Подать объявление

ЖК "Кристер Град", ул. Маршала Гречко, пр. Правды - "ДБК-4"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 256.
13/5%
8/3%
67/26%
118/46%
50/20%
1. . .261263. . .372
26 авг 2016 09:14
Цитата "Nadezda S":
А-ха-ха))))))) :P :) 6-) І від споглядання тих шпалер, і тих темних дверей хочеться кричати: "АААА-А-А-А-ААААА---А-А-А-А--А-А-А-А-А-А-А-А-А-ААААА........" і тікати пода-а-а-а-а-альше :protest: :wow: :pray: :ne figa sebe: :ne figa sebe: 8-()

Та ладна... Шпалери переклєються за вихідні...
Зате ж своя "хатинка", не арендована :yes:
26 авг 2016 09:23
Дякую усім, хто відгукнувся на моє, як ви зазначили, "ностальжі" :) :yes: :hi: :hi: :hi: Хоч сама тут і не дуже була активною в обговоренні тих чи ін. питань, але встигла вас полюбити по ваших дописах, оскільки завжди була з вами))) ;) ;) ;) :winky: Тому коли ви замовчали усі зразу, то справді заскучала)))))) :yes: :yes: :yes: :notsure:
До речі, відгукнулися усі ті, чиї повідомлення читала з цікавістю і приємністю))) :yes: :super: Рада Вас тут знову "бачити")))))))) Як і ви, чекаю того дня коли заселимось, і буду рада знайомству із такими сусідами)))) :) :yes:
26 авг 2016 09:27
Цитата "DiHLoS":

Та ладна... Шпалери переклєються за вихідні...
Зате ж своя "хатинка", не арендована :yes:

Абсолютно з вами згідна! Переклеїмо за вихідні!!! :yes: А двері??? Як ви думаєте? - їх можна перекрасити на світлі кольори? Чи це не той матеріальчик? :notsure:
26 авг 2016 09:41
Цитата "Nadezda S":

Абсолютно з вами згідна! Переклеїмо за вихідні!!! :yes: А двері??? Як ви думаєте? - їх можна перекрасити на світлі кольори? Чи це не той матеріальчик? :notsure:

Ну з дверима трохискладніше буде... Але ж немає нічого неможливого :winky:
26 авг 2016 09:43
Цитата "Nadezda S":
А-ха-ха))))))) :P :) 6-) І від споглядання тих шпалер, і тих темних дверей хочеться кричати: "АААА-А-А-А-ААААА---А-А-А-А--А-А-А-А-А-А-А-А-А-ААААА........" і тікати пода-а-а-а-а-альше :protest: :wow: :pray: :ne figa sebe: :ne figa sebe: 8-()


А мне двери кажутся хорошими, лучше чем тот цвет о котором упоминает DiHLoS :)
26 авг 2016 09:44
Цитата "Nadezda S":

Абсолютно з вами згідна! Переклеїмо за вихідні!!! :yes: А двері??? Як ви думаєте? - їх можна перекрасити на світлі кольори? Чи це не той матеріальчик? :notsure:



Вариант может не очень, но можно двери пленкой обклеить :P
26 авг 2016 09:51
Цитата "veter.selena":


А мне двери кажутся хорошими, лучше чем тот цвет о котором упоминает DiHLoS :)

Якщо плануєте темні фрагменти в дизайні, чи меблях, то даже ГУД! :yes: Я чогось налаштувалась на світлі тони.... тому прийдеться або щось міняти в самих дверях, або придумувати якісь зв'язуючі елементи при дизайні меблів... Будемо все дивитись "по факту" на місці)))) :yes:
26 авг 2016 10:05
Цитата "veter.selena":



Вариант может не очень, но можно двери пленкой обклеить :P

:girl: Щось придумаємо)))) На рахунок плівки Ви або жартуєте, або я не бачила якихось нових технологій і чогось не знаю :notsure: Бо якщо це такі плівки, які були років 6 тому назад, то вони не зовсім добре тримаються по швах)))) А може я просто бачила неякісні, чи не вправно наклеїні :notsure: :notsure: Судячи по фото, можна припустити, що матеріал, з яких вері зроблені, рельєфної текстури.... тому наклеїти плівку на них, мабуть буде неможливо. А от якшо матеріал стійкий до ацетону чи масляних розчинників, то можна , мабуть, буде перефарбувати у потрібний колір, можливо, перед тим треба буде нанести грунтовку... Візьмемо консультацію та порадимось зі спецами тієї справи))) :yes:
26 авг 2016 10:16
Цитата "Nadezda S":

:girl: Щось придумаємо)))) На рахунок плівки Ви або жартуєте, або я не бачила якихось нових технологій і чогось не знаю :notsure: Бо якщо це такі плівки, які були років 6 тому назад, то вони не зовсім добре тримаються по швах)))) А може я просто бачила неякісні, чи не вправно наклеїні :notsure: :notsure: Судячи по фото, можна припустити, що матеріал, з яких вері зроблені, рельєфної текстури.... тому наклеїти плівку на них, мабуть буде неможливо. А от якшо матеріал стійкий до ацетону чи масляних розчинників, то можна , мабуть, буде перефарбувати у потрібний колір, можливо, перед тим треба буде нанести грунтовку... Візьмемо консультацію та порадимось зі спецами тієї справи))) :yes:


Мне вот со стороны комнаты дверь походит темная, а вот эта же дверь но со стороны коридора должна быть белой :))
Буду скорее всего клеить самоклеющуюся (еле написала :) ) пленку. У меня сейчас такой пленкой обклеян комод. Подруга подвох не заметила, спросила что за новый комод. Клеить конечно геморойно было. Но резултатом довольна. Дешево и сердито. :drink:
26 авг 2016 10:30
Цитата "DiHLoS":

Нудьгуєте?

Ви всі бачили новий сайт ДБК4 і схему-генплан "Крістер Граду" на ньому?

Ось порівняння того що по плану і того що по факту:
[attachment=1]000.png[/attachment]

Це напроти першого будинку. Неозброєним оком видно, що заявлена відстань не відповідає дійсності

Або ось ще:
[attachment=0]image.png[/attachment]

Чорне на останній фотці - то гідроізоляція, щоб незаконні гаражі, що на нашій території не топило Співчування - наше все...

То хто ж ці "незаконні" гаражі будує? І куди дивиться ДБК? Чи це самі вони (ДБК) і будують?
26 авг 2016 10:45
Цитата "DiHLoS":
Ось хронологія "самозахвату":
[attachment=2]Гаражи_2008.jpg[/attachment]
[attachment=1]Гаражи_2010.jpg[/attachment]
[attachment=0]Гаражи_2014_2.jpg[/attachment]
:faceoff:

Це або ДБК гарну картинку намалював у плані, який виставив на сайт, щоб вигляд був презентабельний, або сам ті ж гаражики і будує... а може і земельку відпустив для того ж "Барвінка"..... Хто ж його знає? Поділіться, якщо є інфа......... Щось воно не чисто.......... Не може така юридично "підкована" та досвідчена комнанія ОТАК дати себе в образу... і так "підмочити" свою репутацію.....
26 авг 2016 11:14

по-моему проще дверь заменить, чем их переклеивать/перекрашивать
ДБК ставит картонные двери по 300 грн/штука) Коробки у них тоже зачастую из прессованного картона, итого замена обойдется не так уж и дорого (если говорить о дверях такого-же уровня)
//www.nl.ua/ru/dveri/vnutrennie_dveri/dv ernye_polotna

А вообще сочетание белого и темного, как по мне прикольное. Есть вполне симпатичные варианты - светлый пол, черный (венге) плинтус и двери

26 авг 2016 11:54
Цитата "Nadezda S":

Це або ДБК гарну картинку намалював у плані, який виставив на сайт, щоб вигляд був презентабельний, або сам ті ж гаражики і будує... а може і земельку відпустив для того ж "Барвінка"..... Хто ж його знає? Поділіться, якщо є інфа......... Щось воно не чисто.......... Не може така юридично "підкована" та досвідчена комнанія ОТАК дати себе в образу... і так "підмочити" свою репутацію.....

Згідно даних з кадастру

ділянка, на якій будується "Крістер Град" належит ДП"Пуща-Водиця", вони власники цієї ділянки і замовники будівництва.

ДБК-4 - генпідрядник і отримав всю цю ділянку під будівництво.
Генплан той, можливо, робили років п'ять тому... А може нанесли будинки вже на існуючий план тієї території без перевірки в натурі... Хз...

А коли прийшли з технікою будувати - то тут таке :wow:

А якщо б гаражі встигли більшу ділянку захопити? Були б у нас будинки без перших і шостих секцій? Чи "подвинулись" би у бік "Варшавського" ? :faceoff:
26 авг 2016 12:01
Цитата "afonya.ua":
... Есть вполне симпатичные варианты - светлый пол, черный (венге) плинтус и двери

Ага... Так все по "феншую" :yes:
А ми раніше, пам'ятаю, колір плинтуса під колір лінолеума підбирали... А треба було ж під колір дверей!
26 авг 2016 15:54
Цитата "DiHLoS":

Згідно даних з кадастру
[attachment=2]Кадастр-инфо_1.png[/attachment][attachment=1]Кадастр-инфо_2.png[/attachment][attachment=0]Кадастр-инфо_3.png[/attachment]
ділянка, на якій будується "Крістер Град" належит ДП"Пуща-Водиця", вони власники цієї ділянки і замовники будівництва.

ДБК-4 - генпідрядник і отримав всю цю ділянку під будівництво.
Генплан той, можливо, робили років п'ять тому... А може нанесли будинки вже на існуючий план тієї території без перевірки в натурі... Хз...

А коли прийшли з технікою будувати - то тут таке :wow:

А якщо б гаражі встигли більшу ділянку захопити? Були б у нас будинки без перших і шостих секцій? Чи "подвинулись" би у бік "Варшавського" ? :faceoff:

Я ознайомлювалась із тим договором між Пущею та ДБК про передачу землі , коли заключала договір у відділі продаж... але тоді мене більше цікавили питання приналежності земельної ділянки, а не її межі...... Думаю, що якби ДБК не був причетний до цих гаражів, то питання уже давно були б вирішені. Якщо ж ні, то треба взнати ХТО захопив землю під гаражі, якщо це саме та земля, яка передана Пущею під будівництво Крістера.
26 авг 2016 18:44
ДБК ставит картонные двери по 300 грн/штука) Коробки у них тоже зачастую из прессованного картона, итого замена обойдется не так уж и дорого (если говорить о дверях такого-же уровня)




Да 300грн.дверь + коробка 360 (обычно коробка дороже 6-) ) Норм двери от 2000 8-)
26 авг 2016 19:07
Цитата "Nall":
ДБК ставит картонные двери по 300 грн/штука) Коробки у них тоже зачастую из прессованного картона, итого замена обойдется не так уж и дорого (если говорить о дверях такого-же уровня)




Да 300грн.дверь + коробка 360 (обычно коробка дороже 6-) ) Норм двери от 2000 8-)


ну Вы хотите как мед, так и ложкой))
26 авг 2016 19:19
Цитата "Nall":
ДБК ставит картонные двери по 300 грн/штука) Коробки у них тоже зачастую из прессованного картона, итого замена обойдется не так уж и дорого (если говорить о дверях такого-же уровня)




Да 300грн.дверь + коробка 360 (обычно коробка дороже 6-) ) Норм двери от 2000 8-)

добавьте еще установку минимум 400грн.
27 авг 2016 05:06
Вчера был на Науки 2й дом до сих пор стоит пустой ! Так что наше заселение до НГ под большим вопросом 8-)
27 авг 2016 06:09
Цитата "Nall":
Вчера был на Науки 2й дом до сих пор стоит пустой ! Так что наше заселение до НГ под большим вопросом 8-)


Не правда с 23го. августа выдают ключи некоторые уже вселились и делают ремонты санузлов и балконы.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .261263. . .372
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее