ЖК "Континент", Буча, ул. Тихого, 4

Находятся в 8 км. к северо-западу от Киева. Ирпень - население 45 000 жителей.
Коцюбинское - входит в состав Ирпеня, расположен вплотную к Киеву.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
2
9%
 
A_Sa, IRevizor
Плохо
1
5%
 
investor_bucha
Нормально
6
27%
 
dmb_826, DmitroL, Forumchnka, Korolev_Nik, megabroker, Serg_N
Хорошо
1
5%
 
IvanBest
Отлично
12
55%
 
Cross_evo, Dasha93, Galka99, Ho4uHatu, IranaPro, Mah_O, Men4ik, san-ya, sofi25, valekss, Yuha, Литлар
 
Всего голосов : 22
Повідомлень: 16
Реєстрація: 24.05.2017
Репутація: 0
Я проінвестували в 2 будинок 3 черги. Теж шкода, що строки здачі перенесли. Але в той же час з кожним наступним тижнем бачу зміни в прибудинкові території, в утепленні 2 будинку 2 черги, в склінні свого будинку. Тому говорити, що нічого не роблять - не вірно. А от що хотілось би, щоб швидше - то це так !) і хочу подякувати і зауважити, що Страховський йде на зустріч у вирішенні наших забаганок: перепланування квартири, заміни вікон з більш енергоефективними показниками .. ні разу не пошкодувала про те, що довірила саме цій компанії будувати наше майбутнє житло
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 139
Реєстрація: 25.04.2017
Репутація: 0
Фотозвіт з будівництва ЖК Continent за 20.04.2019 ⚒

1️⃣ Ведуться роботи з благоустрою території між 1 та 2 чергами.
10.jpg
7.jpg


2️⃣ В 1 будинку 2 черги завершуються оздоблювальні роботи в під’їзді. Завершується процес газифікації. Завершено процес монтажу ліфта, завершується процес налаштування. Йде процес цегляної кладки в кладових цокольного поверху.

3️⃣ В 2 будинку 2 черги триває процес штукатурки в квартирах та в під’їзді. Триває процес залиття стяжки на поверхах. Триває процес оздоблення вхідної групи. Завершуються фасадні роботи. Триває процес монтажу ліфта.
11.jpg
10.jpg
9.jpg
7.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg


4️⃣В 1 будинку 3 черги завершується процес встановлення міжкімнатних гіпсових перегородок. Розпочинається процес розводки внутрішніх систем каналізації та водопостачання.

5️⃣ На 2 будинку 3 черги завершено процес встановлення міжкімнатних гіпсових перегородок. Триває процес скління. Триває процес штукатурки в квартирах. Триває процес розведення систем водопостачання та каналізації. Розпочато підготовчі роботи з крівлі даху.
13.jpg
12.jpg
8.jpg
6.jpg
4.jpg
1.jpg


6️⃣ В 4 черзі комплексу завершено процес залиття монолітної плити на 3 секції розпочинається кладка цегли на 1 комерційному поверсі.

Завершується процес встановлення фундаментних блоків на 2 секції. Після закінчення монтажу по блоках розпочнеться заливка монолітного поясу та зведення перестінків кладових. По завершенню цих робіт - залиття монолітної плити на 2 секції.

В 1 секції залита бетонна підготовка. Розпочато процес звязування каркасів для залиття стрічкового фундаменту.
5.jpg
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 139
Реєстрація: 25.04.2017
Репутація: 0
Добрий день, шановні існуючі і потенційні інвестори нашої компанії. :thanks:

Ми з розумінням ставимся до Вас і хочемо пояснити наступне. Що через недосконалість законодавства, швидкі його зміни, нестабільність політичноі системи відбуваються і зміни на "будівельних майданчиках" і як правило в гіршу для Вас сторону. В минулому році прийняли нові ДБН, що змусило нас пройти складний шлях для отримання дозвільних документів, але ми це зробили. Наразі наша команда працює над нарощуванням темпів будівництва, щоб виконати взяті на себе зобовязання.

Якщо у Вас є питання, ми завжди готові зустрітися з Вами у нас в "клієнт просторі", показати всі документи, розказати про зміни, які впливають на темпи будівництва та пригостити Вас смачною кавою.

Щоб переконатися, що ми турбуємся за своїх клієнтів, Ви завжди можете завітати до нас на комплекс та поспілкуватися з людьми, які там давно проживають, і запитатися їхні враження, так як інтернет форум не завжди найкраще джерело для отримання достовірноі інформаціі.

Гарного і святкового всім настрою!
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
Спасибо за рекомендацию поговорить с людьми, которые там давно проживают конечно. Только от этого нам не холодно не жарко. Вопрос один - КОГДА ВЫ СДАДИТЕ ВТОРУЮ ОЧЕРЕДЬ????
И форум им видите ли не такой тут. А что же вы ========================Предупреждение=о=блокировке!================================ Нарушение Правил форума (п. 3.15). При попытке обойти автофильтр и публикации сообщения, аккаунт будет заблокирован. Вы можете удалить сообщение в течение 5 минут. ====== не отвечаете на вопросы? Там никто не видит из потенциальных инвесторов значит можно молчать?
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
По факту что мы имеем на сегодня.
Задержка в сдаче второй очереди уже полгода. Есть "клиент простир", который якобы очень "турбуэться" про своих клиентов. А по факту, когда ты уже отдал деньги на тебя им попросту наплевать. Постят себе фоточки в инсте, а на вопросы на форуме ответить им некогда.
Вдобавок на форуме есть боты, которые постоянно пишут про мифическое "качество строительства". Потому что реальных аргументов нет. У застройщика что кирпичи какие-то особенные? Может титановые не как у всех? Или какое там качество?
Плюс по субботам есть трансляции в инст, в которых каждую неделю рассказывают сказки, что они сделают на следующей неделе. Точнее было до пасхи, теперь наверное до лета, а потом до осени.
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 139
Реєстрація: 25.04.2017
Репутація: 0
Доброго дня, 555!

Вас вітає клієнт-простір об`єктів будівництва компанії Strakhovskyi Group!
Ми детально ознайомилися з усіма Вашими коментарями, і готові на них відповісти.

Перше. З приводу здачі ІІ черги: згідно договору терміни здачі - ІV квартал 2018 – І квартал 2019. Наразі лише почався ІІ квартал. Процедура введення будинку в експлуатацію в більшій мірі залежить від ДАБІ, а не від самого забудовника, з боку якого, до речі, ВСІ офіційні зобов'язання були виконані. Є багато факторів всередині цього контролюючого органу, які не дозволяють наперед спланувати точну дату видачі сертифіката. Ми подали документи на оформлення вчасно – ще на початку грудня.
Ми працюємо виключно з якісними і затребуваними підрядними організаціями, графік роботи яких не завжди співпадає з нашими планами. А ще є погодні умови, які також впливають на процес будівництва. Весна цього року надто дощова, осінь та зима теж не були не дуже сприятиливими, а це перешкоджає якісному виконанню багатьох робіт. При цьому ми робимо все можливе, аби видати ключі нашим інвесторам в цьому місяці.

Друге. Форуми - це канали спілкування потенційних інвесторів із вже існуючими. Ми горді тим, що наші інвестори компетентні люди, які знаються на будівництві і залишають про нас позитивні відгуки.

Третє. Ви запевняєте, що наш клієнт-простір непорядний і його робота націлена лише на отримання грошей від інвесторів. Ми радо запрошуємо Вас до нас у гості, аби Ви особисто змогли переконатися у зворотньому (працюємо щодня з 9:00 до 19:00 - ласкаво просимо).

Четверте. З приводу фото на нашій сторінці в інстаграмі - дякуємо, що слідкуєте за нашими публікаціями, вони того варті. І дякуємо, що дивитеся відкриті, правдиві і чесні прямі ефіри забудовника. До речі, свої питання Ви можете задати забудовнику під час прямого ефіру.

Ну і наостанок - якість будівництва. Ми нею пишаємося, бо на сучасному ринку ЖК більшість забудовників обирають монолітно-каркасну технологію, використовують дешеві матеріали, менш якісні вікна та двері. Ми будуємо виключно з цегли, і багато зусиль та фінансових ресурсів вкладаємо в оформлення вхідних груп, консьєржних, колясочних та облагородження прибудинкової території. Мабуть, саме тому Ви віддали перевагу нашому ЖК серед багатьох інших, коли обирали квартиру.

А титанова цегла - класна ідея👍🏻

Гарного Вам дня!
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
Добрый день, а теперь давайте посмотрим насколько порядочная компания Strakhovskyi Group.
Цитата:
Процедура введення будинку в експлуатацію в більшій мірі залежить від ДАБІ, а не від самого забудовника, з боку якого, до речі, ВСІ офіційні зобов'язання були виконані.

Ложь. Вместе с документами вы забыли маленькую деталь, что еще нужно построить и сам дом. Вам же написали, поштукатурить, двери и лифт хотя бы поставить, газ еще можно провести. Или это для вашей суперкачественной стройки мелочи?
Цитата:
Ми подали документи на оформлення вчасно – ще на початку грудня.

Ложь. Документы подали 22 декабря, а не на "початку грудня".
Цитата:
відкриті, правдиві і чесні прямі ефіри забудовника.

Ложь. На протяжении всего апреля в эфирах обещали закончить вторую очередь до пасхи. А вот теперь уже будете стараться в мае.

Отговорки про погоду даже комментировать не буду, и про то что из кирпича в области многие строят, тоже мне качественное преимущество.

А теперь, будущие инвесторы, подумайте стоит ли приходить в "клиент простир", в котором минимум на половину ваших вопросов соврут прямо в лицо.
Screenshot_20190503-220430_ReadEra.jpg
Screenshot_20190503-220045_Chrome.jpg
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 139
Реєстрація: 25.04.2017
Репутація: 0
Раді знову Вас вітати, 555!

Ваша думка має право на існування, але, дивлячись на кількість задоволених та щасливих інвесторів, ми схильні вважати себе порядною компанією.
На момент подачі документів будинок був зведений, газ був підведений, йшов процес установки ліфтів та дверей.
Якщо різниця між початком і серединою грудня для Вас є принциповою – тоді добре.

З приводу погоди, ми, все ж таки, прокоментуємо. Люди, які обізнані в будівництві, розуміють, що за невідповідних погодних умов побудувати якісне житло просто неможливо. Дощі, наприклад, можуть призвести до деформації цегли, суттєвого погіршення зовнішнього вигляду будинку, сирості всередині, і навіть появи грибку. Мабуть, Ви б не хотіли зі своєю родиною жити в таких умовах.
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 27.03.2019
Репутація: 0
555 Вы сейчас не объективны. Ваше утверждение про средненькое качество не понятно на что опирается. Мы год выбирали квартиру, пересмотрели весь Киев и пригород и видели разное качество стройки. Где осыпается внутренняя отделка, дует с окон, не работают лифты месяцами и тд. и стоимость таких квартир бывает превышает миллион грн. Да, конечно Континент не уникален, но качество стройки таких жк можно пересчитать на пальцах одной руки, а если присоединить хорошую транспортную развязку, жд дорогу, садик и школу под боком, природу, и ценовую политику то можно сказать что и уникален) По поводу задержек...даже у именитого КГС где метр стоит 1000$ есть задержки по году. Да и не всегда все зависит от застройщика, в нашей стране не дал на лапу и тебе палки в колеса. Помимо этого строится бульвар, корпус школы, планируется садик, а ведь этого можно было и не делать.
Вернуться к началу
Повідомлень: 7
Реєстрація: 01.10.2016
Репутація: 0
Конечно качество домов из кирпича намного лучше монолитно каркасных и стен из пеноблоков, которые строятся в других ЖК. Но есть и нашего ЖК свои минусы: Фасад обшит пенопластом, а почему не минватой негорючей? При пожаре пенопласт очень сильно горит и выделяет ядовитый газ, от которого люди умирают, будем надеяться,что пожаров в доме не будет....
Еще одно внутренние перегородки между комнатами из тонких гипсовых плит, а почему не из кирпича? Звукоизоляция таких стен никикая, в одной комнате говоришь в другой все слышно.
А теперь о сроках : Застройщик строит потихоньку потомучто застолбил и начал одновременно много домов строить : Континент 2 дома второй очереди, 2 дома третьей очереи, один большой дом 4й, ещё континент рай, еще мелкие дома Континент хауз, очень много домов. ДА застройщик обеспечил себя работой на 3-4 года вперед, а людям приходиться ждать.
Вместо того чтобы 30 человек строили 1 дом, застройщик размазал их по 7 домам :( вот поэтому и сроки горят, а погода тут не при чем, ведь дома с окнами, с дверями и крышами, внутренние работы можно делать при любой погоде.
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
ЖК Continent писал(а):Раді знову Вас вітати, 555!

Ваша думка має право на існування, але, дивлячись на кількість задоволених та щасливих інвесторів, ми схильні вважати себе порядною компанією.
На момент подачі документів будинок був зведений, газ був підведений, йшов процес установки ліфтів та дверей.
Якщо різниця між початком і серединою грудня для Вас є принциповою – тоді добре.

Ахаха. Это пять. У вас на СЕГОДНЯШНИЙ ДЕНЬ во втором доме НЕТ ни дверей ни лифта ни газа. А в декабре уже все было? Значит в марте все демонтировали и теперь ставите по второму кругу? )))
А где комментарий про "правдивые и чесные" эфиры? ))
По поводу качества через дорогу Миллениум строит из такого же кирпича. Но у них под боком нет ни ЛЭП ни ЖД.
А вот по поводу "уникальности" вашего отдела продаж это да. Такого наглого и лживого найти тяжело.
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
Sandrochka писал(а):555 Вы сейчас не объективны. Да, конечно Континент не уникален, но качество стройки таких жк можно пересчитать на пальцах одной руки, а если присоединить хорошую транспортную развязку, .

Давайте посчитаем и посмотрим кто из нас не обьективен. Я вам назову ЖК с такой же технологией строительства в пешей доступности: два Миллениума, Сонячна оселя, Идилика. Я подчеркиваю это то, что рядом. Но если взять всю киевскую область, то у вас пальцев точно не хватит.
А по поводу обьективности советую посмотреть обзор Континента на канале Ищу жилье. Вот тогда все вопросы про распиареное качество и уникальность отпадут.
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
Показываю как работает "министерство правды континент".
Привезли лифты 9 недель назад.
Начали монтаж 5 недель назад.
Но в декабре отдел продаж лифты уже устанавливал
Цитата:
На момент подачі документів йшов процес установки ліфтів
Screenshot_20190507-120758_Instagram.jpg
Screenshot_20190507-120658_Instagram.jpg
Вернуться к началу
Повідомлень: 37
Реєстрація: 26.10.2018
Репутація: 0
Затримка по заявлених термінах другої черги вийшла 4,5 місяці. Якщо це багато - то не в Україні треба купляти квартиру. Серед всіх моїх знайомих - такої маленької затримки по термінах ще ні в кого не було. Я просто в шоці, що саме в мене так все круто. Так, я переживала. Дитині 1 вересня в школу. Строки обмежені. Але весь пазл склався добре. І ми все встигаємо.
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 27.03.2019
Репутація: 0
555 раз вы приводите в пример соседние жк, почитайте их форум, и посмотрите на их задержки. Солнечная началась строится еще в 2016, скоро должна сдаваться, и посмотрите на каком они еще этапе до сих пор. У миллениума задержка уже в пол года, и пока кормят обещаниями. Что бы не было проблем со сроками нужно брать уже в СДАННОМ жк.
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 139
Реєстрація: 25.04.2017
Репутація: 0
l555l писал(а):Показываю как работает "министерство правды континент".
Привезли лифты 9 недель назад.
Начали монтаж 5 недель назад.
Но в декабре отдел продаж лифты уже устанавливал


Шановний 555!

Ми не бачимо сенсу сперечатися і сваритися на форумі. Ви вважаєте наші ЖК жахливими, а компанію непорядною - це Ваше особисте право. Ми нікого не примушуємо купувати у нас квартири, і якщо Ви вирішили стати нашим інвестором - це був суто Ваш вибір. Також, ми нікого не тримаємо, і якщо Ви раптом передумали жити в ЖК Continent - допоможемо з оформленням перепродажу.

Ми завжди відкриті до спілкування, ні від кого не ховаємось і завжди прислуховуємось до зауважень і пропозицій. Якщо ми Вас чимось обділили чи образили - це завжди можна обговорити, зателефонувавши у клієнт-простір або залишивши свій контактний номер.

На все добре!
Вернуться к началу
Повідомлень: 5
Реєстрація: 27.03.2019
Репутація: 0
Уверенна у вас как и у нас в договоре прописан пункт о возврате денег. Не кипишуйте, забирайте деньги и покупайте квартиру в самом лучшем жк по вашему мнению и не пейте кровь отделу продаж!!
Вернуться к началу
Представник проекту
Повідомлень: 139
Реєстрація: 25.04.2017
Репутація: 0
Serg_N писал(а):Конечно качество домов из кирпича намного лучше монолитно каркасных и стен из пеноблоков, которые строятся в других ЖК. Но есть и нашего ЖК свои минусы: Фасад обшит пенопластом, а почему не минватой негорючей? При пожаре пенопласт очень сильно горит и выделяет ядовитый газ, от которого люди умирают, будем надеяться,что пожаров в доме не будет....
Еще одно внутренние перегородки между комнатами из тонких гипсовых плит, а почему не из кирпича? Звукоизоляция таких стен никикая, в одной комнате говоришь в другой все слышно.
А теперь о сроках : Застройщик строит потихоньку потомучто застолбил и начал одновременно много домов строить : Континент 2 дома второй очереди, 2 дома третьей очереи, один большой дом 4й, ещё континент рай, еще мелкие дома Континент хауз, очень много домов. ДА застройщик обеспечил себя работой на 3-4 года вперед, а людям приходиться ждать.
Вместо того чтобы 30 человек строили 1 дом, застройщик размазал их по 7 домам :( вот поэтому и сроки горят, а погода тут не при чем, ведь дома с окнами, с дверями и крышами, внутренние работы можно делать при любой погоде.


Вітаємо!

Мінватою обшиті вікна по периметру, також у відповідних місцях є протипожежні пояси мінвати. Можете не хвилюватися – наш ЖК будується і утеплюється згідно ДБН.

Між квартирами стіни із цегли. В квартирах – теж стіни із цегли, а в передбачених місцях встановлені перестінки із гіпсоблоку. Це робиться для того, аби наші мешканці могли зробити перепланування житла на свій смак.

На кожному об`єкті будівництва у нас є окремі бригади спеціалістів з кожного виду робіт. Ми не розділяли будівельників між своїми проектами.

З приводу погоди – ми мали на увазі сам процес зведення будинку, кладку цегли, утеплення фасадів, облаштування прибудинкової території. А ніяк не внутрішні роботи, які виконуються в повному обсязі: наразі ведуться роботи по стяжці, штукатурці, та інші ремонтно-оздоблювальні процеси.
Вернуться к началу
Повідомлень: 18
Реєстрація: 21.11.2014
Репутація: 0
Сегодня была на строительстве. Была приятно удивлена. Темпы очень ускорились по сравнению с зимой, как и обещали. Была неправа с критикой выше. Видим работа идёт, хоть и не так быстро, как нам хотелось. Решили мы все-таки дождаться нашу квартиру, ведь комплекс красивый и интересный. С отделом продаж нашли компромисс, надеемся скоро зайдём на ремонт. Штукатурку закончили, будем делать пол
Вернуться к началу
Повідомлень: 37
Реєстрація: 26.10.2018
Репутація: 0
А ми були на вихідних з нашими будівельниками. Вони приємно здивовані якістю стін і всього іншого. Розпочинаємо ремонт через тиждень.
Континент рекомендуємо всім потенційним інвесторам. Повірте, Ви не пожалієте!
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинскоеdsf

 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 93 84
 
цена: от 15 000 грн./м2
тел: (044) 393 33 32
 
цена: от 74 704 грн./м2
тел: (044) 592 53 28
 
цена: от 18 880 грн./м2
тел: (044) 355 55 53
 
цена: от застройщика
тел: (044) 390 40 40
 
цена: от 26 750 грн./м2
тел: (044) 494 11 11
 
цена: от 18 250 грн/м2
тел: (067) 814 97 30
 
цена: от 21 608 грн/⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97