Подать объявление

ЖК "Millennium City", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 69.
3/4%
4/6%
17/25%
19/28%
26/38%
1. . .6365. . .125
14 май 2017 13:35
Цитата "Sergo11":



та вот именно что совсем никаких копий не дали :'(


Мы после получения документов на права собственности, нам тоже не дали никаких копий. А зачем Вам эта копия? У Вас есть на руках витяг, что вы собственник.
14 май 2017 13:44
Цитата "Sergo11":
Отримали право власності- попередній договір втрачає юридичну силу.
Копію підтвердження оплати вам зробили?
Ну а далі- сподівання лише на порядність забудовника (та й взагалі, інвестиція у будівництво- завжди тільки сподівання на порядність :notsure: ). Я так розумію. Якщо щось не так- поправте :yes:



та вот именно что совсем никаких копий не дали :'([/quote]
Ну так нехай менеджер зробить копію) - це ваше право, для заспокоєння))) не переживайте...
14 май 2017 13:46
Цитата "OberigUA":
с забором и электронным ключем, весь коммерческий этаж просто будет пустой. Как вы себе представляете Лоток - продуктовый магазин, будет существовать?

Там тоже выкупленный метраж, они такие же собственники.


Хорошо, а если рассмотреть вариант только забор, без электронных ключей? Электронные ключи только для владельцев машин. Так по крайней мере не будет чужих машин на территории. А все посетители коммерческих заведений могут свободно перемещаться по территории ЖК.
14 май 2017 13:47
Цитата "Leon_77":
Жодної копійки не дам на забор і буду активно виступати проти ідеї хуторянства.

Час покаже. Але виходячи з концепції нашого ЖК- паркан неможливий, згодна.
14 май 2017 13:49
Ми тільки за забор ! :)
14 май 2017 15:33
Цитата "Sergo11":


подскажите пож-та, это нормально если при выдаче док.на квартиру - у нас забирают попередній договір и др. документы подтв. все оплаты и доплаты?


Попередній договір втрачає силу.
+ він, як ви бачите по витягу з реєстру, не є підставою виникнення прав власності

Підставою виникнення прав власності є Договір спільної діяльності, або договір купівлі-продажу (в кого як, в мене перший).

Так от у вас повинен остатися договір або хочаб його копії, який став підставою виникнення прав власності. Не смертельно якщо його не буде, але якщо якісь судові спори то краще щоб він був. Бо Якщо підстава для виникнення прав власності буде визнана недійсною чи сфабрикованою - то і ваше право власності буде недійсним.

Мені казали що договір про спільну діяльність (чи хочаб його копію) видадуть при підписанні акту прийому-передачі і видачі ключів.

Попередній договір я також відксерокопіюю, коли буду віддавати його в обмін на копію чи оригінал договору про спільну діяльність. Бо на даний момент він хоч і не пряма але ж все-таки підстава виникнення прав власності.
14 май 2017 15:37
Цитата "Roamer":


Попередній договір втрачає силу.
+ він, як ви бачите по витягу з реєстру, не є підставою виникнення прав власності

Підставою виникнення прав власності є Договір спільної діяльності, або договір купівлі-продажу (в кого як, в мене перший).

Так от у вас повинен остатися договір або хочаб його копії, який став підставою виникнення прав власності. Не смертельно якщо його не буде, але якщо якісь судові спори то краще щоб він був. Бо Якщо підстава для виникнення прав власності буде визнана недійсною чи сфабрикованою - то і ваше право власності буде недійсним.

Мені казали що договір про спільну діяльність (чи хочаб його копію) видадуть при підписанні акту прийому-передачі і видачі ключів.

Вірно, договір про спільну діяльність має бути. Якщо вам принципово- запитайте у менеджера.До речі, ми прописалися. Так потрібно було)
14 май 2017 15:40
Zabor or not to Zabor
that is the question :)

Думав хайп вже стих. а ні:)
14 май 2017 15:51
Цитата "ksysh":
До речі, ми прописалися.


Підкажіть Адресу ЦНАПу в Бучі, мені треба на днях взяти довідку про зареєстрованих осіб. І, по можливості, номер маршрутки яка туди їде з Києва
14 май 2017 16:04
Цитата "Roamer":


Підкажіть Адресу ЦНАПу в Бучі, мені треба на днях взяти довідку про зареєстрованих осіб. І, по можливості, номер маршрутки яка туди їде з Києва

Буча, Енергетиків, 2. Маршрутка 381 від м. Академгородок ( трошки пройшлися від Новусу вниз). Все швидко, ввічливо. І ще.. По багатьох питань зверталась телефоном до різних чиновників в Бучі- була здивована. Чемно, ввічливо, все по суті. В Києві телефоном задавати питання- хамство майже гарантовано.Ось так) далі- побачимо.
14 май 2017 18:48
Цитата "Leon_77":
Жодної копійки не дам на забор і буду активно виступати проти ідеї хуторянства.

Вашу впевненість в питанні забору і охорони з часом похитнуть п"яні компанії :yes: І навіть якщо Ви будете жити на 10 поверсі і не чути, то наслідки поседеньок на лавочці будуть помітні.
14 май 2017 20:19
забор не преграда для пьяных компаний.

въезд на территорию через шлагбаун - мысль неплохая, но нужно предусмотреть: въезд для скорых, и другого обслуживающего транспорта.
15 май 2017 06:56
Цитата "Nata2A":

Вашу впевненість в питанні забору і охорони з часом похитнуть п"яні компанії :yes: І навіть якщо Ви будете жити на 10 поверсі і не чути, то наслідки поседеньок на лавочці будуть помітні.

Буду жити на 2-му поверсі.
Для вирішення питань порушення громадского плрядку є поліція. Не лінуємося її викликати. Але передчуття підказує, що бухати на території будуть саме мешканці нашого ЖК. І толку з того забору. Огорожу лише парковки підтримаю.
15 май 2017 14:29
Цитата "ksysh":

Буча, Енергетиків, 2. Маршрутка 381 від м. Академгородок (трошки пройшлися від Новусу вниз). Все швидко, ввічливо. І ще.. По багатьох питань зверталась телефоном до різних чиновників в Бучі- була здивована. Чемно, ввічливо, все по суті. В Києві телефоном задавати питання- хамство майже гарантовано.Ось так) далі- побачимо.


Дякую. З'їздив, але дарма. 3 дні назад по телефону казали одне, а як приїхав то виявилось що їм прийшло нове роз'яснення про скасування(чи то зміни) Довідки форми 3.

Іншими словами, якщо вам буде потрібна довідка про зареєестрованих осіб, або ви будете вчиняти якісь нотаріальні дії зі своїм майном - продаж, дарування, міна і т.п. то за новими правилами тепер Нотаріус подає запит в Бучанський ЦНАП, ті переадресовують на ЖЕК, і ЖЕК видає на протязі декількох днів цю інформацію, або на пошту нотаріусу який подавав запит, або вам в руки (якщо нотаріус вказав це в своєму запиті)

Тобто схема спростилася - все по пошті можна) а я прогулявся по Бучі :)
15 май 2017 14:37
Цитата "Leon_77":
Але передчуття підказує, що бухати на території будуть саме мешканці нашого ЖК.


Ну 360 п'янок щоб обмити кожну квартиру в комплексі гарантовано :)
15 май 2017 14:50
Цитата "Roamer":


Дякую. З'їздив, але дарма. 3 дні назад по телефону казали одне, а як приїхав то виявилось що їм прийшло нове роз'яснення про скасування(чи то зміни) Довідки форми 3.

Іншими словами, якщо вам буде потрібна довідка про зареєестрованих осіб, або ви будете вчиняти якісь нотаріальні дії зі своїм майном - продаж, дарування, міна і т.п. то за новими правилами тепер Нотаріус подає запит в Бучанський ЦНАП, ті переадресовують на ЖЕК, і ЖЕК видає на протязі декількох днів цю інформацію, або на пошту нотаріусу який подавав запит, або вам в руки (якщо нотаріус вказав це в своєму запиті)

Тобто схема спростилася - все по пошті можна) а я прогулявся по Бучі :)

Дякую, корисна інформація.
16 май 2017 06:49
Цитата "Roamer":


Попередній договір втрачає силу.
+ він, як ви бачите по витягу з реєстру, не є підставою виникнення прав власності

Підставою виникнення прав власності є Договір спільної діяльності, або договір купівлі-продажу (в кого як, в мене перший).

Так от у вас повинен остатися договір або хочаб його копії, який став підставою виникнення прав власності. Не смертельно якщо його не буде, але якщо якісь судові спори то краще щоб він був. Бо Якщо підстава для виникнення прав власності буде визнана недійсною чи сфабрикованою - то і ваше право власності буде недійсним.

Мені казали що договір про спільну діяльність (чи хочаб його копію) видадуть при підписанні акту прийому-передачі і видачі ключів.

Попередній договір я також відксерокопіюю, коли буду віддавати його в обмін на копію чи оригінал договору про спільну діяльність. Бо на даний момент він хоч і не пряма але ж все-таки підстава виникнення прав власності.


Вибачте, ви написали, що у вас Договір спільної діяльності. А в кого як...
Тобто при оформленні документів кожен, інвестор вказує який договір треба оформити, чи як? Бо я ще цього не робив.

А ще здається, то договір спільної власності після 2006 року можуть визнати недійсним.

До внесення змін до Закону України «Про інвестиційну діяльність» перелічені вище схеми інвестування цілком нормально працювали. Проте, наразі, закон поставив забудовників в доволі жорсткі рамки, залучивши до схем інвестування фінансових посередників. З цього часу укладання таких договорів не відповідає вимогам закону. Адже виходячи з приписів ст. 203, 215 Цивільного кодексу України договір, що суперечить вимогам закону може бути визнаний недійсним. Недійсність договору, в свою чергу, тягне за собою двосторонню реституцію, тобто повернення сторонами всього, що вони отримали на виконання укладеного договору. Такими чином інвестор отримає свої кошти назад, але тоді виникає питання: для чого він їх вкладав?

Поясніть будь-ласка. Не хочеться помилитись.
16 май 2017 07:12
А у кого договор купли-продажи?Стоимость квартиры полностью указана или занижена?
16 май 2017 12:02
Цитата "Dzoker":

Поясніть будь-ласка. Не хочеться помилитись.


Ну є три способи - випуск всяких там облігацій і фонд фінансування будівництва - це те що Держава любить, але воно тягне за собою додаткові витрати на випуск акцій, і вартість житла стає на порядок вищою.

Договір купівлі-продажу, там потрібно оплатити податок десь 8.5 % від оціночної вартості житла, тобто тисяч 40 на 500 000. Прии цьому забудовник бажає перекласти цей податок на покупця і для покупця ціна виростає знову ж.

і Третій варіант в якому я до кінця не розібрався (тому можу помилятися в своїх твердженнях і прошу не вважати це за факт) Це законно вірний договір між забудовником і третьою особою про допомогу у фінансуванні від фізичної особи, яка в подальшому свої права передає вам. Укладений на початку будівництва коли ціна була найнижчою.

Тому третій варіант самий вигідний для покупців по ціні. Все інше вам потрібно уточнювати у відділі продажу, бо я в цьому не дуже компетентний.


П.С. на днях зіткнувся з нотаріальною безграмотністю. Нотаріус для подальшого передарування квартири просить ледь не всі документи які стали підставою для реєстрації права власності (може йому ще всі дозволи на будівництво і землю подавати?). І не хоче вірити в те що запис в електронному реєстрі речових прав це і є правовстановлюючий документ.
16 май 2017 12:34
Цитата "Roamer":


Ну є три способи - випуск всяких там облігацій і фонд фінансування будівництва - це те що Держава любить, але воно тягне за собою додаткові витрати на випуск акцій, і вартість житла стає на порядок вищою.

Договір купівлі-продажу, там потрібно оплатити податок десь 8.5 % від оціночної вартості житла, тобто тисяч 40 на 500 000. Прии цьому забудовник бажає перекласти цей податок на покупця і для покупця ціна виростає знову ж.

і Третій варіант в якому я до кінця не розібрався (тому можу помилятися в своїх твердженнях і прошу не вважати це за факт) Це законно вірний договір між забудовником і третьою особою про допомогу у фінансуванні від фізичної особи, яка в подальшому свої права передає вам. Укладений на початку будівництва коли ціна була найнижчою.

Тому третій варіант самий вигідний для покупців по ціні. Все інше вам потрібно уточнювати у відділі продажу, бо я в цьому не дуже компетентний.


П.С. на днях зіткнувся з нотаріальною безграмотністю. Нотаріус для подальшого передарування квартири просить ледь не всі документи які стали підставою для реєстрації права власності (може йому ще всі дозволи на будівництво і землю подавати?). І не хоче вірити в те що запис в електронному реєстрі речових прав це і є правовстановлюючий документ.

Ну і надайте йому договір про спільну діяльність, також підготуйте техпаспорт, копію рішення про присвоєння адреси, декларацію про введення будинку в екмплуатацію(( Відбитки пальців не просили? Можуть запитати, звідки взяли гроші на купівлю квартири. Було б це смішно, але не до жартів. Сама з таким зіткнулася(
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6365. . .125
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx