Подать объявление

ЖК Метрополис | DIM Group | пр. Глушкова, ул. Заболотного

ЗастройщикГруппа компаний DIM
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 40 146 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
99из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 93.
11/12%
7/8%
23/25%
17/18%
35/38%
1. . .3537. . .177
25 июль 2018 16:46
Цитата "Tesma":
Знакомые были в ОП недавно. Им сообщили, что сдача будет не 2 кв. 2020, а уже 4 кв. 2020. Кто-то в курсе как обстоят дела по этому вопросу?


А вот и нет. Мы позвонили в ОП и там сказали, что все по старому. Более того, срок прописан в договоре. Скорее всего люди перепутали со второй очередью.

Фасад вентилируемый да, будет. И возможно, своя котельная на крыше. По этажности пока тишина.
26 июль 2018 03:18
Склоняются к автономному отоплению.
Бювет во дворе и на 1 лифт пассажирский меньше, в случае, если 22 этажа. Об этом будет известно в сентябре, как обещают.
26 июль 2018 13:19
Цитата "Tatjana1":
Склоняются к автономному отоплению.
Бювет во дворе и на 1 лифт пассажирский меньше, в случае, если 22 этажа. Об этом будет известно в сентябре, как обещают.

Значит подождем. Мне кажется, что лучше конечно было бы 22 этажа, а то 34 это как-то много.
26 июль 2018 17:00
Всім вітання!
не був на форумі кілька місяців і не буду ще кілька, бо читати срач реально втомлює.
Тому коротко про все для тих кому цікаво або треба)
1) ВСЕСВІТНІЙ ПОТОП в КМБ та чи є тут рука Метрополісу - потоп був через те, що в будинку КМБ прорвало трубу і затопило підвали (водоканал питання вирішив) + в місцях електро вводу недобре зроблено гідроізоляцію + помилки з дринажем. Метрополіс чекає листа пояснення/подяку від ОСББ за надану допомогу, але ОСББ нікуди не поспішає, тому вкотре кажу :"робіть добро та ...." ну ви знаєте. ОСББ КМБ гадаю наступного разу доведеться шукати допомогу деінде в КМБ.
Лужа біля фундаменту буд 2 була, але коли бажання будівельників гадаєте її важко засипати щоб вона не муляла очі, але в такому випадку скажуть "приховують уліки". Підвал сухий
2)з приводу опалення - поки що ТУ на опалення від міста + ІТП, але після отримання рішення по поверхам (22/34), будуть нові ТУ на котельню.
3) 22 чи 34 - чекають.
4) Кількість ліфтів:
буд.1 - 4 ліфти по 1 тонні (вантажні ЛТТП)
буд 2 коротка секція: 1 ліфт 630 кг + 1 (тонна)
буд 2 висока секція: 5 ліфтів (всі тонна ЛТТП)
5) Фасад в керамограніті весь
6) Ніші на балконах не під ДВЕРІ))) а під блоки кондиціонерів
7)Нивку чистило ОСББ з чиєюсь допомогою - тепер там качки)
8) строки будівництва перших двох будинків залишились до червня 2020 (як в договорі
8) На початку серпня початок продажу черги 2 (дозвіл наче б то вже є).
9) є можливість дивитись вебку чз интернет єкплорер, або інші браузери але потрібен флеш плеєр
ПС.
На початку форуму був срач з приводу "загиблих" дерев - прийшла весна і літо і о ЧУДО дерева живі.
ПС2 - так я з ВП))) а точніше зайшов до них та поцікавився як справи. ФОТО не дам ідіть самі в ВП або на будівництво, принамні квартиру вже можна розуміти за розмірами.

ФСЬО!
26 июль 2018 17:05
Очень долго строится. Очень много рекламы. ВЫсотность большая, вдоль дороги... Ну такое...
26 июль 2018 19:40
Поряд дуже пожвавлена траса, і великий плюс - можна буде на чому завгодно (хоч на вантажівці, їх там їздить купа, особливо вночі) дістатися куди завгодно.
А з приводу зрізаних ("загиблих") дерев - вони теж живі, чи живі лише в уяві?
26 июль 2018 19:40
Цитата "MisterDell":
Очень долго строится. Очень много рекламы. ВЫсотность большая, вдоль дороги... Ну такое...


:super: :super: :super: ТАК-ТАК ВИ абсолютно праві комплекс повне ЛАЙ..НО))))))
26 июль 2018 20:23
Цитата "MisterDell":
Очень долго строится. Очень много рекламы. ВЫсотность большая, вдоль дороги... Ну такое...

Цитата "MrJon":
Поряд дуже пожвавлена траса, і великий плюс - можна буде на чому завгодно (хоч на вантажівці, їх там їздить купа, особливо вночі) дістатися куди завгодно.
А з приводу зрізаних ("загиблих") дерев - вони теж живі, чи живі лише в уяві?

:faceoff:
Уже просто нет слов....
И судя по тому, что 99% ваших сообщений в ветках Эврики, нам естественно очень важно ваше мнение по поводу Метрополиса. Вы же имеете непосредственное отношение к этому ЖК. И да, я очень надеюсь, что при строительстве вашего ЖК ни один куст не пострадал.
26 июль 2018 21:13
Цитата "kot_v_labutenax":


выше человек же написал пример: папа идет на работу к 9 (пусть выходит в 8), а мама с маленьким ребенком до трех лет никуда не идет (днем пойдет). или школьник выходит в школу которая рядом за полчаса, 20 мин до занятий. так где единомоментная нагрузка??


:yes: Или мама ведет всех в сад и школу рядом потом сама едет на работу а папа выдвигается или совсем рано утром или попозже чтобы обойти пробки - вариантов бесконечное множество 6-)
26 июль 2018 21:16
Цитата "kot_v_labutenax":


самая лучшая новость по проекту, плюсую за навесной фасад дико :up: :up: :up: :up: :up:


:super: Отличный бонус получен :super:
26 июль 2018 21:20
Цитата "generik":
Мне вот интересно в торцевых трешках там реально зимой не будет холодно с такими панорамными окнами?


Если запенят качественно и будет стоять хороший профиль - дуть не должно :yes:
26 июль 2018 21:32
Цитата "-BAZZIKALO-":

1) ВСЕСВІТНІЙ ПОТОП в КМБ та чи є тут рука Метрополісу - потоп був через те, що в будинку КМБ прорвало трубу і затопило підвали (водоканал питання вирішив) + в місцях електро вводу недобре зроблено гідроізоляцію + помилки з дринажем. Метрополіс чекає листа пояснення/подяку від ОСББ за надану допомогу, але ОСББ нікуди не поспішає, тому вкотре кажу :"робіть добро та ...." ну ви знаєте. ОСББ КМБ гадаю наступного разу доведеться шукати допомогу деінде в КМБ.

7)Нивку чистило ОСББ з чиєюсь допомогою - тепер там качки)


1) Весь этот хардкор был тут в ветке - да прорвало из за некачественной работы при строительстве Киевмистбуда, а еще из за забитого наглухо коллектора. Никакой "подяки" Метрополис от ОСББ Глушкова не дождется: они тут на пену исходили тратя свое рабочее время на бессмысленную риторику, так что теперь банально стыдно наверное :faceoff:

7) Потом все таки приподняли свою пятую точку и с помощью собственных жильцов устроили чистку!!! Коллектор расчистился! А могли ведь субботники какие то делать и проверять стоки-дренажи в домах перед дождями по сезону :faceoff:

Спасибо за много полезной информации! :pray:
26 июль 2018 21:37
Цитата "MisterDell":
Очень долго строится. Очень много рекламы. ВЫсотность большая, вдоль дороги... Ну такое...


6-) Вот из за "много рекламы" предлагаю всем договора разорвать тут же - реально причина :faceoff: Кого это занесло вообще?
27 июль 2018 05:24
Цитата "axes3000":


:faceoff:
Уже просто нет слов....
И судя по тому, что 99% ваших сообщений в ветках Эврики, нам естественно очень важно ваше мнение по поводу Метрополиса. Вы же имеете непосредственное отношение к этому ЖК. И да, я очень надеюсь, что при строительстве вашего ЖК ни один куст не пострадал.

З приводу дерев - правда очі коле. Невже я обов'язково маю тут щось придбати для того, щоб висловити свою думку стосовно цього ЖК?? Я не інвестував в Метрополіс лише тому що місце біля трасси і поряд з пожвавленою розв'зкою мабуть найгірше, яке можна було вибрати для житлових будинків.
А про дерева зачепив пост про те як вони гарно "зеленіють", хоче може це було про ВДНГ написано.
27 июль 2018 06:49
Якби ви були на форумі від початку, або розуміли про, що я писав прочитавши форум від початку то певно зрозуміди б про які "загиблі" дерева я писав, а так судячи з усього були "поруч" зайшли і вийшли.

Колись на місті ЖКК Евріка певно теж були сади, квітли мальви та бігали олені, а тепер...панельки з технологією з СРСР
27 июль 2018 07:19
Люблю рассказы про оживленную трассу.
Еврика ж не у трассы и у нее, наверно, хватает парков, как у Метрополиса (свой, голосеевский, Пирогово, а если уж очень захочется, то можно и до Феофании добраться быстро) :faceoff:
Мы все в курсе про локацию, спасибо
К сожалению, тенденция в Киеве, да не только, что строится вдоль дорог большинство ЖК, так как "вглубь" давно занято постройками еще бородатых годов.
Не без исключения, конечно, но как-то так :notsure:
27 июль 2018 07:26
Я про Еврику нічого не писав, і не агітую за неї. До чого вона взагалі в гілці про Метрополіс? Я можу ще про Акцент поговорити, він чумусь значно вигідніше розташований. Хоча його на ваших картинках не існує, тож ви про нього нічого не знаєте.
27 июль 2018 07:36
Цитата "-BAZZIKALO-":
Якби ви були на форумі від початку, або розуміли про, що я писав прочитавши форум від початку то певно зрозуміди б про які "загиблі" дерева я писав, а так судячи з усього були "поруч" зайшли і вийшли.

Колись на місті ЖКК Евріка певно теж були сади, квітли мальви та бігали олені, а тепер...панельки з технологією з СРСР

Розчарую вас, я від початку забудови все чудово читав, і навіть більше того - я бачив як там було коли про Метрополіс навіть ніхто ще не знав. І навіть знаю як під цю забудову вночі дерева вирізали, а було їх там чимало, інших загиблих дерев там не має. Хоча забудовних в ЖК Автограф з деревами зробив так само, тільки в тому районі міста всім на це пофігу.
Територія Еврики давно була віддана під забудову, ще за 10 років там вже було будівництво.
27 июль 2018 08:02
Цитата "MrJon":

Розчарую вас, я від початку забудови все чудово читав, і навіть більше того - я бачив як там було коли про Метрополіс навіть ніхто ще не знав. І навіть знаю як під цю забудову вночі дерева вирізали, а було їх там чимало, інших загиблих дерев там не має. Хоча забудовних в ЖК Автограф з деревами зробив так само, тільки в тому районі міста всім на це пофігу.
Територія Еврики давно була віддана під забудову, ще за 10 років там вже було будівництво.


Тобто коли Евріку, КМБ, ДБК, Теремки, Республіка,... починали будувати на тих ділянках не було дерев, а вже був підготовлений фундамент, а от прийшов ДІМ і випиляв всі дерева в місті Києві.
Розчарую багатьох - на тому місці де у Вас зараз Квартира, гараж, офіс, будинок, маркет раніше був ЛІС. Питання чи законно ви його вирізали та що зробили для його заміни?

На початку форуму була дуже активна пані яка кричала, що через встановлення огорожі та реклами довколо ділянки з боку Глушкова загинули дерева які знаходяться за межами ділянки, так от дерева не загинули а стоять як стояли.

Все, ДІМа випускай тролів для :blah:
27 июль 2018 10:32
Цитата "IamWinner":


Если запенят качественно и будет стоять хороший профиль - дуть не должно :yes:


Я не про дуть. А про то когда зимой будет возможно я не знаю промерзать квартира из-за большой площади окон.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .3537. . .177
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее