Подать объявление

ЖК "Фаворит", Ирпень, ул. Минеральная, 7ж - "Орлан Инвест"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 59.
9/15%
0/0%
13/22%
12/20%
25/42%
134. . .108
01 март 2016 08:25
Подскажите пожалуйста цену на кв.м. - на сайте пишут 10 000 грн. - на форуме читаю, что эта цена не актуальна???
01 март 2016 08:29
На улице Минеральной упал кран - погиб человек!! Никто не слышал на територии какого ЖК это произашло??? Надеюсь не ЖК "Фаворит"!! - расматриваю это объект для инвестирования - лишние проблемы не нужны!! Выше на форуме пишут, что деньги наличкой отдаются (наверно, что б избежать налогов?? ) - я так понимаю наруки - и никаких подтверждений оплаты??? Чисто на доверии!!??
01 март 2016 08:40
Цитата "Denis89":
На улице Минеральной упал кран - погиб человек!! Никто не слышал на територии какого ЖК это произашло??? Надеюсь не ЖК "Фаворит"!! - расматриваю это объект для инвестирования - лишние проблемы не нужны!! Выше на форуме пишут, что деньги наличкой отдаются (наверно, что б избежать налогов?? ) - я так понимаю наруки - и никаких подтверждений оплаты??? Чисто на доверии!!??

Кран упал на другом обьекте, застройщик Линевич. 29.02.16 я оформлял сделку, подписывал доп соглашение на присоединение к договору совместного строительства, все платежи через Аваль. Наличкой не предлагали)
01 март 2016 08:42
Цитата "Denis89":
На улице Минеральной упал кран - погиб человек!! Никто не слышал на територии какого ЖК это произашло??? Надеюсь не ЖК "Фаворит"!! - расматриваю это объект для инвестирования - лишние проблемы не нужны!! Выше на форуме пишут, что деньги наличкой отдаются (наверно, что б избежать налогов?? ) - я так понимаю наруки - и никаких подтверждений оплаты??? Чисто на доверии!!??

На фаворите крана еще даже нет, так что падать там пока не чему))
01 март 2016 08:43
Цитата "12346":
Думали інвестувати в даний об*єкт, але відділ продажу вразив на ура.

давайте бистро підписуйте попередні договори бо ціни підростуть, але документів немає і не знаємо коли точно будуть, територію навіть не розчистили, гроші налом (хоча заборонено законом). Нам все пофіг за нами мер, в нас вже півбудинку розкупили.

Кароче плюнув я на цей об*єкт, як би він мені не подобався, з таким відношенням до потенційних клієнтів....


Доброго дня)
Вибачаюсь, якщо Наш відділ чимось Вас образив.
Правда , що в нас був великий попит на квартири , але мені дуже жаль ,що ми не знайшли для Вас правильної пропозиції.
Перед Новим роком і до 16.01. в нас були демократичні Акційні ціни, а потім ціна змінилась в сторону збільшення.
На сьогодні ми маємо на руках Договір суборенди земельних ділянок 7 і 7ж, Витяг про реєстрацію майнових прав на землю, Договір №3 про спільну діяльність у будівництві багатоквартирного житлового будинку, Містобудівні умови № 0109-11-2015 від 6 листопада 2015 року, Дакларація про початок будівництва - документи подані, на даний момент знаходяться на розгляді в ДАБІ. Даний процес займе більш тривалий період, оскільки згідно змін у законодавстві відбувається реорганізація органів ДАБІ, а саме передання повноважень місцевим органам влади.

Так) В комплексі буде підземний паркінг і офісні приміщення. Поки паркінг ще не продаємо. Ліфт в комплексі буде підійматись з нульового поверху для Вашого комфортного життя)
01 март 2016 10:16
Цитата "be_free":

Кран упал на другом обьекте, застройщик Линевич. 29.02.16 я оформлял сделку, подписывал доп соглашение на присоединение к договору совместного строительства, все платежи через Аваль. Наличкой не предлагали)

Кран упал не на объекте Линевича, а на площадке ЖК Статус - //irpen.net.ua/tv-movies/item/1114-v-irp ene-upalo-2-stroitelnykh-krana-pogib-che lovek-zhk-status-foto-video
01 март 2016 11:07
Так уточните пожалуйста цену за кв.м. - если это возможно и до какого числа цена будет актуальна!!! На сайте не актуальная! - я так понял
01 март 2016 11:52
Дом как будеть сдаватся... по секциям или целяком?
01 март 2016 11:57
Доброго дня)
Весь будинок(3 секції) - буде здаватися разом в березні 2017 року.
Будівництво ведеться з права на ліво.
Зараз залли фундамент правої ножки(сторона парку).
01 март 2016 12:00
Изменять планировку квартиры можно?
01 март 2016 13:47
Доброго дня.
Так, на стадії забудови(до побудови внутрішніх перестінків) можливе індивідуальне перепланування.
Всі не несущі стіни можливо зробити на Ваш смак :yes:
01 март 2016 14:01
а когда будет известно на счет продаж паркингу?
01 март 2016 14:26
Підземні парко місця будуть продаватися ближче до здачі будинку в експлуатацію.
Піся того як буде повне оснащення і будуть встановлені ролетні ворота.
Буде сформована ціна м2.
Якщо є бажання можна покищо бронювати :)
02 март 2016 13:09
Подскажите когда примерно будут готовы все разрешительные документы?
03 март 2016 07:44
Добрый день.А у Вас есть план размещения квартир на этажах? можете выставить?
03 март 2016 07:45
И еще вопрос - если у Вас какие-либо социальные программы... например для переселенцев и участников АТО?
03 март 2016 08:36
Доброго дня.
Дозвільні документи будуть скоро, а питання коли - це вже залежить не від нас(а від ДАБІ). Ми документи подали і чекаєм рішення.
План поверху у вкладенні.
Соціальних програм від компанії не має.
Але ми співпрацюємо з програмою Міської Ради по безоплатному виділенню квартир для учасників АТО(30 квартир з одного будинку).
03 март 2016 09:39
А планировки не совсем совпадают с теми, которые представлены на сайте... я, например, искала вариант 2-Г, его на общем плане не нашла вообще, а вариант 2-В не совпадает и по квадратуре и по планировке.
03 март 2016 11:02
Доброго дня.
Це остаточний план, так на жаль поки що планування з правильними метражами на відмалювані. Скоро виставимо їх на сайт.
У вкладенні файли з плануваннями :)
03 март 2016 11:08
:)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
134. . .108
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее