Подать объявление

ЖК "Леви міста", Львів, вул. Стрийська, 45 - "Галжитлобуд"

2
22 дек 2014 22:31


Житловий комплекс "Леви міста"
Львів, вул. Стрийська, 45 - Наукова
Забудовник: "Галжитлобуд"

Сучасний житловий комплекс «Леви міста» розташований на перехресті вулиць Стрийська-Наукова у Львові. Зручне місце розташування дозволяє швидко доїхати до центру міста – 6 км на автомобілі можна подолати всього лиш за 8 хв.
15 июнь 2015 11:46
:ded: в цьому будинку лише з противогозом заселятись, газавокамера яка створена від викидів авто, навряд чи дасть комфортного проживання, плюс цілодово шум який не приняєт ься ніколи
22 июнь 2015 13:44
:faceoff: Що скажите по якості буд. Галжитлобуду? Ато не одноразово чув що після них, усе переробляти треба? :faceoff:
24 июнь 2015 09:40
Згідно екологічним дослідженням - це найбільш загазоване місце у Львові!
Там взагалі вікна відкривати не можна :smoke:
25 июнь 2015 14:09
Ну так, навіть як в авто проїжджаю з закритими вікна, дихати реально нема чим, як там жити можна.
01 июль 2015 22:07
Але вже ті будівельники: Інтергалбуд майже на заправці поселив своїх мешканців на Науковій, 2, а Галжитлобуд поселив майже на світлофорі перехрестя Стрийська-Наукова. На цьому перехресті дуже часто різні люди ходять жебрають (гроші просять у водіїв, бо реально рибне місце, всі машини, що сюди поїхали явно надовго тут зависають...)
Я сама недавно мамі з дитинкою там гроші давала, ну просто шкода стало дитинки. Така загазоване місце, якщо ходити між машинами, то взагалі не можливо дихати, а та мамаша взяла маленьку дитинку і ходить з нею поміж тих машин...там же ж і пару хвилин витримати не можливо так воняє викидами від вихлопних труб...от і дала гроші тій мамаші, щоб швидше ту дитину з перехрестя забрала...
Щось я вже відволіклася від того, що хотіла написати. Я не розумію тих люблячих мамочок, які добровільно, ще й за свої власні немаленькі гроші поселяють свої дітей біля цього перехрестя. Щось мені на думку не спадає жодне інше перехрестя, де би постійно були такі великі пробки з машин.
03 июль 2015 14:20
Цитата "V.W.":
Але вже ті будівельники: Інтергалбуд майже на заправці поселив своїх мешканців на Науковій, 2, а Галжитлобуд поселив майже на світлофорі перехрестя Стрийська-Наукова. На цьому перехресті дуже часто різні люди ходять жебрають (гроші просять у водіїв, бо реально рибне місце, всі машини, що сюди поїхали явно надовго тут зависають...)
Я сама недавно мамі з дитинкою там гроші давала, ну просто шкода стало дитинки. Така загазоване місце, якщо ходити між машинами, то взагалі не можливо дихати, а та мамаша взяла маленьку дитинку і ходить з нею поміж тих машин...там же ж і пару хвилин витримати не можливо так воняє викидами від вихлопних труб...от і дала гроші тій мамаші, щоб швидше ту дитину з перехрестя забрала...
Щось я вже відволіклася від того, що хотіла написати. Я не розумію тих люблячих мамочок, які добровільно, ще й за свої власні немаленькі гроші поселяють свої дітей біля цього перехрестя. Щось мені на думку не спадає жодне інше перехрестя, де би постійно були такі великі пробки з машин.



Тут в такому випадку треба робити як в Європі, там роблять загальну систему кондиціонування, але мінус, що в таких будинках вікна не відкриваються.
08 июль 2015 05:03
Цитата "MariyaT":



Тут в такому випадку треба робити як в Європі, там роблять загальну систему кондиціонування, але мінус, що в таких будинках вікна не відкриваються.


Так це в Європі, а ми в Україні...і тут нажаль проблеми утопающего, дело рук самого утопающего. Тому про яку загальну систему кондиціонування можна говорити.
09 июль 2015 15:02
Цитата "V.W.":


Так це в Європі, а ми в Україні...і тут нажаль проблеми утопающего, дело рук самого утопающего. Тому про яку загальну систему кондиціонування можна говорити.


Ха-ха, справді, яка система кондиціонування?? нехай збудують будинок якісно хоча б.
На Врубеля мешканці незадоволені, невиконані якісно зобов'язання по якості забудови, не з тих матеріалів. :shuffle:
15 июль 2015 20:13
Читаю, про загазованість, про те, що "поставили будинок на світофорі", так там точно на такій же відстані є 14 - поверхівки, які побудовані за часів СРСР. Зараз загазованість є по всьому місту. На перехресті Стрийська - Сахарова загазованість думаю не менша, виходиш з парку і вдихаєш "густе повітря". Тут справа кожного, особиста, пасує - купуєш, не пасує - купуєш в іншому місці, або взагалі будуєш котедж за містом.
15 июль 2015 20:28
Цього тижня будуть відновлені роботи з будівництва з’їздів на перехресті вул. Стрийська – Наукова – Хуторівка, які планують закінчити у вересні 2015 року.

«...Ми також розпочинаємо на цьому тижні з’їзди з вул Наукової, Стрийської та Хуторівки, щоб розв’язати ці транспортні проблеми, які там можуть виникати. Бо будувати два рівні ми там не можемо, а з’їзди зробити можна. Наприклад, щоб був з’їзд на Хуторівку чи на вул Наукову», – розповів міський голова Андрій Садовий.

Роботи були розпочаті у 2013 році. Проект мають реалізувати до кінця 2015 року.

Наразі виконано робіт на 2,9 млн грн.

Новина від 6 липня 2015, сайт Варіанти.

Думаю, додаткові дороги розвантажать перехрестя, хоча як на мене там треба було б зробити підземні переходи для пішоходів, і безпечніше ніж по три смуги переходити, і машини там переїжджали б швидше, хоча наша влада так масштабно мислити не вміє, а напевно просто не хоче :(
15 июль 2015 20:47
З проблемою загазованості абсолютно згодна,але я думаю вона не єдина.Хочу ще додати проблему шуму.Це ж неможливо буде відкрити вікно вдень.Я живу за будинок від дороги і то деколи шум мішає.
15 июль 2015 20:55
Шум, буде проблемою, всюди де будинки біля дороги. Живу біля Стрийського парку, шум є також, хоча ріелтори будинок вважають елітним. Особливо вночі коли мотоциклісти починають ганяти до Монументу і назад :). Навіть пластикові вікна не допомагають. Щоб було тихо і чисте повітря, я вже писав, дорога одна - за місто. А так цей комплекс непоганий, відносно ціни і розміщення. Сам розглядаю там варіант покупки. З плюсів це паркінг під "хатою" і те, що в забудовника є акт власності на землю, а не оренда, як в інших забудовників (багато куди їздив роглядаючи варіанти).
15 июль 2015 21:11
На рахунок документів це звісно добре.Я згодна.Але вважаю що не лише за містом можна знайти тиху і свіжу територію.Вони ,як мінімум ,могли будинок дальше від дороги будувати. Ціна в них не є висока ,але зовсім не низька зважаючи на певні мінуси в розташуванні.
15 июль 2015 21:26
Цитата "toffi":
На рахунок документів це звісно добре.Я згодна.Але вважаю що не лише за містом можна знайти тиху і свіжу територію.Вони ,як мінімум ,могли будинок дальше від дороги будувати. Ціна в них не є висока ,але зовсім не низька зважаючи на певні мінуси в розташуванні.

Можна, знайти тихе місце у Львові, подобаються будинки на Гординських, біля Алтайських озер, але і ціна там така, яку я не "потягну". Або шукати в спальних районах.
16 июль 2015 10:40

Підкажіть, що, кому відомо про це? //domik.ua/novosti/vulicyu-strijsku-u-lv ovi-chekayut-nesamoviti-zmini-n239927.ht ml

23 июль 2015 14:35
Цитата "zhorik":
Підкажіть, що, кому відомо про це? //domik.ua/novosti/vulicyu-strijsku-u-lv ovi-chekayut-nesamoviti-zmini-n239927.ht ml


Журналісти, додали новину і не розібрались, що і до чого. Там вроді забудовнику треба було щось змінити.
Будують повним ходом, сьогоднішнє фото.
31 июль 2015 14:45
Окрім шумного перехрестя, недавно побачив що там ще велика електропідстанція((( 8-)
31 июль 2015 15:24
Цитата "Buruy":
Окрім шумного перехрестя, недавно побачив що там ще велика електропідстанція((( 8-)

Де саме там підстанція? Часто їжджу біля тих будинків, не бачив.
31 июль 2015 18:53

Вид з Левів Міста


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
2
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее