ЖК "Krona Park" (Крона парк), Бровары, ул. Вячеслава Черновола - "Альянс Новобуд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
2
6%

Mork, Vd.cn
Плохо
2
6%

panfielder, VERYVEL
Нормально
4
12%

norus2, Tokosh, МимоЕХАЛ, Правдоруб
Хорошо
5
15%

Funcat, Mefodiy, mildness, mymovilnyi, vbb
Отлично
20
61%

avk71, bigfortuna, bugi, D_E_N_I_Sdz, Dmitriy Tes, gitelzk, Holodnuy, Liliia74, Marikro, Milenka , MRG, Naba, Odri, Pravdolub, pure, Tim4uk, yalynka, Zbrovskiy, Zk4, Увася

Всего голосов : 33
користувач форуму
Ответов: 151
Вид с последнего фото станет историческим )) Через пару лет пустырек будет застроен :yes:
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Ялинка писал(а):
ну то тоді треба писати звернення до міської влади, щоб частіше прибирали. або самим періодично на суботники збиратися. мені така ситуація теж не подобається. бо все ж хочеться жити біля гарного парку. щось мені підказує, що коли крона почне заселятися, то і ситуація із парком буде змінюватися, бо люди будуть зацікавлені в тому, щоб парк поруч був чистим.

Субботники - это такие мероприятия, когда те, кто никогда не мусорит убирают за теми, кто никогда за собой не убирает? :shuffle:
користувач форуму
Clogist писал(а):Субботники - это такие мероприятия, когда те, кто никогда не мусорит убирают за теми, кто никогда за собой не убирает? :shuffle:
100 % только узаконеное принуждение принуждение носить при себе удостоверение личности, патрули и большие штрафы могут дисциплинировать таких людей.
новий користувач
Ответов: 19
MissN писал(а):Вид с последнего фото станет историческим )) Через пару лет пустырек будет застроен :yes:

можливо й забудують, хто зна... головне, щоб це місце не перетворили на стихійне звалище відходів. у нас народ такий, що любить такі речі іноді робити..
новий користувач
Clogist писал(а):Субботники - это такие мероприятия, когда те, кто никогда не мусорит убирают за теми, кто никогда за собой не убирает? :shuffle:

а як інакше)) іноді буває так, що підтягуються і ті, хто не завжди за собою прибирають)
новий користувач
MissN писал(а): 100 % только узаконеное принуждение принуждение носить при себе удостоверение личности, патрули и большие штрафы могут дисциплинировать таких людей.

патрулі і штрафи - це прямо в яблучко. аж обійняти вас хочеться за це)) а от щодо носити паспорт - тут я не дуже згодна. є такі роззяви, що губитимуть його ледь не щотижня.
користувач форуму
Ялинка писал(а):патрулі і штрафи - це прямо в яблучко. аж обійняти вас хочеться за це)) а от щодо носити паспорт - тут я не дуже згодна. є такі роззяви, що губитимуть його ледь не щотижня.
Без удостоверения личности довольно проблематично составить протокол/выписать штраф... А арестовывать за брошенный стаканчик от кофе на 3-е суток до выяснения личности - эх, сколько помещений надо ))) Очень хочется правового общества, но нам еще ждать и ждать...
користувач форуму
Кто не равнодушен к Легким планеты, приобщайтесь к голосованию за ЗА кусочек природы https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=47
користувач форуму
Ответов: 545
Вашу стройку уже Гуглмобиль заснял, теперь прям на картах можно любоваться😀
користувач форуму
Ответов: 76
Ход строительства 09.08.18
20180809_121459.jpg
20180809_120019.jpg
20180809_120125.jpg
20180809_120230.jpg
20180809_121138.jpg
20180809_121618.jpg
20180809_122145.jpg
новий користувач
MissN писал(а): Без удостоверения личности довольно проблематично составить протокол/выписать штраф... А арестовывать за брошенный стаканчик от кофе на 3-е суток до выяснения личности - эх, сколько помещений надо ))) Очень хочется правового общества, но нам еще ждать и ждать...

ну якщо так, то ви дійсно праві - тут носити із собою документ дійсно виправдано. але тоді сам документ має бути зручним. наприклад, картка пластикова (їх вже ніби і роблять, але вона ж і досі трохи недо документ...) бо я колись носила із собою паспорт постійно - якось він у мене так пом"явся у сумці, то я його і виклала назад... про правову державу - всіма руками за))))
новий користувач
MissN писал(а):Кто не равнодушен к Легким планеты, приобщайтесь к голосованию за ЗА кусочек природы https://petition.brovary-rada.gov.ua/petition/?pid=47

зайшла на посилання, а там уже є достатня кількість голосів)) таки багато небайдужих людей у броварах))
новий користувач
Pomaz писал(а):Вашу стройку уже Гуглмобиль заснял, теперь прям на картах можно любоваться😀

о, круто)) не знала, що таке є)) так ніби поруч із будівництвом щойно походила)) дякую вам за наводку)
Пред.

Вернуться в "Альянс Новобуд"

dsf