Подать объявление

ЖК "Millennium City", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 69.
3/4%
4/6%
17/25%
19/28%
26/38%
1. . .6466. . .125
16 май 2017 13:28
Цитата "Roamer":


П.С. на днях зіткнувся з нотаріальною безграмотністю. Нотаріус для подальшого передарування квартири просить ледь не всі документи які стали підставою для реєстрації права власності (може йому ще всі дозволи на будівництво і землю подавати?). І не хоче вірити в те що запис в електронному реєстрі речових прав це і є правовстановлюючий документ.

І як вирішилось питання?
Які документи давали в результаті?
16 май 2017 13:38
Добавлю приємного. На днях була у будинку. Дуже симпатична штукатурка на стінках підїзду, всі двері замкнені- встановлені котли. Фасади ще не закінчені, придомова- плитку ще не починали. Робочих було чимало. Але обєктивно-роботи ще багато.
16 май 2017 14:00
Цитата "Коренной бучанец":

І як вирішилось питання?
Які документи давали в результаті?


Саме в того нотаря, яка ще хотіла довідку про підтвердження повної оплати квартири (наче первинну реєстрацію робить), нічого не вирішилося. У інших наче все ок.

Не розуміють чомусь деякі нотарі що це вже не первинна реєестрація і по факту я можу просто з паспортом і ідентифікаційним кодом до них приходити. Бо та ж довідка про зареєстрованих осіб видається на їх запит (мені на руки не дали без запиту). Той же запис в реєестрі нотаріус може і сам подивитися, навіть витяг нести не треба.
16 май 2017 14:03
Цитата "ksysh":
Добавлю приємного. На днях була у будинку. Дуже симпатична штукатурка на стінках підїзду, всі двері замкнені- встановлені котли. Фасади ще не закінчені, придомова- плитку ще не починали. Робочих було чимало. Але обєктивно-роботи ще багато.


канікулів не буде як у минулому місяця тому за наступні півтора місяці мають зробити багато
16 май 2017 14:38
Как-то не вериться что успеют, 5 секция внутри что-то не очень, еще без натяжных потолков, не везде плитка в коридоре, все в окурках, придомовая еще не заложена...Верю конечно в лучшее и что все доделают. Прошу прощения за глупый вопрос, а после завершения работ в домах должны убрать начисто, верно понимаю?
16 май 2017 14:59
Цитата "Ivnika":
Прошу прощения за глупый вопрос, а после завершения работ в домах должны убрать начисто, верно понимаю?


Дохлих мух на лоджії можна і самому замести :) а В коридорі я думаю все буде прибрано і ліфт обладнаний тирсоплитами щоб люди могли щось в ньому транспортувати і не пошкодити перші пів року
16 май 2017 15:11
Цитата "Ivnika":
Как-то не вериться что успеют, 5 секция внутри что-то не очень, еще без натяжных потолков, не везде плитка в коридоре, все в окурках, придомовая еще не заложена...Верю конечно в лучшее и что все доделают. Прошу прощения за глупый вопрос, а после завершения работ в домах должны убрать начисто, верно понимаю?

Успеют) очень верю...
16 май 2017 15:37
Цитата "Roamer":


Дохлих мух на лоджії можна і самому замести :) а В коридорі я думаю все буде прибрано і ліфт обладнаний тирсоплитами щоб люди могли щось в ньому транспортувати і не пошкодити перші пів року


Обычно лифты не включают, пока основная масса жильцов не закончат ремонты. Думаю, чтр в нашем случае этот вопрос не станет исключениес.
16 май 2017 16:09
Цитата "V.L.":

Обычно лифты не включают, пока основная масса жильцов не закончат ремонты. Думаю, чтр в нашем случае этот вопрос не станет исключениес.


На позняках в трьох територіально різно розміщених будинках бачив що облаштовують тирсоплитами на час ремонту і запускають.
Подивимось як буде у нас.
16 май 2017 17:07
на счет запуска лифта, будут решать конечно только жильцы :drink:
16 май 2017 17:45
Цитата "V.L.":

Обычно лифты не включают, пока основная масса жильцов не закончат ремонты. Думаю, чтр в нашем случае этот вопрос не станет исключениес.

Обычно так и есть. И это логично, т.к. при перевозке строй. материалов перегружают лифты.
Можно запустить лифты раньше, если будет ОСББ, но за ремонт платить потом нам. Если будет ЖЭК, то по калькуляции, конечно будут запускать по максимальному заселению и оплате.
И в случае ОСББ и случае ЖЭКа платить нам. Но в 1-м вроде как можем и решать запускать лифт или нет, и готовы ли мы платить больше.
17 май 2017 06:58
Цитата "Roamer":


Дохлих мух на лоджії можна і самому замести :) а В коридорі я думаю все буде прибрано і ліфт обладнаний тирсоплитами щоб люди могли щось в ньому транспортувати і не пошкодити перші пів року


Я не о чистоте в квартире, а о общей территории
17 май 2017 18:01
По поводу лифта я за то что бы обшить на время ремонтов.Два года назад покупали квартиру в ЖК Центральный и сбрасывались по 150 грн на временную обшивку(в подьезде 4 квартиры на этаже,8 жилых этажей,тоесть 32квартиры по 150 грн).Обшивка служит до сих пор.У меня квартира на 10 этаже и эта очень важная и больная тема для меня(думаю для тех кто выше 4 этажа тоже)Если ответсвтвенно отнестись можно акуратно перевезти строй материалы.А по поводу забора или хоть какой то безопасности только ЗА :super: :super: :super: .В Центральнм нету ни охраны ни забора,НИЧЕГО :faceoff: :faceoff: в итоге получили:вечное пьянство под домом на лавочке,негде поставить машину,так как все места заняты машинами из соседнего дома и плюс ко всему начали воровать топлево из машины.У некоторых жельцов даже царапали машины.Пару квартир ограбили еще в период ремонтов.Вот вам результат отношения жельцов.
17 май 2017 20:19
Поддерживаю обшивку лифта. Ремонты в доме будут длиться года два. Все это время не пользоваться лифтом???
18 май 2017 08:21
Я тоже за обшивку, так может уже счс со строителями договориться, чтоб обшили?
Оперативно спбросимся
18 май 2017 08:50
Цитата "Ivnika":
Я тоже за обшивку, так может уже счс со строителями договориться, чтоб обшили?
Оперативно спбросимся

Думаю, ніхто з зацікавлених проти не буде. Треба не з будівниками, а з ВП домовлятися, думаю.. Я за.
18 май 2017 08:53
Цитата "Ivnika":
Я тоже за обшивку, так может уже счс со строителями договориться, чтоб обшили?
Оперативно спбросимся


+
19 май 2017 12:58
Когда я смотрела квартиру первый раз менеджер ОП говорила о том, что они лифт внутри на время ремонтов зашьют ОСВ.
19 май 2017 13:26
Цитата "AVI60":
Когда я смотрела квартиру первый раз менеджер ОП говорила о том, что они лифт внутри на время ремонтов зашьют ОСВ.

це з того репертуару, коли ми купували квартиру, то сказали, що ключі видадуть до нового року, а до кінця березня, будинок буде повністю готовий....і навіть говорили, що вже будуть пробувати запускати газ.Але як виявилось, це був рекламний хід щоб розкупили квартири. Я думаю, що вони ліфти поки не будуть запускати, а з приводу обшивки, то потрібно буде самостійно цим займатись...
19 май 2017 18:51
лифты обшивают ОСБ плитами,возле 1 секции ставят перила входа в подьезд, вовсю идет укладка плитки во дворе,убирают везде мусор в подьездах, будут перекладывать плохо уложенную плитку,фасадные работы заканчивают. все работы под контролем застройщика :hi:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .6466. . .125
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее