Подать объявление

ЖК "Континент", Буча, ул. Тихого, 4

ЗастройщикStrakhovskyi Group
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
4/13%
1/3%
9/30%
2/7%
14/47%
1. . .2123. . .47
16 апр 2018 09:05
[size=150]ФОТОЗВІТ – 14 квітня 2018[/size] :hi:

В першому будинку першої черги триває процес монтажу електрощитової. Ведуться роботи по зведенню комерційних приміщень. Здійснено пуск води.

В другому будинку першої черги тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Ведуться роботи по зведенню комерційних приміщень. Йде провірка систем водопостачання.

Завершено процес перекриття криші другого будинку другої черги. Триває процес перекриття даху першого будинку другої черги. Йде процес розведення водопостачання та каналізації. Триває процес скління.

В першому будинку третьої черги триває процес кладки цегли на другому житловому поверсі.

На другому будинку третьої черги розпочато процес перекриття цокольного поверху.

З 16.04 розпочнуться основні будівельні роботи на будинках третьої черги ( кладка цегли та перекриття поверхів)

В четвертій черзі комплексу триває процес вдавлювання паль.
16 апр 2018 16:24
Цитата "ЖК Continent":
Доброго дня!
“Дорога” , про яку ви говорите, є ТИМЧАСОВОЮ для підвезення будматеріалів для зведення ЖК.
Згідно Генерального плану забудови території міста Буча, головна дорога зміщена вбік від того місця, про яке ви говорите!
На місці Тимчасової дороги - по генплану буде чорнозем і бульвар!

Наразі погодні умови не дозволяють розпочати роботи по асфальтуванню ГОЛОВНОЇ ДОРОГИ!

Проте, розуміючи, що мешканці ЖК Мілленіум і старожили використовують цю тимчасову дорогу для своїх цілей, наша команда висипала на неї 80 тон щебеню!
Та, нажаль, і це не врятувало ситуацію.

Бажаємо всім терпіння! Чекаємо на покращення погодних умов, аби розпочати роботи по асфальтуванню ГОЛОВНОЇ дороги.

З приводу квартир в першій черзі! Будинки здаються в терміни, що зазначені в договорі!


і чим зараз погода погана? Чи для вас треба суху витримку 21 день, як для стейка?
16 апр 2018 17:53
ЖК Continent, в 4 очереди строительство будет вестись постепенно по всей площади дома или как в 1, 2, 3 очередях, условно говоря, сначала преимущественно левая сторона, а потом правая, средняя?
17 апр 2018 10:34
Инвесторы здравствуйте, кто-то начать делать ремонт/жить в первой очереди?
17 апр 2018 12:32
кому уже выдали ключи?? отзовитесь? отделу продаж - не верю.
17 апр 2018 12:47
Добрый день. На фото-отчете все выглядит очень пристойно. Вот только не видно строителей. Какая активность? Кто был на стройке может видел своими глазами рабочую технику и шустрых строителей?
17 апр 2018 13:31
Цитата "AbdulaSaid":
Добрый день. На фото-отчете все выглядит очень пристойно. Вот только не видно строителей. Какая активность? Кто был на стройке может видел своими глазами рабочую технику и шустрых строителей?

Я живу недалеко от стройки, каждый день прохожу-проезжаю мимо. Стройка ведется активно, особенно после потепления. Тихо было на праздники, вообщем как и везде. Кому интересно, советую подписаться на instagram застройщика, там почти каждый день добавляются фото со стройки
18 апр 2018 06:40
доброе утро
Первая очередь, скажите, пожалуйста, кто заказывал теплые полы у застройщика?
Что делали и во сколько обошлось? Какое качество работ?
18 апр 2018 06:56
Добрий день,я інвестор першої черги,першого будинку.Ключи отримала, ремонт потроху почала робити))))
18 апр 2018 06:58
Цитата "Ivnika":
Инвесторы здравствуйте, кто-то начать делать ремонт/жить в первой очереди?

Добрий день,я почала робити ремонт,жити ще нажаль ні.
18 апр 2018 06:59
Цитата "milena084":
кому уже выдали ключи?? отзовитесь? отделу продаж - не верю.

Добрий день,я інвестор першої черги,так ключи отрима
18 апр 2018 08:25
Цитата "milena084":
кому уже выдали ключи?? отзовитесь? отделу продаж - не верю.

Добрий день,отримала ключи в березні))
18 апр 2018 09:02
Цитата "Ketss":
Добрий день,я інвестор першої черги,першого будинку.Ключи отримала, ремонт потроху почала робити))))

Поздравляем:) если не секрет, сколько по времени заняло оформление документов и получение ключей, и какова цена нотариуса?
18 апр 2018 16:00
Цитата "Evgeniy765":

Поздравляем:) если не секрет, сколько по времени заняло оформление документов и получение ключей, и какова цена нотариуса?

Дякую за вітання,я подала документи на оформлення квартири 30 січня,нажаль на цей час ще досі неоформила,наш застройщик перероблює документи на дом,ми чекаємо тільки незрозуміло чого.Ключи передали по акту приймання-передачі 21 березня,сказали що можна робити ремонт.Через нотаріуса я неоформляю,через ГОС службу.)))
18 апр 2018 18:23
Цитата "Ketss":

Дякую за вітання,я подала документи на оформлення квартири 30 січня,нажаль на цей час ще досі неоформила,наш застройщик перероблює документи на дом,ми чекаємо тільки незрозуміло чого.Ключи передали по акту приймання-передачі 21 березня,сказали що можна робити ремонт.Через нотаріуса я неоформляю,через ГОС службу.)))

Дякую за відповідь :) Якщо будуть новини стосовно документів і взагалі по першій черзі, поділіться, будь-ласка з нами, нам всім буде дуже цікаво :pray: тому що тут на форумі, в основному інвестори 4 черги, з 1-ї нікого майже немає :yes:
19 апр 2018 08:37
Скажіть будь-ласка, скільки по грошам зараз коштує оформлення квартири? Хтось замовляв теплу підлогу у забудовника? Скільки коштує квадратний метр роботи і скільки витратні матеріали?
Нарахунок будівництва - кожен день там проїзжаю - 2 черга активно будується. В другому будинку вже дах перекривають, а в першому стеля 10 поверха, і будується технічний поверх.
19 апр 2018 19:27
Цитата "Vitalii_A":


і чим зараз погода погана? Чи для вас треба суху витримку 21 день, як для стейка?


Континент, когда будет поломанная вами дорога? уже сухо, делай не хочу, в чем причина задержки?
24 апр 2018 07:17
Ребята, поделитесь информацией во сколько обошелся теплый пол?
27 апр 2018 13:40
[size=150]ФОТОЗВІТ – 26 квітня 2018[/size] :hi:

В першому будинку першої черги триває процес монтажу електрощитової. Зевершуються роботи по зведенню комерційних приміщень.

В другому будинку першої черги тривають внутрішні оздоблювальні роботи. Ведуться роботи по зведенню комерційних приміщень. Здійснено запуск води.

Завершено процес перекриття даху першого будинку другої черги. Завершується процес розведення водопостачання та каналізації. Розпочато процес розведення електрики. Триває процес скління. Розпочато роботи з утеплення фасаду першого будинку. Ведуться роботи зведення парапетів на даху.

В другому будинку другої черги завершені роботи з кладци цегли. Розпочато роботи з накриття парапетів та фронтонів на даху.

В першому будинку третьої черги триває процес кладки цегли на другому житловому поверсі.

На другому будинку третьої черги йде процес зведення першого комерційного поверху.

В четвертій черзі комплексу триває процес вдавлювання паль.

27 апр 2018 14:25
Интересно, до конца года в 4 очереди хотя бы фундамент будет? :hm: с прошлого фотоотчета машина для вдавливания свай даже свое положение не изменила
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2123. . .47
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx