Подать объявление

ЖК "Львівський маєток", Софиевская Борщаговка - "МИД Сервис"

ЗастройщикМид-Сервис
Сдача ЖК2013 - 2021 г.
Планировки
от 16 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 84.
12/14%
7/8%
11/13%
20/24%
34/40%
1. . .2325. . .29
18 июль 2017 11:05
я заключала а ость тепер вже рік мучуся у суді
18 июль 2017 12:39
Цитата "xlel":
я заключала а ость тепер вже рік мучуся у суді

а в чому суть ситуації то? что не захотів укладати основний договір?
18 июль 2017 13:02
спочатку затягував а потім і взагалі відмовився віддавати кошти. Тепер іде суд
19 июль 2017 04:27
Цитата "xlel":
спочатку затягував а потім і взагалі відмовився віддавати кошти. Тепер іде суд

Вообще ничего не понятно из вашего сообщения.
Я так понял что вы инвестировали в квартиру, дождались, сделали ремонт, пожили в ней пол года и потом решили "вернуть" застройщику квартиру, а он этого не хочет..
19 июль 2017 04:48
я інвестувала в квартиру. але без мого відома туди пустили жити сторонніх людей. я прийняла рішення розірвати договір та повернути свої кошти але забудовник їх відмовляється повернути
19 июль 2017 08:52
Цитата "xlel":
я інвестувала в квартиру. але без мого відома туди пустили жити сторонніх людей. я прийняла рішення розірвати договір та повернути свої кошти але забудовник їх відмовляється повернути

Все одно толком нічого не зрозуміло. Можете більш детальніше для розуміння ситуації описати, що сталось. Щоб не вийшло вирвані слова з контексту.
19 июль 2017 20:53
у серпні 2015 року я та Мялик Віктор Нечипорович уклали попередній договір купівлі продажу квартири у ЖК Львівський маєток за адресою кошова 7, кв 9. Я передала МяликуВН кошти тут же при підписанні договору. у вересні 2016 як вияснилося з дозволу Мялика В.Н. у даній квартирі були зламані та замінені замки і туди пустили сторонніх людей які почали там проживати. При цьому зі мною Мялик В.Н. відмовився розривати договір чи зустрічатися у номаріуса чи повертати кошти про що свідчать офіційні заяви листи та ін. внаслідок прямого порушення моїх прав змушена витребувати захисту своїх прав через суд щоб повернути вкладені мною кошти
20 июль 2017 05:05
Так а что за ремонт и пол года проживания?
20 июль 2017 07:30
якщо вас цікавлять подробиці як воно жити чи добиратися чи як у садочку левенятко про все це мождете мене особисто питати по електронці. А тут я пыднымаю питання того що мені не повертають гроші які мали б повернути протягом трьох днів (як вказано у договрі) і я вимушена була звернутися до суду щоб повернути свої кошти. Суд вже в березні встановив що пан мялик винен мені повернути дані кошти та у суді він признав це, що можна подивитися в ухвалах суду (за березень) суд ухвалив накласти арешт на дані кошти. Але Мялик В.Н. який представляється як забудовник ЖК Львівський маєток не повертає мені мої кошти
20 июль 2017 08:54
Цитата "xlel":
якщо вас цікавлять подробиці як воно жити чи добиратися чи як у садочку левенятко про все це мождете мене особисто питати по електронці. А тут я пыднымаю питання того що мені не повертають гроші які мали б повернути протягом трьох днів (як вказано у договрі) і я вимушена була звернутися до суду щоб повернути свої кошти. Суд вже в березні встановив що пан мялик винен мені повернути дані кошти та у суді він признав це, що можна подивитися в ухвалах суду (за березень) суд ухвалив накласти арешт на дані кошти. Але Мялик В.Н. який представляється як забудовник ЖК Львівський маєток не повертає мені мої кошти

Без нарікань, та все ж ви не всю ситуацію описали. І ухвала -це лише забезпечення заяви, а не рішення остаточне. Ви самі даєте більше сумнівів щодо ситуації, що склалась. Перед цим виклали інформацію суто з позовної заяви, а не реальний стан речей. Голослівні заяви - поки нічого більшого. Якщо ви вже пишете, що вкрав гроші - то подавайте до поліції заяву про злочин. Якщо хочете допомоги чи підтримки - викладіть всю інформацію і опишіть ситуацію.
20 июль 2017 11:26
Доброго дня! Попереджаю всіх інвесторів ЖК Львівський маєток: 25.08.2015 року уклала попередній договір з Мялик В.Н. та передала гроші. Коли вирішила розірвати договір та отримати назад гроші мені відмовили, після намагань вирішити питання перемовинами вимушена була звернутися до суду. Наразі фастівський суд вирішує питання (можна подивитися подробиці на сайті судова влада України). Майте на увазі дану ситуацію! Зверніть увагу що на офіційних сайтаж ЖК неможливо залишити відгук, а мою сторінку на фейсбук заблоковано оскільки намагалася надавати цю інформацію громадськості на сторінці ЖК Львівський маєток та Мялика В.Н. особисто. Маю скріншоти де наприклад представник відділу продажів відповідає що вони не несуть за це ніякої відповідальності а треба тільки особисто звертатися до Мялика В.Н. Будьте обережні! Поскільки маю припущення що я не одна така намагаюся отримати назад свої кошти але інформацію замовчують
переписка у фейсбук
20 июль 2017 13:14
Цитата "xlel":
Доброго дня! Попереджаю всіх інвесторів ЖК Львівський маєток: 25.08.2015 року уклала попередній договір з Мялик В.Н. та передала гроші. Коли вирішила розірвати договір та отримати назад гроші мені відмовили, після намагань вирішити питання перемовинами вимушена була звернутися до суду. Наразі фастівський суд вирішує питання (можна подивитися подробиці на сайті судова влада України). Майте на увазі дану ситуацію! Зверніть увагу що на офіційних сайтаж ЖК неможливо залишити відгук, а мою сторінку на google заблоковано оскільки намагалася надавати цю інформацію громадськості на сторінці ЖК Львівський маєток та Мялика В.Н. особисто. Маю скріншоти де наприклад представник відділу продажів відповідає що вони не несуть за це ніякої відповідальності а треба тільки особисто звертатися до Мялика В.Н. Будьте обережні! Поскільки маю припущення що я не одна така намагаюся отримати назад свої кошти але інформацію замовчують

Все зрозуміло. До Вас більше питань, ніж у вас фактичних відповідей. Вам потрібна "огласка" і "суспільний резонанс". У Вас одні протиріччя.. то жили, то не жили, робили і не робили ремонт і .т.д. Коли і чому ви вирішили розірвати попередній договір і чому не підписали основний? Як могли заселити інших людей, коли ви писали що там самі жили? Здається мені що ви просто не змогли фінансово оплатити всю квартиру і вирішили повернути свої кошти... Але тут може через період що пройшов курсова різниця зіграла свою роль. Тим паче ви платили в гривнях до договору. А хочете повернути долари... Отож, я впевнений, що не все так просто як ви описали. Тому і деталі не пишете. І не сподівались, що тут будуть у вас допитуватись деталей.
20 июль 2017 14:47
Взагалі конкретики дуже мало, все по верхах, то жили, то не жили. Ви робили там ремонт? Бо згідно Вашого першого повідомлення, то робили, потім все стало навпаки. Щось мені здається, що Ви щось не кажете,а хочете отримати підтримку суспільства да дати справі розголосу. Ще й дітьми маніпулюючи. Якась ситуція ну дуже вже туманна.
23 авг 2017 15:02
Добрый вечер.
Присматриваю себе этот район, который растёт и развивается на глазах, есть сравнивать со своими последними визитами.
Есть несколько вопросов насчёт квартала многоэтажной застройки:
1. Правда ли , что в комплексе расчитывают построить около 25 многоэтажный домов?
2. Пустая территория на запад от малоэтажной застройки в сторону новой от Львовского Маетка - что там ожидается?
3. Насколько хорошо зимой на территории убирается снег и наледь? Почему про наледь говорю - так как видел, что водосточные трубы сливают воду не в дренаж канализационный, а на асфальт, из-за чего зимой может быть ещё тот каток.
4. Про документы спрашивать не буду, помогли проверить, там всё в порядке.
23 авг 2017 18:26
Цитата "Anton Hr.":

2. Пустая территория на запад от малоэтажной застройки в сторону новой от Львовского Маетка - что там ожидается?


Там буде дорога між Житомирською та Одеською трасами. Проходитиме територією Києва, Петропавлівської та Софіївської Борщагівок і Вишневого. Включена до генеральних планів усіх перерахованих населених пунктів.
13 сен 2017 07:17
Добрый день. Подскажите кто уже купил квартиру в 28 доме? При покупке проверяли документы у юриста? Договор подписывали в присутствии нотариуса или только с застройщиком? Посоветуйте как лучше поступить.
13 сен 2017 10:56
Добрый день. Подскажите кто уже купил квартиру в 28 доме, по адресу (ул. Небесной сотни, 28)? При покупке проверяли документы у юриста? Договор подписывали в присутствии нотариуса или только с застройщиком?
27 сен 2017 10:06

20 ноя 2017 20:35



24 ноя 2017 16:17
Дом по НС 30 в срок не сдается. Сроки затягиваются минимум на пол года
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2325. . .29
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx