Подать объявление

ЖК "Millennium City", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 69.
3/4%
4/6%
17/25%
19/28%
26/38%
1. . .7375. . .125
15 июль 2017 07:18
Цитата "Dzoker":
Очень хотелось бы узнать мнение и реакцию собственников квартир которые были против забора вокруг территории. И говорили что это лишнее.

Как вам такие события? Еще никто не заселился а воруют все что можно, детская площадка сломана, в фонтане бегают с ногами толпы детей, Самокатами убивают каждый вечер все бордюры. Взрослые из соседних домов иду посидеть на наших лавочках и покушать... И это только начало!
:faceoff:

Я й зараз проти хуторянства. Забор проблему не вирішить.
В свій час, з сином гуляли на майданчиках різних дворів. І це норма. Не проти, щоб і в нашому дворі були діти сусідніх будинків. За станом майданчиків і поводженням дітей мають слідкувати батьки.
Може поставити кулемет і просто відстрілювати тих, хто видається підозрілим?
Територія ЖК під охороною. Потрібно вимагати, щоб охорона була дієва.
Страждають, в першу чергу, ті, хто вже отримав ключі. Бо, у випадку крадіжки, це вже клопіт власника квартири.
15 июль 2017 08:42
Та ніхто не ставить питання заборони відвідування діток майданчику ЖК - будь ласка)
Але паркан, шлагбаум, охорона та відеокамери це необхідність. Ще 2 (можливо і більше) роки буде стройка поруч - це сотні людей. Також врахуйте, що буде функціонувати маркет, в якому будуть купувати різні напої (кава, алкоголь), які можуть розпивати біля фонтану, а також і палити цигарки.
Звісно, є люди, які дотримуються загальних правил поводження в громадському місці, але на жаль більшість ні...
15 июль 2017 09:11
Цитата "Leon_77":

Я й зараз проти хуторянства. Забор проблему не вирішить.
В свій час, з сином гуляли на майданчиках різних дворів. І це норма. Не проти, щоб і в нашому дворі були діти сусідніх будинків. За станом майданчиків і поводженням дітей мають слідкувати батьки.
Може поставити кулемет і просто відстрілювати тих, хто видається підозрілим?
Територія ЖК під охороною. Потрібно вимагати, щоб охорона була дієва.
Страждають, в першу чергу, ті, хто вже отримав ключі. Бо, у випадку крадіжки, це вже клопіт власника квартири.


При чем здесь хуторянство? Вы хоть знаете что такое хутор... Кстати, вы как раз и есть тот единственный кто против забора. Так что думаю это не процент.
И гуляют на чужих площадках только в нескольких случаях. Это когда возле своего двора нету детской площадки или когда вы ушли гулять далеко. И это нормально, никто не спорит. Но в нашем случае нам придется гулять на чужих потому что нашу поломали до поселения дети безответственных родителей. Это я видел собственными глазами. Толпа детей у фонтана, в фонтане, лезут на уже поломану и огражденную лентами площадку доламывать. И 90 процентов этих детей без присмотра родителей.
Забор, охрана, шлагбаум могут сильно помочь.

А украденные электросчетчики на коридорах тоже проблема тех, кто получил ключи?
15 июль 2017 09:14
Цитата "Dmitry 1987":
Та ніхто не ставить питання заборони відвідування діток майданчику ЖК - будь ласка)
Але паркан, шлагбаум, охорона та відеокамери це необхідність. Ще 2 (можливо і більше) роки буде стройка поруч - це сотні людей. Також врахуйте, що буде функціонувати маркет, в якому будуть купувати різні напої (кава, алкоголь), які можуть розпивати біля фонтану, а також і палити цигарки.
Звісно, є люди, які дотримуються загальних правил поводження в громадському місці, але на жаль більшість ні...


Согласен.Вообще этот магазин и фонтан у нас на территории это крест на нашем спокойном и чистом дворе. Жаль не знал раньше, что не будет забора и будет магазин. Хорошо бы подумал покупать ли здесь квартиру. Нужно что-то предпринимать.
15 июль 2017 09:15
Цитата "Irena Volna ":
Потрібно діяти!!!
А то доки всякий зброд псує нашу власність, якою ми ще навіть не встигли скористатися :protest: ми тут поговорили, повисловлювали своє невдоволення, вони ще досі там убивають наше подвір'я, а ми на цьому й закінчили. На сайті всі такі невдоволені, а хто, щось зробив для цього, Джокер вірно каже: що скажуть ті що не хотіли забор? Ще нема, що красти, а вже крадуть!!! :protest:
Давайте всі разом телефонувати у відділ продажу і якось вирішувати це питання :call:
Доки у людей з сумнівною репутацією це не ввійшло у звичку ( бухати та псувати наше майно). Я хочу щоб моя дитина не бачила п'яного бидла в дворі і вільно себе почуваєш, а головне у безпеці!!! І Ще Я хочу щоб моя дитина могла гратися на дитячому майданчику у нашому подвір'ї, а то бачила, як багато сторонніх дітей та дорослих нищать наш майданчик. Який і так дуже маленький для нашого комплексу. Для чужих є алея, мало?! :hm:
Якщо нічого не робити, то ми заїдемо в якусь пограбовану, обдерту свалку.
Друзі, за що ми платили гроші, за комфорт сторонніх людей?


Полностью Вас поддерживаю!
15 июль 2017 09:46
Dzoker не хвилюйтеся) магазин це добре- для нашої зручності) наш ЖК дійсно є комфортний та за тиждень поспілкувавшись з сусідами ( в дворі) зустрічались всі привітливі люди з почуттям гумору. Просто зараз все в наших руках для того, щоб максимально було добре в майбутньому. І як сказав класик буде у нас "дом высокой культуры быта";)
15 июль 2017 10:30
Цитата "Dmitry 1987":
Dzoker не хвилюйтеся) магазин це добре- для нашої зручності) наш ЖК дійсно є комфортний та за тиждень поспілкувавшись з сусідами ( в дворі) зустрічались всі привітливі люди з почуттям гумору. Просто зараз все в наших руках для того, щоб максимально було добре в майбутньому. І як сказав класик буде у нас "дом высокой культуры быта";)

Хотілося б у це вірити!)
Особисто я обирала дім, де моє маля буде почувати себе комфортно та безпечно...
Тепер не впевнена в цьому. В такому випадку потрібно створювати ОСББ, бо лише ОСББ зможе хоч якось контролювати ПОРЯДОК.
15 июль 2017 16:21
А кто-то еще звонил застройщику? Мне кажется, пока не поднимем бучу,они ничето делать не будут.
Можно собраться и пойти вместе к ним в офис.
15 июль 2017 19:28
Поддерживаем и забор и охрану и видео. Сейчас живем в комплексе, где есть все и видеонаблюдение у каждого подъезда, чистота и порядок образцовый, люди живущие и заплатившие за это у себя "не гадят", чужие не ходят, были случаи, когда случайно царапали машины при парковке, промотали, на пленке номера посмотрели и все мирно решилось, а не как раньше, блин утром встал, а у тебя вмятина и фиг знает кто поставил. А по поводу "обязанностей родителей невоспитанных детей" , хуторянства и пулеметов предлагаю дружно и высокоинтеллектуально подебютировать за своим забором в чистом дворе, у работающей площадки и незагаженного фонтана
15 июль 2017 19:40
Цитата "некоренной бучанец":
Поддерживаем и забор и охрану и видео. Сейчас живем в комплексе, где есть все и видеонаблюдение у каждого подъезда, чистота и порядок образцовый, люди живущие и заплатившие за это у себя "не гадят", чужие не ходят, были случаи, когда случайно царапали машины при парковке, промотали, на пленке номера посмотрели и все мирно решилось, а не как раньше, блин утром встал, а у тебя вмятина и фиг знает кто поставил. А по поводу "обязанностей родителей невоспитанных детей" , хуторянства и пулеметов предлагаю дружно и высокоинтеллектуально подебютировать за своим забором в чистом дворе, у работающей площадки и незагаженного фонтана


+++ :thanks:
15 июль 2017 20:19
Доброї ночі) Я за охорону однозначно!
Наразі охорона є і як не як, але працює. Сьогодні заїхала квартиру оглянути, сиділа на лавці каву пила, то охоронець підійшов попитав : "Ви тут погулять?" Розговорились, то казав, що гуляють багато з навколишніх будинків, не встигає розганять.

Коли буде ОСББ чи ЖЕК, то я і за охорону, за заборону в"їзду авто в центр ЖК, де фонтан і майданчик. А поки що, ми ж не маємо повноважень? Бо власність на квартири, а не на ЖК?
16 июль 2017 06:38
Уважаемые соседи, поделитесь опытом доставки тяжелых стройматериалов, мебели и т.п. при отсутствии работающего лифта( если есть таковой).
16 июль 2017 07:18
Вариантов два-1.личный энтузиазм, друзья, родственники, заинтересованные в ускорении процесса люди. Чаще их хватает макс на 1-2 захода, а вспоминать будут всю жизнь 2. Деньги,деньги,и еще раз деньги +рабсила- приоритетный вариант, т.к.лечить больную спину дороже и это навсегда. Проверено личным опытом
16 июль 2017 07:54
Цитата "ksysh":
Уважаемые соседи, поделитесь опытом доставки тяжелых стройматериалов, мебели и т.п. при отсутствии работающего лифта( если есть таковой).

мне обошлось в 2800, 5 грузчиков, подьем более 1.5тонны строй. материалов на 10 этаж, 2.5 часа работы. Могу дать контакты, ибо спину потом лечить дороже.
16 июль 2017 08:14
Цитата "некоренной бучанец":
Вариантов два-1.личный энтузиазм, друзья, родственники, заинтересованные в ускорении процесса люди. Чаще их хватает макс на 1-2 захода, а вспоминать будут всю жизнь 2. Деньги,деньги,и еще раз деньги +рабсила- приоритетный вариант, т.к.лечить больную спину дороже и это навсегда. Проверено личным опытом

Да уж, родственники, знакомые-точно не вариант))
17 июль 2017 10:55
Цитата "Nata2A":
Доброї ночі) Я за охорону однозначно!
Наразі охорона є і як не як, але працює. Сьогодні заїхала квартиру оглянути, сиділа на лавці каву пила, то охоронець підійшов попитав : "Ви тут погулять?" Розговорились, то казав, що гуляють багато з навколишніх будинків, не встигає розганять.

Коли буде ОСББ чи ЖЕК, то я і за охорону, за заборону в"їзду авто в центр ЖК, де фонтан і майданчик. А поки що, ми ж не маємо повноважень? Бо власність на квартири, а не на ЖК?

+1
Потрібно запустити процес підготовки до загальних зборів. Як це оптимально зробити?
Можливо в ВП погодяться зробити обзвон, коли погодимо, хоча б он-лайн, дату зборів?
17 июль 2017 11:05
Цитата "Leon_77":

+1
Потрібно запустити процес підготовки до загальних зборів. Як це оптимально зробити?
Можливо в ВП погодяться зробити обзвон, коли погодимо, хоча б он-лайн, дату зборів?

Більшість забудовників, навіть "проблемних", збирають збори відразу після видачі ключів. Наш мовчить. Поки що..(
17 июль 2017 13:33
Ми також і за паркан і за охорону і за відеонагляд! Тому що по іншому порядку не буде! З приводу зборів також згодні що їх потрібно провести , я гадаю що самий кращий варіант це на вихідних, так як всі в основному працюють по будням?
17 июль 2017 14:16
Цитата "Zlatik":
Ми також і за паркан і за охорону і за відеонагляд! Тому що по іншому порядку не буде! З приводу зборів також згодні що їх потрібно провести , я гадаю що самий кращий варіант це на вихідних, так як всі в основному працюють по будням?


+1 за збори на вихідних. і потрібно якось залучити забудовника до цього дійства...
17 июль 2017 14:51
Цитата "ksysh":
Більшість забудовників, навіть "проблемних", збирають збори відразу після видачі ключів. Наш мовчить. Поки що..(

Один з варіантів, чому забудовник мовчить з приводу зборів власників, тому що не закінчений ремонт в під"їздах ( в 5-й секції ще плитку кладуть) і не підключені комунікації.
І ще один варіант, чому може трошки затянути збори, щоб власники "на нервах" вже погодились на запропонований ЖЄК, аби бистріше.

Сьогодні в ЖК були, порадував охоронець своєю присутністю біля нас вже через пів-хвилини))) Заспокоїли, що в свою квартиру приїхали, а не погулять.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7375. . .125
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx