Подать объявление

ЖК Місто Квітів | Обрій, МЖК Оболонь | ул. Тираспольская, 43

ЗастройщикМЖК Оболонь, ИСК ОБРИЙ
Сдача ЖК2017 - 2021 г.
Планировки
от 34 100 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 5.
2/40%
0/0%
2/40%
0/0%
1/20%
1. . .684686. . .794
03 окт 2019 13:21
Цитата "Voldomir":
Как там 3-я очередь поживает? Есть у кого-то возможность сделать фото? Фасад уже добили? Что с придомовой?

Цепляют экраны для кондиционеров, а на придомовой территории разравнивают землю под газоны.
03 окт 2019 13:46
Спасибо за фото!
03 окт 2019 15:11
Спасибо за фото.А на втором фото,то часом не кабина лифта? :smile: :smile:
03 окт 2019 16:11
:hah: нет) это холодильник!
04 окт 2019 07:21
:smile: :wow: лучше бы лифты))
05 окт 2019 10:56
Кто знает возможен ли перенос кухни в другое место?!
05 окт 2019 13:11
Возможен, если перенести вытяжку воздуха. Всё остальное решаемое.
05 окт 2019 13:58
На свой страх и риск можно перенести. Если соседи будут против, то через суд могут вас заставить перенести "мокрую зону" обратно. То же самое касается переноса санузлов.
05 окт 2019 19:03
Цитата "nivki_100":
Возможен, если перенести вытяжку воздуха. Всё остальное решаемое.


В договорі, здається, заборонено
06 окт 2019 07:51
Цитата "Lybimka":
Кто знает возможен ли перенос кухни в другое место?!

Возможен, но есть ряд нюансов. Если под вами живут соседи - перенос мокрых зон и кухни на место жилых комнат, к примеру, это ухудшение их жилищных условий. Заметят - проверка, суд и предписание восстановить все. А это - очень большие расходы.
По поводу расширения мокрых зон за счет коридора - это возможно. Остальное вам подскажет дизайнер)

Вообще возможно все. И подключение водяного теплого пола и даже за счет отопления, и проброска электрического кабеля в обход счетчика и бассейн в комнате. Другое дело - законно ли это. И готовы ли вы нести ответственность :smoke:
06 окт 2019 08:02
Кто-нибудь сталкивался с монтажом на несущих стенах?
Направляющие для натяжного/гипсокартонного потолка, штробы для розеток/выключателей/коммуникаций кондиционера, монтаж внутреннего блока кондиционера, верхние ящики кухни.
Понятно, что несущие стены ковырять нехорошо. А как можно решить эти вопросы? Фальшстеной из гипсокартона?
Спасибо.
06 окт 2019 08:23
Цитата "nivki_100":
Возможен, если перенести вытяжку воздуха. Всё остальное решаемое.


Я постійно дивуюся нашому українському менталітету. Спати не буду - лиш би щось кудись перенести, аби не так як в сусіда. Аби всім наср...и на голову. Купіть собі участок землі, побудуйте будинок, переносьте і підключайте що завгодно і куди завгодно. Здається планування не погані, всі вибирали те, що подобається. На хрена задавати дурні питання і отримувати такі ж дурні відповіді.
Не шукайте пригод на свою задницю.
06 окт 2019 08:52
Цитата "EdAbc":
Кто-нибудь сталкивался с монтажом на несущих стенах?
Направляющие для натяжного/гипсокартонного потолка, штробы для розеток/выключателей/коммуникаций кондиционера, монтаж внутреннего блока кондиционера, верхние ящики кухни.
Понятно, что несущие стены ковырять нехорошо. А как можно решить эти вопросы? Фальшстеной из гипсокартона?
Спасибо.

нє, не треба несучі чіпати. їх фактично і не має, на однокімнатну квартиру десь 3 колони шириною 2 метри, а все інше газоблок. в такій ситуації навіть думки не має виникати про штробіння несучих.
06 окт 2019 09:12
Цитата "blaber":

нє, не треба несучі чіпати. їх фактично і не має, на однокімнатну квартиру десь 3 колони шириною 2 метри, а все інше газоблок. в такій ситуації навіть думки не має виникати про штробіння несучих.


Так, я розумію, що не треба чіпати. Цікаво просто як люди вирішують цю проблему. Наприклад на цьому плануванні двушки незрозуміло куди ховати трасу для кухонного кондиціонеру (позначена червоним справа зверху) а також куди встановлювати кондиціонер і трасу у кімнаті у нижноьму лівому кутку.

В однокімнатніх у спальні та сама проблема - обидві стіни, що дотикаються до вікна є несучими і комунікации подіти нікуди.
06 окт 2019 09:33
Цитата "blaber":

нє, не треба несучі чіпати. їх фактично і не має, на однокімнатну квартиру десь 3 колони шириною 2 метри, а все інше газоблок. в такій ситуації навіть думки не має виникати про штробіння несучих.

:up: :up: :up:
06 окт 2019 09:45
Так что там с договором аренды земли? Кто слышал?
06 окт 2019 10:07
Цитата "EdAbc":

Так, я розумію, що не треба чіпати. Цікаво просто як люди вирішують цю проблему. Наприклад на цьому плануванні двушки незрозуміло куди ховати трасу для кухонного кондиціонеру (позначена червоним справа зверху) а також куди встановлювати кондиціонер і трасу у кімнаті у нижноьму лівому кутку.

В однокімнатніх у спальні та сама проблема - обидві стіни, що дотикаються до вікна є несучими і комунікации подіти нікуди.

я майже всі комунікації вів по стелі і зробив гіпсокартонну стелю
06 окт 2019 10:12
Цитата "blaber":

я майже всі комунікації вів по стелі і зробив гіпсокартонну стелю

А як ви прикріплювали направляючі для гіпсокартнної стелі там, де несучі стіни? Робили пропуск у два метри чи є якась ще хитрість?
За залізобетонну стелю теж не можна нічого чіпляти, як я зрозумів. До чого ви прикріплювали комунікації (електрика і кондиціонер) на стелі?
06 окт 2019 11:43
Несколько отверстий под дюбеля не повлияют на несущую способность колонн. Как раз верхние полки кухни или бойлер лучше повесить на такую стену. А вот штробы в несущей стене лучше не делать, тем более горизонтальные (такие как трасса кондиционеров).
06 окт 2019 12:10
як правильно зауважили, не бачу жодних проблем від кількох дірок під дюбеля. якщо бетонна стіна (стеля) не здатна цього витримати, то я мабуть сильно помилився купуючи житло в Місті Квітів.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .684686. . .794
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее