Подать объявление

ЖК "Континент", Буча, ул. Тихого, 4

ЗастройщикStrakhovskyi Group
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
4/13%
1/3%
9/30%
2/7%
14/47%
1. . .2830. . .47
30 окт 2018 08:09
Цитата "ЖК Continent":

Добрый день! Сроки Подключения дома к газу - это процессы не только зависящие от застройщика. Мы подготовили дом к сдачи и в срок подали все необходимые документы в соответствующие службы для подключения газа по-квартирно. Дальше организации согласно своего регламента, процедуры и графика начинают этапы подключения, на которые, застройщик не может влиять.


Який тоді регламент, процедура та графіки? першу чергу здали в березні 2018 року. Тобто підключення газу затримується вже на 7 місяців.
А що буде з другою чергою і т.д.? Нам в школу на наступний рік. Літом обов'язково треба переїжджати. Можливо варто одразу це оговорювати, щоб обдумувати про елетричне опалення.
30 окт 2018 11:19
Добрий день!
Регламент та графік підключення, нажаль, з нами Київоблгаз не погоджує. Забудовника лише повідомляють коли і які роботи буде проводити газова служба. З нашої сторони вчиняються всі необхідні дії (в т.ч. адміністративного та іншого впливу) для прискорення та зменшення бюракратичних дій, де це можливо.
Роботи по підключенню другої черги також вже оговорюються з Київоблгазом, тому, маємо надію, в часі вони займуть значно менше часу.
30 окт 2018 17:33
Цитата "ЖК Continent":
Добрий день!
Регламент та графік підключення, нажаль, з нами Київоблгаз не погоджує. Забудовника лише повідомляють коли і які роботи буде проводити газова служба. З нашої сторони вчиняються всі необхідні дії (в т.ч. адміністративного та іншого впливу) для прискорення та зменшення бюракратичних дій, де це можливо.
Роботи по підключенню другої черги також вже оговорюються з Київоблгазом, тому, маємо надію, в часі вони займуть значно менше часу.

Дякую за відповідь! Дуже хочеться,щоб все було добре.
01 ноя 2018 16:42
Добрый день. Вопрос к застройщику: когда в 1 доме 2-й очереди поставят недостающие стеклопакеты?
12 ноя 2018 10:13
Подскажите, когда выдача ключей 2я очередь?
12 ноя 2018 11:12
Цитата "da_united":
Подскажите, когда выдача ключей 2я очередь?

Добрый день!
Вам сообщат индивидуально!
Кто Ваш личный менеджер?
Хорошего дня
12 ноя 2018 13:23
Хотелось бы чтобы все знали, а не каждый лично.
12 ноя 2018 13:47
Цитата "da_united":
Хотелось бы чтобы все знали, а не каждый лично.

Все инвестора 2-й очереди будут уведомлены о получении ключей индивидуально
13 ноя 2018 15:06
ФОТОЗВІТ – 13 листопада 2018

В 1 будинку 1 черги триває процес скління 6 комерційного приміщення.

В 2 будинку 1 черги очікується процес скління 2 комерцийного прімищення. Триває процес благоустрою території між 1 та 2 чергами.

В 1 будинку 2 черги завершується процес розводки теплої підлоги. Триває процес заливки стяжки в квартирах. Йде процес монтажу каркасів сходів в дворівневих квартирах. Тривають роботи з накриття парапетів. Тривають оздоблювальні роботи в під’їзді.

В 2 будинку 2 черги триває процес зведення комерційних приміщень. Триває процес розведення води. Йде процес з утеплення фасаду. Триває процес штукатурки в квартирах. Триває процес скління.

В 1 будинку 3 черги триває процес зведення 7житлового поверху. Йде процес встановлення міжкімнатних гіпсових перегородок.

На 2 будинку 3 черги триває процес зведення 9 житлового поверху. Йде процес встановлення міжкімнатних гіпсових перегородок.

В 4 черзі комплексу триває процес з монтажу фундаментних блоків на 3 секції. Триває процес ростверку на 2 секції. Триває процес вдавлювання паль на 1 секції.
13 ноя 2018 16:42
А у меня вопрос конкретно к отделу продаж, касательно наполнения квартир. Что по поводу разводки отопления? Устанавливаются ли радиаторы в квартиру застройщиком, или есть просто развод труб отопления в стяжке и все? И что по поводу электрики? В самой квартире по документам должна быть какая-то разводка, или только подвод в квартиру? Что по поводу кабеля с интернетом, и как вообще должна будет устанавливаться система умный дом и по факту, как потом проверяется?
15 ноя 2018 15:57
Цитата "vikuharozumnaya":
А у меня вопрос конкретно к отделу продаж, касательно наполнения квартир. Что по поводу разводки отопления? Устанавливаются ли радиаторы в квартиру застройщиком, или есть просто развод труб отопления в стяжке и все? И что по поводу электрики? В самой квартире по документам должна быть какая-то разводка, или только подвод в квартиру? Что по поводу кабеля с интернетом, и как вообще должна будет устанавливаться система умный дом и по факту, как потом проверяется?



