ЖК "Идилика" (Idilika), Буча, ул. Ивана Кожедуба, 8а

Находятся в 8 км. к северо-западу от Киева. Ирпень - население 45 000 жителей.
Коцюбинское - входит в состав Ирпеня, расположен вплотную к Киеву.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
1
25%

Lebe
Плохо
0
Голосов нет

Нормально
0
Голосов нет

Хорошо
1
25%

Buchache
Отлично
2
50%

DIMASAN, Sokol1983

Всего голосов : 4
щойно зареєструвався
Ответов: 3
После просмотра видео-отчета о строительстве Идилики, можно с уверенностью сказать, что Идилику и Миллениум строит один застройщик, т.к. подача материала и оформление идентичны. А это говорит о том, что данный комплекс будет возводиться согласно срокам, так же как и Миллениум.
Представник проекту
Ответов: 28
Швидкими темпами втілюємо проект у реальність – завдяки сучасним технологіям та злагодженій роботі команди ЖК IDILIKA. Станом на 16.10.18:

У секції №1
Тривають роботи з монтажу армованого поясу – виконано вже більше 50%.
У секції №2
Розпочато підготовчі роботи до залиття армованого поясу на 3 поверсі. Завершується монтаж міжквартирних та міжкімнатних перегородок 2 поверху.
У секції №3
Повністю завершено укладання плит перекриття фундаменту та розпочато цегляну кладку 1 поверху.
Найвигідніша ціна в регіоні - телефонуй за номером, що вище зазначений у картці ЖК.
10.jpg
9_1539681950.jpg
8_1539681950.jpg
7_1539681950.jpg
6_1539681950.jpg
5_1539681950.jpg
4_1539681950.jpg
3_1539681950.jpg
2_1539681950.jpg
1_1539681950.jpg
Представник проекту
Шановні інвестори та гості форуму, повідомляємо, що незабаром на офіційному сайті житлового комплексу Idilika будуть розміщені дозвільні документи на будівництво. Завдяки чому ви зможете попередньо ознайомитися з документацією та отримати необхідну інформацію про забудовника, держреєстрацію та проект житлового комплексу. Переходь за посиланням, що зазначено у картці ЖК та обирай свою Idilika :hi:
новий користувач
Ответов: 14
Как приятно глазу смотреть на рождение нашего будущего дома, я теперь не капельки не сомневаюсь во вложении денег в этот ЖК, жду с нетерпением заселения.
щойно зареєструвався
Ответов: 2
ждем 2020 года и сдачи обьекта
новий користувач
Ответов: 9
DmitroL писал(а):Можливо я не в курсі справи... Але... Поруч з Іділіка є ЖК:"Сонячна оселя", "Контінент" і Мілленіум". Оскільки "Іділіку" будує "Мілленіум", то його не розглядаємо апріорі як конкурента з приводу надійності.
На початковому етапі ціни на квартири у всіх вищезазначених ЖК є однаковими. Ступінь надійності з моєї точки зору розподіляється наступним чином: 1. Сонячна. 2.Міленіум. 3.Континент. До того ж в Сонячній 60-80% побудовано, а ціна майже така сама.
То чому Іділіка за поєднанням ціна/надійність є найкращим варіантом?)

Чому Континент на 3 місці? Вважаєте його ненадійним?
користувач форуму
Ответов: 45
Ala1986 писал(а):Чому Континент на 3 місці? Вважаєте його ненадійним?

Перша черга Континента повинна була "здатися" рік тому - в серпні 2017 року (мені так казали іх менеджери, коли я обирав квартиру). На разі маємо заселення 1ї черги в серпні 2018 року і щось мені підказує, що газу в них досі немає та світло від тимчасової лінії.
користувач форуму
Ответов: 99
investor_bucha писал(а):Перша черга Континента повинна була "здатися" рік тому - в серпні 2017 року (мені так казали іх менеджери, коли я обирав квартиру). На разі маємо заселення 1ї черги в серпні 2018 року і щось мені підказує, що газу в них досі немає та світло від тимчасової лінії.

В 1 очереди ремонты в квартирах люди начали делать активно в марте-апреле, после получения ключей. Если верить, то сроки сдачи перенесли из-за решения вопроса с облэнерго про кабеля на территории жк. Никто не идеал, но и :blah: разводить не надо
новий користувач
Ответов: 9
Evgeniy765 писал(а):В 1 очереди ремонты в квартирах люди начали делать активно в марте-апреле, после получения ключей. Если верить, то сроки сдачи перенесли из-за решения вопроса с облэнерго про кабеля на территории жк. Никто не идеал, но и :blah: разводить не надо

Скажіть будь-ласка, а зараз в Континенті всі комунікації підключені? Дякую
користувач форуму
Ответов: 99
Ala1986 писал(а):Скажіть будь-ласка, а зараз в Континенті всі комунікації підключені? Дякую

Электричество, вода есть, за газ не знаю, но с середины лета был установлен газораспределительный шкаф (ШРП) и проложены трубы в земле. У меня этот вопрос пока стоит не остро, так как у меня 4 очередь.
P.S. Идилика, извиняюсь за оффтоп :pray: :)
щойно зареєструвався
Ответов: 3
Щось давно фотозвітів не було. :wow: Трейтій поверх вже перекрили?
новий користувач
Так я також здивувалась, чому немає фото звіту про наш жк Ідиліка
новий користувач
Я думаю ,що це просто запізнилися
новий користувач
Чекаю фото звіт
Представник проекту
Добрий день. Цього місяця ми вирішили змінити формат звіту та зняти відеоролик. Наразі триває монтаж та вже найближчим часом (сьогодні/завтра) ми опублікуємо інформацію про стан будівництва ЖК Idilika :yes:
Представник проекту
Шановні інвестори та форумчани, перепрошуємо за очікування! Вашій увазі оновлений випуск нашого постійного звіту про динаміку виконаних робіт в ЖК Idilika. Розпочинаємо новий місяць з такими досягненнями:

У секції №1
Триває залиття армопоясу.
У секції №2
Цегляна кладка 3 поверху. Розпочато монтаж армопоясу на 3 поверсі. Завершується влаштування міжквартирних та міжкімнатних перегородок.
У секції №3
Активними темпами йде цегляна кладка 1 поверху. Наразі основні роботи зосереджені на даній секції. Відповідно до плану, після завершення будівництва 1 поверху, ми перейдемо до кладки 1 поверху Секції №1 та 4-го поверху Секції №2. Крім того вже залито фундамент під основу баштового крану.

Найвигідніша ціна в регіоні - телефонуй за номером вказаним у карці ЖК

phpBB [media]
Iнформацiйний бот
Ответов: 4843
Знижки в ЖК Idilika

Знижка 4,4% на чотири акційні квартири, площею від 35 до 70 кв.м.
publication_257545_img6669a47b187da9302d1517e98a0fdb34.png
Представник проекту
Пересікаємо екватор місяця із новими досягненнями на будівельному майданчик ЖК Idilika
Станом на 20.11.18:

У секції №1
Триває залиття армованого поясу. Монтаж залізобетонних панелей перекриття.

У секції №2
Активно йде залиття армопоясу на 3 поверсі. Виконано монтаж міжквартирних перегородок, завершується монтаж міжкімнатних перегородок.

У секції №3
Цегляна кладка 1 поверху – виконано на 95%.

Нагадуємо, що наразі основні роботи зосереджені на Секції №3. Відповідно до плану, після завершення будівництва 1 поверху, ми перейдемо до кладки 1 поверху Секції №1 та 4-го поверху Секції №2.

Тільки зараз знижка 4,4 % на акційні квартири - заощаджуй до 45 000 грн. Дізнайся подробиці за номером, що вказаний вище у картці ЖК :hi:
DSC_3956-min.jpg
DSC_3951-min.jpg
DSC_3946-min.jpg
DSC_3944-min.jpg
DSC_3941-min.jpg
DSC_3935-min.jpg
DSC_3932-min.jpg
DSC_3925-min.jpg
DSC_3922-min.jpg
DSC_3910-min.jpg
DSC_3888-min.jpg
DSC_3883-min.jpg
DSC_3874-min.jpg
новий користувач
Просто супер, Брікс молодці, так тримати,чекаємо 2020 року з нетерпінням. Цікаво, а де всі інвестори
новий користувач
Тільки одне, не можу зрозуміти де моя квартира))))
Пред.След.

Вернуться в Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинское

dsf

цена: скоро старт продаж
тел: (044) 390 20 56

цена: от 27 730 грн./м2
тел: (044) 494 11 11

цена: 14 000 грн./м2
тел: (044) 338 31 00

цена: 20 140 грн./м2
тел: (044) 364 48 49

цена: от 57 516 грн./м2