Подать объявление

ЖК "Goloseev Hills" (Голосеев Хилс), ул. Козацкая, 55

ЗастройщикСК ЖК Казацкий Гай 2, KyivBudDevelopment
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 39 850 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 11.
1/9%
2/18%
3/27%
2/18%
3/27%
1. . .356
03 ноя 2017 11:02
Ну, я інвестор. Єдина проблема - темпи будівництва не виправдовують очікувань. Втім забудовник стандартно обіцяє ввести в експлуатацію вже цього року.
03 ноя 2017 11:05
Цитата "afryca":
Ну, я інвестор. Єдина проблема - темпи будівництва не виправдовують очікувань. Втім забудовник стандартно обіцяє ввести в експлуатацію вже цього року.

Дякую. Дай богже здадуть і все буде добре.
03 ноя 2017 11:40
За два місяці , цe нe рeально для здачі цього об*eкта,дивлячись на тe , що біля 8 місяців будувалось лишe 4 повeрхи. Виходячи з постeрeжeння за тeмпами будівництва -цe будe чeрвeнь -липeнь наступного року .p.s. нe віртe в диво .. його нe будe, тим більшe робота на об*eкті нe ""кипить"". рeально дивіться на факти ..для порівняння (жк ясногірський ) будують з початку 2015.так що давайтe запасатися тeрпінням😐
14 ноя 2017 14:34
Доброго дня всім. Теж зацікавився цим будинком. Був на об'єкті.
Прораб "шепнув" на вухо, що в цьому будинку вже купили квартири якийсь юрист (і ще й на першому поверсі приміщення під офіс...), людина з Верховної Ради, і якийсь (екс-)суддя... - типу дуже крутий будинок і нема чого переживати за документи - все иврішиться...

Але мене все ж дуже турбує невідповідність об'єкта цільовому призначенню землі.
Прораб розповідав, що вони збираються подавати заяву на реконструкцію верхнього поверху в жилі приміщення (хоча насправді зразу будуть будувати як їм хочеться тобто рендер апріорі не відповідає дійсності і невідомо яким буде дах і загальний вигляд). Але почитавши цей форум - я побачив що будують по документах - простими словами "таунхаус" типу на дві квартири і тому мені здається, що заяву доведеться подавати не лише на реконструкцію поверху, а взагалі на розбиття цих блоків-квартир на багато рівнів = 5 поверхів і поділ їх на квартири... інакше я не знаю як цей "таунхаус" на землі призначеній для приватної (а не багатоповерхової) жилої забудови - мають легалізувати по документах.
Якщо хтось має з цього приводу якісь коментарі будь ласка поділіться.

ЩЕ одне питання про те - як в результаті виглядатиме право власності на квартиру - всім "таунхаусом" володіє кооператив і кожен має якусь частку? (оскільки як мені видається квартир тут офіційно існувати не може) - як тоді можливо таку квартиру продати в майбутньому далі якщо доведеться - збирати підписи учасників кооперативу на згоду передачі своєї абстрактної часки власності?

П.С. кожен день їжджу попри об'єкт - роботи майже не видно - ходять там пару будівельків інколи і все, але обіцяють перекривати панелями четвертий поверх цього тижня - цікаво що далі з 5тим(який навіть якби будинок був законним - має бути нежилим приміщенням) плану якого досі нема - а продають його дорожче від інших ))
14 ноя 2017 16:30
через пару годин буду на об'єкті - кажуть перекрили 4й і поклали частину 5го. напишу апдейт.
а і ще гооворив півгодини по телефону з їхнім (Максимом здається) - сказали ніби юрист - так от він розповідав що вони таки будують його як таунхауз в якого кількість Кімнат не обмежена законом, а лише висота ( яку тим паче обмежено в зоні аерокоридору до Жулян і яку дотримали)... але потім будуть подаватися на реконструкцію мансардного (5го поверху який в кількості 1 дозволений в будівлях такого типу) на жилі приміщення і будуть "розробляти" об'єкт на квартири в рамках цієї ж реконструкці (що мені не повністю зрозуміло)... Також цей чоловік розповідав мені що договір на власність = пайової участі в кооперативі можна просто написати "в письмовій формі з мокрою печаткої" (печаткою від замовника=власника землі = кооперативу як я зрозумів) і що нотаріально завіряти його "можна якщо ви хочете потім платити податки за покупку" і ще коли я питав чи буде ж зацікавлена фірма-замовник будівництва завершувати здачу в експлуатацію і оцю незрозумілу реконструкцію таунхауза (який напевно по статусу ним і залишиться) після того як наберуться всі інвестори на всі квартири - на що мені відповіли що в них "є впливові люди які їх кришують"... я навіть не знаю що й думати - може якщо тут раптом на форумі є той юрист який купив собі квартиру і офіс чи "людина з верховної ради" або хтось про них знає хоч щось - давайте їх знайдем або перевірим більше інформації по можливості
15 ноя 2017 22:59
по поводу этажности- сколько этажей написано в дозволе - и что написано про цокольный и мансардный они включены в эту этажность?.

по поводу таунхауз - или многоквартирный. Тоже вопрос, основная проблема деления домов - допустим между родственниками такое происходит, состоит в том что не возможно организровать ванну туалет и кухню для каждой доли. Но если есть такая возможность то возможно вывести часть дома - допустим коридоры - в общую собственность, а остальное - квартиры в частную. Возможно это можно решить реконструкцией - если будут выполнены условия по воде-канализации электирчеству и т.п. Чтобы это было из расчета на число жильцев.

Что там кто кому шепнул - то такэ...
15 ноя 2017 23:09
Доброго вечора.
Дуже прошу, не потрібно мене шукати;)
Я читаю цей форум. Дійсно, я оплатив офіс та частину за саму велику двокімнатну на третьому поверсі. У ВР ніколи не працював. Суддею також.
Якщо потрібно, мій телефон є у Олексія з відділу продажу. Він завжди є біля будмайданчика.
15 ноя 2017 23:13
Цитата "dragon4eg":
... але потім будуть подаватися на реконструкцію мансардного (5го поверху який в кількості 1 дозволений в будівлях такого типу)

Если вспомните нормативно-правовой акт дающий это разрешение - это многим поможет при выборе

Цитата "dragon4eg":

Також цей чоловік розповідав мені що договір на власність = пайової участі в кооперативі можна просто написати "в письмовій формі з мокрою печаткої" (печаткою від замовника=власника землі = кооперативу як я зрозумів) і що нотаріально завіряти його "можна якщо ви хочете потім платити податки за покупку"

договор на собственность - какая-то не понятная формулировка.
пока не оформлено право собственности - можно делать переуступку без налогов. в этом преимущество кооператива, инвест. договора и т.п.

Вы можете взять все правовые бумаги на этот объект - разложить на столе - и попытаться сложить этот пазл. Для начала вам даже юрист не понадобится. Просто проследите цепочку - как эта груда кусочков собственности и договорных бумажек - перетечет к вам в виде права собственности на квартиру. А если логически не будет сходится вы можете проконсультироваться у тех - кто представился юристом заказчика.
Так же в этих бумажках будут сроки. которые можете сравнить с тем что там кто шепчет на ушко. Ну и собственно риски тоже вырисуются.
17 ноя 2017 12:59
17/11/17
20 ноя 2017 10:18
20/11/17
21 ноя 2017 18:06
V.D. - співпадіння, але Олексія за сьогоднішніми словами прораба - звільнили 10 днів назад... тому не можу взяти ваш номер сам.

До речі запитання - які документи треба мати на руках для оформлення права власнонсті на нерухомість - бо за нашим пайовим договором виходить, що в нас має бути пайовий сертифікат з довідкою чи відміткою про повну оплату і договір міни (як я розумію мається на увазі акт прийому-передачі майна). і все - про те що будинок має мати присвоєну поштову адресу (що як я розумію є вимогою закону для уможливлення створення права власності на нерухоче майно в цьому будинку) - нічого не сказано.
23 ноя 2017 12:36
Підкажіть будь ласка, які документи я маю отримати на даний момент і в подальшому. зараз маю документ про участь у кооперативі і справку про оплату 100% вартості (вибачте, може неправильно називаю документи, сподіваюсь мене зрозуміють) це все на даний момент чи має бути ще щось?
24 ноя 2017 18:17
kotomoto, якщо договір який Ви підписували - називаєте документом про участь то
04 дек 2017 21:50
А причем тут таунхаус? Или есть новое законодательство что с индивидуальным назначением можно строить только таунхаус. Кто то вообще знает истинное значение данного типа постройки. Судя по всему, нет. В Украинском законодательстве нет, повторюсь нет понятия таунхаус!!! Это Европейские восприятие, вместо частного дома, таунхаус сектор. Звучит. Не зря в Европу идём, ой нет, не идём а догоняем.
Креативный маркетинговый подход.
На мой взгляд если юрист использует подобное вырожения, то нужно уточнить что он под ним понимает. А то будет как с смарт-квартирой Которая по сути банально называется гостинка (по современному законодательству - апартаменты.)
05 дек 2017 00:03
04/12/2017
06 дек 2017 20:59
Цитата "kotomoto":
Підкажіть будь ласка, які документи я маю отримати на даний момент і в подальшому. зараз маю документ про участь у кооперативі і справку про оплату 100% вартості (вибачте, може неправильно називаю документи, сподіваюсь мене зрозуміють) це все на даний момент чи має бути ще щось?

На данный момент у вас вроде как полный пакет, в будущем должно быть свидетельство о полной оплате его по законодательству выдают после замеров БТИ когда известна фактическая площадь выбранной квартиры. После вроде как идет договор мены, но щас законы поменялись может что то на подобии, декларация о вводе дома в эксплуатацию, почтовый адрес, И многое другое включая то сто есть на руках.
20 дек 2017 10:40
Панове інвестори, забудовник змінив дату закінчення робіт. Тепер це другий квартал 2018. Нам треба робити спроби пришвидчіти будівництво. Давайте зустрінемося із головою кооперативу. Хто готовий прийти на зустріч, в принципі?
21 дек 2017 12:02
я готовий. mktd13(a)gmail.com
28 дек 2017 08:24
Фотки за вчора
03 янв 2018 10:34
Цитата "afryca":
Нам треба робити спроби пришвидчіти будівництво.


Скорость строительства напрямую зависит от количества имеющихся финансовых средств. Вы можете начать с этого. Если их нет, сильно не ускорите. Там еще ясногорский не достроился, не ввелся в эксплуатацию, и не продались квартиры. Можете нанять аудит, на предмет проверки целевого использования. Опять же, что вы будете делать с этими результатами?

А встретится можно, чайку попить, праздники отметить.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .356
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx