ЖК "Львівський маєток", Софіївська Борщагівка, вул. Небесної Сотні

Расположены вплотную к западной части Киева. Могут считаться условно Киевом, но административно - это уже пригород.
Ответить

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
0
Голосов нет
Плохо
1
100%
Нормально
0
Голосов нет
Хорошо
0
Голосов нет
Отлично
0
Голосов нет

Всего голосов : 1
Спостерігач новобудов Адміністрація Domik.ua
Ответов: 35644
Житловий комплекс "Львівський маєток"
Софіївська Борщагівка, вул. Небесної Сотні

unnamed.jpg
користувач форуму
Ответов: 99
Від інших будинків "Львівського маєтку" новий квартал буде відокремлений шестисмуговою трасою, матиме 10 поверхів замість 5-и, силікатна цегла замість керамічної, + підземний паркінг. Із спільного - тільки назва і відділ продажу, мабуть, щоб не займатися з нуля розкруткою нової назви.

Будується в іншому місці, з іншими плануваннями, з іншою поверховістю, за іншою технологією.

Розглядаю, як варіант. Перших два будинки обіцяють здати до кінця року. З траси видно, що стіни вигнані вже десь до треттього поверху. В майбутньому вздовж запланована траса на шість смуг, що сполучатиме Житомирську та Одеську траси. Це- невеличкий плюс в плані транспортної доступності, але значеий мінус в плані чистоти повітря. І буде мінусом принаймні поки усі масово не пересядуть на електромобілі, включаючи багатотонажні фури.

Якщо є ті, хто вже реально купив квартири в одному із цих будинків, прошу поділитися будь-якою приємною і не дуже інформацією про ці будинки.
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Добрый день! Рассматриваю вариант приобретение 2х уровневой квартиры в этом ЖК. Скажите кто уже приобрел похожое жилье нету ли проблем с крышей и все такое? Дает ли застройщик расрочку и какие условие? Спасибо :yes:
Вул. Небесної Сотні, 30
img_20170203_130915-20170203-141030-94043800.jpg
img_20170203_131042-20170203-141030-94547500.jpg

Вул. Небесної Сотні, 32
img_20170203_131104-20170203-141857-22142800.jpg
2-20170225-142438-26078600.jpg
користувач форуму
Сьогодні був неподалік, будинок 30 вже на сім поверхів вигнали, на нижніх вже стоять вікна. І почали ще два будинки, продаж квартир в котрих ще не розпочали. Але цікаво, вже є реальні люди, котрі вже купили там квартири? Поки виглядає як 4 будинки посеред поля. І не факт, що зроблять дорогу до усієї інфраструктури первісної забудови Львівського маєтку, оскільки у тої смуги поля, що їх розділяє, призначення для будівництва зовсім іншої дороги, котра навпаки розділятиме частини комплекса. А яка інфраструктура передбачається тут?
%D0%A2%D0%A6_2-min.jpg
%D0%A2%D0%A6_1 (1).jpg
30_1-min-1.jpg
30_3-min.jpg
30_1-min.jpg
32_1-min-1.jpg
88_1-min-2.jpg
88_1.jpg
88_2.jpg
користувач форуму
Ответов: 30
Я была несколько дней назад, строят. Говорят перед домами парковки будут, а внутри - дворики с десткими площадками. по 32 м.кв квартир уже вроде как нет - говорят берите по 36-37 м. Но это соответственно, дороже. Почти 20 тыс уе
щойно зареєструвався
Ответов: 2
Добрый день. Подскажите кто уже купил квартиру в 28 доме? При покупке проверяли документы у юриста? Договор подписывали в присутствии нотариуса или только с застройщиком? Посоветуйте как лучше поступить.
користувач форуму
phpBB [media]
користувач форуму
phpBB [media]

https://www.youtube.com/watch?v=eHeGzwN_ZI8
новий користувач
Ответов: 4
Народ, а кто покупал квартиру в 10этажках на Небесной Сотни, 28. Что посоветуете? Брать, не брать? Вроде как ключи в марте обещали. Правда?
користувач форуму
Ochkarik писал(а):Народ, а кто покупал квартиру в 10этажках на Небесной Сотни, 28. Что посоветуете? Брать, не брать? Вроде как ключи в марте обещали. Правда?

Ну зовні сам будинок там давно виглядає готовим. Що там з середини і з підключенням до комунікацій, я не вкурсі. Знаю тільки що газову трубу туди вже давно проклали, ще приблизнов травні-червні минулого року труба вже була туди підведена з протилежної від Бишівської траси сторони. У мене там за Львіським маєтком земельна ділянка, з тої сторони, звідки я знімав відео в попередніх повідомленнях. тому бачив, як її укладали.

Як варіант, поцікавтесь у відділі продажів, чи заселили вже будинки по проспекту Небесної сотні 30 і 34. Їх мали здати до кінця 2017-го. Якщо ні, спитайте в чому затримка і чи не буде ткого ж і з буд. 28.

як будете щось знати - відпишіться, будь ласка. мені й самому цікаво, що там у мене навколо відбувається.
новий користувач
Ответов: 4
ZMaster писал(а):Як варіант, поцікавтесь у відділі продажів, чи заселили вже будинки по проспекту Небесної сотні 30 і 34.
як будете щось знати - відпишіться, будь ласка. мені й самому цікаво, що там у мене навколо відбувається.

Я цікавився, коли ходив на перегляд квартири. Відділ продажів казав, що жоден з цих фасадних 10поверхівок поки не зданий. Всі будуть здаватись в березні. Так вони казали.

Також, вони казали, що трасса пройде поза тими будинками. Але, щось мені здається, що вона буде як раз таки між ними і 5-поверхівками ЛМ. Брешуть?
користувач форуму
Ну розташування траси давно відоме. Вона є в генпланах усіх населених пунктів, територією яких проходитиме: Києва, Петропавлівської- та Софіївської Борщагівок і Вишневого. І вона пройде між новою і старшою забудовою Львівського маєтку. Цю трасу навіть зображено на генплані Львівського маєтку. Трасу на Білогородку вона перетне якраз там, де стоїть зупинка-парасолька Уютного кварталу.

До речі про сам план. Земля під тою частиною, на котрій розміщено школу, насправді вже належить Софіївській сфері. Однак за вже затвердженим сільрадою ДПТ (детальним планом території), забудова має бути такою, як на генплані Львівського маєтку. Мабуть, забудовник Львівського маєтку розробив і затвердив ДПТ, але викупити землю так і не зміг. Мені тепер самому цікаво, в якому напрямку тепер забудовуватиметтся поле. Софіївська сфера ще не скоро так глибоко забудується, як далеко землі поскуповувала.
щойно зареєструвався
Ответов: 2
Я купила квартиру в 34 доме, при покупке обещали сдачу март-апрель, на выходных заезжала к ним, попался на пути дяденька хороший, который сказал что сдача будет строго по договору, они никогда не сдают раньше, а у меня по договору конец июля! Он ещё сказал, что в доме полно работы! Может в других трёх домах другие строки
користувач форуму
phpBB [media]

https://youtu.be/gJPBgCX817I
Ответить

Вернуться в Чайки, Петропавловская Борщаговка, Софиевская Борщаговка

dsf