Подать объявление

ЖК "Hoffmann Haus", ул. Златоустовская - "Stolitsa Group"

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2016 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 130.
16/12%
8/6%
23/18%
44/34%
39/30%
1. . .130132. . .178
17 март 2017 06:33
Всем, привет! Ну вот наконец и я добрался до нашего дома! Сейчас буду полеостью погружатьсч в процесс овладения своей квартирой. Кстати для тех кому интересна информация о нашем почтовом адресе, сообщаю - улица Златоустовская 34. Больше пока никакой информацией не владею. Оадует что много людей уже зашли на ремонт. А в одной квартире ремонт уже сделан и там живут по моему.
17 март 2017 10:28
Spiler, добрий день!
Давненько Вас не було! Де ви пропадали? Ви ще не починали ремонт?
17 март 2017 10:35
Цитата "Spiler":
Оадует что много людей уже зашли на ремонт. А в одной квартире ремонт уже сделан и там живут по моему.


Со слов охраны живут уже в 3-х квартирах.
Знаю точно, что в одну из квартир заселились сразу после нового года.
17 март 2017 10:45
Доброго дня, Snip_r!
Мене не було в Украіні. Тому і нема чого було сказати. Щойно приіхав. На ремонт не заходив, вчора ходив на підписання акту. Ходив сам без фахівця або людини с досвідом виявлення недоліків будівництва ) напевно тому зауважень було не так вже і багато:

- поломаний бігунок фіксатор на балконих дверях;
-написав щоби прочистили канал для інтернету (не знаю чи зроблять вони це),
-і останнє закваження було з приводу труби для зливу конденсату від кондиціонера.
Нажаль на сьогодні в жеку немає схеми цих водостоків (

На ремонт пока не заходив, і не дуже хочеться поспішати, бо дивлюся у коридорах від успдки лущиться штукатурка. Можливо просто не якісно була зроблена, хто зна. Хоча бажання всеж таки є поскоріше заселитися.
17 март 2017 10:58
Цитата "kondratukos":
Со слов охраны живут уже в 3-х квартирах.
Знаю точно, что в одну из квартир заселились сразу после нового года.


Здорово, можно только позавидовать уже заселившимся, потому как этап ремонта уже пройден )
Кстати вчера при работающих 2-х лифтах, было проблематично ими воспользоваться. И это дом практически не заселен, может просто не мой день был.
17 март 2017 11:13
Spiler
Вчора було проблематично скористатися ліфтом, це дійсно так, але тому що було одночасно багато завозів матеріалів, а ще сміття вивозили... Я ліфт хвилин 5 чекав... Така ситуація буде ще пів року, на мою думку, поки основні ремонти не закінчаться... Зараз вони відбуваються масово, а потім будуть лише поодинокі ремонти.
17 март 2017 11:20
Spiler
Раджу не чекати виправлень, мені мінімальні проблеми, так ніхто і не виправив... Чекав на виправлять два місяці... Добре що мені не було куди поспішати і у мене були інші справи, а людині яка знімає житло, чи хоче швидше переїхати в Хоффман, немає чого чекати на виправлення від забудовника!
17 март 2017 13:22
Цитата "Snip_r":
Раджу не чекати виправлень, мені мінімальні проблеми, так ніхто і не виправив... Чекав на виправлять два місяці...!


Дякую за пораду , я поки приходжу до тями після тривалого часу відсутності , жити теж поки що є де, тому буду думати і планувати як діяти далі, можливо якось побачимося у домі )
Ви вже багато чого встигли зробити ?
17 март 2017 15:13
В основному всю чорнову роботу зробили, можна сказати вже на фінальній стадії ремонту... Зараз кладуть плитку)
17 март 2017 17:02
Цитата "Snip_r":
В основному всю чорнову роботу зробили, можна сказати вже на фінальній стадії ремонту... Зараз кладуть плитку)


Вітаю Вас, з тим що значний етап ремонтних робіт уже позаду. У мене до вас декілька запитань
-вхідні двері не замінювали?
- чи є розходження квадратури квартири ( в мене за планом 51,48 а в жеку сказали що фактично 52,1 , більше на 0,62 метри)
- чи знайшли ви трубу для відведення конденсату з кондиціонерів? (Я поки з цим питанням не розібрався, дивився план але і він не дав мені відповіді, де насправді знаходиться ця труба)
- чи ставили фільтри на воду ?
-чи встановлювали бойлер?
17 март 2017 17:13
Выходя из лифта на 9 этаже, я - в недоумении, ну выгрузил ты свою штукатурку. Обязательно так выс*аться? Тяжело веником замести? Завтра я выгружу аналогично, вам приятно будет? Свиньи
17 март 2017 17:13
Добрый день всем!
Мы тоже уже как неделю зашли на ремонт.
У нас тоже увеличение площади где-то на 1м2))
Двери входные в жеке вроде бы сказали нельзя менять, возможно я ошибаюсь)
17 март 2017 17:16
Это полное свинство! И это прежде вопрос к хозяину квартиры, который не может организовать работу своей бригады!
17 март 2017 17:29
Spiler
Вхідні двері не змінював, як на мене, в будинку якісні двері.
У мене квартира також збільшилася на 0.1 чи 0.2 метри, хотілося б щоб на більше)) а взагалі я не переміряв, а вам раджу переміряти, є можливість що при обмірі помилилися.
По кондиціонеру не скажу, люди приїзджали встановлювали, просив акуратно і без фанатизма, вроді нічого ніде не торчить
фільтр на воду ще не ставив, але буду ставити, так само як і бойлер. Гаряча вода в будинку буде через пів року, а може і рік!
17 март 2017 17:45
- лаб. тесты на качество воды уже сдавали, знаете какие фильтры выбирать? Поделитесь, плз, результатом
- почему ГВС не будет в доме год? 8-()
17 март 2017 17:46
Дякую Elizabet, Snip_r за ваші відповіді!
Стосовно прибирання за собою сміття , погоджуюся з Elizabet це на совісті власників квартир.
Snip_r , а інтернет провайдера ви якого обрали ? Коли плануєте перебиратися?
17 март 2017 17:53
Цитата "Leonka":
Выходя из лифта на 9 этаже, я - в недоумении, ну выгрузил ты свою штукатурку. Обязательно так выс*аться? Тяжело веником замести? Завтра я выгружу аналогично, вам приятно будет? Свиньи

У меня пока ждали вывоз мусора мешки лежали возле лифта, но получилось так что соседи сверху накидали в 4 раза больше. Через пару дней все таки вывезли, подмели и я планирую сделать так же.
Не всегда есть возможность все это сделать сразу, будьте терпимее к другим.
17 март 2017 18:01
Цитата "Spiler":

- чи знайшли ви трубу для відведення конденсату з кондиціонерів? (Я поки з цим питанням не розібрався, дивився план але і він не дав мені відповіді, де насправді знаходиться ця труба)
- чи ставили фільтри на воду ?
-чи встановлювали бойлер?


О том где вывод конденсата говорят при приемке квартиры. На схемах которые дают в ЖЭКе насколько я помню они как-то особо не обозначены. Если монтажникам не сказать что там специальный вывод для конденсата, то они его сделают просто наружу как сделали половина квартир со стороны внутреннего двора.

Бойлер устанавливал.

Фильтром должен заниматься сантехник. Там просто устанавливается корпус(у меня магистральный Гейзер Тайфун), а сами фильтры уже стандартные и можете установить нужный позднее.

У меня вводной узел вот так вот выглядит:
17 март 2017 18:23
ljfun, круто выглядит :up: . Подскажите пожалуйста какой бойлер (марка,модель) выбрали и почему.
17 март 2017 18:39
Цитата "Jak12":
ljfun, круто выглядит :up: . Подскажите пожалуйста какой бойлер (марка,модель) выбрали и почему.


Это модель DRAZICE OKHE SMART 100
Рассматривал бойлер только с "сухим" ТЭНом(не контактирует напрямую с водой а значит обслуживание нужно реже по сравнению с обычным)
Хорошие отзывы, сантехник тоже похвалил. Так и выбрал
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .130132. . .178
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx