Подать объявление

ЖК Лесной Квартал | Cityconsult Development | Бровары, ул. Киевская

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
от 23 950 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 415.
20/5%
23/6%
141/34%
141/34%
90/22%
1. . .833835. . .1004
02 дек 2016 09:55
Цитата "sergeyboy":

Дак, я ж о чем и пишу, просмотры начались сегодня (из ваших слов). а написали 28-го - 100% для галочки, типа уже с ноября просмотры пошли)))

я уже запуталась в датах. Главное, что начались. Я бы тоже фотки посмотрела. Ну поделитесь :)
02 дек 2016 10:07
Цитата "tem4ik14":
Сьогодні проводили огляд квартири в 4 будинку.
Раніше я вже описував план прийомки квартири. Сам і приймав по цьому плану і з усім вказаним обладнанням.
В будинку вже є консьерж. Візьміть відразу телефон консьержа.
Прийомку проводив інженер АльянсНовобуду Сергій. В зазначений час зустрілись та піднялись пас ліфтом до квартири. На панелі ліфту написано ОТІС.
На поверсі, як і всюди було чисто.
Вхідні двері середньої якості з 2-а замками. Але для проживання двері краще згодом замінити.
Електрощиток був зачинений і ключів не було, тому не зазирнув туди. Але ввідного кабелю запасу не було... :(
Відносно стяжки- то все впринципі рівно та без перепадів- нічого не бухтить. Стіни відносно рівні, в межах допусків.
Стеля також рівна з гільзами для кабелю. На стелях є пожежні датчики, але не працюють (мабуть без батарейок).
Вікна із хорошого 5 камерного профілю та з двокамерними склопакетами. Встановлені рівно, хоча одна створка не відрегульована та випадала при відкриванні. Фурнітура на вікнах також непогана. На вікнах не вистачало декілька заглушок на анкерах. Високі вікна закріпленні на анкери, а менші на пластини. Але я їх закріплю на анкери також.
Не вистачає відливів на вікнах та на лоджіях, але їх ще не встигли встановити. Обіцяли за декілька днів ліквідувати ці проблеми.
На огляд дають 30 хв, але можна трохи не вкластися.
Вцілому все належної якості і всі недоліки вказав в акті.
Після підписання у вас є 15 днів для укладання додаткових договорів з експлуатаційними службами і отримання ключів. Після чого сформують пакет документів для оформлення права власності.
Але обурила квартплата- за один квадратний метр 5,96 грн. та ще плюс консьерж близько 70-80 грн/міс.
Ось коротко про головне. Це моя суб'єктивна думка. Всім успіхів!

спасибо, за подробную и полезную информацию. Мне кажется это важно.
02 дек 2016 11:17
Цитата "Света+Вова":

А ключи вам уже отдали?

Так вчора відразу і забрав. Дали 3 комплекта- інші 2 комплекта віддадуть після оформлення права власності
02 дек 2016 12:30
Цитата "tem4ik14":

Так вчора відразу і забрав. Дали 3 комплекта- інші 2 комплекта віддадуть після оформлення права власності


А вас все устроило?
02 дек 2016 12:47
Цитата "tem4ik14":

Так вчора відразу і забрав. Дали 3 комплекта- інші 2 комплекта віддадуть після оформлення права власності


Так Вы по итогу подписали акт, указав недочеты и забрали ключи?
02 дек 2016 13:27
//korrespondent.net/business/realestate/ 3781966-zhyloi-fond-brovarov-popolnen-na -184-kvartyry

Мы тоже получили ключи сразу, нас все устроило, мы очень довольны, спасибо застройщику, всем желаю дождаться по-быстрее этот момент!!!!!!
02 дек 2016 13:54
Доброго дня, майбутнім сусідам :) Поділіться думками, чи вже планували над зонуванням кімнати в однокімнатній квартирі.Дякую.
02 дек 2016 15:14
Цитата "sergeyboy":


А вас все устроило?

Майже все. Там було декілька зауважень, які ми записали в акт прийомки. Це регулювання вікон, встановлення заглушок на вікна, встановлення відливів на вікна та лоджії. Але ще була зворотня тяга на кухні- сказали що перевірять, можливо десь забилась.
В кого 2 кім квартира з видом на Сільпо- перевірте на кухні тягу! Чи це в нас у одних такий трабл чи у всіх!?
02 дек 2016 15:15
Цитата "MissN":


Так Вы по итогу подписали акт, указав недочеты и забрали ключи?

Так і зробили, бо недоліки незначні, а нас трохи час жме і чекати до 45 днів на встановлення заглушок і відливів немає резону.
02 дек 2016 15:35
Цитата "tem4ik14":

Ясно, спасибо!
02 дек 2016 16:39
Ось до Вашої уваги скорочений розрахунок по квартплаті 4 будинку
До-речі сказали що по 1 та 2 будинках також зроблять перерахунок по квартплаті через здорожчання послуг...
02 дек 2016 20:04
Цитата "tem4ik14":
Ось до Вашої уваги скорочений розрахунок по квартплаті 4 будинку
До-речі сказали що по 1 та 2 будинках також зроблять перерахунок по квартплаті через здорожчання послуг...

Так не понимаю что все панику подняли, я щас плачу за 2-ку 60 кв 260, тут за однушку 44 квадрата придется платить по сути столько же, т.е. дороже .но не на много, если учесть что я плачу и подъезд убитый в хлам, т.е. тариф может и высоковат, но в принципе норм.
03 дек 2016 08:11
Мій товариш на Позняках живе в такому ж домі за кількістю квартир, платить в ОСББ 5 грн за кв/м. І це вважається дорого. Сусідній дім, точно такий самий, оплачує в ЖЕК - 4 грн за кв/м. Різниця в тарифах через дотації ЖЕКів містом.
Якось трохи не правильно що квартплата в Броварах дороща ніж в Києві.
03 дек 2016 09:43
Цитата "VVolf":
Якось трохи не правильно що квартплата в Броварах дороща ніж в Києві.

Я вас удивлю (сам был в шоке) Когда я в Киеве платил за холодную воду в Киеве 3,5 (эх были времена...) моя мама в моем родном ПГТ платила 7, при этом тогда в киеве зп среднее было 4 тыс, в моем городе 1.5 тыс грн, - страна дураков. это друзья про нас...
03 дек 2016 14:30
:) :) :)
03 дек 2016 14:43
:) :) :)
03 дек 2016 15:30
А треугольник между 4м и 3м домами разве задуман под парковку, я чего-то не понял?
03 дек 2016 16:27
Цитата "panfielder":
А треугольник между 4м и 3м домами разве задуман под парковку, я чего-то не понял?


На сколько я помню, его закладывали плиткой с дырочками для растений (правильного её названия, к сожалению, не знаю). Она очень часто используется для "эко-парковок" На ней и парковаться можно, и летом красиво зЕлено выглядит.
03 дек 2016 17:34
Цитата "Golden_S":


На сколько я помню, его закладывали плиткой с дырочками для растений (правильного её названия, к сожалению, не знаю). Она очень часто используется для "эко-парковок" На ней и парковаться можно, и летом красиво зЕлено выглядит.

Вона таку назву й має - паркувальна (парковочна) решітка. От у одного з місцевих віробників, наприклад: //goldmandarin.kiev.ua/index.php?option= com_content&view=article&id=71&Itemid=75
Так й гугл-пошук за цією комбінацією видає потрібне.
03 дек 2016 17:53
Цитата "Татьяна Л.А.":
:) :) :)

Сьогодні і погода посприяла - фото напрочуд гарні.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .833835. . .1004
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее