Подать объявление

ЖК "IL Patio", ул. Радужная, 56

ЗастройщикСК Район Радужный
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
4/40%
1/10%
3/30%
0/0%
2/20%
12 июнь 2017 13:35
30 июнь 2017 10:28
Какое-то странно-тихое обсуждение.
Неужели нет ни одного инвестора этого ЖК на форуме?
04 июль 2017 04:58
Я инвестор, мониторю за ходом строительства почти каждый день, т. к. живу рядом.Заливка этажа происходит за 12-14 дней. Материалы завозятся в срок, опалубка новая ...
05 июль 2017 18:30
Я инвестор. Наблюдаю за ходом строительства практически каждый день. Работают активно. Бригада до 15 человек. Но мне кажется, что медленновато. 3 этажа за 2 месяца. Обещают сдать у марте 2018. Если поднажмут, то успеют. Посмотрим.
07 июль 2017 11:45
Цитата "Igoraj":
Я инвестор. Наблюдаю за ходом строительства практически каждый день. Работают активно. Бригада до 15 человек. Но мне кажется, что медленновато. 3 этажа за 2 месяца. Обещают сдать у марте 2018. Если поднажмут, то успеют. Посмотрим.


Подскажите, а есть информация кто застройщик? Ни на сайте, ни на ЛУН не указано.
07 июль 2017 20:03
Такими темпами они и через год не сдадут, место хорошее я смотрел и добавил себе в избранные но темпы я думаю все видят и понимают что срок сдачи будет точно переносится. Я сам ИТР и веду большие объекты, жаль на самом то деле но походу слабоватое финансирование (((Нужно ждать.
10 июль 2017 07:43
Згідно кадастрової карти, взагалі то земельна ділянка за цільовим призначенням - для індивідуального житлового будівництва, а не для багатоквартирного
10 июль 2017 08:15
Цитата "Александр Дядюк":
Згідно кадастрової карти, взагалі то земельна ділянка за цільовим призначенням - для індивідуального житлового будівництва, а не для багатоквартирного

Дайте ссылку, а то в том что я смотрю вообще не видит участка, спасибо.
10 июль 2017 11:28
Зайдіть на кадастрову карту і порівняйте її з картою гугл і побачите, що там ВСІ ділянки під садибне будівництво - інших немає
11 июль 2017 06:35
Да,под индивидуальное строительство, но вроде малоэтажную застройку строить можно на таких участках. Застройщик с Корчеватого. Там обьект сдан, также на Троещине ЖК Район, тоже почти сдан, причем все сдают досрочно.
11 июль 2017 09:35
Всі "здають" користуючись прогалиною яка була у законодавстві - а саме через "вікно" по третій категорії, де забудовник мав лише подати декларації на початок виконання будівельних робіт або декларацію про готовність, а ДАБІ мали лише виконати суто канцелярську місію - перевірити чи всі графи декларації заповнені - НЕ ПЕРЕВІРЯЮЧИ - який брєд там написаний. Та через тотальну корумпованість Київської влади, бо зрозуміло, що чиновники ДАБІ все чудово розуміли і якщо їм не занести (є й розцінки на квадратний метр) - то вони б вам нічого не зареєстрували б.
Але з 10 червня набули читнності суттєві зміни в законодавство і вже по декларації не прокатіт - треба буде сертифікат, з відповідною перевіркою і прийомкою будинку в експлуатацію. А значить відтепер чиновники ДАБІ нестимуть відповідальність і тепер я не знаю чи вдасться зареєструвати відверте беззаконня.
Саме ирму, багато хто із забудовників (задомовленістю з чиновниками ДАБІ) зареєстрували до 10 червня декларації на будинки як готові до експлуатації, які насправді збудовані відсотків на 30-40%. Є випадки що зареєстрували взагалі кілька купок цегли - як будинок готовий до експлуатації (а потім добудовуватимуть)
11 июль 2017 15:57
Цитата "Igoraj":
вроде малоэтажную застройку строить можно на таких участках.

можно малоэтажную, но не многоквартирную
12 июль 2017 11:58
Малоэтажную до скольки этажей?
12 июль 2017 13:49
Там і малоповерхові багатоквартирні будинки будувати не можна, бо там цільове призначення всіх земельних ділянок - індивідуальне садибне (чи садове) будівництво
12 июль 2017 20:18
Цитата "Александр Дядюк":
Там і малоповерхові багатоквартирні будинки будувати не можна, бо там цільове призначення всіх земельних ділянок - індивідуальне садибне (чи садове) будівництво

именно это я и пытаюсь донести, но почему то не слышат.
только частный дом!
12 июль 2017 20:18
Цитата "Igoraj":
Малоэтажную до скольки этажей?

а какая разница если строят многоквартирный? :yes:
13 июль 2017 07:35
Ну этот застройщик отличается тем, что вокруг своих домов наводит идеальный порядок, делает блага, которыми пользуютя и другие жители. Взять ЖК район, посмотрите, как идеально он там все "вылизал", а до этого была свалка. И не строит небоскребы, а домики, которые вписывпются в ансамбль.
20 июль 2017 15:08
Краса красою - але бажано ще документи мати і щоб інестори отримали правовстановлюючі документи на свої квартири. А тут, на жаль - є проблеми

20 июль 2017 19:22
Цитата "Александр Дядюк":
Краса красою - але бажано ще документи мати і щоб інестори отримали правовстановлюючі документи на свої квартири. А тут, на жаль - є проблеми

[attachment=0]640333333.pdf[/attachment]


...Та да спасибо за информацию, пусть строят..можно прыгнуть ногами в маргарин(((
20 июль 2017 20:37
А может еще и возобновят. Кооператив же строит вроде. Ну на крайняк люди будут жить без прав собственности.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx