Подать объявление

ЖК "Millennium City", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 69.
3/4%
4/6%
17/25%
19/28%
26/38%
1. . .7173. . .125
11 июль 2017 18:52
Вся церемония по поводу открытия - очень прекрасная! Вот только по поводу электрики - ко мне бригада должна приехать! А если они приедут, а электрики не будет - я буду платить за неустойку! ТАК КОГДА БУДЕТ ЭЛ_ВО?!?!?!? прораб обещал на прошлой неделе!!!
11 июль 2017 19:55
Цитата "zp_1605":
А по предварительному договору все должно быть подключено до 30.07.2017.

Юридично "печалька" в тому, що в Попередньому Договорі Сторона 1 зобов"язана провести необхідні комунікації, а не підключити чи передати, на договірній основі.
Надіюсь на порядність забудовника, і думаю чи квапитись з підписанням акту..
Хоча дуже-дуже хочу Новий Рік в новій квартирі святкувати.
12 июль 2017 09:33
Очень расстраивает отсутствие какой-либо официальной информации от самого застройщика. Насколько я поняла из предыдущих (более старых) комментариев, в чате их представитель есть.
12 июль 2017 10:12
Цитата "Maria.B":
Очень расстраивает отсутствие какой-либо официальной информации от самого застройщика. Насколько я поняла из предыдущих (более старых) комментариев, в чате их представитель есть.


А яка різниця є він чи нема. Тут і раніше писали, навіть дати коли підключать.
Мені 29.06 менеджер сказала що вже вода і світло є, ось і думаю тепер чи то була неофіційна відповідь чи вона просто хотіла щоб я не переймався)). А тут захожу на форум і читаю що все навпаки. 6-)

І ще не розумію, можливо хтось відповість, нащо підписуватись під тим чого нема? А якщо котел не запрацює після того як буде газ або навіть просто електроніка не включиться коли буде електроенергія, тоді його на гарантію і чекати заміну? Хочу відповідь зрозуміла і питання суто риторичне.
12 июль 2017 14:36
Всім привіт. Прошу добавити в списки 1 секція 5 поверх, для себе)
13 июль 2017 03:22
Вчера был со своими строителями. смотрел качество постройки. до этого покупал-ремонтировал-продавал квартиру в Буча Квартал. пока жду тут подключения коммуникаций, а потом решу, покупать или нет.
13 июль 2017 06:21
Доброе утро) Соседи, кто уже начал делать ремонт, можно ли пользоваться канализацией? Есть ли какая—то инфо о воде и электричестве?
13 июль 2017 06:57
Цитата "ЮліяК":
Всім привіт. Прошу добавити в списки 1 секція 5 поверх, для себе)


добро пожаловать :hi:

список инвесторов
1 СЕКЦИЯ
sonya_kot - 1 секция 10 этаж (для себя)
Solomiya91 - 1 секція 7 поверх (для себе)
RNS - 1 секция, 2 этаж (для родителей)
нерухомість Алла - 1 секція, 4 поверх (для себе)
Sveta_N - 1 секция - 8 этаж (для себя)
Lobodiuk - 1 секція, 10 поверх
Kazibura - 1 секция, 10 этаж
Katrinchik35 - 1 секция, 4 этаж (для себя)
SVETT17 - 1 секция, 9 этаж
Maria.B - 1 секция, 4 этаж
ЮліяК - 1 секция, 5 этаж

2 СЕКЦИЯ
LudmilaH - 2 секция 3 этаж (для себя)
OberigUA - 2 секция 6 этаж, 2 квартиры (почти для себя, детям)
Dmitry 1987 - 2 секція 4 поверх (для себе)
Skorpiok - 2 секция, 7 этаж (для ребёнка)
Инвестор - 2 секція 10 поверх
Andrey2304 - 2 секция 6 этаж, 2 квартиры
Adydka - 2 секція, 2 поверх (для себе)
Sergo11 - 2 секция 7 этаж (для себя)
zp_1605 - 2 секция, 4 этаж (для себя)
Sana_L - 2 секция, 4 этаж
ViktorKd - 2 секция, 9 этаж
Ника22 - 2 секция, 9 этаж

3 СЕКЦИЯ
Ded Maza - 3 секция 3 этаж (для себя)
PavelSazonov - 3 секция 6 этаж (для себя)
Alj-73 - 3 секція 10 поверх (для себе)
ovz1989 - 3 секція, 6 поверх (для себе)
tata263 - 3 секция, 10 этаж
Duran - 3 секция, 5 этаж
V-Starr - 3 секция, 3 этаж
Nikitos1985 - 3 секция, 10 этаж (для себя)
Женя20 - 3 секция, 10 этаж
Osarchuk - 3 секция, 5 этаж

4 СЕКЦИЯ
Zlatik - 4 секція 8 поверх (для себе)
R0mar10 - 4 секция 6 этаж (для себя)
2708 - 4 секция, 10 этаж
avk74 - 4 секция, 2 этаж (для себя, а скорее всего будет детям)
White_ - 4 секция 3 этаж (для себя)
mk - 4 секция, 6 этаж
Roamer - 4 секция, 8 этаж

5 СЕКЦИЯ
rick75 - 5 секция 7 этаж (для себя)
Oknel - 5 секция 3 этаж (для себя)
Leon77 - 5 секція 2 поверх (для себе)
Коренной бучанец - 5 секция, 5 этаж (для себя)
vitusik 27 - 5 секция, 7 этаж (для себя)
Nata2A - 5 секция
Ivnika - 5 секция, 9 этаж
Subin - 5 секция, 6 этаж
gnata0702 - 5 секция, 9 этаж
katzap - 5 секция, 7 этаж
V.L. - 5 секция, 6 этаж (для родителей)
ksysh - 5 секция, 9 этаж (для себя)
Zeusfox - 5 секция, 6 этаж (для себя)
13 июль 2017 11:02
Доброго дня. Питала у помічника прораба чи можна встановити унітаз для будівельників і користуватись каналізацією, сказав що можна. Воду і електроєнергію надіяться, що відповідні служби підключать протягом місяця, все що потрібно зі сторони забудовника зроблено для підключення. Поки можна підключитись до кабеля забудовника і воду набирати зі шланга біля фонтану.
Асфальтують проїзд на парковку зі сторони високовольтки.
13 июль 2017 13:23
Цитата "Nata2A":
Доброго дня. Питала у помічника прораба чи можна встановити унітаз для будівельників і користуватись каналізацією, сказав що можна. Воду і електроєнергію надіяться, що відповідні служби підключать протягом місяця, все що потрібно зі сторони забудовника зроблено для підключення. Поки можна підключитись до кабеля забудовника і воду набирати зі шланга біля фонтану.
Асфальтують проїзд на парковку зі сторони високовольтки.


якщо я правильно зрозуміла, то вода і електроенергія може з'явитись блиижче до серпня?
13 июль 2017 14:25
Цитата "Solomiya91":

якщо я правильно зрозуміла, то вода і електроенергія може з'явитись блиижче до серпня?

Зі слів помічника прораба,терміни підключеня залежать тепер від Водоканалу та РЕсу, надіються протягом місяця.
Я вже не заглиблювалася, коли як і що. Бо на разі робити ремонти можна. Хто на останніх поверхах, то і не дуже зручно будівельникам воду носити чи кабель тянути, але ж можливо.
Втішає те, що поряд 2-га черга будівництва. Тобто по території наших будинків ходять "свої" будівельники і 2 охоронці. Бо я переживаю, що б котел не "свистнули". Коли включать електроенергію, запраціють електронні ключі на вхідних дверях в під"їзди.
13 июль 2017 16:22
Ліфт обшили плитами, буде маркет "Лоток" (за товарами першої необхідності далеко ходити не доведеться)
13 июль 2017 16:30
Цитата "Nata2A":
Ліфт обшили плитами, буде маркет "Лоток" (за товарами першої необхідності далеко ходити не доведеться)

Можливо є у вас інформація, коли 5 секцію до ладу доведуть?
13 июль 2017 16:53
Я просто власниця квартири з 5-ї секції, тому інформацією не володію :hi:
Що бачила сьогодні, коли ключі отримувала: кладуть ще плитку в під'їзді.
Підкупило відношення помічника прораба, не "юлить", каже як є, дає свій номер телефону, щоб звертатись в інформаційних питаннях (не ховається!). Разом зі мною перевіряв вікна і замки в дверях, чи справні.
13 июль 2017 17:47
а когда декларация будет о вводе в эксплуатацию?
13 июль 2017 18:15
Цитата "олег_попов":
а когда декларация будет о вводе в эксплуатацию?

Так декларація вже давно є, інакше б ми витяг про право воасності не мали.
Інша справа, що печаль з прийнятям на обслуговування Водоканалу, РЕСу, Газу.
Але ж Ви в "темі":yes: інші гілки форума читаєте...
14 июль 2017 02:40
Цитата "Nata2A":

Так декларація вже давно є, інакше б ми витяг про право воасності не мали.
Інша справа, що печаль з прийнятям на обслуговування Водоканалу, РЕСу, Газу.
Але ж Ви в "темі":yes: інші гілки форума читаєте...

супер! спасибо, что пояснили по декларации. я ж только готовлюсь к покупке. запланировал на осень. вот и ищу везде. ну если декларация есть, то подключить обязаны. по газу везде так по Буча и Ирпень - включают ближе к отопительной сезону все новостройки. это не страшно)))
14 июль 2017 08:03
нерадостные новости. на среднем этаже нашей секции вырезали и украли счетчики электроэнергии. сохранность счетчиков на остальных этажах - только вопрос времени
14 июль 2017 08:08
Цитата "sonya_kot":
нерадостные новости. на среднем этаже нашей секции вырезали и украли счетчики электроэнергии. сохранность счетчиков на остальных этажах - только вопрос времени


у вас же 1 секція? на якому поверсі це сталось?
14 июль 2017 09:50
Цитата "Solomiya91":
у вас же 1 секція? на якому поверсі це сталось?

да, на 5 этаже сняли счетчики. и встретила соседа, говорит, вчера еще на 8 этаже сняли. охраннику сказала. надо требовать ставить по 1 охраннику возле каждой секции, наверное. что толку с одного человека на такой территории?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .7173. . .125
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее