Подать объявление

ЖК "Киевский квартал", Софиевская Борщаговка

ЗастройщикВИП-Арника
Планировки
Индекс надёжности
-106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 52.
17/33%
4/8%
18/35%
6/12%
7/13%
1. . .282930
06 апр 2018 09:13
Сусідка захотіла збити із забудовника гроші, її не влаштовувало шумне будівництво, суть позову не знаю, але забудовник подав позов у відповідь і вона заспокоїлась, так що все норм
12 апр 2018 14:29
Инвесторы, кто знает, как в доме решили проблему с ТП и светом?
13 апр 2018 09:10
Тп буде знаходитись на території 4 будинку для всих 4 черг, як закінчать будівництво забудовник приступить до тп, щас наскільки відомо він готує документи
04 июнь 2018 07:15
Была на стройке 02.06.18. Крана нет, людей нет, отдел продаж закрыт. Как говорится: "не долго музыка играла", что в этот раз ему помешало? Уже просто опускаются руки.
23 авг 2018 09:06
Что слышно по стройке? Кто-то что-то знает?
27 авг 2018 15:58
На ЛУН висит объявление "строительство заморожено".
29 март 2019 09:27
Уважаемые инвесторы, давайте объединяться и что-то делать с четвертой очередью. Или всех устраивает положение дел с заморозкой строительства?
12 май 2019 09:01
Наприклад?
12 май 2019 11:43
м новоград волинський вул павла сірагова 82,тут проживає горе забудовник перець віктор миколайович, наскільки відомо інвестори їздили до нього, воно переоформило все на дружину, інвестори з 4 черги судяться з ним, я з третьої черги і теж хочем дістати його адже воно не передало наші будинки на баланс обеленерго, в вагончиках що біля будівництва живе якийсь алкаш а в будинку на першому поверсітеж хтось оселився адже вночі горить світло
14 май 2019 06:24
Давайте соберёмся для начала и перекроет дорогу ведущую дальше в ЖК Сфера, ЖК Петровский Квартал, ЖК Уютный и т.д. Вызовем представителей местной власти, и будем с ними разговаривать. Поверьте официально через бумажки заявы ничерта не решить, был и в милиции с заявками на мошенничество по ст. 190 УК Украины и в прокуратуре (везде пишут отказы), и суды ничего не дают поверьте дошел до верховного суда. Давайте перекрывать дорогу, создавая дискомфорт местной власти и требовать надавить на застройщика, пусть передаёт свои дела в руки людей.
14 май 2019 11:53
Підтримую, але потрібно багато людей, цей форум мало хто читає, в нас проблема в тому що ми чекаєм чуда а його не буде допоки ми непочнем щось робити, ми перця довбали за ділянку під першим домом, воно ж її теж комусь віддав чи віджали в нього,і щас там нічого нема просто загородженна територія і все, я так зрозумів що перець не дуже мягко кажучи розумна людина, останній раз ми його бачили на зібранні пару років назад, за все зібрання сказав він пару слів типу все буде і все, я спілкуюсь з інвестором з 4 черги він говорить що було куча варіантів добудувати, пропонували кв м по 10 тис грн забирати, перець все відкинув типу заробітку йому мало, зібрали гроші більше мільона все прокакав, розуму там 0,варіант тільки зробити життя перця таким щоб він на вулицю виходити боявся,люди його роздерти хочуть, говорять що гроші з четвертої черги він вкинув у фірму у львові а анші гроші просто із за нехватки розуму теж прокакав, проблема там тільки одна це Перець Віктор Миколайович, по факту все можна вирішити, в нього і з нашими чергами постійно проблеми були, але слава богу хоч добудував, а от четвертій непощастило, він усіх кидає на гроші
02 март 2020 19:34
Добрий вечір!
Хто може підсказати яка ситуація на сьогодні з четвертим домом?
Він реально вже не будується?
12 март 2020 08:59
Він не будується вже 4 роки, ви хто інвестор?
12 март 2020 21:58
Був біля цього дома, побичив номер телефону про продаж квартир!
Сам дом мені сподобався, але коли почав в інтернеті шукати інформацію про цей дом, то толком нічого не зрозумів,розпочато будівництво ще в 2016 році, і по фото особо ніяких змін не відбувається з цим домом, прочитам цей форум одні пишуть, що вже скоро здача, але я розумію, що це не правда.
02 авг 2020 12:28
Я інвестор!!!
Що робити далі?
Всім вже зрозуміло що будівництво поновлено не буде!!
28 сен 2021 12:39
Задница этот квартал, электричество - проблема, квартал-потеряшка, народ собачится, население не сплоченное, волки.
28 сен 2021 12:45
:hi: СТРОЙКА ВОЗОБНОВИЛАСЬ!

Долго конечно ждали ну уже наконец то идет кладка 9-го этажа и потом фасад, вроде как обещают сдать во 2-м квартале 2018 года, и на сколько слышала по разрешительным всем документам и с вводом в эксплуатацию проблем не должно быть! так что надеюсь уже летом там делать ремонт!!!

дождались? сдали?
11 дек 2021 11:29

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .282930
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее