Подать объявление

ЖК "Hoffmann Haus", ул. Златоустовская - "Stolitsa Group"

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2016 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 130.
16/12%
8/6%
23/18%
44/34%
39/30%
1. . .2123. . .178
03 май 2015 13:56
Spiler,благодарю за фото.Если застройщики будут работать в таком же темпе,то будет нам счастье.С праздником Победы и мира на нашей Украине! :hi:
03 май 2015 18:24
Интересно,в майские праздники строители работают или отдыхают?Вам там лучше видно.Если честно,то еще с советских времен у нас очень много праздников.Я согласна,они должны быть, но 01.05 по 10.05 это много. :bye: )
04 май 2015 08:24
На майские праздники стройка идёт полным ходом с утра и до позднего вечера. Вчера например я делал фотографии в обед и в секции которая поменьше только готовили металлоконструкции для того что бы залить остаток перекрытия 10 этажа (это где то 40%). Так вот к позднему вечеру строители всё таки залили эту часть. А сегодня с утра уже возводят несущие стены.
Выходных действительно стало много, но многим неродивым предпринимателям это на руку , отправляют коллектив поголовно в отпуск за свой счет.
А те кто зарабатывает деньги им вообще не до выходных. Не зря же говорят - "время - деньги".
10 май 2015 11:54
С ДНЁМ ПОБЕДЫ !
Всех поздравляю с праздниками! Мира! И скорейшего вселения в наш домик ) в здравии и в хорошем настроении! :thanks:
На сегодня 10 мая 2015 года в большей части дома начали возводить опалубку для 13-го этажа. В той части которая ниже постепенно заливают перекрытие 11-го этажа.
13 май 2015 04:10
Всем Доброго и Солнечного Утра!
Каждое утро, в хорошую погоду солнце будет светить прямо в окна, если ваши квартиры выходят на восточную сторону (на улицу Дмитриевскую). Время фото 6.30 утра. :drink:
13 май 2015 13:57
Spiler,очень солнечные фото,тем более ,что начинают строить Ваш этаж,с чем Вас и поздравляю!
13 май 2015 20:17
Цитата "Floora":
Spiler,очень солнечные фото,тем более ,что начинают строить Ваш этаж,с чем Вас и поздравляю!



Floora , спасибо Вам за поздравления ! Действительно моя квартира на 13-м этаже :thanks: Скоро и за ваш этаж возьмутся.
15 май 2015 15:43
Spiler, а з ваших вікон є можливість сфотографувати вид в сторону цирку - південного ЖД вокзалу? А якщо бути точнішою, чи видно з вашого місця проживання будівництво ЖК Квартету ( це інший об"єкт СГ столиці).

Якщо так, зробіть, будь ласка, кілька фото, хочеться знати, чи буде навпаки з квартету видно район-златоустівська-чорновола.

Дякую!
15 май 2015 17:54
Доброго вечора Nadeika !
Я зробив декілька фото, правда не дуже орієнтуюсь де там будують ЖК Квартет, тому що не був на самому місті будівництва. Але враховуючи що це недалеко від залізничного вокзалу то і зробив 1 фото - це загальне фото, а решта 2,3,4 фото по черзі від залізничного вокзалу и далі , там вже плани крупніші. Гадаю що ви там зможете розгледіти , якщо видно.
16 май 2015 05:52
Доброго ранку, Nadeika !
Сьогодні з ранку більш детальніше підійшов до вашого прохання. Нарешті розібрався де знаходиться ЖК КВАРТЕТ. И зробив три фото. Перше фото крупний план, на якому я зеленими стрілочками позначив три дома ЖК Квартет( четвертий напевно ще не дуже високий і його перекривають інші будівлі, тому його і не видно), друге фото більш загальний план и третє фото взагалі загальний план на якому я для орієнтування зробив підписи ЖК Квартет , та Жк Гарден сити (що на вулиці Златоустівський). Хотів вмістити на фото ще й наш будиночок Hoffmann house, він майже одразу за Гарден сіті, але всеж таки не вийшло його впіхнути на фото. Гадаю що у кого квартири будуть на верхніх поверхах взмозі побачити і вулицю Златоустівську і Чорновола, але дуже маленькими, бо все ж таки відстань дає про себе знати. Всього Вам найкращого, бажаю скорішого новосілля! :yes:
16 май 2015 07:12
Цитата "Spiler":
Доброго ранку, Nadeika !
Сьогодні з ранку більш детальніше підійшов до вашого прохання. Нарешті розібрався де знаходиться ЖК КВАРТЕТ. И зробив три фото. Перше фото крупний план, на якому я зеленими стрілочками позначив три дома ЖК Квартет( четвертий напевно ще не дуже високий і його перекривають інші будівлі, тому його і не видно), друге фото більш загальний план и третє фото взагалі загальний план на якому я для орієнтування зробив підписи ЖК Квартет , та Жк Гарден сити (що на вулиці Златоустівський). Хотів вмістити на фото ще й наш будиночок Hoffmann house, він майже одразу за Гарден сіті, але всеж таки не вийшло його впіхнути на фото. Гадаю що у кого квартири будуть на верхніх поверхах взмозі побачити і вулицю Златоустівську і Чорновола, але дуже маленькими, бо все ж таки відстань дає про себе знати. Всього Вам найкращого, бажаю скорішого новосілля! :yes:


Добрий ранок! :popkorn:

ДУЖЕ Вам дякую! :rev: фото вийшли чудові і тепер мені більш-менш буде зрозуміла панорама з моїх майбутніх вікон, адже в сторону вокзалу - хофмана і гарден сіті виходять вікна нашої майбутньої квартири :)
Нам з чоловіком дуже Хофман подобається, але поки ми думали, ціни виросли швидше, аніж ми могли на той момент заплатити, тому зупинились на Квартеті, хоча живемо в районі Хофмана і нам тут дуже подоба :)

По-сусідськи, дякую)
16 май 2015 10:13
Цитата "Nadeika":
Нам з чоловіком дуже Хофман подобається, але поки ми думали, ціни виросли швидше, аніж ми могли на той момент заплатити, тому зупинились на Квартеті, хоча живемо в районі Хофмана і нам тут дуже подоба :)
По-сусідськи, дякую)


По сусідськи, дякую навзаєм! :thanks:
17 май 2015 11:33
:hi: Воскресная панорама.
17 май 2015 11:49
Традиционный воскресный фоторепортаж о ходе строительства нашего дома. :beer:
18 май 2015 21:06
Станом на сьогодні на будівельному майданчику виконуються наступні роботи:

Перша секція
зведення монолітного каркасу на рівні 10 поверху
цегляне мурування на рівні 6 поверху

Друга секція
зведення монолітного каркасу на рівні 13 поверху
цегляне мурування на рівні 8 поверху
18 май 2015 21:07
18 май 2015 21:07
18 май 2015 21:10
13й уже построили??)
18 май 2015 21:11
упр, прочли))уже всё прочли
19 май 2015 11:21
А тем временем уже демонтируют бывшее Немецкое консульство. И само название дома "Хоффманн хауз" теряет всякую логику. D-/
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .2123. . .178
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее