Подать объявление

ЖК "Квартал Крюковщина", Крюковщина, ул. Балукова - "Novbud"

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 52.
19/37%
10/19%
9/17%
3/6%
11/21%
1. . .3840. . .51
20 ноя 2018 07:25
Так чому внутр. роботи ще не почали з літа? 6-8ти поверхові почали утеплювати ще на початку літа і ще досі утеплюють, за цей час як ви думаєте можна було б зробити і внутр роботи, і розводку, і двері, і ліфт, і котли?
20 ноя 2018 07:28
Цитата "тімотей":
А при чому фасадчики до тих будівельників, що роблять внутрянку,це зовсім різні види робіт,чи ви думаєте, що фасадчики будуть стяжку лити,тим більше ставити котли і вести проводку.Я думаю всі роботи ведуться паралельно!


в том то и дело, что Вы думаете так. А на самом деле внутри ничегошеньки еще не делалось! вообще

и мне так смешно, когда ссылаются на суды! суд длился пару месяцев, а стройка стоит годами. Правильно выше написали, если бы сдали в срок, то и до судов бы не дошло. Погода была шикарная всю весну/лето/осень. Не двигалось никак. Теперь в пургу и мороз зашевелились. Но правильно - пусть хоть так..
20 ноя 2018 14:52
Цитата "Fitopawer":
Так чому внутр. роботи ще не почали з літа? 6-8ти поверхові почали утеплювати ще на початку літа і ще досі утеплюють, за цей час як ви думаєте можна було б зробити і внутр роботи, і розводку, і двері, і ліфт, і котли?


Арешт на землю наклали не в середині 2018, а в кінці літа. якраз коли робили фасади, тому тут затягнули. але ж не тільки ж фасади роблять, скажете ще) По фотозвітам і на даху роботи. І всередині роблять перегородки. Логічно що коли похолоднішає мають робити ліфти та інженірію. Двіжуха пішла
21 ноя 2018 05:44
"Двіжуха пішла" це ви могли побачити на акварелях 2 коли 15ть фасадчиків на одному будинку були і утеплили його з нуля за декілька тижнів, або на піонерскому який утеплювати почали разом з 6ти поверховим ЖККК і там вже в оренду здають. А яка тут двіжуха?
21 ноя 2018 05:48
І швидкість і до арешту була млява і під час його, різниці не було. Коли настав арешт- швидкість знижувати було вже нікуди.
21 ноя 2018 07:55
Чому не обрали акварелі 2?
21 ноя 2018 07:58
Цитата "тімотей":
Чому не обрали акварелі 2?

Повірив менеджерам ЖК Кварталу Крюківщина, що сдача буде в грудні 2017
21 ноя 2018 08:31
Цитата "Serega32 ":


Арешт на землю наклали не в середині 2018, а в кінці літа. якраз коли робили фасади, тому тут затягнули. але ж не тільки ж фасади роблять, скажете ще) По фотозвітам і на даху роботи. І всередині роблять перегородки. Логічно що коли похолоднішає мають робити ліфти та інженірію. Двіжуха пішла


а чому фасади "якраз робили" всередині літа, коли вони вже до того часу давно повинні були бути зроблені? Поділіться фотозвітами свіжими. Де Ви їх берете? Інвесторам сервісний відділ вже давно не надає ніяких звітів. А на сайті дублюють часто одні й ті ж самі роботи, що були зроблені кілька місяців тому, а вони їх у нові й нові звіти пишуть, аби щось писати. По тому, що я знаю, окрім фасадів зараз нічого не робиться! Але й на тому спасибі! (дожилися). Представники забудовника цього не приховують, коли їх напряму питаєш. Зливу води з дахів так і немає, вікна так і не доставлені. А про внутрішні роботи і інженерію я взагалі мовчу. До цього вони ще й не приступали.
21 ноя 2018 08:49
Цитата "Fitopawer":

Повірив менеджерам ЖК Кварталу Крюківщина, що сдача буде в грудні 2017

Аналогично, знал бы что так затянут стройку, то купил бы в акварелях 2.
Просрочка больше года и даже не понятно как и будут ли вообще компенсировать потери? Я мог квартиру уже год в арнеду сдавать :(
22 ноя 2018 12:54
Цитата "Крюковщина City":


Стопачки! Смотрю план комплекса на сайте, походу это не там где я думал. Очень похоже, что это рядом с ЖК Сакура в сторону Евромиста. Если это так, то воообще козырное место! Вокруг будет городской массив из различных новостроек с развитой инфраструктурой, через дорогу крупный ТЦ с Новусом.


Козырное место?...
Такое же, как и Агам, Черри таун и Бавария... Нравится, чтобы по соседству мёртвые дома стояли?
22 ноя 2018 15:17
Ну да, настоящие соседи все дружелюбные и молчаливые и ждут уже год просрочки, и еще 2 года готовы молча ждать. А все недовольные задержками и затишьем на стройке в теплое время года - это непременно соседи из других ЖК, которым видимо делать нечего как отслеживать из-за забора хоть какие-то изменения.. сейчас они (изменения) кстати заметны каждый день, чему мы, соседи из други ЖК несказанно рады!)))
22 ноя 2018 15:23
А по факту на сегодня работает очень много фасадчиков на четырех домах (другие работы правда никакие практически не ведутся, кровля возможно, но от застройщика точной информации не поступало). Так что радуемся сдвигам и надеемся, что все делают по технологии в холодное время года!
22 ноя 2018 16:04
Всі незадоволені,мабуть просто не знають,як запускався проект акварелі 2, із судами,протестами,перекритими дорогами,як довго із затримкою в 2 роки будували перші 11-ти поверхівки в піонерському.Просто люди такі,і все в них добре і з фінансами і в родині,але звичка бути не щасливими,скиглити,щоб не зурочити, не дає жити,і стакан постійно напівпустий.Швидко не завжди якісно,процес пішов і це радує.
22 ноя 2018 16:12
Цитата "тімотей":
Всі незадоволені,мабуть просто не знають,як запускався проект акварелі 2, із судами,протестами,перекритими дорогами,як довго із затримкою в 2 роки будували перші 11-ти поверхівки в піонерському.Просто люди такі,і все в них добре і з фінансами і в родині,але звичка бути не щасливими,скиглити,щоб не зурочити, не дає жити,і стакан постійно напівпустий.Швидко не завжди якісно,процес пішов і це радує.
Зрівняли з піонерським який 25ть будинків за 5ть років збудував, а тут вже третій рік,а ці 7м тільки утеплюють і ще невідомо скільки ще лишилось
22 ноя 2018 16:13
Люди выбрали Новбуд и смотрели, как они запускали свои проэкты, поэтому и чувствуют себя обманутыми, потому что на них все ступорнулось, а раньше строили и сдавали в срок ( до полугода задержки терпимы). А с Пионерским 2 года - это Вы загнули..
22 ноя 2018 17:16
З піонерським я не загнув,томущо спочатку думав брати квартиру там,але обрав євромісто,і тоді коли вже жив в готовому будинку два роки,піонерські тільки добудовували,хоча здача повинна була бути в один час з євромістом,і я не один такий,тому знаю що пишу.
05 дек 2018 20:13
ребята, кто живет в пионерском, акварели 2 или евромисто, как сейчас добираться до окружной и по окружной до трублаини? проблемно, с пробками или норм? дороги там в крюковщине вовремя чистят?
09 дек 2018 09:58
Цитата "krukov":
ребята, кто живет в пионерском, акварели 2 или евромисто, как сейчас добираться до окружной и по окружной до трублаини? проблемно, с пробками или норм? дороги там в крюковщине вовремя чистят?

Дороги чистят более-менее. На счёт пробок посмотрите в 7-30 - 8-30 Гугл навигатор, это Вам будет самый объективный ответ. Если мы едем в это время на Теремки, то по навигатору исключительно через Гатне, если через окружную, то +15 минут приблизительно. До Окружной в час пик тянучки, особенно после перекрёстка Вишневое-Крюковщина, после Форы.
11 дек 2018 09:28
Цитата "krukov":
ребята, кто живет в пионерском, акварели 2 или евромисто, как сейчас добираться до окружной и по окружной до трублаини? проблемно, с пробками или норм? дороги там в крюковщине вовремя чистят?


Ну такое - по разному. Я еду в сторону Киев-Вол и сев площади - если ехать до 7 утра +-10 мин - то норм трафик - после резкое увеличение и тянучка на Жул. развязке и Киев-Вол. А кольцевая и сама по себе бывает загружена (дтп, рем. и просто так). Есть вариант заежать в Вишневое/Крюковщину на 723 маршрутке (через Гатное - там трафик меньше) или 427 (довезет до Евромиста). По поводу чистки снега - прочищают - не намного хуже чем в ближней части Киева.
13 дек 2018 12:15
Вирішив написати як я хотів купити квартиру в ЖК Крюківщина.
Одного суботнього дня, приїхав я в квартал Крюковщина, поцікавитись придбанням квартири , мене зустрів менеджер. Обіцяв що з нашої останньої зустрічі все змінилось і у них уже є всі необхідні документи для будівництва жк по вул.відродження 29.я вніс мін. суму та зробив попередне бронювання квартири. Через днів 10 ми готові були підписати договір купівлі майнових прав, я попросив надати всі необхідні дозволи на будівництво, щоб передати своєму юристу. Однак на моє прохання надати декларацію чи дозвіл про початок будівництва так і не надати. я звичайно відмовився від цієї ідеї купівлі квартири без доків , а Кошти за попередне бронювання вони так і не повернули.. мотивуючи тим що ці кошти були витрачені на підготовку договору купівлі продажу майнових прав. На кожному кроці брехня, починаючи із курсів валют закінчуючи обманом про законне будівництво без необхідних на те дозволів.. більш чим впевненний що за рік він не буде зданий.. ставим ставки
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3840. . .51
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее