Подать объявление

ЖК Місто Квітів | Обрій, МЖК Оболонь | ул. Тираспольская, 43

ЗастройщикМЖК Оболонь, ИСК ОБРИЙ
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 34 100 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 5.
2/40%
0/0%
2/40%
0/0%
1/20%
1. . .725727. . .794
02 март 2020 10:07

Нічого не пробуксовує у тих хто подав документи
Прикріплю посилання, тут можна моніторити надходження документів, термін і результати розгляду
https://dabi.gov.ua/sertyfikat/

02 март 2020 11:22
Значит застройщик намеренно придерживает подачу документов...
02 март 2020 11:33
На жаль
02 март 2020 11:43
Цитата "Juliiaa":
Нічого не пробуксовує у тих хто подав документи
Прикріплю посилання, тут можна моніторити надходження документів, термін і результати розгляду
https://dabi.gov.ua/sertyfikat/

Тобто, таке враження, Ви не дзвонили, нічого не питали. І який норматив швидкості відображення на сайті інформації не цікавились. Здається, тут працює загальний термін відповіді-реакції 15 діб? Тобто, до 15 квітня чого кипишувати? Є їнші обгрунтовані думки?
02 март 2020 11:50
При чем тут швидкість відображення? Даби рассматривает 10 рабочих дней. Пофигу когда на сайте появится, за день или 2 до конечного срока рассмотрения. Ни это важно. Важно что б они подали до 15 марта максимум, т.к. сдача объекта (читай сертификат) это 1й квартал, до 31 марта.и то что ещё не подали и нет никакой информации беспокоит, меня так точно, как инвестора.
02 март 2020 12:00
Інформація на сайті відображається в день надходження документів. Тобто за вищезазначеним посиланням можна відслідкувати коли будуть подані документи. Термін здачі третьої черги - перший квартал 2020 року, до чого ви пишете про квітень, я не зрозуміла.
До речі, якщо у Вас є підтвердження, що документи подані, буде дуже рада. Проте зверніть увагу, що офіційно, На відміну від минулого року, ніхто про подачу документів не повідомляв,
02 март 2020 12:23
Уважаемый Зельма Зелихович!
А у Вас есть «обгрунтовані думки» по поводу ввода в эксплуатацию 3 очереди? Или Вы только критикуете мысли других?
И, кстати, я думаю «кипишувати» можно не с 15 апреля, а с конца марта, ибо 1 квартал - это заявленная дата ввода в эксплуатацию, а не подачи документов на ввод.
02 март 2020 13:16
Цитата "096":
Думаете врут или просто техническая заминка?

Точно врут! После подачи документов решение о вводе принимают в течении 5 дней.
В ДАБИ последнее время много ротаций в руководстве, ходят слухи о его ликвидации - при чем об этом говорит даже примеьер министр Гончарук. Наши застройщики возможно ждут каких-то перемен в ДАБИ или его ликвидации. Непонятно с кем конкретно в ДАБИ договариваться сейчас учитывая этот бардак там.
Подозреваю что бесплатно такие вопросы не решаются. В отдел продаж звонить бесполезно, они продаванты и не более того... Я не могу быть уверен на 100%, но думаю под конец месяца нас таки введут. МЖК Оболонь один из самый пунктуальных застройщиков на данный момент и только по этому я покупал в этом комплексе...хотя признаюсь, тоже волнуюсь.
02 март 2020 13:30
Я думаю что в ближайшую неделю, максимум две будет все ясно. Если не получат сертификат или хотя бы не подадут документы в ДАБИ то сдача переносится...
02 март 2020 17:05
Цікаво, як будуть пояснювати перенесення терміну, коли будівництво давно завершено. Взагалі не розумію, навіщо було вигадувати історію про подані документи, в час коли все можна перевірити.
Залишається сподіватися на краще
02 март 2020 19:52
Все мы спешим, и я никогда не говорю- я не спешу. Это не по ученым книгам. Но делать ремонт начну делать почему-то только после соседа сверху.
03 март 2020 15:46
Видели новость)) :smile:

Шановні інвестори 3 пускового комплексу ПК «Місто Квітів»!

Весна принесла нам не тільки тепло та натхнення, ми стали ще ближче до переїзду в нові квартири Паркового кварталу 🏠 Чекаємо на Ваш візит у відділі продажу з 05 по 22 березня 2020 року включно для підписання додаткової угоди щодо замірів БТІ.

З собою потрібно мати:
🔹 Паспорт громадянина України;
🔹 довідку з реквізитами банку (для тих, у кого буде
повернення коштів за м² після замірів).

Залишилися запитання?
☎️ Телефонуйте за номером: 044 224 4521
03 март 2020 18:06
)) бросили кость?)) Так а что с документами? Когда в ГАСИ? Почему стоим, кого ждем?
03 март 2020 20:12
Звідки ви взяли цю новину? На сайті нічого немає
03 март 2020 21:51
На телефон пришло СМС
04 март 2020 07:36
А нам ще нічого не прийшло(((
04 март 2020 11:51
Это сообщение пришло только инвесторам Обрия :sad:
04 март 2020 13:31
Ми інвестори Обрія🤷‍♀️
Будемо чекати)
04 март 2020 14:04
Нет, дело не в Обрие, многим не приходят смс, мне не приходило, набрал вчера сразу в ОП, они были не готовы ответить, перезвонил менеджер через 5минут, сказал, что все верно, приходите с четверга_)
04 март 2020 18:16
Аналогічно. Спілкувалася з менеджером. Щодо такого оголошення - це правда. СМС також не приходила.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .725727. . .794
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее