Подать объявление

ЖК Идилика | Idilika | Буча, ул. Ивана Кожедуба, 8а

ЗастройщикBricks Development
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 21 850 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 27.
3/11%
3/11%
3/11%
11/41%
7/26%
1. . .1517. . .26
16 фев 2021 12:07
опять сдвинули сроки сдачи на квартал в рекламе (
ув. отдел продаж, это крайний раз или еще год будете "тянуть кота за одно место"? :protest:
17 фев 2021 10:52
Всім доброго дня! Це планово-орієнтовні строки, які охоплюють: ввід в експлуатацію (які заплановані на літо як і планували, та процес видачі документів права власності на кожного власника квартири й оформлення особових рахунків (світло, газ)! Тобто якщо коротко — нічого по темпах і строкам введення в експлуатацію не змінилось. Так, звичайно б хотілось, щоб зима вже закінчилась і ми завершили роботи, які були призупинені у зв’язку з погодніми умовами. Як показує практика, після введення будинку в експлуатацію деякий час займає оформлення документів, а 360 квартир це додатково місяць-два! Ми не зацікавлені відтягувати час і будемо поступово запускати інвесторів вже літом на ремонтні роботи.
Тому всім ще зовсім трішки терпіння!
Слідкуйте за виконаними роботами!
22 фев 2021 16:57
Сроки даже не на один, а на два квартала сместили. Сегодня на главной странице нашего ЖК видела. Отдел продаж, в каком месяце планируете на ремонт пускать?
22 фев 2021 18:41
Проходив повз будівництво. ) вже майже всі вікна вставили в 3 секціі, балконні перила 😊 морози впали, сніг тане⛄️
Скоріш б закінчили фасад в 3 секціі і гов всі на ремонт. Прям вже чую бій перфораторів. Напевне везе більше тому хто робить ремонт останній. 😄 Ну а якщо серйозно, також з нетерпінням чекаю дзвінка з відділу продажу «заходьте на ремонт», думаю влітку це цілком буде вдало!
23 фев 2021 07:59
Доброго дня! На ремонт плануємо запускати посекційно. Відповідно друга секція, яка вже готова з середини травня — початок червня. Відповідно 1 і 3 секції — липень і серпень.
23 фев 2021 17:39
Дякую за відповідь. Дуже сподіваємося, що строки більше не перенесете.
24 фев 2021 10:32
Хотел сделать перепланировку, сказали нельзя , уже документы в ДАБИ подали(обманули). Хотел обмен сделать -так и не получил предложений. Хотел просчёт сантехнических работ со стоимостью материалов -так и не дождался. опять разочаровывает перенос сроков сдачи. 4кв 2019 -1кв 2020 -4кв 2020 -1кв 2021 -3кв 2021 .Это то что я застал как инвестор. проверим обещания отдела продаж застройщика и в этот раз.
24 фев 2021 12:33
Фотозвіт ЖК Idilika станом на 24.02.2021 року🏗

👷‍♂ Секція 1
✔ Ведеться монтаж сантехнічних мереж та водних стояків
✔ Прокладається водопровід у квартири
✔ Закінчується монтаж дверей та електрощитових

👷‍♂ Секція 2
✔ Завершено укладання плитки та фарбування стін у місцях загального користування
✔ Встановлено каркаси для натяжних стель
✔ Розпочинається монтаж натяжних стель у 4 парадному

👷‍♂ Секція 3
✔ Триває будівництво міжкімнатних перегородок
✔ Триває встановлення перил на балконах та сходових маршах
✔ Ведуться роботи з монтажу комунікацій під домофонію
24 фев 2021 20:10
Хотел сделать перепланировку, сказали нельзя , уже документы в ДАБИ подали(обманули). Хотел обмен сделать -так и не получил предложений. Хотел просчёт сантехнических работ со стоимостью материалов -так и не дождался. опять разочаровывает перенос сроков сдачи. 4кв 2019 -1кв 2020 -4кв 2020 -1кв 2021 -3кв 2021 .Это то что я застал как инвестор. проверим обещания отдела продаж застройщика и в этот раз.


Нам по сантехнике все просчитали. С этим проблем не было. Дали контакты сантехника, который делает сантехнические работы в нашем ЖК. Встретились, обсудили все. Хочу отметить индивидуальный подход. У нас не было возможности заказать полный объем работ. Мастер смог предложить вариант, который нас и по объему работ устроил и по стоимости. Были приятно удивлены.
25 фев 2021 03:17
Хотел сделать перепланировку, сказали нельзя , уже документы в ДАБИ подали(обманули). Хотел обмен сделать -так и не получил предложений. Хотел просчёт сантехнических работ со стоимостью материалов -так и не дождался. опять разочаровывает перенос сроков сдачи. 4кв 2019 -1кв 2020 -4кв 2020 -1кв 2021 -3кв 2021 .Это то что я застал как инвестор. проверим обещания отдела продаж застройщика и в этот раз.

В нас також немає запитань до сантехніка, зробили все по наших побажаннях!!! ☺️ Можна було вибрати між дешевшим і дорожчим матеріалом. Так як квартиру робимо для себе, ризикувати не хотіли. В додаток ми ще проводили роботи по електриці. Тому пропоную вам про себе згадати Олі.
25 фев 2021 21:08
Уже вижу разную инфо, поделюсь своим опытом. Обмен на квартиру большей площади сделали так оперативно, что я аж сам не ожидал :)

А относительно сантех.работ получилась грусть-печаль. Реально хотели заказать, но для меня стоимость работ - это детальная калькуляция (а именно таблица с указанием инфо: позиция, марка, расход в единицах умножить на цену). А когда мне просто сказали итого сумму, то я так, извините, не работаю. Может, потому что по профессии работаю с детальными цифрами.

А вообще, переход форума в "тему ремонта" это уже само по себе положительный сигнал. Так что острите лижи, господа, скоро будем делиться опытом!
27 фев 2021 20:15
У меня было точно также. Прислали фото бумажки а4 по материалам. А в конце «и того»!!!. Меня это тоже не устроило. Тем болеет что я знаю как это происходит у других застройщиков, где на каждую планировку есть базовая калькуляция работ и материалов.
А на каких условиях у Вас прошёл обмен квартиры? Просто доплатили за кв.м. По текущей цене?
02 март 2021 21:23
Да valroj, новые метры считали уже по новой цене. Это логично как по мне.

А по калькуляции вам ещё повезло, мне А4 с перечнем материалов не предложили. Если предложили бы, я еще сам пересчитал бы сумму :) У меня было просто "Итого ХХ" ;)
Но многих такая схема работы устраивает, вот нам и не предложили. Если бы 90%+ требовали детальную калькуляцию, думаю был бы совсем другой разговор
04 март 2021 21:22
Да, нам тоже предлагают. Всё ещё думаем. Уважаемые представители застройщика, возможно вы сможете отреагировать на просьбы инвесторов и ваших будущих жильцов, как-то более развёрнуто и детально расписать калькуляцию работ по сантехнике и тд. Спасибо!
11 март 2021 08:24
развернутая калькуляция выглядит примерно так = реальная стоимость материалов + 10к :smoke:
19 март 2021 17:28
Sergo11, звідки така інформація?
25 март 2021 14:56
Фотозвіт ЖК Idilika станом на 25.03.2021 року🏗

👷‍♂ Секція 1
✔ Завершується монтаж вікон та балконів
✔ Тривають внутрішні штукатурні роботи у 1 під'їзді
✔ Ведеться монтаж сантехнічних мереж та водних стояків
✔ Завершуються зварювальні роботи перил
✔ Ведуться роботи із заливки стяжки підлоги

👷‍♂ Секція 3
✔ Тривають роботи з утеплення фасаду
✔ Завершується монтаж вікон та балконів
✔ Будуються міжкімнатні перегородки у 7 та 8 під'їздах
✔ Тривають внутрішні штукатурні роботи у 7 під'їзді
✔ Продовжується розводка сантехнічних стояків
07 апр 2021 12:16
Шановні інвестори! Хочемо повідомити, що ЖК Idilika на фінальній стадії будівництва!
Хоча в регіоні діють карантинні обмеження, але темпи будівельних робіт нашого комплексу не зменшуються, а навпаки набирають більших обертів: вже завершуються внутрішні та фасадні роботи. Вже зовсім скоро ви зможете отримати ключі від ваших нових домівок!
11 апр 2021 10:02
З нетерпінням вже чекаємо :smile: :clap: :ura: :ura: :ura:
12 апр 2021 11:01
Главное, чтобы быстрее подключили коммуникации - вода, канализация, электричество. Без этого ремонт делать сложно.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1517. . .26
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее