Подать объявление

ЖК Идилика | Idilika | Буча, ул. Ивана Кожедуба, 8а

ЗастройщикBricks Development
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 21 850 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 27.
3/11%
3/11%
3/11%
11/41%
7/26%
124. . .26
16 июль 2018 09:01
Вашій увазі найсвіжіші новини та яскраві фотографії з будівельного майданчика ЖК IDILIKA!
Цеглина за цеглиною будується не просто будинок – так створюється комфорт та затишок. Станом на 16.07.18 ведуться підготовчі роботи до залиття подушки фундаменту Секції №1. Повністю закінчена цегляна кладка цокольного поверху в Секції№3 та Секції№2. Завершено роботи з влаштування вхідних груп в Секції№3. Триває залиття армопоясу в Секції№2, цегляна кладка перегородок та розпочато цегляну кладку першого поверху!

Та пам'ятайте, найкраща ціна в регіоні – телефонуйте за номером, що вказаний вище у картці ЖК!
При 100% оплаті – індивідуальна знижка! :yes:
23 июль 2018 16:42
Добрый день инвесторы! Я купила квартиру в этом ЖК, пока довольна, жду готового дома, и знакомства с соседями)))
25 июль 2018 15:47
Вопрос к застройщику, сколько всего секций в ЖК Идилика?
26 июль 2018 09:47
Цитата "Sokol1983":
Вопрос к застройщику, сколько всего секций в ЖК Идилика?


Добрий день! В комплексі передбачено 3 Секції та 8 під'їздів.
26 июль 2018 17:02
В этом ЖК есть ещё инвесторы, или я единственная?
27 июль 2018 18:08
Цитата "Sokol1983":
В этом ЖК есть ещё инвесторы, или я единственная?

Доброго вечора. Я також купив в цьому комплексі квартиру...аха, получається я "ІНВЕСТОР" (статусне поняття)...вже знаю що відповідати коли будуть запитувати на зустрічі випускників колеги...правда без уточнення :yes:
Мені одному було важко пройти реєстрацію на сайті?! :hi: ...завжди просто заходив на форум щоб щось дізнатись, почитати плітки... Ну тоді вже долучусь до діалогу, знайшов час.
Я купив в 3 секції, 7 поверх (номер не згадаю, в договір потрбіно глянути)...з виглядом у двір. А ви?
28 июль 2018 06:10
Добрый день, мы походу во второй секции, на первом этаже, окна и во двор и на парковку
01 авг 2018 08:34
Поспішаємо поділитися з вами гарними новинами прямо з будівельного майданчика ЖК IDILIKA! Нічого не може перешкодити нашим планам та завзятій роботі – ні грози, ні буревії та й ніяка спека не злякає!
Станом на 01.08.18:

В Секції №1 завершено роботи з підготовки фундаменту та об'язку каркасу, виконано армування та змонтовано опалубку для бетонування.
В Секції №2 завершено монтаж перекриття цокольного поверху, повністю залито армопояс, цегляна кладка першого поверху – виконано на 60%. Паралельно здійснюється монтаж перегородок.
В Секції №3 повністю завершена цегляна кладка цокольного поверху, виконується гідроізоляція зовнішніх стін.

Та пам'ятайте, найвигідніша ціна в регіоні– телефонуйте за номером, що ви бачите вище у картці ЖК :hi:
14 авг 2018 09:03
Час нового фотозвіт з місця будівництва ЖК IDILIKA. Спостерігайте за активними змінами на будівельному майданчику, де цеглина за цеглиною формується щасливе майбутнє для наших мешканців. Станом на 14.08.18:
В Секції №1 повністю залито плиту фундаменту з використанням міцної арматури і бетонної суміші.
В Секції №2 завершується цегляна кладка першого поверху – 90% виконано. Монтаж перегородок здійснено на 50%.
В Секції №3 тривають роботи з гідроізоляції зовнішніх стін - понад 50% виконано.
Обирайте свою ідилію в ЖК IDILIKA та пам’ятайте, найвигідніша ціна в регіоні саме тут – телефонуйте за номером, що вказано вище у картці ЖК.
14 авг 2018 18:45
Как приятно видеть продвижение нашего дома :hi: :super: уже не терпится прям жить в этом доме))))
15 авг 2018 12:53
Я тоже купила квартиру. Так понимаю вы живете в Буче? Особо город не знаю, бывали только в Бучанском парке. Пока живем в Киеве, но после рождения ребенка, решили, что снимать квартиру в нашем районе не вариант. В Буче так вариантов не особо много-остановились на Идилике, знаю рядом школа, что-то видела достраивают. С садиками знаю туго, но сейчас это же везде проблема!!Надеюсь что как-то устроимся, пытаемся перевестись на очередь в Бучу.
21 авг 2018 20:02
Акционная рассрочка при покупке квартиры в ЖК «Идилика»: первый взнос 0%

Срок рассрочки — до 24 месяцев. При этом инвестор вносит платежи по индивидуальному графику, без переплат. Первый платеж по рассрочке вносится на следующий день после подписания договора и составляет всего 4% от общей суммы.
04 сен 2018 10:27
А почему нет фото отчёта, раньше каждые две недели был, а теперь нет??!! :hi:
04 сен 2018 16:50

Час нового фотозвіт з місця будівництва ЖК IDILIKA. Спостерігайте за активними змінами на будівельному майданчику, де цеглина за цеглиною формується щасливе майбутнє для наших мешканців. Станом на 03.09.18:
В Секції №1 триває робота по кладці ФБС блоків на 50% та цегляної кладки, розпочато влаштування розгрузочної балки.
В Секції №2 завершено заливка трьох секційних балок, триває цегляна кладка 2 поверху. Монтаж перегородок 1 поверху здійснено на 100%.
В Секції №3 проведено ґрунтову підсибку цокольного поверху та виконано заливку армувального поясу на 50%.
Обирайте свою ідилію в ЖК IDILIKA та пам’ятайте, найвигідніша ціна в регіоні саме тут.

При 100% оплаті – індивідуальна знижка!

Детальніше на сайті ЖК

05 сен 2018 12:48
Круто
17 сен 2018 13:04
Вашій увазі найсвіжіші новини з будівельного майданчика ЖК IDILIKA.
Станом на 17.09.18

У секції №1
Монтаж фундаментних блоків виконано на 90%. Триває цегляна кладка перестінок та залиття залізобетонних, розвантажувальних балок.

У секції №2
Вже завершено цегляну кладку 2 поверху, триває монтаж плит перекриття та розпочато кладку 3 поверху. Передбачено будівництво зовнішніх стін загальною товщиною в 510 мм, внутрішніх 710 мм. Паралельно здійснюється монтаж міжквартирних та міжкімнатних перегородок 2 поверху.

У секції №3
Опісля гідроізоляції було проведено глиняно-піщану підсипку цокольних стін. Залиття армуючого поясу виконано на 50% та розпочато підготовчі роботи до встановлення опалубки.

Оберіть свою ідилію в ЖК IDILIKA
27 сен 2018 20:19
Спеціальні ціни на комірки у ЖК Idilika: подробиці

Мінімальна вартість комірок 200$ за квадратний метр, залежно від розташування. Пропозиція актуальна до кінця жовтня 2018 року. Також, забудовник нагадує про акційну розстрочку на придбання квартир у новобудові — перший внесок складає 0%.
02 окт 2018 13:38
Дізнайтеся про зміни та динаміку будівництва ЖК IDILIKA з нового фотозвіту. Станом на 02.10.18:
У секції №1
Монтаж фундаментних блоків виконано на 100%. Цегляна кладка перестінок закінчена. Розпочато залиття армованого поясу.
У секції №2
Завершено цегляну кладку 3 житлового поверху. Триває монтаж лоджій, міжквартирних та міжкімнатних перегородок 2 поверху.
У секції №3
Повністю завершено влаштування армованого поясу та розпочато укладання плит перекриття фундаменту.

Діє Акційна розстрочка - перший внесок 0%! :wow:
03 окт 2018 21:58
У ЖК Idilika осінні знижки на квартири: подробиці від забудовника

Покупці будь-якої квартири — від однокімнатної до дворівневих апартаментів — отримають знижку у розмірі 5% від ціни обраного житла в ЖК Idilika за умови внесення повної вартості квартири згідно з договором. Загалом економія становить до 45 000 гривень.
05 окт 2018 09:54
Я тоже инвестор. Отношениек клиентам , документы - на порядок выше чем мой предыдущий опыт
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
124. . .26
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее