Подать объявление

ЖК Грюнвальд | УСК | ул. Клавдиевская, 40

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2012 - 2022 г.
Планировки
от 25 550 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
45из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 240.
47/20%
32/13%
78/33%
47/20%
36/15%
1. . .527529. . .572
09 ноя 2017 14:38
Цитата "alt402":

Ситуация с сайтом просто в очередной раз показывает, что словам застройщика нет смысла доверять. Только и всего.


Именно. Плюс застройщик заявил что он строит наш дом за свои деньги, то есть квартиры не выкупдены - мне инересно каким образом без рекламы и даже элементароного сайта застройщик их продает.
09 ноя 2017 19:41
Цитата "Dmitriy19":
Представители застройщика,
Ответь пожалуйста на вопросы которые задавали выше ?
А также можете, пожалуйста объяснить, почему вы не можете включить отопление, конечно же за свой счет, для всего дома, во всех квартирах ? Так как инвесторы не виноваты в том, что дом не ввели в эксплуатацию. А теперь под угрозой ремонты, и вообще состояние дома, который не будет отапливаться в зимний период, да с нашими перепадами температур.
Есть другие примеры застройщиков, которые включали отопление за свой счет, при не зданном доме в эксплуатацию, дабы не подвергать дом - появлению плесени, грибка, порче не влагостойкого гипсокартона, который стоит во всех квартирах.


Добрый вечер. Застройщик занимается решением основных вопросов для скорейшего запуска дома.
1. Запуск лифта - ведутся переговоры с существующим и новым подрядчиком. Ориентировочный срок запуска лифта 45 дней. Максимально нормативный срок установки лифтов 90-100 дней. Сроки зависят от решений существующего подрядчика в выполнении своих обязательств, который ранее начал монтаж лифтового оборудования.
2. Запуск электричества на постоянной основные - ориентировочный срок с 20 ноября. Будут пускать поэтапно сначала те квартиры которые проводят ремонтные работы.
3. Запуск тепла - данный вопрос решается совместно с вводом в эксплуатацию. Автоматику котельной настраивают на запуск, но по прежнему необходим список квартир желающих получать тепло централизованно. Включение тепла полностью за свой счет может сдвинуть сроки завершения предыдущих пунктов.
09 ноя 2017 20:04
Список то мы готовим. Но нужны конкретный цифры - сколько будет стоить отопление, о какой сумме идет речь?
09 ноя 2017 20:07
И еще может, все таки, вперед будут идти квартиры в которых уже сделан ремонт?
09 ноя 2017 21:26
Цитата "nervana29":
Список то мы готовим. Но нужны конкретный цифры - сколько будет стоить отопление, о какой сумме идет речь?


К сожалению нам данные значения не предоставили. Постараемся выяснить
10 ноя 2017 10:00
Я так розумію, що у мене незрозуміла російська мова, тож спробую українською.
По-перше, я все ще заінтригований хто приховується за акаунтом USK Office, чи має ця людина повноваження вести діалог з інвесторами і відповідно нести відповідальність за свої слова і чи достатньо ця людина поінформована по ситуації на 9ій черзі. Бо в останньому повідомленні від USK Office наведені більш-менш конкретні строки... але... але користувач під цим аккаунтом вже багато разів давав орієнтовні строки виконання тих чи інших робіт, а я все ще регулярно чимчикую пішки на 21 поверх, регулярно відключається струм, трохи необхідний для виконання ремонтних робіт (доречи, ви не маєте дяки компенсувати мені 3х25м кабелів для подовжувачів?) і у мене зовсім не Ташкєнт в квартирі.
Тепер безпосередньо до останнього мєсєнджу:
Цитата "USK Office":

Добрый вечер. Застройщик занимается решением основных вопросов для скорейшего запуска дома.
1. Запуск лифта - ведутся переговоры с существующим и новым подрядчиком. Ориентировочный срок запуска лифта 45 дней. Максимально нормативный срок установки лифтов 90-100 дней. Сроки зависят от решений существующего подрядчика в выполнении своих обязательств, который ранее начал монтаж лифтового оборудования.
2. Запуск электричества на постоянной основные - ориентировочный срок с 20 ноября. Будут пускать поэтапно сначала те квартиры которые проводят ремонтные работы.
3. Запуск тепла - данный вопрос решается совместно с вводом в эксплуатацию. Автоматику котельной настраивают на запуск, но по прежнему необходим список квартир желающих получать тепло централизованно. Включение тепла полностью за свой счет может сдвинуть сроки завершения предыдущих пунктов.

1. Яким чином ви можете прогнозувати строк виконання монтажу ліфта коли ви НА ЕТАПІ ПЕРЕМОВИН з потенційними виконавцями, до того ж ще не впевнені хто саме буде мати честь облаштувати 9ту чергу ліфтами? Трошки відхилимося від нинішньої ситуації, І ЩО ВАМ ЗАВАЖАЛО ПОЧАТИ ЦІ ПЕРЕМОВИНИ В КВІТНІ, як користувач USK Office нас і запевняв.
2. Електрика... ооо, це вже біль не тільки 9ої черги а і всього комплексу. Я не бачу можливості реалізації ці вашої обіцянки, але з нетерпінням очікую на 20 Листопада (звісно я все занотував).
3. ОПА-лення. У мене залишилося тільки одне питання - чому тільки в листопаді ви почали питати нас про перелік згідних платити за опалення по тарифам Манхеттена? Ви були не в курсі даної ситуації в серпні-жовтні? Це просто недбалість, байдужість чи відсутність компетенції?
І так, я все ще не піддаюся паніці, не пропоную робити Грюнвалюцію з міні-майданом на Лобановського, але був би дуже радий зустрічі з представником забудовника під 9ою чергою з подальшою прогулянкою мальовничими поверхами нашого чарівного будинку.
10 ноя 2017 10:07
Цитата "USK Office":


Добрый вечер. Застройщик занимается решением основных вопросов для скорейшего запуска дома.
1. Запуск лифта - ведутся переговоры с существующим и новым подрядчиком. Ориентировочный срок запуска лифта 45 дней. Максимально нормативный срок установки лифтов 90-100 дней. Сроки зависят от решений существующего подрядчика в выполнении своих обязательств, который ранее начал монтаж лифтового оборудования.
2. Запуск электричества на постоянной основные - ориентировочный срок с 20 ноября. Будут пускать поэтапно сначала те квартиры которые проводят ремонтные работы.
3. Запуск тепла - данный вопрос решается совместно с вводом в эксплуатацию. Автоматику котельной настраивают на запуск, но по прежнему необходим список квартир желающих получать тепло централизованно. Включение тепла полностью за свой счет может сдвинуть сроки завершения предыдущих пунктов.

Поэтапно, ориентировочно, примерно... Похоже на очередную попытку пообещать нам всем светлое будущее без четких привязок к датам. Скажите пожалуйста, а кто в вашей компании может называть более точные данные? Я вот вчера был в офисе компании и среди прочего поднимал вопрос о встрече с директором. Четкого ответа и дат мне не дали. Мне кажется что было бы очень хорошо если бы подобная встреча все-таки произошла и чтобы директор лично объяснил всем нам о причинах всего происходящего и о том что делается для того чтобы решить все наши вопросы. В конце концов нас много и все мы инвестировали очень не маленькие деньги в развитие данной кампании, и было бы очень не хорошо не давать такой возможности инвесторам.
10 ноя 2017 10:09
А, блін, вибачаюсь, такий затурканий з тим (гута бу го побила) ремонтом, шо про всьо забуваю.
Я так розумію що змінився генеральний план прибудинкової території, так як паркінгу стало менше, а чогось більше, я би дуже хотів побачити новий план ЖК Грюнвальд.
Ну і коли ми вже спілкуємося з приводу папірців, мені дуже цікаво шо там наміряло БТІ і які ми маємо шанси на компенсацію в разі зменшення площі квартир (про строки навіть не питаю).
10 ноя 2017 10:57
Цитата "Хоп":
Я так розумію, що у мене незрозуміла російська мова, тож спробую українською.
По-перше, я все ще заінтригований хто приховується за акаунтом USK Office, чи має ця людина повноваження вести діалог з інвесторами і відповідно нести відповідальність за свої слова і чи достатньо ця людина поінформована по ситуації на 9ій черзі. Бо в останньому повідомленні від USK Office наведені більш-менш конкретні строки... але... але користувач під цим аккаунтом вже багато разів давав орієнтовні строки виконання тих чи інших робіт, а я все ще регулярно чимчикую пішки на 21 поверх, регулярно відключається струм, трохи необхідний для виконання ремонтних робіт (доречи, ви не маєте дяки компенсувати мені 3х25м кабелів для подовжувачів?) і у мене зовсім не Ташкєнт в квартирі.
Тепер безпосередньо до останнього мєсєнджу:

1. Яким чином ви можете прогнозувати строк виконання монтажу ліфта коли ви НА ЕТАПІ ПЕРЕМОВИН з потенційними виконавцями, до того ж ще не впевнені хто саме буде мати честь облаштувати 9ту чергу ліфтами? Трошки відхилимося від нинішньої ситуації, І ЩО ВАМ ЗАВАЖАЛО ПОЧАТИ ЦІ ПЕРЕМОВИНИ В КВІТНІ, як користувач USK Office нас і запевняв.
2. Електрика... ооо, це вже біль не тільки 9ої черги а і всього комплексу. Я не бачу можливості реалізації ці вашої обіцянки, але з нетерпінням очікую на 20 Листопада (звісно я все занотував).
3. ОПА-лення. У мене залишилося тільки одне питання - чому тільки в листопаді ви почали питати нас про перелік згідних платити за опалення по тарифам Манхеттена? Ви були не в курсі даної ситуації в серпні-жовтні? Це просто недбалість, байдужість чи відсутність компетенції?
І так, я все ще не піддаюся паніці, не пропоную робити Грюнвалюцію з міні-майданом на Лобановського, але був би дуже радий зустрічі з представником забудовника під 9ою чергою з подальшою прогулянкою мальовничими поверхами нашого чарівного будинку.


Доброго дня. Всі сроки прогнозують відповідальні особи по своїм дільницям та підрядні організації, которі займаються монтажем певного обладнання. Нажаль бюрократичні процедури інколи спрогнозувати досить чітко не можливо, але хід виконання робіт з продовження оренди землі, ми доповідаємо на якому етапі находяться документи.
Стан об'єкту на вчорашній день в адміністрації є в наявності, в вигляді детального фотозвіту по поверхам та технічним приміщенням. На сьогодні, проводяться електромонтажні роботи в електрощитовій та оздоблювальні роботи по поверхах - встановлють г/к короби під коммунікації. В понеділок відбудеться постачання партії силового кабелю і електрики займуться підключенням квартир.
10 ноя 2017 11:26
Ні, проблема не моїй російській...
І хотілося подякувати за відповідь, але я бачу багато тексту, але не можу усвідомити ніякої інформації.
Я не розумію, за останні декілька місяців я жодного разу не питав про стан оренди землі, і на тобі. Я розумію що вам потрібно хоч якісь позитивні новини друкувати... але як в старому анекдоті "вам шашечки или ехать?" Так от мені їхати, і бажано їхати з мінімальним комфортом. Тож я не парю вам мізки другорядними питаннями типу штукатурка МЗК, двері на пожежні сходи і іншим.
Мене турбує
ЕЛЕКТРИКА (я згоден чекати до 20го)
ТЕПЛО
ЛІФТ
І саме в такому порядку.

Цитата "USK Office":

Всі сроки прогнозують відповідальні особи по своїм дільницям та підрядні організації, которі займаються монтажем певного обладнання.

" — Где та Люда?! Где та Люда, я тебя спрашиваю, где?! Где? Где?"(С)
Мені цитувати значення слова ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?
Цитата "USK Office":

Нажаль бюрократичні процедури інколи спрогнозувати досить чітко не можливо

Я з великою повагою і шаною відношуся до бюрократії, це основа процвітання нашої країни.
Цитата "USK Office":
Стан об'єкту на вчорашній день в адміністрації є в наявності, в вигляді детального фотозвіту по поверхам та технічним приміщенням.

Ну супер, адміністрація задоволена швидкістю та якістю робіт? Просто я щойно передивлявся фото звіти по будівництву Ай-Хоума, і там робітників в одній люльці, на фасадних роботах, стільки ж скільки на всій 9й черзі. І я процитую вас з гілки комплекса А12
Цитата "USK Office":
Задержка сдачи 9 очереди к долгострою не имеет никакого отношения так как работы ведутся. Застройщик не отвергает задержки 9 очереди со сдачей и проводит работы, что бы сдать дом скорее.


А я, як та миша, шо плаче але продовжує жерти кактус, обмірковую ідею придбання комерційного приміщення в 5й черзі (незважаючи на те, що в Прип’яті багато будівель к кращому стані). Але думка, шо за мій кошт наймуть ще пару бригад на Ай-Хоум одразу повертає мене до реального світу.
І я все ще очікую на план території.
10 ноя 2017 12:43
На сьогодні, проводяться електромонтажні роботи в електрощитовій та оздоблювальні роботи по поверхах - встановлють г/к короби під коммунікації. В понеділок відбудеться постачання партії силового кабелю і електрики займуться підключенням квартир.

План хороший, однако
На каких этажах устанавливают гипсокартон и короба? чтобы потом мы могли проверить и привести вам фотофакты, если вы не можете этого сделать для себя и для нас!
В понедельник посмотрим, привезут ли вообще кабель и с какого этажа начинаете? у нас квартиры под замками личными, как вы собираетесь нам осуществить ввод в кв кабель ??? В ступоре??? что-то я сомневаюсь что мне кто-то позвонит и у меня получится приехать открыть квартиру! сделайте по человечески, сделайте план работы чтобы инвесторы могли приехать и открыть квартиры!!!! Или нам нужно подсказывать пошагово вашу работу?
Ответьте пожалуйста!
10 ноя 2017 12:52
Цитата "Хоп":
Я так розумію що змінився генеральний план прибудинкової території, так як паркінгу стало менше, а чогось більше, я би дуже хотів побачити новий план ЖК Грюнвальд.

Опа, звідки інфа про зменшення паркінгу?
Якщо це так, то приєднуюсь до запиту щодо оновленого плану ЖК.
10 ноя 2017 13:09
Цитата "PELEPELE":
На сьогодні, проводяться електромонтажні роботи в електрощитовій та оздоблювальні роботи по поверхах - встановлють г/к короби під коммунікації. В понеділок відбудеться постачання партії силового кабелю і електрики займуться підключенням квартир.

План хороший, однако
На каких этажах устанавливают гипсокартон и короба? чтобы потом мы могли проверить и привести вам фотофакты, если вы не можете этого сделать для себя и для нас!
В понедельник посмотрим, привезут ли вообще кабель и с какого этажа начинаете? у нас квартиры под замками личными, как вы собираетесь нам осуществить ввод в кв кабель ??? В ступоре??? что-то я сомневаюсь что мне кто-то позвонит и у меня получится приехать открыть квартиру! сделайте по человечески, сделайте план работы чтобы инвесторы могли приехать и открыть квартиры!!!! Или нам нужно подсказывать пошагово вашу работу?
Ответьте пожалуйста!


Относительно коробов, ими занимаются в разброс по этажам так как электрики монтируют сначала те этажи где больше всего квартир проводят ремонты. До 20 ноября планово должны завершить обшивку всех г/к коробов.

По электрике на данный момент завершены этажи 1-8, 17, 18, 21.

С сегодняшнего дня электричество на ночное время не выключают.
10 ноя 2017 13:21
Цитата "alt402":

Опа, звідки інфа про зменшення паркінгу?
Якщо це так, то приєднуюсь до запиту щодо оновленого плану ЖК.


Робіт по зміні проекту не було в тому числі паркінгу та генерального плану. Продаж паркомісць відувається по блоках (секціях).
10 ноя 2017 13:32
а що саме завершено по електриці на 21 поверсі?
10 ноя 2017 13:58
Цитата "Хоп":
а що саме завершено по електриці на 21 поверсі?


Розведення силових кабелів від стояків в коридорах до квартир.
10 ноя 2017 14:01
Цитата "USK Office":


Относительно коробов, ими занимаются в разброс по этажам так как электрики монтируют сначала те этажи где больше всего квартир проводят ремонты. До 20 ноября планово должны завершить обшивку всех г/к коробов.

По электрике на данный момент завершены этажи 1-8, 17, 18, 21.

С сегодняшнего дня электричество на ночное время не выключают.


Спасибо за информацию!
Короба -ок
Электрика - допустим, ок (сегодня буду на объекте - проверю свой этаж)
гипсокартон - ок
Упустили снова вопрос мой, когда будут заводить кабель в квартиру, которая делает ремонт? как будет организовываться? если у исполнителей нет ключей от наших квартир.
Спасибо!
10 ноя 2017 14:04
Цитата "USK Office":

Относительно коробов, ими занимаются в разброс по этажам так как электрики монтируют сначала те этажи где больше всего квартир проводят ремонты. До 20 ноября планово должны завершить обшивку всех г/к коробов.

По электрике на данный момент завершены этажи 1-8, 17, 18, 21.

С сегодняшнего дня электричество на ночное время не выключают.


Цитата "USK Office":


Розведення силових кабелів від стояків в коридорах до квартир.


На 5м этаже, нам не завели в квартиру кабель (у нас по прежнему времянка). Так что склонен предположить что у вас не точная информация.
10 ноя 2017 14:11
Цитата "USK Office":

тобто, у мене зараз має стирчати силовий кабель з отвору під щиток?Чи як ви розводите поквартирно?Просто я не бачив електриків, мої робітники не бачили електриків, а виявляється у нас уже всьо окей?
10 ноя 2017 15:35
Цитата "Хоп":
тобто, у мене зараз має стирчати силовий кабель з отвору під щиток?Чи як ви розводите поквартирно?Просто я не бачив електриків, мої робітники не бачили електриків, а виявляється у нас уже всьо окей?

Ага, электриков нужно самому вылавливать. Мне так же счетчик ставили - на площадке счетчик и автомат поставили, а в квартиру попасть не смогли и забили на это дело.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .527529. . .572
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее