Подать объявление

ЖК "Континент", Буча, ул. Тихого, 4

ЗастройщикStrakhovskyi Group
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
116из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
4/13%
1/3%
9/30%
2/7%
14/47%
1. . .1618. . .47
07 фев 2018 12:06
Цитата "valya0555":
добрый день,
когда будет сдача дома? читала, что обещали еще 24 августа 2017. Есть новости по этому вопросу?


Добрий день!
Здача першої черги відбулася ще в 2017 році!
Якщо Вас цікавить квартира в готовому будинку - звертайтеся :)

З повагою відділ продажів ЖК Сontinent
07 фев 2018 12:21
т.е. уже есть заселенные квартиры или кто-то уже делает ремонты? я была на стройке месяц назад, но не видела заселенных квартир.
Подскажите, а коммуникации тоже подключены?
07 фев 2018 12:30
Цитата "ЖК Continent":


Добрий день!
Здача першої черги відбулася ще в 2017 році!
Якщо Вас цікавить квартира в готовому будинку - звертайтеся :)

З повагою відділ продажів ЖК Сontinent


Вибачте, але щось не видно сусідів в "Континенті"! Можливо, по документам здача і відбулася, але нікого там ще й близько немає!! :wow:
07 фев 2018 13:13
100%%%%%%%%%%%
08 фев 2018 13:26
Очень, интересно, есть ли там сейчас какие-то движения (делают ли люди ремонты в уже зданом доме)! Были также месяц назад, тишина полная была!
08 фев 2018 13:49
Цитата "sofi25":
Очень, интересно, есть ли там сейчас какие-то движения (делают ли люди ремонты в уже зданом доме)! Были также месяц назад, тишина полная была!


Доброго дня!

Після введення будинку в експлуатацію відбувається процес оформлення документів на право власності, на підставі чого отримуються ключі і доступ до квартири.

Оформлення права власності відбувається згідно договору.

Шановні сусіди! Дякуємо, що ви так уважно слідкуєте за нашим комплексом :)

З повагою відділ продажів ЖК Continent!
08 фев 2018 14:39
Цитата "ЖК Continent":


Доброго дня!

Після введення будинку в експлуатацію відбувається процес оформлення документів на право власності, на підставі чого отримуються ключі і доступ до квартири.

Оформлення права власності відбувається згідно договору.

Шановні сусіди! Дякуємо, що ви так уважно слідкуєте за нашим комплексом :)

З повагою відділ продажів ЖК Continent!


Аякже, слідкуємо не те слово! Особливо з нетерпінням чекаємо, коли ж нарешті з"явиться хоч якийсь натяк на дорогу між нашими комплексами. :pray: :pray:
А така увага до вашого комплексу з мого осообисто боку зрозуміла- коли обирала, в якому ЖК купувати квартиру, ваші менеджери в груди себе били, що в серпні 2017 року зможемо заїхати :blah: Отака от справа :hi: Ну, і на вашому відкритті комплексу хочемо погуляти :leb:
08 фев 2018 15:17
[size=150]ФОТОЗВІТ – 02 лютого 2018[/size]

В першому будинку завершено процес встановлення котлів. Йде процес встановлення лічильників електроенергії.

В другому будинку йдуть внутрішні оздоблювальні роботи. Встановлено поверхові електричні щити.

Завершується монтаж міжкімнатних перегородок в першому будинку другої черги. Йде процес скління.

Йде процес кладки цегли на дев’ятому поверсі другого будинку другої черги. Також облаштовується монолітний пояс

Йде процес кладки цегли комерційного поверху першого будинку третьої черги.

В другому будинку третьої черги завершується процес облаштування монолітного поясу над цокольним поверхом.

В четвертій черзі комплексу готовий котлован. Йде процес поставки паль.
09 фев 2018 09:23
т.е. жителей реальных нет(((
09 фев 2018 10:41
Все гарно, сучасно і гармонійно! Дизайн і прибудинкова територія одна з найкращих у регіоні! Я так розумію не велика затримка, але забудовник надійний, потрібно просто почекати.
09 фев 2018 11:35
Цитата "VIV26665":
Все гарно, сучасно і гармонійно! Дизайн і прибудинкова територія одна з найкращих у регіоні! Я так розумію не велика затримка, але забудовник надійний, потрібно просто почекати.


Доброго дня,VIV26665!
Дякуємо за відгук!)

При цьому, прошу звернути вашу увагу, що будинок здається згідно договору (1й квартал 2018 року), роботи виконано вчасно)І

Наразі, інвестори оформлюють право власності.

Гарного дня.
З повагою відділ продажів ЖК Continent!
11 фев 2018 13:58
Цитата "VIV26665":
Все гарно, сучасно і гармонійно! Дизайн і прибудинкова територія одна з найкращих у регіоні! Я так розумію не велика затримка, але забудовник надійний, потрібно просто почекати.

Однотипные комментарии, как этот и другие от данного "пользователя" замечал по другим разделам данного форума, слово в слово, но ники разные. Здраствуйте D-/ Настраивайте своих ботов получше :faceoff:
12 фев 2018 07:40
Цитата "VIV26665":
...але забудовник надійний, потрібно просто почекати.

надежный? по каким критериям вы сделали такое заключение? есть уже сданные ЖК у данного застройщика? я таких не знаю
12 фев 2018 08:23
Цитата "Evgeniy765":

Однотипные комментарии, как этот и другие от данного "пользователя" замечал по другим разделам данного форума, слово в слово, но ники разные. Здраствуйте D-/ Настраивайте своих ботов получше :faceoff:


Доброго дня!

ЖК Continent і Strakhovskyi Group не використовує "ботів" для просування!
Ми завжди відкриті до діалогу!

Гарного дня!
12 фев 2018 08:34
Цитата "investor_bucha":

надежный? по каким критериям вы сделали такое заключение? есть уже сданные ЖК у данного застройщика? я таких не знаю


Доброго дня, шановний інвестор!
Strakhovskyi Group працює на будівельному ринку з 2008 року.

Побудовано без затримок та здано в експлуатацію 3 жк
1. ЖК Островського - м.Ірпінь вул Островського 12а
2. ЖК Comfort House - м.Ірпінь вул Мечнікова 109Б
3. ЖК Comfort House 2 - м.Ірпінь вул Толстого 50Б

ЖК Continent - м. Буча пров. Тихого 4 перша черга ЖК здається згідно договору без затримок


Гарного дня :)
12 фев 2018 11:48
Цитата "ЖК Continent":

Доброго дня!
ЖК Continent і Strakhovskyi Group не використовує "ботів" для просування!
Ми завжди відкриті до діалогу!

Гарного дня!

Я не имел в виду, что вы этим занимаетесь, я обращался к тем ктр это делает, потому что точно такие же комментарии есть и в других разделах, которые не касаются вашего ЖК
12 фев 2018 11:56
Цитата "investor_bucha":
надежный? по каким критериям вы сделали такое заключение? есть уже сданные ЖК у данного застройщика? я таких не знаю

ЖК Comfort House и Comfort House 2 в Ирпене, лично ездил и видел, общался с жильцами, отзывы положительные. Были нюансы с вытяжкой, но быстро устранили. И надеюсь что застройщик сделает выводы и в ЖК Continent этого не будет.
14 фев 2018 10:10
Добрый день соседям!
Мы купили квартиру во втором доме первой очереди. Буду рада знакомству))
14 фев 2018 14:53
А у вас есть какието акции, типа приведи друга и получи........., при условии что он 100% купит!?
14 фев 2018 15:25
Цитата "ALEX2308":
А у вас есть какието акции, типа приведи друга и получи........., при условии что он 100% купит!?


Добрий день!
У нас є різні програми лояльності. За умовами звертайтесь в відділ продажу ЖК Сontinent

Гарного дня!
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1618. . .47
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее