Подать объявление

ЖК Montreal House | Монреаль | Cityconsult Development | ул. Антоновича, 102у

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 64 975 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
183из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 29.
4/14%
1/3%
3/10%
6/21%
15/52%
1. . .35. . .27
26 фев 2019 14:25
Была в отделе продаж Монреаля. Поначиталась сначала тут комментариев и поехала узнавать. Разрешение точно на строительство, про реконструкцию удивились, когда спросила. Ещё про уголовные дела спросила. Посмотрели на меня как-то странно, мол, никогда не слышали, заверили, что таких нет. Может провокации какие-то? Мне понравилось в оп. Так что если кого что интересует-спрашивайте)
27 фев 2019 13:11
Цитата "Шилялис":
от 36000 за метр, при повышении этажа дороже
4й этаж уже 39000

Есть рассрочка, от 30%, при взносе 50% удорожание с 36000 до 44000
при 60% до 42000 (если я правильно запомнил, но порядок цифр такой)

В общем, цена нормальная - вопрос что с документами


Власне, теж вважаю, що ціни як для центральної частини міста і наповнення будинку нормальні. Документи на перший погляд хороші. Докладніше буде вивчати вже юрист. З того, що показали і розказали у відділі продажів - цілком добре.
27 фев 2019 13:18
Цитата "Vulcan":
Цену не назвал бы низкой, тут есть с чем сравнивать, напротив есть такого же уровня дом введенный в эксплуатацию и цена на вторичке на него 20-40% дороже, что вполне сопоставимо с рисками и ожиданиями в 3 года


Що тут сподобалося (чого немає у інших новобудовах поблизу, не у всіх центрових, а саме тих, що зовсім поруч) - це по-перше, паркінг, по-друге, дитсадок. Тобто можна розраховувати на квратиру для сім"ї. Щодо ризиків - тут кожен обирає своє дійсно в залежності від обставин - квартира потрібна вже зараз і я готовий переплатити до 40% чи квартира не "горить" і на першому місці стоїть саме фінансове питання.
27 фев 2019 13:56
Цитата "Василь І":

квартира потрібна вже зараз і я готовий переплатити до 40% чи квартира не "горить" і на першому місці стоїть саме фінансове питання.


так, в даному випадку цих 40% - як винагорода за ризик, але ризики великі враховуючи такий термін, рівно 3 роки до обіцяного завершення...
05 март 2019 19:27
посмотрел планировки, вроде норм. но блин не понятно в какую сторону брать чтобы не унылый вид ) кто шарит в той местности, с какого этажа будет костел хоть немного видно?
05 март 2019 22:37
думаю на схід види мають бути кращі (на костел, печерськ). попереду панельна 10-поверхівка, тож мабуть треба брати від 12 поверху (2 секція), щоб протилежних вікон не було видно.
на захід теж думаю будуть красиви види, але мені б заважав шум антоновича.
06 март 2019 07:47
спасибо. а если во двор (на запад), слишком уныло? этаж так 7-8.
просто разница в цене есть
06 март 2019 10:31
ну я б тоді ліпше в такому разі брав 1 секцію кутовий відділ - той, який знаходиться між двома секціями, із вікнами на південь. так і сусідніх вікон впритул не буде, і пейзаж буде більш різноманітний, і сторона південна.
вікна у двір на захід - ну тут вже кому як.... там вікна сусідні будуть метрів через 20-30 десь. комусь це і ок, мені було б швидше некомфортно.
06 март 2019 16:22
Цитата "Levi ":


так, в даному випадку цих 40% - як винагорода за ризик, але ризики великі враховуючи такий термін, рівно 3 роки до обіцяного завершення...


Ну ризики і при зберіганні грошей у банку будуть. А стосовно строків - мені навпаки здається, що 3 роки якраз нормальний термін, щоб встигнути добудувати. Мене б скоріше настрожило, якби обіцяли за рік все збудувати.
06 март 2019 16:25
Цитата "like.munich":
посмотрел планировки, вроде норм. но блин не понятно в какую сторону брать чтобы не унылый вид ) кто шарит в той местности, с какого этажа будет костел хоть немного видно?


Костел я думаю буде видно на поверхах 9+, щоб вище сусідніх будинків було. Взагалі я б мабуть спробував поїхати і на місцевості прогулятися, якщо є така можливість, щоби точно бути впевненим що до чого.
06 март 2019 19:56
спасибо, как раз 12 этаж и предлагают на Б Васильковскую. смущает конечно 9 этажка внизу, но то такое. интересная ситуация с курсом сложилась ) цены у них в гривне, а она все продолжает укрепляться. не понятно что делать - тянуть время или продавать доллары?
07 март 2019 09:58
Если вы хоть немного следите за внешней политикой, то знаете, что совсем скоро нам прийдется выплачивать внешний долг ( не маленький). Не думаю, что доллар останется на этом же уровне, по любому начнёт расти
09 март 2019 16:41
Живу рядом и наблюдаю за началом работ. Пока негусто, сломали руину садика, сделали новый навес со стороны Антоновича.
09 март 2019 17:37
да, "темпы" как-то совсем не очень. меж тем только на курсе цена за последнее время подросла примерно на $30 за м
09 март 2019 20:48

тепер і категорію видно на ДАБІ

категорія ніби вірна: СС3, це ж V?

//www.minbud.info/ua_rivni_vidpovidalnos ti.html

09 март 2019 20:53
Цитата "zverusha":
Живу рядом и наблюдаю за началом работ. Пока негусто, сломали руину садика, сделали новый навес со стороны Антоновича.


так, якось взагалі "затихли", може через свята
11 март 2019 13:13
Цитата "zverusha":
Живу рядом и наблюдаю за началом работ. Пока негусто, сломали руину садика, сделали новый навес со стороны Антоновича.


Там ще кілька місяців темпи будуть не дуже помітними. Бо як мінімум попереду ще сваї, випробування їх, геодезія, фундамент. Тут справді не можна сильно спішити, бо як будуть порушені якісь технології або не достатньо щось випробувано, укріплено - то це потім на якості будинку позначиться. Але це нормально, так усі будинки багатоповерхові будують. Перший етап повільний, потім будинок росте вже швидше. Тим більше, що часу достатньо закладено на будівництво.
11 март 2019 13:13
Цитата "Levi ":
тепер і категорію видно на ДАБІ

категорія ніби вірна: СС3, це ж V?

//www.minbud.info/ua_rivni_vidpovidalnos ti.html


Так, те що зараз СС3 раніше було 5 класом складності.
11 март 2019 19:32
сегодня проезжал мимо площадки ) 2 "строителя" на забор фигачили баннер монреаля. если так пойдет, то сваи там не скоро появятся
13 март 2019 06:45
Вчера уже появилась машина с краном. А кста, там со стороны Большой Васильковской к участку примыкают гаражи во дворе. Их уберут?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .35. . .27
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx