Подать объявление

ЖК "Millennium City", Буча, ул. Ивана Кожедуба, 3

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 69.
3/4%
4/6%
17/25%
19/28%
26/38%
1. . .5355. . .125
04 апр 2017 12:45
Цитата "Nikitos1985":
ну а у нас вытяг и есть правом собственности (тоесть как мы стали собственниками )

Спасибо, все прояснилось!
04 апр 2017 12:48
Цитата "Nikitos1985":
ну а у нас вытяг и есть правом собственности (тоесть как мы стали собственниками )


витяг це єдина форма
ведеться реєстр, в ньому на всі об'єкти визначено майнові права, якщо потрібно якусь операцію зі своїм майном провести вам видається держреєстратором витяг про право власності (вартість послуги держреєстратора точно не пам'ятаю...72-120 грн)

іншого не існує і не важливо - купівля-продаж чи дарування - все воно вноситься в реєстр з якого можна терміном на 3 місяці дійсності брати витяг (підтверджуючий документ про ваші майнові права). Зробили дарування? Ок. В реєстр внесли нові дані. Ваше майно арештували? Ок. Знову в реєстрі зявились нові дані.

П.С. хто до 2013 року реєстрував житло за старим зразком - краще внесіть в новий реєстр дані про свої майнові права.
04 апр 2017 16:35
сегодня в разговоре с менеджером выяснил что ключи будут выдавать с 25 апреля но порядок выдачи пока не установлен. фасадные работы к этому времени должны закончить и благоустроить возле 1й секции. почти закончена пещеходная дорожка к маршруткам на Ирпень и Киев к ул. Тарасовская. сегодня уже ставили вдоль дорожек лавочки. со двора уже вывезли почти весь мусор. так что скоро за работу! :hi:
04 апр 2017 17:06
Цитата "Solomiya91":

ні, на квартиру ми ще не отримали, так як ще оплачуєму розстрочку.


Здравствуйте. А що, якщо квартиру взяли в розстрочку, то документи не можна оформлювати??
04 апр 2017 17:49
Цитата "Ded Maza":
сегодня в разговоре с менеджером выяснил что ключи будут выдавать с 25 апреля но порядок выдачи пока не установлен

мне обещали после Пасхи (16 апреля). Печаль :'(

Не понимаю, как сейчас выдают документы на квартиру, а ключи нет 8-()
04 апр 2017 18:16
Цитата "Dzoker":

Здравствуйте. А що, якщо квартиру взяли в розстрочку, то документи не можна оформлювати??


Вам повинні оформити документи на право власності з обмеженням перепродавати цю квартиру (відчужувати іншим особам) допоки не погасите розстрочку.
05 апр 2017 05:03
Всем доброе утро!подскажите кто то знает когда будут запускать лифт?
05 апр 2017 07:29
Цитата "tata263":
Всем доброе утро!подскажите кто то знает когда будут запускать лифт?

Как правило его кто то должен на баланс взять. Наверное после подписания с ОСББ
05 апр 2017 07:37
Кстати сегодня по делам на стройку заезжал с утра.
В третьем подъезде уже в всех квартирах висят газовые котлы Hi-therm, также газовые счетчики. Делают подвесные потолки в подъезде. И с двора уже подогнали пенопласт к крыше ( тоже третий подъезд ) На алее возле дома установили лавочки. Ну и территорию ЖК активно убирают. Когда чисто в дворе, аж не привычно :yes:
Наверное подготавливают под тротуарную плитку. Ну а общие изменения очень даже видны. Что то красят, что то крутят.
По заселению, у меня была информация, что после пасхи. Но точно знаю, что несколько квартир в доме уже делают ремонт. Как они это сделали..тайна :yes:
05 апр 2017 07:50
Цитата "Roamer":


Вам повинні оформити документи на право власності з обмеженням перепродавати цю квартиру (відчужувати іншим особам) допоки не погасите розстрочку.

запитували вменеджерів ( правда ще при оформлені розстрочки),сказали, що документи будуть видавати,(і певно формлювати) тільки після повного розрахунку за розстрочку.... :???:
05 апр 2017 07:54
Наверное подготавливают под тротуарную плитку. Ну а общие изменения очень даже видны. Что то красят, что то крутят.
По заселению, у меня была информация, что после пасхи. Но точно знаю, что несколько квартир в доме уже делают ремонт. Как они это сделали..тайна :yes:[/quote]

з приводу, як деякі вже умудрились робити ремонт, для нас теж велика загадка, тому що ми наприклад не можемо навіть допроситись свого менеджера щоб попасти на будівництво, не кажучи вже про те щоб можна було щось починати робить(((((
05 апр 2017 08:22
Цитата "Solomiya91":

запитували вменеджерів ( правда ще при оформлені розстрочки),сказали, що документи будуть видавати,(і певно формлювати) тільки після повного розрахунку за розстрочку.... :???:



Оце й нам таке говорили. Тому і цікавлюсь чи зможу до погашення розстрочки отримати хоч якісь документи. А то просто якось не хочеться робити ремонт у чужій квартирі. А переїхати хотілось би якнайскоріше.
05 апр 2017 08:28
Цитата "Solomiya91":
Наверное подготавливают под тротуарную плитку. Ну а общие изменения очень даже видны. Что то красят, что то крутят.
По заселению, у меня была информация, что после пасхи. Но точно знаю, что несколько квартир в доме уже делают ремонт. Как они это сделали..тайна :yes:


з приводу, як деякі вже умудрились робити ремонт, для нас теж велика загадка, тому що ми наприклад не можемо навіть допроситись свого менеджера щоб попасти на будівництво, не кажучи вже про те щоб можна було щось починати робить((((([/quote]

Стосовно ремонту, то ми запитували у менеджера. Нам сказали, що впринципі зараз уже можна робити, але тільки через їхнього прораба і їх робочих. Інакше тільки після отримання ключів. Але, наприклад, їхній електрик на той момент мав замовлення на півтора місяці наперед. Та й ціна у нього для мене здається не така уже й маленька.
05 апр 2017 12:13
Оце й нам таке говорили. Тому і цікавлюсь чи зможу до погашення розстрочки отримати хоч якісь документи. А то просто якось не хочеться робити ремонт у чужій квартирі. А переїхати хотілось би якнайскоріше.[/quote]

у нас та ж сама проблема..коли у вас закінчується розстрочка?
05 апр 2017 17:19
Цитата "Solomiya91":
Оце й нам таке говорили. Тому і цікавлюсь чи зможу до погашення розстрочки отримати хоч якісь документи. А то просто якось не хочеться робити ремонт у чужій квартирі. А переїхати хотілось би якнайскоріше.


у нас та ж сама проблема..коли у вас закінчується розстрочка?[/quote]

У нас закінчується аж в кінці цього року.
05 апр 2017 17:23
Цитата "Roamer":


Вам повинні оформити документи на право власності з обмеженням перепродавати цю квартиру (відчужувати іншим особам) допоки не погасите розстрочку.


Будемо сподіватись, що видадуть ці документи як ви говорите., а не доведеться чекати погашення розстрочки. А тоді ще місяць чи два оформлення документів на квартиру.
06 апр 2017 13:45
Приветствую будущих соседей :hi:принимайте в ряды: 5секция 6этаж(для себя) :super:
06 апр 2017 19:19
Сусіди) багато хто з вас вже отримав витяг про право власності? Хто скільки чекав? Бо дуже кортить)) оплата 100%
07 апр 2017 09:26
Цитата "Nikitos1985":
Кому там за прописку?!
Берете вытяг и тех паспорт и идете в Бучанский ЖЕК (енергетиков 2) Принимают с понедельника по среду и в пятницу. Четверг выходной. Обед у них с 12 до 13 (работают до 16)
И все! Они прописывают
Только что от них.
А и только должен быть тот на кого вытяг. ну тот кто вписывается тоже. Если Вы это одно лицо,ну тогда только ВЫ

Подскажите- так вы прописались? И отметку о прописке сразу ставят?
07 апр 2017 09:48
У меня там были несколько другие вопросы , но они с собой связаны. То, что я знаю прописка уже возможна. Мне кажется, Вам лучше будет к ним подьехать, там более подробней расскажут. Так что тут точно не подскажу. Но наш дом в реестре учета на прописку есть.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .5355. . .125
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее