Подать объявление

ЖК Mirax | Миракс | Киевгорстрой | ул. Глубочицкая, 43

ЗастройщикBudCapital
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
95из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
26/21%
19/16%
28/23%
25/20%
24/20%
1. . .168170. . .222
16 май 2018 07:08
Просто супер.Радует правильная реакция со стороны киевгорстроя
16 май 2018 07:16
однако удивлен :super:
16 май 2018 07:33
Цитата "NIvan":
Здорово!

Знаете, после этого случая я теперь верю в описание проекта на сайте КГС: «Житловий комплекс “Mirax” стане одним із кращих сучасних об’єктів Києва та підніме якість будівництва житлової нерухомості в Україні на принципово новий рівень... комфорт та високий рівень проживання, чудове місце розташування та надійну інвестицію»
Посмотрим что будет дальше, но сейчас я доволен:)
16 май 2018 14:36
Цитата "nadlan.isr":
Да...я уверена тоже что прежде всего боятся за вид....а потом за безопасность.вот вам и истенная Украина.Теперь начнут жильцы сверху какие то не дай бог суды или еще чего нибудь придумают.Ведь нет законов которые защищают застройщиков и закрывают рот другим.А если еще в этих домах есть один из жильцов какой то крутой или пальцезаворачивающий....Ведь этот ЖК и так не дает многим спокойно спать...


По поводу пальцезаворачиивающий ))))) не знаю на сколько крутой там контингент , почему то самой интересно стало , правду ли мне тогда сказали что єтот дом (который буквой З) что он строился для работников то ли сбу то ли какого то подразделения милиции, вообщем я для себя запомнила что то с силовыми структурами связано.но это ж в нулевых было , если это правда то основнойконтингент уже наверное давно попродавал свои квартиры
16 май 2018 14:44
Хотя с другой стороны какими б крутыми не были жильци соседних домов что они могут сделать кроме шума, ну пошумят , киевгорстрой как обычно все порешает , так что я б не переживала
16 май 2018 14:50
Ну, про то, что Киевгорстрой все порешает, я б не была так уверена. В Киеве длинный список абсолютно законных строек, со всеми документами, которые просто заблокированы местными жителями.
Но я написала информацию о жильцах для того, чтобы было понятно, почему КГС так укреплял эту опорную стенку и не двигался дальше.
16 май 2018 18:03
Да, наш жк хорошенько закроет эти дома, закроет им вид и солнце. Но если у кгс есть все документы на стройку и т.д. То что тут уже поделать? Только смириться. Все равно бы там были построены башни или наш жк или что то ещё...
17 май 2018 15:05
Цитата "Q1":
Хочу поделиться на счёт кирпичной кладки стены.
Написал заявление в КГС о некачественной работе. Через пару дней, после выходных перезвонил инженер (главный инженер) поблагодарил за информацию, сказал что подрядчик исправит свою работу.
И вот сегодня проезжал мимо стройки, увидел что эту стену уже разобрали, остался последний ряд.
Надеюсь новая кладка будет лучше:)
Спасибо NIvan за совет. И главному инженеру за обещание все исправить и выполнение обещаний.
Когда стена будет готова - выложу фото исправленной работы)


Приятные новости! Можно даже сказать, что я удивлен. При чем в хорошем смысле.
17 май 2018 15:29
А что там с судами по возврату недостроя Миракс?
17 май 2018 15:37
Вроде отказали, но дело не закрыто
17 май 2018 15:37

Приватне акціонерне товариство «Енергомонтажветиляція» звернулось до суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ел-Інвест», Товариства з обмеженою відповідальністю «Гамма Консалт», Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр реалізації проблемних активів», треті особа без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача 2: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Шевченко Інна Леонтіївна, Товариство з обмеженою відповідальністю «Горбуд», Приватне акціонерне товариство «Холдингова компанія «Київміськбуд» про визнання результатів аукціону з продажу майна в процедурі банкрутства, договору купівлі-продажу недійсними та застосування наслідків недійсності правочину в межах справи № 44/232-б про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Ел-Інвест".

У поданій заяві позивач просить суд визнати недійсним результат проведення повторного аукціону з продажу майна частинами, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Ел-Інвест», предметом якого є об'єкт незавершеного будівництва готовністю 12 %, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, буд. 43 та який відбувся 30.08.2016, про що складено протокол проведення аукціону № 30/08-16/1 від 30.08.2016 з підстав проведення вказаного аукціону з порушенням вимог Закону. Також у поданій заяві позивач просить суд визнати недійсним договір купівлі-продажу від 30.08.2016 укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю "Ел-Інвест" та Товариством з обмеженою відповідальністю «Гамма Консалт» та свідоцтво № 828 видане 06.09.2016 Шевченко Інною Леонтіївною приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу про право власності на об'єкт незавершеного будівництва готовністю 12 %, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, буд. 43; застосувати наслідки недійсності - повернути до ліквідаційної маси боржника наведений об'єкт нерухомого май на; скасувати державну реєстрацію права власності Товариства з обмеженою відповідальністю «Гамма Консалт» об'єкт незавершеного будівництва готовністю 12 %, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, буд. 43 та зареєструвати право власності на даний об'єкт за Товариством з обмеженою відповідальністю "Ел-Інвест".

Разом з позовною заявою Приватним акціонерним товариством «Енергомонтажветиляція» подано заяву про вжиття заходів забезпечення позову шляхом накладення арешту на об'єкт нерухомого майна реєстраційний номер 1022004880000 - незавершене будівництво, офісну будівлю житлово-офісного комплексу з об'єктами соціального побуту та вбудованим паркінгом, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Глибочицька, 43 на земельній ділянці кадастровий номер 8000000000:91:119:0005 площею 3,0087 га; заборони Приватному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» та Товариству з обмеженою відповідальністю «Гамма Консалт» укладати угоди щодо відчуження або обтяження на користь третіх осіб даного об'єкту нерухомого майна, а також заборонити здійснення демонтажу, реконструкції та будівельних робіт щодо наведеного вище об'єкту нерухомого майна.

//reyestr.court.gov.ua/Review/73629517

17 май 2018 15:43
Цитата "Q1":
Хочу поделиться на счёт кирпичной кладки стены.
Написал заявление в КГС о некачественной работе. Через пару дней, после выходных перезвонил инженер (главный инженер) поблагодарил за информацию, сказал что подрядчик исправит свою работу.
И вот сегодня проезжал мимо стройки, увидел что эту стену уже разобрали, остался последний ряд.
Надеюсь новая кладка будет лучше:)
Спасибо NIvan за совет. И главному инженеру за обещание все исправить и выполнение обещаний.
Когда стена будет готова - выложу фото исправленной работы)

Я уже думала, в нашей стране нереально чего-то допроситься) оказывается, есть еще ответственные люди.
17 май 2018 16:30
Цитата "NIvan":
Вроде отказали, но дело не закрыто


судя по всему, отказали именно в открытии дела, так что и закрывать было нечего (с решения суда):

"Відмовити у відкритті провадження у справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Енергомонтажветиляція» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Ел-Інвест», Товариства з обмеженою відповідальністю «Гамма Консалт», Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр реалізації проблемних активів»"
18 май 2018 07:07
У кого оптика хорошая есть- вьіявить другие некачественньіе кладки и сфоткать? Думаю смогу написать тоже заяву. Но без фанатизма, много стен перекладьівать не будут. Но надеюсь будущие будут ложить ровно.
18 май 2018 08:59
Я как инвестор просто в ужасе.Сейчас начнут искать разные подводные камни чтобы отжать обьект.?????
18 май 2018 09:03
Цитата "nadlan.isr":
Я как инвестор просто в ужасе.Сейчас начнут искать разные подводные камни чтобы отжать обьект.?????

Я тоже.
18 май 2018 09:21
Да ладно Вам бояться раньше времени.
Если что пойдем с пикетами по адресам :)))

Повне найменування юридичної особи ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЕНЕРГОМОНТАЖВЕНТИЛЯЦІЯ"
Скорочене найменування юридичної особи ПРАТ "ЕНЕРГОМОНТАЖВЕНТИЛЯЦІЯ"
Код ЄДРПОУ 25293049
Місцезнаходження 01030, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 5,ЛІТ.Б
Керівник ІЩЕНКО МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ
Основний вид економічної діяльності (КВЕД) 43.22 Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування
Стан зареєстровано
Засновники/бенефіціари
ІЩЕНКО МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2500000.00
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ІЩЕНКО МИХАЙЛО ЮРІЙОВИЧ. УКРАЇНА. М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ В.ЖИТОМИРСЬКА, БУДИНОК 8-Б, КВАРТИРА 18., Розмір внеску до статутного фонду (грн.):
ВЛАСНИК ІСТОТНОЇ УЧАСТІ- КОРБУТ ВАДИМ ПАВЛОВИЧ. УКРАЇНА. М.КИЇВ, ВУЛ.ПЕТРОВСЬКОГО, БУДИНОК 12, КВАРТИРА 39., Розмір внеску до статутного фонду (грн.):
КОРБУТ ВАДИМ ПАВЛОВИЧ, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2500000.00
18 май 2018 10:19
Я уже написала менеджеру с оп в личку по этому поводу.Она пока не ответила.Единственное что успокаивает,что еще до сих пор ни один обьект у киевгорстроя не отжали.Как же бизнесу интересен этот обьект,а?идет борьба но уже все квартиры почти проданы...вложено кучу денег туда....Что будет??
18 май 2018 10:20
Цитата "nadlan.isr":
Я уже написала менеджеру с оп в личку по этому поводу.Она пока не ответила.Единственное что успокаивает,что еще до сих пор ни один обьект у киевгорстроя не отжали.Как же бизнесу интересен этот обьект,а?идет борьба но уже все квартиры почти проданы...вложено кучу денег туда....Что будет??

Пожалуйста, не нагнетайте.
18 май 2018 10:53
Цитата "Echoofmemories":

Пожалуйста, не нагнетайте.
+1
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .168170. . .222
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее