Подать объявление

ЖК "Минский", ул. О. Попова, 3 - "Укрбуд", "Спецжитлофонд"

ЗастройщикУКРБУД
Сдача ЖК2014 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 127.
13/10%
9/7%
39/31%
27/21%
39/31%
1. . .204206. . .266
27 март 2015 08:18
Цитата "Investor_minskiy":

ну да ну да.
так отвечают когда сказать больше нечего! :winky:

вы хотите, чтобы я вам что-то сказал? желания нет
27 март 2015 09:02
Есть ли у кого то есть контакты хорошие в КМДА:
для того чтобы ускорить процесс выдачи справок застройщику и последующим просвоении адреса?
Все слишком затягивается с документами...
Минимум 2-3 месяца насколько я понимаю
27 март 2015 09:20
Цитата "Investor70":
Добрий день,
Подскажите, пож-та,а где табличка , о которой Ви все говорите и в которой все отмечаются. Я би хотел так же прийти на собрание, которое планируется. спасибо

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sETOiilYubi75ly_vv1YGmzdyN1Q7DSiS4rrjkxrato/edit?pli=1#gid=415782851
27 март 2015 09:25
Цитата "Olenama":
Есть ли у кого то есть контакты хорошие в КМДА:
для того чтобы ускорить процесс выдачи справок застройщику и последующим просвоении адреса?
Все слишком затягивается с документами...
Минимум 2-3 месяца насколько я понимаю

Якщо 2-3 місяці, то це взагалі буде прекрасно! Деякі люди чекають мінімум по півроку.
І окремо хтілось би подякувати СпецЖитлофонду, як сказали, так і зробили, здача кінець 2014, ключі 31.03.2015. Так, що на них розраховувати можна, тому є надія, що і всі правовласні окументи отримаємо незабаром :pray: :pray: :pray:
27 март 2015 09:29
Цитата "McLarenF1":

І окремо хтілось би подякувати СпецЖитлофонду, як сказали, так і зробили, здача кінець 2014, ключі 31.03.2015. Так, що на них розраховувати можна, тому є надія, що і всі правовласні окументи отримаємо незабаром :pray: :pray: :pray:

Это правда. Все выдержано.
27 март 2015 09:39
Цитата "iron1":
вы хотите, чтобы я вам что-то сказал? желания нет

ето правильное решение!!!! :umnik: а то знаете ли слово за слово.......... а нам еще волею судеб жить в одном доме! :winky:
Цитата "McLarenF1":
Так, що на них розраховувати можна, тому є надія, що і всі правовласні окументи отримаємо незабаром :pray: :pray: :pray:

да 100% все отримаем! нужно чуть только терпения набраться! :yes:
27 март 2015 09:41
Вот многие планируют подписывать договор с ЖЕКом. А где, с кем? У вас есть какая-то информация? Вам звонили?
Просто я ничего не знаю об этом. Честно , не уточнила этот вопрос ни в ОП ни на стройке.А я так поняла, что без договора с ЖЕКом ключи не дадут. Поэтому и интересуюсь.

И еще. Перед подписанием договора неплохо было-бы его почитать, узнать тарифы какие нам предлагают. ЖЕК все таки частный.
А то у нас все как-то быстро и просто.
27 март 2015 09:45
Цитата "Investor_minskiy":

ето правильное решение!!!! :umnik: а то знаете ли слово за слово.......... а нам еще волею судеб жить в одном доме! :winky:

да пофиг как-то) просто букоф жалко для вас))))))))))))))
27 март 2015 09:49
типа сострили да? :faceoff: ну так вы тогда маладцы! :super:
27 март 2015 09:50
Я свідомо нарікаю себе на те, що зараз Ви мені теж почнете писати відповіді investor minskiy, але у Вас якась занадто цікава і специфічна манера виражання своїх думок, своїм же ж сусідам. Давайте краще переключимо увагу на організацію нової зустрічі, щоб зібратись хоча б 20-ю сусідам, вже на форумі навіть з'являються нові активісти, готові до співбесіди
27 март 2015 09:55
Цитата "McLarenF1":

Якщо 2-3 місяці, то це взагалі буде прекрасно! Деякі люди чекають мінімум по півроку.
І окремо хтілось би подякувати СпецЖитлофонду, як сказали, так і зробили, здача кінець 2014, ключі 31.03.2015. Так, що на них розраховувати можна, тому є надія, що і всі правовласні окументи отримаємо незабаром :pray: :pray: :pray:



с документами может сильно затянуться
27 март 2015 09:55
Цитата "McLarenF1":
Я свідомо нарікаю себе на те, що зараз Ви мені теж почнете писати відповіді investor minskiy, але у Вас якась занадто цікава і специфічна манера виражання своїх думок, своїм же ж сусідам.

нет, почему же, ошибаетесь. по началу с вами тоже были недопонимания, но от ваших постов последнее время идет конструктив, а не "давайте сидеть и ждать соблаговоления застройщика" 6-)
так что все ок! https://arcanumclub.ru/smiles/smile455.gif
кстати баттону привет передали? https://arcanumclub.ru/smiles/smile86.gif
пс ну вот такой вот я специфичный! https://arcanumclub.ru/smiles/smile294.gif
27 март 2015 09:59
Цитата "iv07":
Вот многие планируют подписывать договор с ЖЕКом. А где, с кем? У вас есть какая-то информация? Вам звонили?
Просто я ничего не знаю об этом. Честно , не уточнила этот вопрос ни в ОП ни на стройке.А я так поняла, что без договора с ЖЕКом ключи не дадут. Поэтому и интересуюсь.

И еще. Перед подписанием договора неплохо было-бы его почитать, узнать тарифы какие нам предлагают. ЖЕК все таки частный.
А то у нас все как-то быстро и просто.

Ніхто не дзвонив, це була виключно моя ініціатива сходити до них і поцікавитись станом справ. м.Київ, вул. Оболонська 34 - це адреса СпецЖитл, там в кабінеті 114 і будемо підписувати. Я вже пропонував одному інвестору скоординуватись і разом підійти і ознайомитись з договором, поки чекаю його відповідь, приймайте теж участь, чим більше нас буде, тим краще! Я наприклад збираюсь в понеділок до них, Ви як?
27 март 2015 10:02
Цитата "Olenama":



с документами может сильно затянуться

Згоден, але поки вони не розчарували, в такий час все зробили в срок! Тому я наприклад вірю, що з документами все буде ОК! :pray:
27 март 2015 10:30
Цитата "McLarenF1":
Я свідомо нарікаю себе на те, що зараз Ви мені теж почнете писати відповіді investor minskiy, але у Вас якась занадто цікава і специфічна манера виражання своїх думок, своїм же ж сусідам. Давайте краще переключимо увагу на організацію нової зустрічі, щоб зібратись хоча б 20-ю сусідам, вже на форумі навіть з'являються нові активісти, готові до співбесіди

Это мне месседж был или ему...че т я запутался )))
И сразу разобрался )
27 март 2015 10:46
Цитата "iron1":
че т я запутался )))
И сразу разобрался )

вот так вот.. как на соседа так буков жалко, а как самому с собой разговаривать так нет...https://arcanumclub.ru/smiles/smile57.gif
https://arcanumclub.ru/smiles/smile86.gif
27 март 2015 10:55
Цитата "Investor_minskiy":

вот так вот.. как на соседа так буков жалко, а как самому с собой разговаривать так нет...https://arcanumclub.ru/smiles/smile57.gif
https://arcanumclub.ru/smiles/smile86.gif

месседж про запутался удалить уже не мог, получилось только поправить
27 март 2015 11:10
Цитата "McLarenF1":
Ніхто не дзвонив, це була виключно моя ініціатива сходити до них і поцікавитись станом справ. м.Київ, вул. Оболонська 34 - це адреса СпецЖитл, там в кабінеті 114 і будемо підписувати. Я вже пропонував одному інвестору скоординуватись і разом підійти і ознайомитись з договором, поки чекаю його відповідь, приймайте теж участь, чим більше нас буде, тим краще! Я наприклад збираюсь в понеділок до них, Ви як?

Так то спецжитлофонд. А спочатку ж треба в жек. Бо я вже так ходив підписувати у спецжитлофонд. Окрім мене ніхто там ні печатки ні підпису не поставив.
Чи ви думаете там у спецжитлофонді і жек одразу ж знаходиться? Шось я сумліваюсь
27 март 2015 11:15
Цитата "Евген1":

Так то спецжитлофонд. А спочатку ж треба в жек. Бо я вже так ходив підписувати у спецжитлофонд. Окрім мене ніхто там ні печатки ні підпису не поставив.
Чи ви думаете там у спецжитлофонді і жек одразу ж знаходиться? Шось я сумліваюсь

Так, це слова самого представника СпецЖитлофонду, вони ж нас і обслуговуватимуть, там відділ продажу і координації на 2-му поверсі, а договори підписуватимемо на першому кімната 114
27 март 2015 13:33

Поэтапные действия для получения ключей от квартир ЖК «Минский»

Уважаемые инвесторы, обращаем Ваше внимание! (далее…)
//minskyy.com.ua/category/novosti/

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .204206. . .266
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее