарно показано картинки із керамічними блоками, які є дорогим та якісним матеріалом, і відділ продажу про кераміку так класно розповідав... Судячи по всьому, керамічний блок вирішили просто замінити на рядову цеглу в рамках оптимізації витрат, так би мовити :yes: . Ось так ЖК, який позиціонує себе як комфорт клас, опускається до рівня економ класу. Залишилось ще мінвату на пінопласт замінити...
29 сен 2016 12:47
Я коли купував у 1 будинку, то мені здавалося під час моніторингу фото 2 будинок будується швидше. Мінус що фото 1 будинку завжди тільки одна секція, інших секцій взагалі не видно. На рахунок матеріалів так це не дуже добре(( треба наїхати на забудовника за поясненнями
29 сен 2016 14:43
Читал про монолитно-каркасное возведение домов, так сказано, что нормальный темп это 2-3 этажа в месяц, хороший-4 этажа. У нас вроде за 10 дней выливается один этаж, скорость более-менее приемлемая. По кирпичу тоже интересно, было бы неплохо если бы кто-нибудь из шарящих поехал и покошмарил их вопросами.
29 сен 2016 18:21
Цитата "DKO":


Також на фото показано саму звичайну рядову цеглу для кладки зовнішніх та внутрішніх стін, її завезли саме для 1-го будинку. При цьому, на сайті ЖК так гарно показано картинки із керамічними блоками, які є дорогим та якісним матеріалом, і відділ продажу про кераміку так класно розповідав... Судячи по всьому, керамічний блок вирішили просто замінити на рядову цеглу в рамках оптимізації витрат, так би мовити :yes: . Ось так ЖК, який позиціонує себе як комфорт клас, опускається до рівня економ класу. Залишилось ще мінвату на пінопласт замінити...


Довго думав, чи реєструватися на даному форумі, чи ні, але все таки вирішив, оскільки є, що відповісти користувачеві із ніком DKO.
В цитаті показано абзац до якого я маю зауваження: я теж частково повязаний із проектами хоч і не в будівельній галузі, але і не проектувальник може знати, що навіть рядова цегла по суті є керамічною. Керамічна цегла - це будь-яка цегла, що виготовлена із глини і обпечена вогнем. Тому і звичайна рядова червона цегла, і клінкерна цегла, і керамічний блок - це все керамічна цегла. В договорі саме так і написано. Ніхто не обіцяв робити зовнішні стіни із керамічного блоку. Нажаль, це мабуть Ви не так зрозуміли інформацію із сайту і бажане видали за дійсне. Чесно, я і сам був би не проти мати стіни із керамічного блоку :), але, по суті, в даному питанні зауважень до забудовника не може бути в принципі.
Також, з чого Ви взяли, що це саме для 1-го будинку, для стін та перегородок :)? Там, що фотка забудовником підписана? Може це в підвалі перегородки робити.
Не потрібно нагнітати обстановку. ;)
29 сен 2016 18:56
Додам ще пару слів по своє відношення до даного житлового комплексу. Я не буду критикувати тому, що це не дуже розумно для людини, що вже підписала договір. Після бою шашками не машуть. Можна критикувати до підписання, або, коли починаються проблеми, або конкурент може критикувати щоб створити негативний фон...
Якщо зауважень багато, то який сенс укладати договір? Сам я не раз задавав якісь питання своєму менеджеру Ольгі, але вона по можливості мені все максимально детально описувала. А в день, коли ми давали завдаток, Ольга запросила юриста компанії який деякі питання по договору прояснив ще глибше. Ми не мали багато критичних питань, а ті, що були, менеджер Юльга та юрист компанії прояснили відсотків на 90. Нам цього було достатньо. Я згоден, що не все ідеально, але і не все так погано, як дехто пише.
Ми придбали в 1-й серції 1-го будинку. 1-й будинок ми обрали з точки зору більших шансів, що саме він першим і має здаватися в експлуатацію, що є досить ймовірним. Так, я вірю, що незважаючи на дати, що прописані в договорі, будинок має бути зданий раніше, оскільки це буде хорошим іміджевим фоном для просування продаж в подальших будинках комплексу.
Ну і на завершення, хто ще не купив: при 100% оплаті можна домовитися про бонуси :) . Нам, доречі, дозволили на три тижні відтермінувати оплату залишкової суми, і при цьому це не вважається розстрочкою, відповідно, на нас поширюються умови як при оплаті 100%. Я пропоную критикам не нагнітати обстановку, тим хто вже підписався - не панікувати (це погано для сну, для нервів :) ), тим хто вагається - ваше право купити чи ні, ніхто не примушує. Всім гарного настрою.
29 сен 2016 19:47
Полностью согласен! Все успокоились и наблюдаем)))
30 сен 2016 07:19
Цитую відповідь забудовника на деякі проблемні питання:

Уважаемые Инвесторы!
«Comfort Life Development» является динамично развивающейся компанией. Наши специалисты имеют многолетний опыт успешной реализации проектов различной сложности.
Каждый введенный в эксплуатацию дом является достойным подтверждением миссии компании: «Мы строим комфортное жилье». При разработке ЖК «На Прорезной» были учтены все необходимые условия для Вашей благоустроенной жизни.
На протяжении более 10-ти лет, мы как Застройщик всегда открыты к встрече со своим Инвестором. Приободряем каждого, кто заинтересовался нашими объектами, а у нас их не мало, приехать в офис компании или в отдел продаж и убедиться в нашей открытости, компетентности и в широком выборе комфортабельного жилья.
Касательно непосредственно сроков сдачи: сообщаем, что все сроки четко прописаны в Договоре. Пожалуйста, общаясь с менеджером по продажам, во избежание недопонимания, уточняйте все вопросы на месте. ЖК «На Прорезной» состоит из двух очередей. Сейчас строится первая очередь – это три дома. Первый дом мы планируем построить и сдать во II-квартале 2017 года. В Договоре купли-продажи мы прописываем сроки сдачи с запасом, так как в процессе строительства на них могут повлиять погодные условия, внешние не от нас зависящие факторы. Возможно, услышав эту информацию, «Инвестор» решил, что мы дезориентируем наших Покупателей.
По поводу «закрытой территории». Если бы Покупатели, изучая покупку квартиры в нашей компании, интересовались нашими объектами, то наверняка бы увидели, что закрытая и охраняемая придомовая территория может быть разной. Более того, в проекте или в визуальной картинке этого может быть не показано. Потому что, до введения дома в эксплуатацию, проект по закрытой и охраняемой территории может усовершенствоваться, учитывая пожелания будущих жильцов (наших Инвесторов).
В Договоре купли-продажи указано, что оконный блок не устанавливается! Внимательно изучайте Договор.
Согласно п.2.4. Договора купли-продажи имущественных прав: «Покупець зобов’язується компенсувати Продавцю вартість двоконтурного газового котла і вартість робіт з підключення котла до системи газопостачання. Перший запуск двоконтурного газового котла здійснюється безпосередньо сервісним центром за окрему плату». В отделе продаж менеджеры всегда озвучивают стоимость двухконтурного котла, который составляет 500 дол. США или 450 Евро. Также, если Покупатель, готов сразу оплатить котел, то мы это прописываем в Договоре купли-продажи имущественных прав.
На сегодняшний день цены от 9500 в первой очереди актуальны. И могут варьироваться в зависимости, от дома, секции и его этажности. Уточняйте в отделе продаж ценовую политику первой очереди.
Цены приемлемые и доступные. Все наши Инвесторы остаются довольными! Так что, добро пожаловать, в отдел продаж.
Касательно тех. условий. По газоснабжению тех. условия – получены! То, что мы обещали – мы выполняем в соответствии с п.5.2. Договора купли-продажи имущественных прав «Продавец обязан — построить объект капитального строительства и обеспечить принятие его в эксплуатацию и подключение к инженерным сетям и коммуникациям». Это не первый наш объект. Все нами построенные объекты подключены к городским коммуникациям со всеми сопутствующими разрешениями! Не один наш Инвестор не доплачивает и не может взять на себя обязательство по подключению дома к городским сетям. Все подключения к городским коммуникациям входят в стоимость квартиры.
Действительно, автор статьи, некорректно указал наш участок! По нашим участкам, целевое назначение земельных участков – «для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд». Но, согласно, законодательству Украины, а именно ч.5 ст. 20 Земельного кодекса Украины, законодатель дал право самостоятельно определять ее собственником, или пользователем в пределах требований, установленных законом к использованию земель этой категории, с учетом «градостроительной документации» и «документации по землеустройству». Читайте: 1) Земельный кодекс Украины с изменениями и дополнениями, ч. 5 ст. 20. 2) НАКАЗ от 23.07.2010 № 548 (ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ) Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель. Редакция от 25.12.2015 года.
Решением № 137-7-VII от 21 апреля 2016 года Гостомельская поселковая рада Киевской области утвердила детальный план территории жилой многоквартирной и общественной застройки площадью 3,3 га по улице Прорезной в поселке Гостомель. В соответствии, с детальным планом территории жилой многоквартирной и общественной застройки утвержденным ранее, были предоставлены «Градостроительные условия» и обременения застройки земельного участка № 1446 от 05.05.2016 года для застройки земельных участков по адресу: Киевская обл., пгт Гостомель, ул. Прорезная, 2,4,6,7,8,9,10,11. (все те участки, которые Вы видите в кадастровой карте)
На основании Градостроительных условий и обременения застройки земельного участка № 1446 от 05.05.2016 года были задекларированы в Декларации о начале строительных работ: № КС 083161441754 от 23 мая 2016 года (Дом №1); № КС 083161441923 от 23 мая 2016 года (Дом № 2); № КС 083161441959 от 23 мая 2016 года (Дом № 3); Инспекцией государственного архитектурно-строительного контроля Ирпенского городского совета.
Если бы при подаче документов для разрешительной документации целевое назначение земельных участков не соответствовало пределам требований, установленных законом к использованию земель этой категории, с учетом градостроительной документации и документации по землеустройству, Застройщик никогда не получил бы Градостроительные условия и обременения застройки земельного участка, и не смог бы задекларировать Декларации о начале строительных работ.
Касательно того, какие мы будем устанавливать входные двери, окна, и т.д. Двери мы устанавливаем от ведущего украинского производителя. Двери бронированные, с двух сторон МДФ. Чтобы посмотреть, какие мы устанавливаем двери, можете зайти на один из наших объектов ЖК «Парковый» (Ирпень, ул. Октябрьская 105) и убедиться в этом. В ЖК «На Прорезной» будет использоваться керамический кирпич – на следующей неделе кирпич уже завозят на строительную площадку. Дом будет утепляться минватой (100мм и 150мм). Более того, вся спецификация по квартире будет прописана в основном Договоре купли-продажи имущественных прав на основании проектного решения по данному объекту.
30 сен 2016 08:06
Это у Романовой в блоге, я тож читал вчера, как по мне, конструктивно, по делу
30 сен 2016 09:30
По відповіді від забудовника на сайті "гдевкиеве...": так всі відповіді по суті. Особисто мене влаштовує і зміст відповідей і те, що забудовник досить грамотно віднісся до цього питання. І по призначенню землі пояснено, і по всьому іншому.

Зрештою, я планував сьогодні приїхати в офіс по переплануванню квартири переговорити. Можливо щось уточню додатково по даним пунктам, можливо фотки з будівництва зроблю.
30 сен 2016 10:15
Цитата "кордк":
По відповіді від забудовника на сайті "гдевкиеве...": так всі відповіді по суті. Особисто мене влаштовує і зміст відповідей і те, що забудовник досить грамотно віднісся до цього питання. І по призначенню землі пояснено, і по всьому іншому.

Зрештою, я планував сьогодні приїхати в офіс по переплануванню квартири переговорити. Можливо щось уточню додатково по даним пунктам, можливо фотки з будівництва зроблю.

Фотки это хорошо, если будет возможность скажите, пусть хоть кто нибудь из них, хоть изредка отписывается здесь, как на других форумах, если это возможно конечно)))
30 сен 2016 11:45
Цитата "BugArt":

Фотки это хорошо, если будет возможность скажите, пусть хоть кто нибудь из них, хоть изредка отписывается здесь, как на других форумах, если это возможно конечно)))


Вони тут вже відписували. Повідомили, що тут ніяких повідомлень не буде. Тільки офіційно ( faceb, вконтакте, мило)
30 сен 2016 12:38
Ясно, ну тогда будем наполнять форум сами))
30 сен 2016 18:37
Був і на будівництві, і в офісі.
На фото показано 1-й будинок. Зміни за тиждень такі: формують колони з арматури між 2-м та 3-м поверхами. Вже працює башенний кран. Прогрес є.
30 сен 2016 18:48
А по воскресеньям тоже строят??
02 окт 2016 18:05
Цитата "BugArt":

Фотки это хорошо, если будет возможность скажите, пусть хоть кто нибудь из них, хоть изредка отписывается здесь, как на других форумах, если это возможно конечно)))


Мой менеджер сказал, что это неофициальный форум.
03 окт 2016 07:40
Цитата "кордк":
Був і на будівництві, і в офісі.
На фото показано 1-й будинок. Зміни за тиждень такі: формують колони з арматури між 2-м та 3-м поверхами. Вже працює башенний кран. Прогрес є.


Вибачайте за фото - завантажував з телефону, вийшло не дуже.

По інформації, що я отримав додатково:
1.Є цікава новина по котлам, що будуть установлювати.
Сказано так: кожному інвестору буде запропоновано вибрати собі котел із 3-х, що будуть визначено забудовником. Це буде Westen, Bosch, Protherm. Ціни та якість, звичайно, також різні. Я вже глянув на Хотлайн - ціни на найдешевші моделі кожного з названих виробників починаються від 12 000 грн. Але реальна ціна буде залежати від конкретної моделі, так як преміальні моделі можуть коштувати і по 20 000 грн, і більше. Ви вибираєте те, що підходить Вам. Я такого ніколи раніше навіть і не чув, тому, реально, вражений. Коли є можливість вибору, то це набагато краще, ніж коли ти просто стоїш перед фактом. Буду радий, якщо так насправді і буде.
2. Я особисто тримав в руках технічні умови на газопостачання нашого ЖК. Там декілька документів - окремі ТУ на кожен будинок комплексу. Всі документи з датами за початок серпня (чи 06, чи 08.08 забув). Факт того, що коли ми підписували договір (в середині вересня), мені ТУ на газ ще не показували, але зараз ці ТУ є, і це дуже добре.
3.Додатково я уточнив по вікнах: сказано, що це буде 2-х камерний склопакет та 5-ти камерний профіль з ламінуванням під дерево з двох сторін. Звичайно, хотілось би мати більш детальну інформацію (виробник профілю?, яка фурнітура? (надіюсь це не буде турецьке гімно під назвою Vorne), але і те, що я дізнався - це непогано. Пропоную всім періодично задавати подібні запитання і тим саме нагадувати забудовнику, що саме було заплановано, щоб потім не забули своїх обіцянок. :)
4.Наскільки я зрозумів від охорони на в'їзді на будівництво, що цегла звичайна рядова (нагадую, що вона теж називається керамічною) завезена для виконання кладки "в цоколі біля ліфтових шахт" (так сказали охоронці - за зміст не можу поручитися). В відділі продажу сказали, що цегла іншої (кращої) якості буде завезена на поточному тижні для кладки стін.
5.Поспілкувався із будівельним відділом на предмет перепланування. Суть в тому, що Ви маєте зробити ескіз нового перепланування (в міру своїх навичок та можливостей) і написати заяву із викладенням своїх побажань. Цю заяву розглядають на протязі тижня представники кожного напрямку (архітектор, сантехнік, електрик,...) і дають відповідь, що можна, що ні. Коли деталі з'ясовано, тоді потрібно заплатити певну суму (зміни в проекті, узаконення проекту з газовщиками) і новий проект беруть в роботу.
6.Також в будівельному відділі я дізнався, що міжкімнатні перегородки будуть виконано із газоблоку товщоною АЖ 80 мм :faceoff: . Ну із шкукатуркою буде максимум 100 мм , все це, нажаль дуже мало... Це і по шумоізоляції дуже погано. І на таку "стіну" проблемно буде щось навісити, оскільки мала товщина не дозволить забити в стіну дюбель достатньої довжини. Навіть не знаю, що сказати. На моє питання "чи можна за доплату домовитися, щоб ці тонкі перегородки було замінено на цегляні (а це вже 120 мм + по 10-20 мм з кожного боку на штукатурку =140-160 мм)?" сказали, що не можуть таке вирішити. Напишу про це в заяві по переплануванню. Можливо щось вийде. Також я думаю, що якби і інші інвестори почали звертатися до забудовника із даним питанням, то щось можна було б змінити. Прошу реальних власників квартир відписатися по даному питанню. Хто не відписався - той представник забудовника ;)
03 окт 2016 10:25
Вопрос перепланировки меня не очень интересует, но толщина стен расстроила, 100мм это конечно мало. 10-го числа буду в ОП тоже вопрос задам. По результатам отпишусь.
03 окт 2016 10:29
Цитата "кордк":


Вибачайте за фото - завантажував з телефону, вийшло не дуже.

По інформації, що я отримав додатково:
1.Є цікава новина по котлам, що будуть установлювати.
Сказано так: кожному інвестору буде запропоновано вибрати собі котел із 3-х, що будуть визначено забудовником. Це буде Westen, Bosch, Protherm. Ціни та якість, звичайно, також різні. Я вже глянув на Хотлайн - ціни на найдешевші моделі кожного з названих виробників починаються від 12 000 грн. Але реальна ціна буде залежати від конкретної моделі, так як преміальні моделі можуть коштувати і по 20 000 грн, і більше. Ви вибираєте те, що підходить Вам. Я такого ніколи раніше навіть і не чув, тому, реально, вражений. Коли є можливість вибору, то це набагато краще, ніж коли ти просто стоїш перед фактом. Буду радий, якщо так насправді і буде.
2. Я особисто тримав в руках технічні умови на газопостачання нашого ЖК. Там декілька документів - окремі ТУ на кожен будинок комплексу. Всі документи з датами за початок серпня (чи 06, чи 08.08 забув). Факт того, що коли ми підписували договір (в середині вересня), мені ТУ на газ ще не показували, але зараз ці ТУ є, і це дуже добре.
3.Додатково я уточнив по вікнах: сказано, що це буде 2-х камерний склопакет та 5-ти камерний профіль з ламінуванням під дерево з двох сторін. Звичайно, хотілось би мати більш детальну інформацію (виробник профілю?, яка фурнітура? (надіюсь це не буде турецьке гімно під назвою Vorne), але і те, що я дізнався - це непогано. Пропоную всім періодично задавати подібні запитання і тим саме нагадувати забудовнику, що саме було заплановано, щоб потім не забули своїх обіцянок. :)
4.Наскільки я зрозумів від охорони на в'їзді на будівництво, що цегла звичайна рядова (нагадую, що вона теж називається керамічною) завезена для виконання кладки "в цоколі біля ліфтових шахт" (так сказали охоронці - за зміст не можу поручитися). В відділі продажу сказали, що цегла іншої (кращої) якості буде завезена на поточному тижні для кладки стін.
5.Поспілкувався із будівельним відділом на предмет перепланування. Суть в тому, що Ви маєте зробити ескіз нового перепланування (в міру своїх навичок та можливостей) і написати заяву із викладенням своїх побажань. Цю заяву розглядають на протязі тижня представники кожного напрямку (архітектор, сантехнік, електрик,...) і дають відповідь, що можна, що ні. Коли деталі з'ясовано, тоді потрібно заплатити певну суму (зміни в проекті, узаконення проекту з газовщиками) і новий проект беруть в роботу.
6.Також в будівельному відділі я дізнався, що міжкімнатні перегородки будуть виконано із газоблоку товщоною АЖ 80 мм :faceoff: . Ну із шкукатуркою буде максимум 100 мм , все це, нажаль дуже мало... Це і по шумоізоляції дуже погано. І на таку "стіну" проблемно буде щось навісити, оскільки мала товщина не дозволить забити в стіну дюбель достатньої довжини. Навіть не знаю, що сказати. На моє питання "чи можна за доплату домовитися, щоб ці тонкі перегородки було замінено на цегляні (а це вже 120 мм + по 10-20 мм з кожного боку на штукатурку =140-160 мм)?" сказали, що не можуть таке вирішити. Напишу про це в заяві по переплануванню. Можливо щось вийде. Також я думаю, що якби і інші інвестори почали звертатися до забудовника із даним питанням, то щось можна було б змінити. Прошу реальних власників квартир відписатися по даному питанню. Хто не відписався - той представник забудовника ;)

По котлам. Еще буквально 30 сентября такой информации не было, когда я разговаривала со своим менеджером. Была озвучена цена 500 долларов.
По окнам - еще на первой встрече, когда мне показывали аналогичный их проект - Парковый кажется, сказали, что профили КВЕ, а потом еще я уточняла по камерности профиля - 5-камерный.
По перегородкам не знаю, но есть какие-то нормы. Надеюсь, они соблюдаются. Если что, можно и самим сделать во время ремонта. Дешевле выйдет.
Вы лучше расскажите мне, что думаете об обустройстве теплых полов.
03 окт 2016 16:25
Цитата "BugArt":
А по воскресеньям тоже строят??

Сегодня проезжал мимо стройки, не удержался, заехал. На вопрос строят ли по воскресениям ответили, что не только по воскресениям, а и по ночам, а со среды вроде будут работать в две смены, строители говорят, что финансирование хорошее и строить будут быстро. Фоток не делал, телефон сел. В 1-м доме "сохнут" несущие стены 3-го этажа
04 окт 2016 08:49
Цитата "Gar_denia":

По котлам. Еще буквально 30 сентября такой информации не было, когда я разговаривала со своим менеджером. Была озвучена цена 500 долларов.
По окнам - еще на первой встрече, когда мне показывали аналогичный их проект - Парковый кажется, сказали, что профили КВЕ, а потом еще я уточняла по камерности профиля - 5-камерный.
По перегородкам не знаю, но есть какие-то нормы. Надеюсь, они соблюдаются. Если что, можно и самим сделать во время ремонта. Дешевле выйдет.
Вы лучше расскажите мне, что думаете об обустройстве теплых полов.

Да ладно? о_О А Вы с кем общались, если не секрет? А то я общалась и с менеджером, и со строительным отделом.. Мне рассказали абсолютно другую информацию.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .46. . .39
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее