Подать объявление

ЖК Lake House | Лейк Хаус | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Маршала Малиновского, 2а

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 32 850 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
155из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 41.
19/46%
2/5%
10/24%
8/20%
2/5%
1. . .2224. . .62
29 июнь 2018 20:39
Цитата "Pantera7745":
Может мне кажется, но в нашей стране основной причиной подобного беспочвенного затягивания каких-либо проектов есть распил денег. Не знаю, или в строительстве это также фигурирует, но чем-то иным обьяснить сложно.


Скорее всего так и есть.
02 июль 2018 14:53
Непонятно, сегодня велись хоть какие работы иль нет?
02 июль 2018 16:22
Я сьогодні 02/07/18 випадково зустрів мого менеджера, яка мені і продала інвестицію :winky: . Запитав, що не так з будівництвом. Її відповідь (просто пишу факти, без оціночних "вірю- не вірю"):
1. Так, дійсно була і поки що залишається проблема з гаражами Поліції. Через це повноцінне будівництво і затягується. :'(
2. Термін 06/2019 через це вже не досить реалістичний. Але "панікувати не треба". 12/2019 навіть зараз досить реалістичний термін. :newy:
3. Чому ьак мало будівельників на точці? Бо немає реально, що їм робити за такої ситуації зі знесенням гаражів. Але "УБ" готовий негайно перемістити відповідну кількість будівельників з інших об'єктів (менш проблемних з точки зору часу) і/або найняти нових, щойно стане відомо, що їм терміново треба робити по побудові каркасу будинку і т.д. :protest:
4. (!!!) Сама пані менеджер зараз живе в УБ-будинку, каркас якого будували зі швидкістю 4 поверхи за місяць. Тобто, за її словами, швидкість 2 пов./міс. є наразі не зовсім коректною [така цифра максимальної швидкості зведення каркасу наводилась раніше на форумі]. :yaya:
5. Пані менеджер у гарному контакті з менеджером нашого проекту і обіцяла максимально швидко передати найщиріші побажання інвесторів про прискорення побудови ЖК. :bubu:
***
Ще раз хочу наголосити, що ціллю даного повідомлення було викласти "що почув". Особиста критика є, але наразі утримаюсь.
02 июль 2018 17:28
4ре этажа в месяц…… =))))
02 июль 2018 17:39
Так вроде же начали сносить гаражи? Хмм...
Дом в две секции, хотя-бы по этажу в месяц строили.
И если верить в оптимистичные прогнозы, то конец 2019 это значит начало лета 2020🤔 в лучшем случае.
02 июль 2018 17:42
Цитата "Heroj":
Я сьогодні 02/07/18 випадково зустрів мого менеджера, яка мені і продала інвестицію :winky: . Запитав, що не так з будівництвом. Її відповідь (просто пишу факти, без оціночних "вірю- не вірю"):

1. Так, дійсно була і поки що залишається проблема з гаражами Поліції. Через це повноцінне
будівництво і затягується. :'(
2. Термін 06/2019 через це вже не досить реалістичний. Але "панікувати не треба". 12/2019
навіть зараз досить реалістичний термін. :newy:
3. Чому ьак мало будівельників на точці? Бо немає реально, що їм
робити за такої ситуації зі знесенням гаражів. Але "УБ" готовий негайно перемістити відповідну кількість будівельників з інших
об'єктів (менш проблемних з точки зору часу) і/або найняти нових, щойно стане відомо, що їм терміново треба робити по побудові каркасу
будинку і т.д. :protest:
4. (!!!) Сама пані менеджер зараз живе в УБ-будинку, каркас якого будували зі швидкістю 4 поверхи за
місяць. Тобто, за її словами, швидкість 2 пов./міс. є наразі не зовсім коректною [така цифра максимальної швидкості зведення
каркасу наводилась раніше на форумі]. :yaya:
5. Пані менеджер у гарному контакті з менеджером нашого проекту і
обіцяла максимально швидко передати найщиріші побажання інвесторів про прискорення побудови ЖК. :bubu:


***
Ще раз хочу наголосити, що ціллю даного повідомлення було викласти
"що почув". Особиста критика є, але наразі утримаюсь.


Спасибо за информацию.
03 июль 2018 17:35
На данном этапе в новых гаражах уже базируется полиция, а на территории строительства дома никакой активности нет, только после обеда начинают что-то делать. Ну, правильно! Выспаться же надо
04 июль 2018 17:27
Кому-то уже официально писали о переносе сроков?
04 июль 2018 18:12
Мне нет. А что уже пишут?
04 июль 2018 18:25
Нет.
И если будут, то ,думаю,ближе к срокам.
04 июль 2018 18:28
Цитата "Инвестор1очереди":
На данном этапе в новых гаражах уже базируется полиция, а на территории строительства дома никакой активности нет, только после обеда начинают что-то делать. Ну, правильно! Выспаться же надо


Раз уж перебазировались, то и соответственно можно сносить гаражи.
Непонятна их тактика.
04 июль 2018 18:30
Куда уж ближе 11 месяцев осталось. А даже первого этажа нет. О Д И Н Н А Д Ц А Т Ь.
04 июль 2018 18:35
Чем больше мы будем напоминать о том,что существуют инвесторы,которые следят за ходом строительства и им не безразлична судьба будущего дома,тем живее будут работать.Иначе затянется все на долго.
04 июль 2018 18:36
Цитата "greedy":
Куда уж ближе 11 месяцев осталось. А даже первого этажа нет. О Д И Н Н А Д Ц А Т Ь.


Ну вот ближе к лету ожидайте письмо
06 июль 2018 11:45
Уважаемый курильщик, можно несколько фото, если есть такая возможность. Спасибо
06 июль 2018 13:16
Я так понимаю, что пока не приедет бурилка для оставшихся свай - вся эта возня в песочнице не серьёзна?
06 июль 2018 15:29
Цитата "Likrant":
Я так понимаю, что пока не приедет бурилка для оставшихся свай - вся эта возня в песочнице не серьёзна?


Иначе и не назовешь :chillout:
06 июль 2018 15:52
Камеру бы поближе перенесли.
06 июль 2018 18:58
Надкусывают гаражи...
06 июль 2018 19:51
Цитата "курильщик":
Надкусывают гаражи...


Не в бровь, а в глаз!
Смех и слезы...
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2224. . .62
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее