Подать объявление

ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавловская Борщаговка, ул. Соборная, 119

ЗастройщикBD Holding
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 18 150 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
33из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 50.
24/48%
8/16%
4/8%
4/8%
10/20%
1. . .2224. . .86
18 дек 2019 12:38
в 2019 году они даже коробку дома не успели доделать. Я уже не говорю про кладку перестенок, установка окон, внутренние работы, гидро-изоляция крыши и т.п.
Хотя должны были уже как год ввести дом в эксплуатацию!
Вывод - большой риск, что мы не увидим свои квартиры и в 20 году...
20 дек 2019 09:11
Застройщик, у меня квартира во второй секции второго дома.
И я хочу до залития стяжки сделать теплый пол.
В отделе продаж оставил свои контакты, так никто и не связался...
20 дек 2019 10:02
Доброго дня, Mercuy. Номер вашої квартири? Коли ви звертались? Хто і коли мав вам зателефонувати? В другій секції другого будинку 10 поверхів та 70 квартир та без детальної інформації від вас неможливо щось відповісти та прокоментувати.
20 дек 2019 10:14
Шановний Злой инвестор 2018. Наразі можемо хіба що спробувати донести інформацію до вас ще раз. Ми вас не проігнорували, а оперативно повідомили інформацію для зв'язку з представником компанії. Для зв'язку з представником компанії існує імейл. Всі звернення на пошту обов'язково розглядаються, представник передзвонює або дає відповідь в письмовому вигляді. Все залежить від того, який засіб зв'язку з ним повідомив інвестор. Якщо спілкування з представником компанії вас цікавить дійсно, просимо скористатися.
20 дек 2019 10:17
Цитата "aBve":
в 2019 году они даже коробку дома не успели доделать. Я уже не говорю про кладку перестенок, установка окон, внутренние работы, гидро-изоляция крыши и т.п.
Хотя должны были уже как год ввести дом в эксплуатацию!
Вывод - большой риск, что мы не увидим свои квартиры и в 20 году...

Доброго дня. Ні, такого ризику немає. Будівництво всіх будинків триває. Планових показників по будівництву ми дотримуємось. Всі будинки обов"язково буде добудовано.
20 дек 2019 10:58
BD_Holding, раз в вашей реальности все идёт по плану. Дом второй очереди (ул. Соборная, 121) сдадут в первом квартале 2020 года, как указано в Договоре?
22 дек 2019 15:34
Как я и говорил паралельная реальность. Я говорю что по договору 4 квартал 2018 а у нас на носу 2020 но у них все по плану.
23 дек 2019 06:04
Да кто там что сдаст в первом квартале.
Сроки перенесут на столько, на сколько им нужно. И будут писать: у нас всё идет строго по плану.
Это касается и первого и второго дома.
Кто-то документы видел на ввод 10 этажей- нет? А их и нету.
23 дек 2019 14:46
сплю и вижу как DB Holding, в морозы и снега, быстро достраивает 2-ю очередь и в 1 квартале 2020 вводит дом в эксплуатацию=)))))))))))))))))))
23 дек 2019 15:47
Ділимося оновленою інформацією з будівельного 🏗 майданчика

✅ вул. Соборна 123
Секція 1:
• проводяться роботи по благоустрою: завершено укладання тротуарного ФЕМ
• тривають роботи з влаштування огороджень вхідної групи (поручнів)
• завершено нумерацію квартир
• розпочато видачу ключів
Секція 2:
• влаштування газових димоходів (поверх 6, 7, 8 – завершено, 9, 10 – в роботі)
• проводиться влаштування перестінків на 8 поверсі)
Секція 3:
• на завершальному етапі цегляна кладка стін 10 поверху
• завершено влаштування перестінків на 7 поверсі

✅ вул. Соборна 121
Секція 1:
• завершено цегляну кладку стін на 9 поверсі
• проводиться влаштування плити перекриття 9 поверху
Секція 3:
• завершено влаштування монолітного поясу

✅ вул. Соборна 119
Секція 1:
• на завершальному етапі монтаж ФБС
26 дек 2019 19:15
Уважаемый BD_Holding. Мной было написано письмо на электронную почту (19.12.19) об уведомлении меня про:
1. Срок передачи ключей;
2. Срок ввода дома 123 в эксплуатацию с получением права собственности
3. Порядок по выплате неустойки покупателям согласно договора (в договоре четко описан срок сдачи! дома конец 2018г.и формула оплаты неустойки по срыву сдачи объекта)

Пожалуйста, не вводите людей в заблуждение. Сроки сдачи дома сорваны минимум на полтора года в связи с Вашей жадностью по достройке лишних этажей в секции 2 дома 123. Почему должны из-за этого страдать люди которые честно и в срок осуществили абсолютно все платежи!
Предоставьте ответ на моё письмо.
27 дек 2019 08:53
Доброго дня, biznessistemy.
Якщо Ви одразу не отримали відповідь представника на ваш лист, то хвилюватися і звинувачувати нас не варто. Всі звернення приймаються в роботу, розглядаються і опрацьовуються по черзі. Очікуйте на відповідь
27 дек 2019 16:38
Нет, переживать и обвинять вас не стоит, нет. Всего лишь 1,5 года задержки, дома строятся по технологии «кирпич в месяц», «все идёт по плану». Это просто какой-то трэш. Лучше бы не позорились со своими «планами на месяц», которые не выполняются, а молча и быстро достраивали дома.
27 дек 2019 19:11
Ага, так аккуратно отвечают. «Все дома обязательно будут достроены», только не уточняют кем и когда.
Чем дальше, тем я больше и больше сомневаюсь что дома 2,3 будут сданы. У них проблемы, суды, штрафы и обьектов под строительство уже нет. Просто собирают рассрочки с людей которые еще будут платить около года и маринуют.
С этого договора выйти даже нельзя, пусть и с потерями. Спрыгнуть могут только те, кто купил в рассрочку и перестал платить.
28 дек 2019 16:41
это "спрыгивание" - чистый профит для застройщика, не платите он эти квартиры перепродаст! Так что вариант не платить равносилен варианту "убить себя об стену"
29 дек 2019 08:38
Уважаемый BDHolding
Ответ , который я получил по почте на свое письмо - это отписка:
Доброго дня.
1. Видача ключів по Вашому будинку вже розпочалася. Наш працівник в порядку черги обдзвонює людей і домовляється про зустріч. Топу з Вами також зв’яжуться після 13 січня.
2. Здача будинку планується на кінець весни - початок літа 2020 р.
3. Право власності будуть оформляти після здачі будинку.
4. Стосовно компенсації: Вам необхідно написати заяву на ім’я забудовника, залишити його у відділі продажу і наші юристи нададуть Вам письмову відповідь на Ваше звернення.


Прошу предоставить конкретные сроки когда все собственники квартир:
1) получат ключи;
2) будет включен газ в квартирах;
3) право собственности будет на руках;
Письмо отправлено по почте. Жду ответ.
29 дек 2019 10:53
Цитата "Ventru":
Ага, так аккуратно отвечают. «Все дома обязательно будут достроены», только не уточняют кем и когда.
Чем дальше, тем я больше и больше сомневаюсь что дома 2,3 будут сданы. У них проблемы, суды, штрафы и обьектов под строительство уже нет. Просто собирают рассрочки с людей которые еще будут платить около года и маринуют.
С этого договора выйти даже нельзя, пусть и с потерями. Спрыгнуть могут только те, кто купил в рассрочку и перестал платить.

Доброго дня. Хочемо наголосити на тому, що жодних судових розглядів, штрафів або проблем пов"язаних з будівництвом ЖК "Мюллер Хаус" немає. Ким будуються і коли будуть здані будинки в комплексі - ми повідомляли інвесторам неодноразово. Ця інформація нами жодного разу не приховувалась і розміщена на всіх ресурсах у вільному доступі.
Так, існують деякі затримки по здачі будинків, але в багаторічній історії будівельної діяльності нашої компанії немає жодного випадку того, щоб ми залишили інвесторів без їх квартир. Такої мети у нас ніколи не було і не буде.
Будівництво триває. Всі будинки будуть обов'язково добудовані, необхідні комунікації підключені і видані ключі.
29 дек 2019 11:47
BD_Holding, наглая ложь. Вы НЕ уведомляли никого, когда будут сданы дома. Можете сделать это сейчас, конкретно месяц и год по всем очередям.
29 дек 2019 13:26
BD_Holding
Останнього разу, у відділі продажів було озвучено трок здачі в експлуатацію першої черги - 1кв.2020. А тепер ви пишиту про кінець 2 кварталу 2020. Я не встигаю слідкувати за змінами в графіку.
30 дек 2019 20:34
Цитата "Anasta.Sia":
BD_Holding, наглая ложь. Вы НЕ уведомляли никого, когда будут сданы дома. Можете сделать это сейчас, конкретно месяц и год по всем очередям.

Ні, Анастасіє. На форумі цю інформацію повідомляли неодноразово. Також особисто вам на форумі надавали розгорнуту відповідь на низку ваших запитань. Погортайте стрічку
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2224. . .86
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее