Подать объявление

ЖК "Hoffmann Haus", ул. Златоустовская - "Stolitsa Group"

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2016 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 130.
16/12%
8/6%
23/18%
44/34%
39/30%
1. . .138140. . .178
01 июль 2017 09:42
Цитата "Intermezzo":
Предусмотрено 4 уборщицы лестничных клеток.Плюс налоги на их зарплату(22%).


Бачили лише одну 😑
01 июль 2017 18:02
Часто бываю в доме, тоже вижу только одну уборщицу.
Жильцы дома поделись еще возможными моментами по ремонту и вообще по жизни в доме. А то чем ближе момент начала ремонта, тем больше сомнений(
03 июль 2017 14:12
Цитата "Yurac":
Привіт! Актуальна ситуація з будівництвом навпроти :faceoff:
Там підпирають сваї рейсами :no-no:
На фото правий нижній кут :(

Вітаю. Про що це говорить? Чому так не можна робити?
03 июль 2017 14:17
Цитата "July_k":
Всім привіт!
Довго читаю форум, але не приймала активної участі в обговоренні. Ми нарешті переїхали і маю інформацію, якою б хотіла поділитись (власні спостереження). Живемо вже майже місяць 😉
-в будинку заселено дуже мало квартир, однак 183 вже зайшли на ремонт
- хто на вікна не замовляв антимоскитні сітки - замовляйте! На наш 13 поверх долітає все 😑
- в будинку дуже спекотно, тому кондиціонери маст хев. Сподіваюся взимку також буде тепло 😉
- були величезні сподівання, що наш ЖЕК нормальний, але вони провалилися 😑. В будинку на поверхах брудно. Я й інші мами змушені прибирати самостійно, оскільки представниця жеку вважає, що один раз на тиждень зробити вигляд прибирання цього достатньо 😑. Я розумію,що ремонти, але якщо зараз не прибирати, то наш новий і гарний будинок вже за пів року ми його і гуртом не вимиємо.
- будьте готові до величезної кількОсті пилу та шуму від сусіднього будівництва
- величезний плюс дитячий майданчик. Мами зрозуміють 😎
- в нас в квартирі вже є дві тріщини 😑 тому наступний ремонт не за горами

А в цілому сусіди чудові і привітні!
Заселяйтеся по швидше 😉


Привіт, шановні Сусіди.
Наскільки нам відомо, зараз живе 30 квартир

Що до прибиральниць, реально, вона одна, а "утримання прибудинкових територій" займає велику статтю витрат (в моєму випадку біля половини при відсутності опалення)
04 июль 2017 17:54
13 поверх? скоро і я там буду :hi: хтось в курсі, що там з тв та інетом? взяв рекламки домонет і домотеле. за відгуками, - повний хлам. альтернатива є?
04 июль 2017 18:26
привітон, сусіди. :hi: скоро заїду. хтось знає, що там у нас з тв та інетом?
05 июль 2017 06:20
Ещё есть Sunnet.
05 июль 2017 09:42
У нас Sunnet, бувають збої 😑
05 июль 2017 09:47
Привіт, шановні Сусіди.
Наскільки нам відомо, зараз живе 30 квартир

Що до прибиральниць, реально, вона одна, а "утримання прибудинкових територій" займає велику статтю витрат (в моєму випадку біля половини при відсутності опалення)[/quote]



В нас те ж саме 😑.

Може ЖЕК взяти скількістю скарг?
Бо поки йдуть ремонти і багато квартир не заселено, навряд чи вдасться їх замінити
05 июль 2017 12:57
Цитата "July_k":
У нас Sunnet, бувають збої 😑


+1
Инет, бывает, пропадает на 1 минуту 2-3 раза в день.
05 июль 2017 15:04
Кто-то интересовался почему в доме нет крупных интернет-провайдеров? Таких как Lanet, Kyivstаr и тд. Как это вопрос можно решить? Есть ли люди в доме которым это также интересно?
05 июль 2017 16:20
Цитата "dirgen":
Кто-то интересовался почему в доме нет крупных интернет-провайдеров? Таких как Lanet, Kyivstаr и тд. Как это вопрос можно решить? Есть ли люди в доме которым это также интересно?

Я от за Ланет. Згідно з картою покриття, вони в сусідньому будинку є - № 32. Як їх запросить? Це ж, мабуть, з ЖЕКом треба погоджувать...
07 июль 2017 07:34
У нас Домонет. Задоволені взагальному. :hi:

Щодо прибирання, то то насправді печалька. На таку велику територію дати одну прибиральницю - це знущання над мешканцями. Як результат, періодично миємо коридор власноруч. У жек уже підходили. Будемо періодично їх пушати. :protest:
10 июль 2017 08:49
Цитата "Ніко Беллік":

Вітаю. Про що це говорить? Чому так не можна робити?

:hi:
З часом даний кут у побудованому будинку почне просідати. :'( Тим паче, на дану сторону у них припадає найбільша секція. :no-no: В ідеалі нам це має не загрожувати, але шкода людей, що куплять квартири там.

З наших спостереженнь, туди вже кілька раз скликали якісь комісії для оглядання ситуації, до чого домовились хз..будемо далі спостерігати :(

До речі, у них зняли опис об'єкту біля відділу продаж. Можливо буде менше поверхів 6-) :winky:
10 июль 2017 14:34
Цитата "dirgen":
Кто-то интересовался почему в доме нет крупных интернет-провайдеров? Таких как Lanet, Kyivstаr и тд. Как это вопрос можно решить? Есть ли люди в доме которым это также интересно?


Приветствую, Уважаемые соседи и читатели Форума.

Здесь может сработать принцип "начни с себя". Я задался вопросом поиска провайдера ещё зимой. На тот момент кроме Sunnet вариантов не было, но я, поискав в округе, понял, что поблизости есть покрытие "Домонет". Связавшись с ними поинтересовался их планами и, к чести Wnet (чьим "домашним" подразделением является "Домонет") они провели переговоры с "Управдом" и те, к моей радости, не стали препятствовать сотрудничеству.

По аналогии предлагаю Вам обратиться в "Lanet, Kyivstаr и т.д." Всё будет зависеть от их желания зарабатывать. Я, после 4 мес. использования констатирую "полёт - нормальный".
12 июль 2017 13:20
Соседи!Здравствуйте! Кто покупал кондиционер, подскажите пожалуйста параметры корзины (длина высота ширина)
26 июль 2017 14:16
Соседи, всем привет.
Пожалуйста, подскажите есть ли новости по получению документов на право собственности? Есть какие-то новости - начали уже выдавать нам документы? или на когда планируется? :thanks:
Еще кто в курсе по нашему паркингу подземному, когда планируется открытие?
паркинг во дворе дома я так понимаю закрыли или оформляют на платной основе?
26 июль 2017 20:21
Цитата "Antuan_2015":
Соседи, всем привет.
Пожалуйста, подскажите есть ли новости по получению документов на право собственности? Есть какие-то новости - начали уже выдавать нам документы? или на когда планируется? :thanks:


По вчерашней информации от Столицы право собственности должны начать оформлять с 1ого августа.
30 июль 2017 09:54
А кто как телевидение подключал, через IP TV приставки? Какие лучше, кто что посоветует ...
02 авг 2017 13:29
:hi:
Процес пішов. Ми сьогодні отримали право власності! :super:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .138140. . .178
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее