Подать объявление

ЖК Львовский Квартал | Ріел | ул. Глубочицкая, 13

ЗастройщикРИЕЛ
Сдача ЖК2018 - 2021 г.
Планировки
от 25 400 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
29/24%
37/30%
31/25%
13/11%
12/10%
1. . .6668. . .177
06 окт 2017 09:59
Цитата "Знайка ":

не печальтесь. заработаете еще :smoke:

Куплялось не заробити а жити.
Реальний стан речей на об’єктах Ріел вельми кепський. Затримки тільки збільшуються
08 окт 2017 16:31
Цікаво, а оплату також можна на рік відтягнути як відтягують здачу?
Якщо ріел переносить здачу, то хай і договара з оплатою також переписує під нову дату! Нам дають не більше десяти днів на затягування оплати, а самі затягують скільки хочуть.
Своїми діями самі собі псують репутацію та роблять антирекламу!

П.С. Поміняв свій голос в опитуванні на "плохо". На більше поки не заслужують...
09 окт 2017 08:10
Господа!
Предлагаю перестать флудить на тему, как все плохо...
1. Вы все, инвестируя, видели что тот же участок выделен под другое целевое назначение.
2. Более того, многие в первые дома инвестировали даже до получения разрешения на строительство (по ОЧЕНЬ хорошим ценам)
3. Задержка со сдачей первых домов также связана и с документами, руководство Риела "бодаясь" в судах, логично не видит смысла форсировать процессы, а давит на остальные, что также видно по тому же 5-му дому...
4. Общая здержка еще далека от того, что бывает у других...

Вообщем, давайте застройщика ругать, но не так публично... себе же хуже делаем.
09 окт 2017 11:25
Давайте сварити пальчиком забудовнику, але так щоб він не перелякався. Якщо гладити , то не проти шерсті.
Скажіть,будь ласка, а будівельна готовність об’єкту яка? Вже побудовано і проблема тільки в документах? Ви вже внесли всі кошти, можете приступити до ремонту і отримати право власності, коли будуть залагодженні всі паперові справи? Так ні на одне питання немає позитивної відповіді
09 окт 2017 11:44
Цитата "SilentReader":
Господа!
1. Вы все, инвестируя, видели что тот же участок выделен под другое целевое назначение.
2. Более того, многие в первые дома инвестировали даже до получения разрешения на строительство (по ОЧЕНЬ хорошим ценам)
3. Задержка со сдачей первых домов также связана и с документами, руководство Риела "бодаясь" в судах, логично не видит смысла форсировать процессы, а давит на остальные, что также видно по тому же 5-му дому...


Мне казалось, что подобная отмазка подходит только для объектов дяди толи.
“Бачили очі, що купували, їжте, хоч повилазьте”
09 окт 2017 12:14
Были ли сборы в субботу?
10 окт 2017 08:20
мне еще на прошлой нелеле обещали сбросить на єлектронку письмо с "извинениями" от руководства, но пока ничего
10 окт 2017 08:47
Ой, уважаемый SilentReader, Вас еще также причислит за поддержку к сотрудникам ОП!

Dach_rus, вы интересный персонаж, позиционируете себя дизайнером (чего?), почти на каждой ветке форумов «наследили» и почти везде негативно. Ответ, по моему, есть в одном из ваших постов: типа нет денег на поездки за границу, чтобы посмотреть как там дизайнят. Может из-за этого весь ваш негатив? Так что без всякого уважениея к вам: идите с нашего «пляжа» в ваш дизайн.

Шановна Львівськабританіє, не все так дуже погано у вас у Британському вашому королівстві! Спілкувалась зі знайомими, які через своїх знайомих довідались у інвесторів. Так, є поточні проблеми усіх без виключення новобудов, але Ріел їх вирішeє. А ви просто ось так, альтруістично вирішили повідати нам про свої біди? Який ваш нік на форумі Британії? Відповідаю вам може не досить повно, бо 1ий та 2ий будинки мене цікавлять, але не стільки як «рідний» 4ий. Якщо вас цікавить більш повна інфа, то завжди можна зателефонувати у ВП (але мене та SilentReader ви там не знайдете). Так ось, 1ий буд готовий на 99 %. Коридори 2 тижні тому мали неприглядний вигляд, так як уся плитка була заслана клейонкою. Вид від цього у коридорах непрезентабельний. ))Але тільки через клейонку. Була у деяких квартирах – вони у чудовому стані, у деяких квартирах ідуть ремонти. Між іншим, тоді вже було досить холодно, але у квартирах було дуже тепло. І це якщо врахувати, що то ще не жилі квартири (хто розуміє, що таке нежила квартира у новобудові). Тому, можна рахувати, що утеплення зроблене добре. Так що на деякі ваші питання є цілком позитивні відповіді. «Дівчинка» у ліфті приємно віталась та інформувала про те, на який поверх ми приїхали. ))) Є у мене фото внутрішнього стану ліфтів, яке не буду тут виставляти, бо немає чого. Ліфт передбачливо оббитий фанерою клейонкою, ще чимось, тому нічого ви там не побачите.

Таня, а обклеїли оту дверку ліфту, де обідралась клейонка?) Нагадую....

А тепер ще одне, відносно так званих вхідних груп, на які багато інвесторів моляться по усіх новобудовах. Типу, є вхідна група, значить будинок готовий. Немає, значить гаплик.))) Так от, як би я працювала десь у міністерствах, то я би у ДБНах прописала заборону на облаштування вхідних груп новобудов хоча б на рік, поки йдуть ремонти. Вже чую, як у мене полетіли капці, тухлі яйця та гнилі помідори. ;) Спокійно, рєбята! ))) Давайте тихо і спокійно розбиратись, яке навантаження прийме на себе вхідна группа за рік ремонтів! Несуть довгі дошки чи гіпсокартон, упс, і стіни трошки поцарапані. Упс, і скло дверей розбито. Ви захотіли стіночку собі пересунути і будівельники несуть цеглу, упс, і цеглинка вплала, і упс, і плитка на вході вже розбита. Я завжди вхід у будинок під час ремонтів згадую з так званим «будівельним унітазом». Уявіть собі, що через один ваш будунітаз проходять ваші будівельники та ви, коли часом навідуєтесь на оглядини ремонту. А тепер уявить, що увесь під»їзд ходить до одного вашого унітазу. Так що бідна вхідна група. ((((
Ну а щоб не флудити, особисто я раніше пропонувала закритий форум – неякого ентузязізму не було. (((
10 окт 2017 11:03
Для соседей
Дуже багато букв ні про що?
Візьмемо для порівняння три об’єкта Ріел: ЖК Львівський квартал, ЖК Елізіум і ЖК Велика Британія (Львів)
1. Заявлені терміни здачі -провалені.
2. Внески інвесторів зібрані до копійки згідно договорів. Інвестори договір виконали, забудовник ні.
3. Будинки готові - ні. Всі ці місяці готовність 99% і ні сотих більше.
4. Опалення - готово. Ні. В Елізіума не підключили до центрального, терміново будуватимуть свою котельню; Британія - немає газу, лічильників, води, світла; в кварталі всі в курсі.
5 . Ссилки на документи відмазка для тих, хто не слідкує за законами. Закон був заявлений давно, прийнятий зимою, введений літом, після заявлених дат здачі.
Так що на виході - недотримання Ріелом договірних зобов’язань.
10 окт 2017 11:32
''и тут остапа понесло'
10 окт 2017 12:20
Цитата "dacha_rus":
''и тут остапа понесло'

Очень рада, что нашли "порозуминня" и вас тут больше не будет стоять. :yes:
10 окт 2017 19:11
Слова, слова, а суд идет
11 окт 2017 07:06
[quote="Lvivbritania"]Для соседей
Дуже багато букв ні про що?
=========
Дякую за спілкування.

А нижче ми маємо ще одного радєтєля, на цей раз з Евріки.
:faceoff: :faceoff: :faceoff:
11 окт 2017 08:50
Добрый день форумчане. Собираюсь приобрести квариру в Львовском квартале. Сейчас изучаю предварительный договор. Вопрос: у всех компания Риел представлена в договоре как у меня? Принтскрин прилагаю.
11 окт 2017 13:53
Я бачу тут тільки одна людина втішається тим, що забудовник витворює з інвесторами. А ще в сусіди набивається. Дивно.
11 окт 2017 17:50
О это я вовремя зашел на ветку. Дискуссия в полном разгаре.
Кто-то интересуется еще покупкой интересно а что там осталось кроме квартир принадлежащих подрядчикам.
Наблюдал сегодня за стройкой ( 3 чашки кофе чек взял предоставлю Риелу ) одним словом зашевелились и пристройку стеклят около 2 дома и в 5 стеклят но только фасад вообщем создают видимость большого муравейника ( как тут не вспомнить строителей пирамид ).
Для кого интересно будет-наверху Галжитлобуд получил весь основной пакет документов в том числе от ДАБУ но до зимы построят 3-4 этажа (это с их слов) так что можем делать ставки у нас 6 и 7 дом у них 3 и 4 блок стадия почти одинакова.
P.S. Чтоб не было вопросов о рекламе у меня квартирка 4 доме
12 окт 2017 09:02
Честно говоря долго держался что б не заходить на эти все форумы и не поддаваться панике. И пожалел что зашел, потому что тут проблем кажется больше чем в реальности... у нас квартира во второй секции. Купили наверное гораздо позже, чем многие форумчане, потому за сроки так сильно не переживаем, так как ждем меньше остальных... Но пока не зашел на форум не знал что столько проблем с моим домой и застройщиком!Понятно что мы тоже где тот там надеялись получить в квартиру в срок, но регулярно ходим на просмотры, нашу квартиру уже убрали даже - мусор вынесли, приятно зайти, котел стоит, разводка есть для интернета и т д ...
Ввод в эксплуатацию - извечная проблема всех застройщиков, давайте не забывать где мы живем. И не по наслышке знаю какие откаты требуют исполнительные и уважаемые службы за те же подключения к коммуникациям.Надеюсь до нового года все же удастся получить доки свои.
12 окт 2017 09:13
Что новенького,кто что слышал по поводу 6 и 7 дома по 25 этажей? <:( <:( <:(
12 окт 2017 10:31
я инвестор 2го дома. Тоже был на просмотре. Внутри все абсолбтно сделано. Квартира готова под сдачу. Мне кажется до НГ все должно быть ок.
12 окт 2017 12:05
Цитата "TOHAN":
Что новенького,кто что слышал по поводу 6 и 7 дома по 25 этажей? <:( <:( <:(


Ссылку на источник информации можно?
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .6668. . .177
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее