Подать объявление

ЖК Караваевы Дачи | Оникс Билд | ул. Полевая, 73

ЗастройщикОникс Билд
Сдача ЖК2020 - 2021 г.
Планировки
от 35 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
15/21%
5/7%
10/14%
14/20%
27/38%
1. . .1921. . .98
03 июль 2018 14:20
Судячи з усього забудовник провів зустріч з менеджерами відділу продажів.😊😊😊
Ну а робити взимку ремонт у неопалюваному будинку - надзвичайно безтолкова і неякісна справа.
03 июль 2018 14:23
Цитата "Mixas_":
Судячи з усього забудовник провів зустріч з менеджерами відділу продажів.😊😊😊
Ну а робити взимку ремонт у неопалюваному будинку - надзвичайно безтолкова і неякісна справа.

Ну будем надеяться, что отопление уже будет, все-таки котлы поставили еще месяц или два назад и вроде монтаж всех сопутствующих систем уже начался
03 июль 2018 16:57
При чому тут надіятися? Газовщики не дадуть добро на використання апаратури поки секція не буде сдана в експлуатацію, навіть якщо апаратура буде встановлена і підключена. Просто газовий вентиль буде закрито і опломбовано і все, до тих пір поки не покажуть документ, що це вже житлова секція а не будівництво.
03 июль 2018 18:38
Не понимаю почему некоторых так волнуют сроки?, даже перенос на пол года думаю это не проблема. Работа кипит, нет такого что ничего не делается, главное чтоб все делалось правильно, по технологии, тогда с этого будет толк. Не думаю что у кого-то есть желание жить в сыром доме который в спешке сдали в експлуатацыю. Сходите в Южный квартал, там две секцыи строили 3 года как минимум, и как видно сдавали в попыхах, новый дом а внутри как ремонт хрущевки, отваленая штукатурка, вздутая краска, побитая плитка, все-делалось на от...сь, хотите так-же?. Лично мне понравился данный комплекс качеством, и я не хочу чтоб из-за товарищей с шилом в жопе все ускорили и сдали в сентябре полуфабрикат, вам же самим потом жить в том убожестве, и рассказывать как все плохо и (зачем же его сдали если тут все так плохо).
03 июль 2018 20:21
Если темпы будут такие же то весной сдадут в експлуатацию. Лучше, и правда, качественей.
04 июль 2018 04:45
Конечно хочется качественно и в срок. Я думаю всем инвесторам интересно когда же будет ремонт и ввод в эксплуатацию.

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ Застройщика отзовись!
Вопросы без ответа наталкивают на самые печальные ответы.

Надеюсь все-же что ПРЕДСТАВИТЕЛИ ЖК КАРАВАЕВЫ ДАЧИ дадут ответы:
1. Когда инвесторы могут начинать ремонт в первой и второй секции?
2. Когда плановый ввод в эксплуатацию обоих секций?
3. Как обстоят дела с подключением коммуникаций?

Всем инвесторам терпения, я надеюсь мы очень скоро познакомимся в нашем доме 😋

Спасибо, всем хорошего дня!
04 июль 2018 06:52
А ничего с внутренней оттелкой, оборудованием лифтов и тд не произойдет, если не будет в этом году отопления? Я как бы отталкиваясь от этого и думаю, что его уже полюбому включат
04 июль 2018 09:40
І за що я повинен вибачитись? За те що коли підписував договір мені сказали що в травні 2018 запустять на ремонт, вже липень на ремонт не запустили а я повинен вибачитись?
Хотів би я побачити як ви зайдете на ремонт якщо не буде опалення взимку. І який буде ККД і якість вашого ремонту. Хіба що електрикою опалюватимете, але тоді це вам дорого коштуватиме.
І при чому тут те що планували особисто ви до того що офіційно обіцяв відділ продажу?
04 июль 2018 09:44
Цитата "Mixas_":
І за що я повинен вибачитись? За те що коли підписував договір мені сказали що в травні 2018 запустять на ремонт, вже липень на ремонт не запустили а я повинен вибачитись?
Хотів би я побачити як ви зайдете на ремонт якщо не буде опалення взимку. І який буде ККД вашого ремонту.

А в каком месяце вы покупали?
04 июль 2018 09:47
У 20 числах квітня 2017 року.
04 июль 2018 10:00
Цитата "Mixas_":
У 20 числах квітня 2017 року.

Мы брали в сентябре и нам озвучили, что на ремонт запускать будут в конце лета, а осенью будут документы на квартиру
04 июль 2018 11:13
Мне месяц назад сказали, что в конце года запустят на ремонты.
04 июль 2018 12:06
Міхась, а як "нормальна" людина уявляє собі ремонт в будинку за пів-року до його здачі? Ви будете вручну носити і мішати, а воду носити з калюж? Нормальна людина усвідомлює, що експлуатувати будинок можна після здачі в експлуатацію. Може Ви вмієте ремонтувати в новобудовах на яких працює кран і вісять люльки? Тоді не думаю, що вас хтось не пускав в травні з такою інноваційною методикою.
Ми купували раніше ніж ви і нам ніхто не обіцяв інше ніж написано в договорі. Чи у вас інший договір (травнево-ремонтний)? Як нормальна людина може так плавати в сфері?
А що ви там з менеджером чи з ким і про що та як хто кого зрозумів... підіть і з'ясуйте особисто. Якщо обманули - хай вибачаються чи компенсують, це вже не тут, на форумі нити. Розберетеся - можете поділитись результатом.
А я ще раз звернусь, до Вас (+Блінчик) з пропозицією щодо листопада (відеовибачення), так би мовити, парі, бо вже ваше постійне "всепропало" реально набридає.
Будьте реалістом, не треба з крайнощів в крайнощі кидатись, від травня до 2020-го, ще й людей збивати з пантелику. Є документ - орієнтуйтесь по ньому.
04 июль 2018 12:40
Ниєте ви а я запитую коли запустять на ремонти ???
Відділ продажів не спромігся дати відповід до сих пір. Хіба не можуть написати на форумі - у строки вказані в договорах? Впадло? Ну так ми будемо запитувати тут поки не напишуть і хай перспективні інвестори читають і бачать відношення.
А щодо травня озвучував строк один з менеджерів ВП - вона ж дружина номінального директора ТОВ який будує цей ЖК і підписує договора. І говорила вона це при ясній памяті і в присутності інших менеджерів ВП.
А те що люльки висять і ліфти не встановлені це їх проблеми, вони ж коли обіцяли - мабуть думали що встигуть і люльки не будуть висіти.
Ну а по воді і електриці по тимчасовим підключенням які і зараз є на будівництві, мені їх вистачить для проведення ремонту. Так що воду в калюжах побережу для вашого ремонту.
І будинок експлуатувати я поки не збираюсь, експлуатувати - це жити, а я збираюсь робити ремонт.
Відеозвернення записуйте самі - бачу вам не дає спокою слава деяких зірок ютуба. Проте не варто залучати до свого фетишу інших інвесторів.
04 июль 2018 15:41
Уважаемые инвестора!
Допуск на ремонты и процедура ввода дома в эксплуатацию планируется в соответствии с оговоренными ранее сроками в 4 квартале 2018 года. Прогресс строительства вы можете увидеть в прикрепленных фотографиях ( первое фото - май 2017 года, второе июнь 2018 года)
04 июль 2018 17:22
Міхась, усе з вами ясно. Відповідати за свої слова не збираєтесь, як я і очікував. Аби ото побалаболити з пустого в порожнє, покричати про зраду, як пані з косою про зубожіння.
Вагомість своїх слів ви продемонстрували.
Чекайте 2020го. А я зайду на ремонт і експлуатацію як і планував.
04 июль 2018 17:41
Цитата "Mixas_":
По трете так затримки є на більшості обєктів, проте одне питання затримка на 3 місяці а інше на рік.

О каком годе задержки вы вообще говорите, если застройщик обещает ввести в эксплуатацию только в 4 кварале 2018 года?? :faceoff: Какой-то преувеличенный бред пишете...
04 июль 2018 20:26
Цитата "HraniteL":
Міхась, усе з вами ясно. Відповідати за свої слова не збираєтесь, як я і очікував. Аби ото побалаболити з пустого в порожнє, покричати про зраду, як пані з косою про зубожіння. Вагомість своїх слів ви продемонстрували. Чекайте 2020го. А я зайду на ремонт і експлуатацію як і планував.

1. Балаболом батька свого називайте, або сина якщо він у вас є. Покажіть мені де я написав про 2020, де хоч раз написав слово "зрада"? Сходіть перевіртесь до лікаря, схоже у вас галюцинації в активній фазі.
2. Заходьте і виходьте куди хочте і коли хочте, мені особисто все одно. Я не до вас звертався а до відділу продажу (ВП). Усе почалось із запитання до ВП про строки, яке вони ігнорували показово. І от нареші відповіли. Можна було зробити так відразу і не розводити увесь цей хай. Надалі будуть реагувати швидше.

Цитата "Tywin":
О каком годе задержки вы вообще говорите, если застройщик обещает ввести в эксплуатацию только в 4 кварале 2018 года?? :faceoff: Какой-то преувеличенный бред пишете...

1. Я ніколи не говорив, що саме на цьому об'єкті буде рік затримки, я писав що затримка затримці рознь. І намагався уточнити у ВП так а коли ж можна буде розпочати ремонти у нас, на що вони стійко не відповідали.
2. Ще раз пояснюю, що коли я підписував договір там було вказано "запланована дата введення об'єкта будівництва в експлуатацію - 3 квартал 2018 року." Проте самий старший менеджер ВП (вона ж дружина директора ТОВ Онік-Більд) стійко запевняла мене "але у першу секцію на ремонти ми будемо запускати вже у травні, це ми дві секції будемо здавати в експлуатацію восени, а на ремонти першій вже у травні". Ну в травні так в травні.
3. Вже двоє людей вище написали, що їм теж обіцяли одним влітку а іншим вже восени. Але я купував раніше їх і мені обіцяли в травні. Ну от чесно.
4. Вище ВП написав що здачу в експлуатацію планують у 4 кварталі, а у мене в договорі написано - 3 квартал.
Я вам поясню, що таке здача в 4 кварталі - це відсутність опалення усю зиму і можливість зайти на проведення якісного і швидкого ремонту тільки навесні. Звідси і випливає різниця у можливості розпочати ремонт в 9 місяців між травнем 2018 і березнем 2019. Тепер зрозуміло?
Так що ви там собі обличчя хоч двома руками закривайте, - в реальному житті затримка присутня.
Питань немає, вони будують швидко і в міру якісно, але не так швидко як обіцяли. Ну а з реагуванням відділу продажу на запитання на даному форумі у них взагалі туго.
05 июль 2018 01:30
Міхась, так ви відповісти за свої слова зможете у листопаді є? Чи так і будете балаболити далі про те як вас зрадили?
05 июль 2018 04:41
Я вище все сказав, перечитайте ще раз якщо не зрозуміли з першого, або запросіть більш освічених людей вони вам пояснять мою позицию.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .1921. . .98
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее