Подать объявление

ЖК "Millennium City", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 69.
3/4%
4/6%
17/25%
19/28%
26/38%
1. . .6769. . .125
12 июнь 2017 13:14
Доброго дня. Була сьогодні в ВП, ключі обіцяють або до кінця місяця, або на урочистому відкритті, або після 8 липня)))
Була на будівництві, вкладають доріжки біля будинку, але якось повільно, різниця не велика між останнім фото, що викладали і, що зробленно до сьогодні. Ще трохи не завершені фасадні роботи. В ВП сказали, що внутрішні роботи закінчені, встановлюють лічильники.
12 июнь 2017 13:51
Цитата "Nata2A":
Доброго дня. Була сьогодні в ВП, ключі обіцяють або до кінця місяця, або на урочистому відкритті, або після 8 липня)))
Була на будівництві, вкладають доріжки біля будинку, але якось повільно, різниця не велика між останнім фото, що викладали і, що зробленно до сьогодні. Ще трохи не завершені фасадні роботи. В ВП сказали, що внутрішні роботи закінчені, встановлюють лічильники.

якось не дуже оптимістично це звучить, особливо про після 8 липня((((
14 июнь 2017 19:19
Цитата "Solomiya91":
якось не дуже оптимістично це звучить, особливо про після 8 липня((((

Дуже не оптимістично. І оце помпезне відкриття з Притулою тільки для інвесторів наступного будівництва (2-га черга)!(

Ключі колись то видадуть, до зими думаю точно (не опалювальний будинок тримати не будуть). але далі з РЄС, Водоканал, Облгаз нервів ще попортимо(
14 июнь 2017 19:31
Цитата "Nata2A":

Дуже не оптимістично. І оце помпезне відкриття з Притулою тільки для інвесторів наступного будівництва (2-га черга)!(

Ключі колись то видадуть, до зими думаю точно (не опалювальний будинок тримати не будуть). але далі з РЄС, Водоканал, Облгаз нервів ще попортимо(

Це тільки ваші припущення, чи підтверджена інформація? Чому так песімістично? Чому вважаєте, що не дадуть ключі 8 липня? Якось не логічно)
14 июнь 2017 19:35
Найкраща реклама для забудовника- влаштувати піар акцію з виданням ключів. Це фішка нашого регіону)) наш ЖК не буде винятком. Чи як- будете скромно в сторонці стояти?? Абсурд. Все буде якнайкраще!
14 июнь 2017 20:05
Цитата "ksysh":
Чому вважаєте, що не дадуть ключі 8 липня? Якось не логічно)

Вважаю так, бо "чуйка", і бачу темпи завершальних робіт будівництва
Може серед інвесторів є юридично підковані і ознайомлювались з документацією по введенню будинку в експлуатацію?! Бо в Попередньому Договорі тільки з "пустого в порожнє"((
Надіюсь тільки на порядність Рибальченка.
15 июнь 2017 10:32
Я надеюсь что ключи дадут даже до 8 июля, хотя максимум конечно и 8 июля.
Ато торжественное открытие без ключей может превратиться в скандал, я не думаю что они этого хотят.
А кто-то сейчас имеет доступ к квартире, делает что-то там? Может у кого-то уже и ключи есть?
Я был там недавно, в большом доме на первом этаже делают ремонт, похоже на магазин продуктовый.
15 июнь 2017 10:37
Цитата "Коренной бучанец":
Я надеюсь что ключи дадут даже до 8 июля, хотя максимум конечно и 8 июля.
Ато торжественное открытие без ключей может превратиться в скандал, я не думаю что они этого хотят.
А кто-то сейчас имеет доступ к квартире, делает что-то там? Может у кого-то уже и ключи есть?
Я был там недавно, в большом доме на первом этаже делают ремонт, похоже на магазин продуктовый.

"Лоток" вроде там будет. Магазин не помешает)
15 июнь 2017 12:04
Цитата "Коренной бучанец":
Я надеюсь что ключи дадут даже до 8 июля, хотя максимум конечно и 8 июля.
Ато торжественное открытие без ключей может превратиться в скандал, я не думаю что они этого хотят.
А кто-то сейчас имеет доступ к квартире, делает что-то там? Может у кого-то уже и ключи есть?
Я был там недавно, в большом доме на первом этаже делают ремонт, похоже на магазин продуктовый.

Получили ключи 17 мая без каких то проблем ,сейчас заканчиваем электропроводку ,на охране внесли в список и свободно проходим . :hi: :hi: :hi:
15 июнь 2017 12:10
Цитата "V-Starr":

Получили ключи 17 мая без каких то проблем ,сейчас заканчиваем электропроводку ,на охране внесли в список и свободно проходим . :hi: :hi: :hi:

Молодцы :)
А как происходила выдача ключей? Просто выдали, как принимали работу? На что обращали внимание?
15 июнь 2017 12:31
Цитата "V-Starr":

Получили ключи 17 мая без каких то проблем ,сейчас заканчиваем электропроводку ,на охране внесли в список и свободно проходим . :hi: :hi: :hi:

:super: поздравляю! подскажите, коммуникации (вода, канализация) есть?
15 июнь 2017 13:34
Ключи можуть видавати інвесторам 1-3 секцій. Там швидше виконувалися внутрішні роботи. А в 4-5 може ще не все бути готовим в плані облаштування поверхів та комунікацій. Мене зорієнтували на 8 липня. 5-а секція.
15 июнь 2017 17:50
Цитата "V-Starr":
Получили ключи 17 мая без каких то проблем ,сейчас заканчиваем электропроводку ,на охране внесли в список и свободно проходим . :hi: :hi: :hi:


Какая у Вас секция?
У нас первая, но мне сказали, что ключи будут давать в конце июня.
Скажите, коммуникации уже подключены?
Как вы принимали квартиру? На что обращали внимание?
16 июнь 2017 05:19
Цитата "Katrinchik35":


Какая у Вас секция?
У нас первая, но мне сказали, что ключи будут давать в конце июня.
Скажите, коммуникации уже подключены?
Как вы принимали квартиру? На что обращали внимание?

3 секция ,по коммуникациям ,вода подведена к котлу из котла брошена труба на мойку и заглушена.свет подведен к щитку в квартире канализация выведена в ванну дальше самим но ни воды ни света нет ,у нас были неполадки с окнами прораб прислал оконщиков они все устранили ,немного полущелись полы но это мелочи так ,что ничего страшного нет :wow: :wow: :wow:
16 июнь 2017 05:26
Цитата "V-Starr":

3 секция ,по коммуникациям ,вода подведена к котлу из котла брошена труба на мойку и заглушена.свет подведен к щитку в квартире канализация выведена в ванну дальше самим но ни воды ни света нет ,у нас были неполадки с окнами прораб прислал оконщиков они все устранили ,немного полущелись полы но это мелочи так ,что ничего страшного нет :wow: :wow: :wow:

Підкажіть будь ласка, які підпичсували документи при отриманні ключів? один акт-прийому передачі, чи ще щось?Акт підписували, до усунення проблем з вікнами чи після?
16 июнь 2017 12:57
Цитата "Solomiya91":

Підкажіть будь ласка, які підпичсували документи при отриманні ключів? один акт-прийому передачі, чи ще щось?Акт підписували, до усунення проблем з вікнами чи після?

В ОП получили документы на квартиру попросили менеджера чтобы сделала ксерокс с предварительного договора и все , акт подписали у прораба когда устранили проблемы с окнами. :hi: :hi: :hi:
18 июнь 2017 16:56
Получили ключи 17 мая без каких то проблем ,сейчас заканчиваем электропроводку ,на охране внесли в список и свободно проходим . :hi: :hi: :hi:[/quote]

предполагаю что после данного рода поста большинство форумчан кинулись звонить менеджерам, сетуя на несправедливость.. поделитесь пож-та, что в ОП говорят на этот счет - какие теперь отговорки? :call:
или уже очередь за ключами?
18 июнь 2017 19:40
Полагаю, что ключи придержат до 8 июля на торжество. По крайней мере, у нас так получается. А у Вас? :bye:
19 июнь 2017 08:03
Цитата "Solomiya91":


предполагаю что после данного рода поста большинство форумчан кинулись звонить менеджерам, сетуя на несправедливость.. поделитесь пож-та, что в ОП говорят на этот счет - какие теперь отговорки? :call:
или уже очередь за ключами?


привіт майбутнім сусідам) в п'ятницю забрали ключі і документи. Менеджер сказала, що в кого все готово( типу повністю оплата, і все готово в квартирі), то ставлять в чергу на ключі з цього понеділка. На будівництві є помітний прогрес, майже закінчили укладати бруківку в подвір'ї, фасади всі закінчені, комунікації ще не підключені ( прораб сказав, що планують до 8 липня підключити).[/quote]
Дякую за гарні новини!
20 июнь 2017 09:30
Всем привет.
Скажите а кто либо оформлял нотариально заверенный договор займа? Мне сообщили, что если у тебя рассрочка и нужно оформить собственность нотариально заверенный договор займа обязателен.
Есть еще такие счастливчики?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .6769. . .125
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее