ЖК "Козацкий Гай", ул. Козацкая, 55

Обсуждение новостроек на правом берегу Киева. Мониторинг строительства. Отзывы о Застройщиках. Форумы жильцов.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
0
Голосов нет
Плохо
1
17%
Нормально
1
17%
Хорошо
2
33%
Отлично
2
33%

Всего голосов : 6
користувач форуму
Ответов: 26
Ну, я інвестор. Єдина проблема - темпи будівництва не виправдовують очікувань. Втім забудовник стандартно обіцяє ввести в експлуатацію вже цього року.
новий користувач
Ответов: 10
afryca писал(а):Ну, я інвестор. Єдина проблема - темпи будівництва не виправдовують очікувань. Втім забудовник стандартно обіцяє ввести в експлуатацію вже цього року.

Дякую. Дай богже здадуть і все буде добре.
новий користувач
Ответов: 11
За два місяці , цe нe рeально для здачі цього об*eкта,дивлячись на тe , що біля 8 місяців будувалось лишe 4 повeрхи. Виходячи з постeрeжeння за тeмпами будівництва -цe будe чeрвeнь -липeнь наступного року .p.s. нe віртe в диво .. його нe будe, тим більшe робота на об*eкті нe ""кипить"". рeально дивіться на факти ..для порівняння (жк ясногірський ) будують з початку 2015.так що давайтe запасатися тeрпінням😐
новий користувач
Ответов: 6
Доброго дня всім. Теж зацікавився цим будинком. Був на об'єкті.
Прораб "шепнув" на вухо, що в цьому будинку вже купили квартири якийсь юрист (і ще й на першому поверсі приміщення під офіс...), людина з Верховної Ради, і якийсь (екс-)суддя... - типу дуже крутий будинок і нема чого переживати за документи - все иврішиться...

Але мене все ж дуже турбує невідповідність об'єкта цільовому призначенню землі.
Прораб розповідав, що вони збираються подавати заяву на реконструкцію верхнього поверху в жилі приміщення (хоча насправді зразу будуть будувати як їм хочеться тобто рендер апріорі не відповідає дійсності і невідомо яким буде дах і загальний вигляд). Але почитавши цей форум - я побачив що будують по документах - простими словами "таунхаус" типу на дві квартири і тому мені здається, що заяву доведеться подавати не лише на реконструкцію поверху, а взагалі на розбиття цих блоків-квартир на багато рівнів = 5 поверхів і поділ їх на квартири... інакше я не знаю як цей "таунхаус" на землі призначеній для приватної (а не багатоповерхової) жилої забудови - мають легалізувати по документах.
Якщо хтось має з цього приводу якісь коментарі будь ласка поділіться.

ЩЕ одне питання про те - як в результаті виглядатиме право власності на квартиру - всім "таунхаусом" володіє кооператив і кожен має якусь частку? (оскільки як мені видається квартир тут офіційно існувати не може) - як тоді можливо таку квартиру продати в майбутньому далі якщо доведеться - збирати підписи учасників кооперативу на згоду передачі своєї абстрактної часки власності?

П.С. кожен день їжджу попри об'єкт - роботи майже не видно - ходять там пару будівельків інколи і все, але обіцяють перекривати панелями четвертий поверх цього тижня - цікаво що далі з 5тим(який навіть якби будинок був законним - має бути нежилим приміщенням) плану якого досі нема - а продають його дорожче від інших ))
новий користувач
через пару годин буду на об'єкті - кажуть перекрили 4й і поклали частину 5го. напишу апдейт.
а і ще гооворив півгодини по телефону з їхнім (Максимом здається) - сказали ніби юрист - так от він розповідав що вони таки будують його як таунхауз в якого кількість Кімнат не обмежена законом, а лише висота ( яку тим паче обмежено в зоні аерокоридору до Жулян і яку дотримали)... але потім будуть подаватися на реконструкцію мансардного (5го поверху який в кількості 1 дозволений в будівлях такого типу) на жилі приміщення і будуть "розробляти" об'єкт на квартири в рамках цієї ж реконструкці (що мені не повністю зрозуміло)... Також цей чоловік розповідав мені що договір на власність = пайової участі в кооперативі можна просто написати "в письмовій формі з мокрою печаткої" (печаткою від замовника=власника землі = кооперативу як я зрозумів) і що нотаріально завіряти його "можна якщо ви хочете потім платити податки за покупку" і ще коли я питав чи буде ж зацікавлена фірма-замовник будівництва завершувати здачу в експлуатацію і оцю незрозумілу реконструкцію таунхауза (який напевно по статусу ним і залишиться) після того як наберуться всі інвестори на всі квартири - на що мені відповіли що в них "є впливові люди які їх кришують"... я навіть не знаю що й думати - може якщо тут раптом на форумі є той юрист який купив собі квартиру і офіс чи "людина з верховної ради" або хтось про них знає хоч щось - давайте їх знайдем або перевірим більше інформації по можливості
щойно зареєструвався
Ответов: 3
по поводу этажности- сколько этажей написано в дозволе - и что написано про цокольный и мансардный они включены в эту этажность?.

по поводу таунхауз - или многоквартирный. Тоже вопрос, основная проблема деления домов - допустим между родственниками такое происходит, состоит в том что не возможно организровать ванну туалет и кухню для каждой доли. Но если есть такая возможность то возможно вывести часть дома - допустим коридоры - в общую собственность, а остальное - квартиры в частную. Возможно это можно решить реконструкцией - если будут выполнены условия по воде-канализации электирчеству и т.п. Чтобы это было из расчета на число жильцев.

Что там кто кому шепнул - то такэ...
щойно зареєструвався
Доброго вечора.
Дуже прошу, не потрібно мене шукати;)
Я читаю цей форум. Дійсно, я оплатив офіс та частину за саму велику двокімнатну на третьому поверсі. У ВР ніколи не працював. Суддею також.
Якщо потрібно, мій телефон є у Олексія з відділу продажу. Він завжди є біля будмайданчика.
щойно зареєструвався
dragon4eg писал(а): ... але потім будуть подаватися на реконструкцію мансардного (5го поверху який в кількості 1 дозволений в будівлях такого типу)

Если вспомните нормативно-правовой акт дающий это разрешение - это многим поможет при выборе

dragon4eg писал(а):
Також цей чоловік розповідав мені що договір на власність = пайової участі в кооперативі можна просто написати "в письмовій формі з мокрою печаткої" (печаткою від замовника=власника землі = кооперативу як я зрозумів) і що нотаріально завіряти його "можна якщо ви хочете потім платити податки за покупку"

договор на собственность - какая-то не понятная формулировка.
пока не оформлено право собственности - можно делать переуступку без налогов. в этом преимущество кооператива, инвест. договора и т.п.

Вы можете взять все правовые бумаги на этот объект - разложить на столе - и попытаться сложить этот пазл. Для начала вам даже юрист не понадобится. Просто проследите цепочку - как эта груда кусочков собственности и договорных бумажек - перетечет к вам в виде права собственности на квартиру. А если логически не будет сходится вы можете проконсультироваться у тех - кто представился юристом заказчика.
Так же в этих бумажках будут сроки. которые можете сравнить с тем что там кто шепчет на ушко. Ну и собственно риски тоже вырисуются.
щойно зареєструвався
17/11/17
224CAF07-58A1-455D-94AA-5F8C96B6511F.jpeg
щойно зареєструвався
20/11/17
18308118-6E18-4603-8175-CDE29A164BAD.jpeg
D88F5BDA-4FF3-4A74-AB1B-0D444BC88425.jpeg
C15ABC3B-7E0D-4AD5-820C-0E2F0DC7A345.jpeg
E0A76664-7E3C-4181-B40A-675629F409F2.jpeg
новий користувач
Добрий день, V.D., (я так припускаю "ВіДІ Лекс"?) Я можу з вами якось зв'язатися/зустрітися я саме вношу зміни у власний договір з наміром стати інвестором - хотів би уточнити деякі моменти у вас як уже інвестора. напишіть будь ласка свої контактні дані на мою пошту stariolus@gmail.com якщо Ви не проти.
новий користувач
V.D. - співпадіння, але Олексія за сьогоднішніми словами прораба - звільнили 10 днів назад... тому не можу взяти ваш номер сам.

До речі запитання - які документи треба мати на руках для оформлення права власнонсті на нерухомість - бо за нашим пайовим договором виходить, що в нас має бути пайовий сертифікат з довідкою чи відміткою про повну оплату і договір міни (як я розумію мається на увазі акт прийому-передачі майна). і все - про те що будинок має мати присвоєну поштову адресу (що як я розумію є вимогою закону для уможливлення створення права власності на нерухоче майно в цьому будинку) - нічого не сказано.
Пред.

Вернуться в Новостройки Киева. Правый берег

dsf

Обсуждение новостей