Добрий день! :hi:
Стіни - Вапняно-цементна штукатурка, окрім санвузлів
Стелі - Залізобетонні перекриття
Підлога холу й кімнат - Стяжка із цементно-піщаного розчину
Підлога кухні - Стяжка із цементно-піщаного розчину
Вхідні двері - Металеві протипожежні
Водопостачання - Ввід із пластикових труб та приладом комерційного обліку підключеної до мереж водоканалу
Водовідведення - Із пластикових труб підключене до міської фекальної каналізації
Вікна - Металопластикові рами з двокамерним склопакетом
Електропостачання - Ввід електричного кабелю в коридор з монтажем коробки для автоматів (2 автомата – освітлювальна та розеткова групи), встановлення лічильників обліку споживання електроенергії
Опалення та гаряче водопостачання - За рахунок Покупця ( двоконтурний котел за рахунок Продавця)
Газопостачання - Ввід із підключеним приладом комерційного обліку до мереж газопостачальної організації. Роботи виконані згідно проекту погодженого в установленому порядку
15 ноя 2018 18:51
Благодарю. А именно саму систему умный дом вы как планируете устанавливать? Как это будет запускаться и функционировать? Система видеодомофонов есть, или только аудио? Можно будет его потом на смартфон вывести?
17 ноя 2018 19:34
Добрий вечір, сусіди :) є декілька запитань: хто вже замовляв теплу підлогу у застройщика, яка ціна? Якщо Ви вже встановили, то чи задоволені результатом ( чи все зроблено по технології ?) чи є можливість заміни вікон на етапі будівництва, наприклад з доплатою різниці між стандартними вікнами, що входять у ціну квартири і тими, які ми хочемо ?
17 ноя 2018 19:45
Цитата "Dasha93":
чи є можливість заміни вікон на етапі будівництва, наприклад з доплатою різниці між стандартними вікнами, що входять у ціну квартири і тими, які ми хочемо ?

А вы знаете какие окна входят в комплектацию?
17 ноя 2018 20:37
Якщо не помиляюсь двокамерні рехау
17 ноя 2018 20:41
Цитата "Dasha93":
Якщо не помиляюсь двокамерні рехау

Если не секрет, чем не устраивают?
19 ноя 2018 08:02
Я думаю, що не погані мають бути вікна. Але по плану нашої квартири у нас балкон суміщений з кухнею і цей балкон з французькими вікнами, тобто в підлогу. Я переживаю щоб тепло було, то хочу зробити теплу підлогу і так як вікна ще й такі - це основне джерело втрати тепла, то порадившись з спеціалістом вирішила поставити вікна з напиленням і заповнення камери аргоном чи криптоном, що підвищизабезпечить вищу енергоефективність, що в свою чергу дозволить зекономити на опаленні
19 ноя 2018 10:49
Цитата "vikuharozumnaya":
Благодарю. А именно саму систему умный дом вы как планируете устанавливать? Как это будет запускаться и функционировать? Система видеодомофонов есть, или только аудио? Можно будет его потом на смартфон вывести?


Добрый день! :hi:
По "системе умного дома", пока что идет процесс выбора подрядчика! Но уже точно известно что это будут беспроводные системы. Следите за новостями в социальных сетях, чтобы не пропустить эту информацию!
Домофоны уже устанавливаются! Видео+аудио системы с возможностью вывода картинки на смартфон.
Хорошего дня
19 ноя 2018 12:28
Класс! Спасибо. Уверена, что все будет на высочайшем уровне!! Как качество, так и все остальное! Вы как всегда на высоте!!!)))
19 ноя 2018 13:08
Цитата "Dasha93":
Я думаю, що не погані мають бути вікна. Але по плану нашої квартири у нас балкон суміщений з кухнею і цей балкон з французькими вікнами, тобто в підлогу. Я переживаю щоб тепло було, то хочу зробити теплу підлогу і так як вікна ще й такі - це основне джерело втрати тепла, то порадившись з спеціалістом вирішила поставити вікна з напиленням і заповнення камери аргоном чи криптоном, що підвищизабезпечить вищу енергоефективність, що в свою чергу дозволить зекономити на опаленні

Я с такими окнами тоже ещё дела не имел, но думаю если будет установлено правильно, потери тепла будут очень малы. Можете на ветке Миллениума спросить у жильцов, в их доме тоже такие окна, только какой марки незнаю
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2830. . .47
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx