Подать объявление

ЖК "Квартал Крюковщина", Крюковщина, ул. Балукова - "Novbud"

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 52.
19/37%
10/19%
9/17%
3/6%
11/21%
1. . .4547. . .51
12 июнь 2019 08:30
Чего и стоило ожидать - пошли обвинения. Я не строитель и про качество ничего не могу сказать. У Вас есть строительное образование?
Я у друзей снимаю квартиру за 5000 грн. в голосеевском районе, но это же не значит, что сейчас в этом районе квартиры по 5к. грн.
Эти статьи не составит трудности найти в интернете.
12 июнь 2019 08:54
Вы никакой не инвестор этого застройщика, как собственно и я. Но пишете эти вбросы. Зачем? Думаю, инвесторы и без нас разберутся, что строится и какими темпами.
12 июнь 2019 12:20
Откуда знаете, что не инвестор?
А почему Ваши сообщения в основном в ветках НовБуда?
12 июнь 2019 13:56
Да,ціни на початку стартували з 9500 потім по 10000 і вище,але по факту такі ціни давали при 100% оплаті,особисто я брав по 12100 в грудні 2017 року,двокімнатна обійшлась в 27тис у.є
12 июнь 2019 14:32
Цитата "Pokupatelkiev":
А почему Ваши сообщения в основном в ветках НовБуда?


Почему в основном НовБуда? Не в основном. Мне интересны недорогие новостройки в окрестностях моего проживания на перспективу с целью приобретения под сдачу в аренду. Кроме того, по мере обживания нового жилмассива, растёт цена таких квартир.
21 июнь 2019 15:02
Группа людей которая уже занимается сбором материалов для телевидения. :protest: :protest: :protest: Вы хотите, чтобы стройка после этого остановилась, тк продажи упадут.
Почему не делаются внутренние работы, чтобы успеть сдать хотя бы до конца 2019-го? штукатурка,сантехника,електрика????
24 июнь 2019 15:08
Подскажите, на когда запланирована следующая встреча инвесторов?
26 июнь 2019 15:16
Встреча 6.07 в 10:00 возле ОП
06 июль 2019 10:57
Хтось може підтвердити чи спростувати, що цей комплекс забудовник взагалі не планує здавати. Це чутки але дивлячись на цю ілюзію будівництва - то на це схоже. Офіційна дата здачі цього комплексу - грудень 2017 року. Зараз вже друга половина 2019го, а будинки всередині абсолютно пусті.
06 июль 2019 12:56
Доброго дня.
Хто мав змогу бути на зборах, підкажіть, будь ласка, яку інформацію отримали.
дякую
07 июль 2019 18:13
Не знаю як буде,але був у відділі продажу піонерського кварталу,тамтешній менеджер сказав,що у КК проблеми з фінансуванням,але добудують точно,те ж саме говорить і наш менеджер з КК,а от щодотнових жулян...,шкода людей!
07 июль 2019 19:36
Насколько знаю сроки перенесли на 4 кв 2019. Но судя по темпам не успеют все доделать. Да и к качеству стройки много вопросов.
08 июль 2019 17:07
Цитата "Pokupatelkiev":
Насколько знаю сроки перенесли на 4 кв 2019. Но судя по темпам не успеют все доделать. Да и к качеству стройки много вопросов.


Якщо не встигнуть - потраплять у гілку форуму про довгобуди. Є тут такий розділ про об'єкти, будівництво котрих через професійну безпорадність забудовника або свідоме дурилюдство затягнулося на понад два роки від початково оголошених термінів.
11 июль 2019 08:52
Цитата "тімотей":
Не знаю як буде,але був у відділі продажу піонерського кварталу,тамтешній менеджер сказав,що у КК проблеми з фінансуванням,але добудують точно,те ж саме говорить і наш менеджер з КК,а от щодотнових жулян...,шкода людей!

Все так погано? У мене знайомі інвестували нещодавно. Що Ваш менеджер по Новим Жулянам каже? Буду вдячний за відповідь.
11 июль 2019 17:11
Цитата "LoveParadise":

Все так погано? У мене знайомі інвестували нещодавно. Що Ваш менеджер по Новим Жулянам каже? Буду вдячний за відповідь.


А динаміка будівництва за останній рік ні про що не говорить? Знову ж таки з власного досвіду по 12-й лінії можу сказати, що шансів дочекатися прискорення темпів не багато. Ми купували у травні 2017-го на етапі стін цокольного поверху, і менеджер нас запевнив, що цоколю дали вистоятися, і ось як візьмуться гнати стіни в гору, то доженуть усі графіки. По-факту перші цеглини першого поверху почали викладатися через понад три місяці, і то спочатку лише на двох будинках із шести. Зміна підрядника, зміни директорів, затримка із плитами перекриття і "безвіз тому нема кому будувати усі роз'їхались" тощо - причина і виправдання завжди знайдеться. Стверджувати однозначно що якийсь із об'єктів забудовник не добудує, я не можу. Але бути впевненим, що усе буде збудоване, я тепер ще більше не можу. І оце друге відчуття у мене щоразу зростає, коли я бачу, що замість реального будівництва усе виглядає як затягування часу. Коли я по переуступці минулої осені продавав майнові права, я реально думав, що на 12-й лінії влітку займатимуться прибудинковою територією і дороблятимуть фасади, штукатуритимуть внутрішні стіни та робитимуть стяжку. Це при тому, що забудовник на той час бив себе п'яткою в груди, запевняючи інвесторів, що до березня-квітня будинки будуть готові. Я не вкурсі, які обіцянки лунають зараз, але починаю підозрювати, що у забудовника якісь серйозні проблеми, які він не може, і не факт що хоче, вирішувати. Тому й тягне час. Якось так співпало, що в такий анабіоз забудовник зкотився у 2017-му після ряду змін в ДБН та порядку введення в експлуатацію завершених об'єктів будівництва. Інших логічних пояснень такої самовбивчої поведінки забудовника я не можу придумати.
Щодо бетонних пеньків в Нових Жулянах - окрім слів і обіцянок, які у забудовника завжди виявлялися порожніми, ніщо інше не вказує на ймовірність побачити на їх місці заселені будинки.
12 июль 2019 20:31
После собрания пошло дело шевелятся таки процесс пошёл. На вчера были замечены следы свежие крупной техники строительной и это таки радует!
13 июль 2019 09:19
Цитата "Yes222":
После собрания пошло дело шевелятся таки процесс пошёл. На вчера были замечены следы свежие крупной техники строительной и это таки радует!


От що точно вміє НОВБУД, так це маніпулюіати емоціями інвесторів. Ніколи б раніше не подумав, що можна радіти слідам (!) крупної будівельної техніки через понад півтора роки після обіцяних термінів здачі будинків. Тепер я все розумію - сам таким був, радіючи кожній новій цеглинці будинку після того, як вже давним-давно мав жити в ньому.
14 июль 2019 06:35
У мене син інвестор ЖК "Квартал Крюковщина". Він ще рік тому казав мені, що треба перепродавати свої майнові права, а я дурень відмовляв його: почекай ще трохи, воно ж все таки по-троху будується. А тепер я нажаль бачу, що без додаткових грошових надходжень з боку інвесторів це будівництво не закінчиться.
15 июль 2019 11:36
Всем, привет!
Были на встрече инвесторов и, что удалось для себя отметить из услышанного:
Газ сделают до 15.08 (завезли трубу)
Электрику внутриквартальную до конца июля
Черновое благоустройство до 30.08
Входные группы в черновом варианте - 30.09
Лифты установка все 7- домах до 31.09
Это,если верить опять же застройщику.Но по стройке есть оживление и это факт.Посмотрим, на долго ли.
22 июль 2019 13:28
Собрание возле ОП 27.07 в 10ч
КК1
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4547. . .51
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx