Подать объявление

ЖК "Континент", Буча, ул. Тихого, 4

ЗастройщикStrakhovskyi Group
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
4/13%
1/3%
9/30%
2/7%
14/47%
1. . .2931. . .47
23 ноя 2018 18:35
Вопрос к инвесторам, в Вашем предварительном договоре купли-продажи ставили печать?
26 ноя 2018 12:15
Цитата "Yurii_01":
Вопрос к инвесторам, в Вашем предварительном договоре купли-продажи ставили печать?

В нас договір з фіз.особою. Тут не може бути печатки.
Ви могли завірити його в нотаріуса,якщо хочете. Але це ваше бажання,ваш нотаріус, ваша оплата.
27 ноя 2018 13:57
Соседи 2я очередь, кто то владеет информацией о дате выдаче ключей? У нас в договоре написано 3 квартал 2018, но не позже 4го квартала 2018, тоесть через месяц.
Кто что слышал?
27 ноя 2018 17:03
Цитата "a_meli":
Соседи 2я очередь, кто то владеет информацией о дате выдаче ключей? У нас в договоре написано 3 квартал 2018, но не позже 4го квартала 2018, тоесть через месяц.
Кто что слышал?

Сказали,що все індивідуально повідомлять. Ми сподіваємося на двадцяті числа грудня. Ще як не як місяць є.
27 ноя 2018 17:16
Цитата "Yuha":

Сказали,що все індивідуально повідомлять. Ми сподіваємося на двадцяті числа грудня. Ще як не як місяць є.


Ви й правда сподіваєтеся, що за зимовий місяць все дороблять.
27 ноя 2018 18:44
Цитата "avark":

Ви й правда сподіваєтеся, що за зимовий місяць все дороблять.

Ні,звісно) нам ніхто не казав,що ключі видадуть,коли все буде готове.
Я сподіваюся на ключі в строк і хочу одразу оформляти всі документи,щоб встигнути до виборів.
Ми взагалі сподіваємося розпочати ремонти весною.
28 ноя 2018 20:23
Цитата "Yuha":

Ні,звісно) нам ніхто не казав,що ключі видадуть,коли все буде готове.
Я сподіваюся на ключі в строк і хочу одразу оформляти всі документи,щоб встигнути до виборів.
Ми взагалі сподіваємося розпочати ремонти весною.

Для видачі ключів в строк потрібно що би і все було готове, або майже готове.
29 ноя 2018 07:22
Цитата "avark":

Для видачі ключів в строк потрібно що би і все було готове, або майже готове.

Я також хочу так) просто так не буває)
В будь-якому випадку,ми, отримуючи ключі, повинні складати акт недоліків і тоді будуть доробляти. Принаймі так у всіх забудовників. Сподіваюся,що і в нас так буде.
Попереду зима,під-час якої ніхто не зайде на ремонти. А от якщо ми не зможемо зайти туди в березні,бо будуть ще доробляти - тоді звісно будемо бити на сполох.
В мене,до-речі,друга черга - перший будинок - 8 поверх. Пишіть,хто тут ще)
29 ноя 2018 18:56
Цитата "Yuha":

Я також хочу так) просто так не буває)
В будь-якому випадку,ми, отримуючи ключі, повинні складати акт недоліків і тоді будуть доробляти. Принаймі так у всіх забудовників. Сподіваюся,що і в нас так буде.
Попереду зима,під-час якої ніхто не зайде на ремонти. А от якщо ми не зможемо зайти туди в березні,бо будуть ще доробляти - тоді звісно будемо бити на сполох.
В мене,до-речі,друга черга - перший будинок - 8 поверх. Пишіть,хто тут ще)

А не пізно в березні буде бити на сполох? :)
30 ноя 2018 08:52
Шановні інвестори 2-ї черги! :hi:
Не хвилюйтеся - наразі йде дуже активна робота всередині 3-го і 4-го будинків!
Все по плану і по срокам згідно договорів.
Гарного дня
30 ноя 2018 11:46
Скажіть, а газ вже підключили для першої черги?
30 ноя 2018 12:26
Цитата "san-ya":
Скажіть, а газ вже підключили для першої черги?

Так звичайно! Газ уже давно підключений поквартирно
30 ноя 2018 13:40
Добрый день! Уважаемые застройщики, подскажите, когда планируете возводить коробку в 4 очереди? Что-то очень медленно дело идет, если так и дальше будет, то можно говорить о задержке в сдаче дома!!!
30 ноя 2018 16:50
Цитата "ЖК Continent":
Шановні інвестори 2-ї черги! :hi:
Не хвилюйтеся - наразі йде дуже активна робота всередині 3-го і 4-го будинків!
Все по плану і по срокам згідно договорів.
Гарного дня

Ніхто не хвилюється! Інвестори цікавляться. Зокрема коли по плану закінчення скління та утеплення 4 будинку? До кінця року буде зданий, як попередньо було заявлено забудовником?
30 ноя 2018 17:45
Цитата "sofi25":
Добрый день! Уважаемые застройщики, подскажите, когда планируете возводить коробку в 4 очереди? Что-то очень медленно дело идет, если так и дальше будет, то можно говорить о задержке в сдаче дома!!!


Третью секцию потихоньку начали делать. Сама жду уже активности на 4ой очереди, но думаю, что она начнется после того как кладку третьей очереди полностью закончат и людей перекинут на четвертую, краны передвинут. Тут чуть-чуть осталось подождать.

Сегодня проходила мимо, второй дом третьей очереди почти достроили последний этаж. Первый дом тоже восьмой жилой активно строят. Во дворе тоже была активность.

Активно стеклили второй дом второй очереди.
30 ноя 2018 20:11
Цитата "sofi25":
Добрый день! Уважаемые застройщики, подскажите, когда планируете возводить коробку в 4 очереди? Что-то очень медленно дело идет, если так и дальше будет, то можно говорить о задержке в сдаче дома!!!


Почему людям только плохое в голову лезет?! Успокойтесь и не разводите панику не из чего!
01 дек 2018 15:53
Добрий вечір!
Підкажіть, що відомо про ЛЕП, яка розташована поруч з Континентом? Яка там напруга, яка санітарна зона по електричному та магнітному полям?
01 дек 2018 16:33
Цитата "ЖК Continent":
Охоронні зони електричних мереж встановлюються:

уздовж повітряних ліній електропередачі - у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх проводів за умови невідхиленого їх положення на відстань:

(для повітряних ліній напругою)
2 метрів - до 1 кВ
10 метрів - до 20 кВ
15 метрів - 35 кВ
20 метрів - 110 кВ
25 метрів - 150, 220 кВ
30 метрів - 330, 400, 500, +(-)400 кВ
40 метрів - 750 кВ;

Строительство комплекса ведется согласно норм ДБН и ДСТУ.
Выдержаны все расстояния. ЛЭП находятся более чем в 40 метрах от ближайшего дома.

Підкажіть, будть ласка, яка напруга у ЛЕП, що проходить біля комплексу?
01 дек 2018 20:36
Линия скорее всего 110 кв, напряжение приходит на тяговую подстанцию, для питания контактной сети жд
03 дек 2018 20:05
Первая линия, которая ближе к жк - 35 кВ на город, вторая 110 кВ на ж/д
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .2931. . .47
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее